>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - V Edycja

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W tym temacie proszę wpisywać swoje prośby i pytania dotyczące turnieju, a także zaobserwowane niezgodności.

Pamiętaj jednak, że zanim napiszesz coś w tym temacie przeczytaj regulamin!
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
myślę, że przywzoitym byłoby ustalić z góry drabinkę od cwiercfinałów do finału tak, by nie było później zadnych pretensji o ustawianie par. pewnie nie ja jeden tak myślę, więc weźcie to pod uwagę
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
myślę, że przywzoitym byłoby ustalić z góry drabinkę od cwiercfinałów do finału tak, by nie było później zadnych pretensji o ustawianie par. pewnie nie ja jeden tak myślę, więc weźcie to pod uwagę
Tak też będzie zrobione. Uczymy się na błędach.. ;)
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Zmieniłem przeglądarke z Chrome na firefoxa i działa. Chrome musiał mi coś chyba blokować, na forum też problemy były z wejściem przez to raczej.
Jak ktoś chętny na sparing, mecze preseason;) to jestem chętny ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zmieniłem przeglądarke z Chrome na firefoxa i działa. Chrome musiał mi coś chyba blokować, na forum też problemy były z wejściem przez to raczej.

Jak ktoś chętny na sparing, mecze preseason;) to jestem chętny ????
O to super, bo myślałem, ze będziesz musiał zrezygnować.. ;)

W sumie dobry pomysł. Jeżeli ktoś jest chętny zagrać sparing to moze pisać w tym temacie, chętnych jest wielu bo ja sam już z trzema osobami grałem spary.. ;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Zmieniłem przeglądarke z Chrome na firefoxa i działa. Chrome musiał mi coś chyba blokować, na forum też problemy były z wejściem przez to raczej.

Jak ktoś chętny na sparing, mecze preseason;) to jestem chętny ????

Mnie też na początku z Chrome nie działało i wchodziłem z firefoxa, ale nie wiem co się stało jak teraz wchodzę to przez Chrome to bez problemu.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Grupy rozlosowane.
Terminarze uzupełnione.

W regulaminie wszelkie braki również wypełnione.

Możemy więc zaczynać już rozgrywkę turniejową.. ;)

Pamiętajcie o wpisywaniu wyników wraz z małymi punktami w temacie swojej grupy.
Małe punkty są bardzo ważne bo moga decydować o późniejszym awansie.

Możecie też podawać, która to kolejka, będzie można łatwiej i szybciej wpisać.. ;)

Mam nadzieję, że nikt nie &quot;oleje&quot; turnieju. Takie zachowanie będzie odpowiednio nagradzane.

Cóż..
Pozostaje mi życzyć wszystkim graczom powodzenia.. ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jeszcze raz przypominam, żeby nie było później niejasności:

10. Gramy następująco:
  • grupowy - 4 frejmy w każdym spotkaniu (możliwy remis)
  • 1/8 - do 9 wygranych frejmów
  • 1/4 - do 11 wygranych frejmów
  • 1/2 - do 13 wygranych frejmów
  • Finał - do 15 wygranych frejmów


Czyli w fazie grupowej gracie 4 frejmy. Możliwy więc jest wynik 2-2.

W późniejszych rundach gra się do wspomnianej wyżej ilości frejmów, czyli jeżeli gramy do 9 wygranych frejmów to liczba partii może wynieść maksymalnie 17, przy wyniku 9-8.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Proponuję w tym temacie podawać swoje numery gg, co zdecydowanie ułatwiłoby porozumiewanie się między graczami.
Zacznę od siebie:
Pitekk
6323868
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Po rozpoczęciu turnieju pojawiło mi się na PW kilka pytań czy istnieje możliwość dołączenia do zabawy.

Zgodziłem się, do turnieju dołączą 4 nowe osoby, każda z nich do jednej z grup. Terminarz lekko się zmieni. Jedna osoba będzie w kolejce pauzować. Zasady awansu pozostają takie same.

Nowe osoby to:
- Sentinel (A)
- barkk (B)
- Randez (C)
- GrabaZary (D)
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
Drodzy moderatorzy i szanowni gracze... mam nadzieję, że nie usuniecie mojego posta.:jezora:

Poprosiłem Asistalie by dopisał mnie do turnieju gdy ktoś zrezygnuje, później zapytałem czy nie ma możliwości by do każdej grupy dopisać chętne osoby do gry w turnieju...
jak widzicie post wyżej... tak się stało.
Moja osoba nie została zawarta... :-?

Dostałem wiadomość od Moderatora / organizatora / gracza... michau

Nie życzę sobie żebyś ujawniał moje prywatne wiadomości.

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że mimo codziennego śledzenia tematu Vip Typy zawsze zwracałem uwagę czy jest jakiś turek snookerowy. Gram w snookera od ponad 5 lat (kiedy to jeszcze trzeba było płacić za gre - nie wiem czy ktoś pamięta te czasy ?) Grałem w różnych turniejach, z wieloma bardzo dobrymi graczami i poznałem różne struktury organizacyjne.

Bardzo szanuję Asistalię bo chłopak ma niebywałą wiedzę na temat snookera i stara się to połączyć z gra i organizacją i czasami mnie ponosiło i nie zaprzeczam, że w poprzedniej edycji postąpiłem troszkę pochopnie... ale zdecydowałem i oddałem mecz walkowerem, należała mi się :zoltakartka: ale czy zaraz ???? ??

Dziwię się, że pisząc, że dla mnie nie macie zamiaru robić wyjątków robicie to dla innych... nie wiem co chcesz michau w ten sposób udowodnić ?
Wyjątku dla mnie nie chcecie robić a dla innych 4 osób zrobiliście... bardzo fair zagranie... no cóż a może trzeba było napisać wprost, że nie chcesz żebym grał !! ??

Chciałem zagrać w tym turnieju i udowodnić coś i jednocześnie przeprosić za swoje zachowanie poprzednio.
Zastanów się troszke bo bardzo nie fair postąpiłeś a mi zarzucasz &quot;olanie was&quot; Każdemu należy się szansa.. ale według Ciebie jestem kimś gorszym a może poprostu zagrożeniem ?
 
Do góry Bottom