>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ME juniorzy - mężcz. 2006-08-15

Status
Zamknięty.
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
Białoruś - Niemcy
Jest to mecz o 3 miejsce w grupie.Broń Boże nie sugerujcie się w tym meczu kursami! Niemcy.. wyrobiona marka, ograna młodzież, wysokie umiejętności ale ich gra-bez rewelacji, wiele wiele wiecej oczekuje się od zachodnich sąsiadów. Natomiast Białorusini rosną nam na objawienie tych mistrzostw! Pewne drugie miejsce w grupie, przegrali tylko z Serbią ale prowadzili do połowy [31:27 (11:14)]. Wynik tego spotkania ciężki do wytypowania, obstawiał bym na naszych wschodnich sąsiadów, mecz o piertuszke więc mogą sobie Niemcy odpuscić.

Czechy - Łotwa
Łotysze jeszcze daleko na Europejskiej mapie piłki ręcznej. Zdecydowany faworyt i nie ma innej możliwości-Czechy!

Szwecja - Dania
Obydwa zespoły wyszly z grupy z kompletem zwyciestw. Malymi brameczkami Duńczycy są lepsi od Skandynawów. Natomiast Szwedzi mieli nieco lepszą grupe. Myśle, że warto postawić na Szwedów a kurs jeszcze bardziej mnie do tego skłania. Osobiscie gra szwedzkiego zespołu bardziej mi przypadła do gustu. Polecam ten meczyk.
 
domel 49

domel

Forum VIP
no narescie ???? narescie ktos od PR ????

Co do tych meczy polecam tak jak przedmowca dwa ostatnie spotkania. Nie mam narazie zbyt duzo czasu sie nie sledze tych ME dokladnie ale wiem z doswiadczenia iz Szwedy sa dobra ekipa co do Czechow nie wiem jak prezentuja sie na tych ME wiec roznie to z nimi moze byc :wink:

ps. niebawem zaczynja sie ligi ???? wiec zachecam do pisania i odwiedzania tego działu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom