>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Specjalna oferta bonusowa dla Ciebie w Expekt

sylar 87

sylar

Użytkownik

Wejdź ponownie do gry - nagrodzimy Cię fantastyczną ofertą na powrót!

Złóż depozyt na konto gracza najpóźniej 1 listopada (data aktywacji)
Otrzymasz 100% bonusu aż do 200 PLN!


► ZALOGUJ SIĘ I ZŁÓŻ DEPOZYT! | ► ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA? KLIKNIJ TUTAJ!

Teraz możesz oglądać mecze w expekt.com i typować live!
Każdego dnia oferujemy mecze transmitowane na żywo! .

►Typuj na żywo tutaj!

Przyłącz się do promocji OCTOBER FEST już dzisiaj,
do 2 listopada masz szansę na wygranie wyjazdu do Rzymu na mecz Lazio-Roma,
Playstation 3 lub koszulkę piłkarską do wyboru!

►Przyłącz się do OCTOBER FEST!


Szczegóły płatności bonusów:
Dla depozytów dokonanych w dniach 22/10 -26/10, bonus zostanie wypłacony najpóźniej 28/10
Dla depozytów dokonanych w dniach 27/10 -01/11, bonus zostanie wypłacony najpóźniej 03/11


Zapoznaj się z przepisami i warunkami tej promocji.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tej oferty, sprawdź jak się z nami skontaktować w dziale support .

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja dostałem maila i promocja jest pewnie dla tych którzy dostali maile, ale jak ktoś jest zainteresowany
niech napisze maila do Supportu ;)
A tutaj link do promocji: http://www.expekt.com/?pageid=21949&amp;amp;lc=pol
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Tak właśnie czytam regulamin i jest napisane:
-Oferta przeznaczona jest wyłącznie do odbiorców przesyłek listowych z informacjami o kampani
Także sprawdźcie maile ;) BTW dobra oferta ????
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Już kilka razy była taka promocja i jeszcze ani razu nie dostałem przed tym terminem jaki wyznaczą także śmie powiedzieć że wcześniej nie dostaniesz ;)
 
K 0

kwietniowa

Użytkownik
hmmm
chcesz wiedzieć dlaczego nie dostajesz tej promocji
POwiem ci, w sekcji wypłata z konta, masz już przeprowadzona chociaz jedna tranzakcje , nieważne czy MB czy konto czy karta czy cokolwiek innego, jak wypłącałeś kase to zanczy że ich orżnołeś nie dostniesz bonusa.... taka prawda
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Kolejna idiotyczna teoria spiskowa. Czy wszyscy mysla ze buki caly czas probuja orznac slabych graczy?! Moze czasami tak jest, ale podobny bonus dostalem z miesiac temu w promocji Expekt-Kick Off a jakos jestem u nich na plusie i to mysle ze sporo jak dla mnie.
Oczywiscie zaraz ktos powie ze to przypadek i pomylili sie i mi dali.
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Dostał juz ktos tego bonusa tej promocji?? Czy idzie jakos obejsc ten punkt - &quot;Oferta przeznaczona jest wyłącznie do odbiorców przesyłek listowych z informacjami o kampani&quot; - bo kurde juz chyba z 5-6 lat u nich gram a ani jednej ciekawej promocji nie dostałem...a ze nie dostałem tego info na meila to pytam ????
 
Do góry Bottom