>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SIATKÓWKA - Pozostale ligi 2009/10

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Witam.
Panowie nie wiecie co się dzieje z meczem Olympiakos - Panathinaikos?
Mieli zaczynać grę ładnych parę godzin temu a nie rozpoczął się do teraz.
Nie odbył się dzisiaj. Chyba 08.05 się odbędzie.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Na stronie ligi jest wyraźnie napisane:

2ος αγώνας: Σάββατο 8.05.2010, Ρέντη 18.00&#39;: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
3ος αγώνας: Δευτέρα 10.5.2010, Γλυφάδας, 19.00&#39;: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
2 mecz 8 maja
3 mecz 10 maja
Z tego co tam jest napisane(translate) to na wniosek policji przenieśli mecze na w/w daty.
 
A 0

awilodus

Użytkownik
Witam.
Panowie nie wiecie co się dzieje z meczem Olympiakos - Panathinaikos?
Mieli zaczynać grę ładnych parę godzin temu a nie rozpoczął się do teraz.
Z powodu zamieszek między kibicami przeniesiony na sobotę.
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Na dzisiejszy dzień wybrałem 3 typy jeżeli chodzi o pozostałe ligi siatkówki. Typy będą dotyczyły Rosyjskiej Superligi, oraz Greckiej A1.
Jeżeli chodzi o mecze Superligi to mam mieszane uczucia jeżeli chodzi o same kursy. Nowosybirsk wg mnie jak najbardziej na plus, ale kurs na Kazań mógł być wyższy ( choć ich forma jest na prawdę kosmiczna)
Jeżeli chodzi o spotkanie Zenitu Kazań dla mnie typ jest oczywisty, czysta jedynka, na stronach na których dzisiaj mam pieniądze nie ma handicapu ale -1,5 śmiało można grać. Drużyna Łukasza Kadziewicza - Bełgograd w rundzie zasadniczej zajmowała drugą pozycję, natomiast Zenit pierwszą, patrząc z tej perspektywy śmiało można powiedzieć mamy prawdziwy finał.
Jednak występ Bełgogradu jest dla mnie niesamowitą niespodzianką. Ich rywalizacja w półfinale z Nowosibirskiem, zaczęła się od przegranej 2:3, a następnego dnia na prawdę cudem wygrali tym samym rezultatem. Następnie pojechali do przeciwnika tam pierwszy mecz dostali &quot;niezłe lanie&quot; i Nowosibirsk do 4 spotkania wyszedł bardzo rozluźniony. Byli przekonani o wygraniu tego spotkania i całej rywalizacji. Wygrywali niemal każdego seta począwszy od pierwszego jednak finał ich był taki, że końcówki, które były ich specjalnością przegrywali, tracili różnicę nawet 6 punktów !. W secie gdy przegrywali 1:2 doszło w końcówce do wyniku 24:25 dla przeciwnika później 26:25 i mieli piłkę meczową na kontrze jednak skończyło się wynikiem uwaga : 1:3. Zespół z Bełgogradu złapał wiatr w żagle i u siebie z konfortem psychicznym własnej hali i sukcesem z poprzedniego spotkania, wygrali mecz 3:1 i całą rywalizację 3:2. Jednak gra którą prezentują nie wystarczy na Zenit, który jak już wspomniałem jest w kosmicznej formie. W półfinale nie stracił ani jednego seta z Dynamem Moskwa, co prawda siatkarze ze stolicy mają duży kryzys, ale wynik na prawdę zdumiewający. Oprócz kosmicznej formy w składzie są takie gwiazdy jak: Władisław Babiczew, Clayton Stanley, Lloy Ball, Aleksander Bogomołow, Siergiej Tietiuchin i Aleksiej Werbow. Mają okropną siłę rażenia, siła zagrywki i ataku to ich największe atuty, dodatkowo Stanley i Ball grają ze sobą od wielu lat i rozumieją się doskonale. Nie widzę innej możliwości jak wygrana ZENITU, nawet 3:0.
Drugi mecz i tu plus dla buków za kurs to Nowosibirsk oraz Dinamo Moskwa. Kurs 1,55 - 1,6 na gospodarzy czyli Nowosibirsk może być podyktowany chyba tylko tym, że Moskwa wygrała ze Skrą i była w finale FF. Jednak finału z to chyba już nie widzieli. Nowosibirsk jest bardzo podrażniony przegraną z Bełgogradem, nie ukrywają, że liczyli na finał i teraz zrobią wszystko, żeby być na najniższym stopniu podium. Dodatkowo Dinamo gra bardzo bardzo słabo. Kiedy odrzuca się ich od siatki a w rosyjskiej lidze to niemal standard, nie potrafią zrobią po prostu nic, gra z rozgrywającym funkcjonuje tylko gdy jest przyjęcie wtedy piłka idzie do Wołkowa, który jest jednym z najlepszych środkowych świata co pokazał min. Możdzonkowi a cały zespół stać ich tylko na pojedyncze akcje. Co prawda w 21 kolejce Moskwa wygrała na wyjeździe 3:2, ( a w 10 przegrali u siebie 0:3), ale od tego czasu dużo się zmieniło, Moskwa straciła formę poprzez złe przygotowanie do Play offów. Wg mnie wygrana 3:1 dla drużyny Priddy&#39;iego.
Zenit Kazań - Bełgograd @ 1,3 ✅ 3:0
Nowosibirsk - Dinamo Moskwa @ 1,55 ✅ 3:1
Co do ost. typu czyli Olimpiakosu, to dużo już tutaj było pisane. Drużyna Milijkovicia pokazała w Atenach jak są groźni, a u siebie grają wg mnie o 30 - 35 % lepiej niż na wyjeździe. Lepiej są przygotowani do długiego sezonu i do play offów, gdyby to był początek sezonu grałbym Panathinaikos, ale to są play offy widziałem grę obu zespołów, i w Atenach oprócz Agameza i Samicy, który ma ost bardzo rzadko przebłyski formy, ciężko znaleźć kogoś do gry.
Olimpiakos - Panathinaikos @ 1,35 ✅ 3:0
(podaję typy tylko na mecze, bo na dokładne wyniki i handicapy na moich dzisiejszych serwisach nie ma oferty, a co za tym idzie nie znam kursów)
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Zenit Kazań - Lokomotiv Belgorod 1.33
Popieram Kocura100 Zenit to drużyna zbudowana aby walczyć o najwyższe cele w lidze rosyjskiej. Na każdej pozycji ma klasowego zawodnika, a prym w niej wiodą Amerykanie - Stanley i Ball. Lokomotiv swoje już osiągnął w tym sezonie, nie mowie że nie bedą walczyć, ale swoje już chłopaki ugrali. Ponadto Zenit znajduje sie w bardzo dobrej formie (pewne zwycięstwa z Dynamem). Nie widze innego wyniku jak zwycięstwo Zenitu.
 
M 0

moneyfun

Użytkownik
1 Liga Finał PLAY OFF o Plus Ligę Siatkówki
Fart Kielce - Trefl Gdańsk 1.95 TOBET 1-3 ⛔
Dziś w Kielcach dojdzie do kolejnego, czwartego już pojedynku w walce o najlepszą, siatkarską ligę w Polsce. Do tej pory w rywalizacji jest wynik 2-1 dla kieleckiego Farta. Od początku niby Trefl jest uważany za głównego i niepodważalnego kandydata do awansu ale jakoś te założenia i pewność siebie w żadnym stopniu nie przekładają się na grę.
We wczorajszym meczu Fart robił z Gdańszczanami co chciał. Pełna kontrola od pierwszej do ostatniej piłki.
Regularna zagrywka, dobra gra blokiem, spokój na kontrach i chęć zwycięstwa.
Wyniki meczów w finale PO:
Trefl Gdańsk - Fart Kielce 3:0 (25:17, 25:23, 26:24)
Trefl Gdańsk - Fart Kielce 1:3 (23:25, 20:25, 25:23, 23:25)
Fart Kielce - Trefl Gdańsk 3:0 (25:21, 25:18, 25:21)
Jak dla mnie Fart kończy dziś rywalizację.
W Kieleckim zespole pełna mobilizacja. Cały zespół to młodzi chłopacy, dla których może to być jedyna szansa, żeby zagrać w PLS.
Klub jest przygotowany na awans.
Więc o 17 nie pozostaje nic innego jak wygrać Farciarzom przy ok 3 tysięcznej jak nie większej publiczności.
Po 1.95 warto próbować. Szkoda, że tobet zareagował na wczorajszy mecz ???? na wczorajszy mecz było 2.4 a na meczach w Gdańsku 4.0.
Ale to jedynie ocena bukmachera. Na parkiecie Farciarze pokazują swoją wyższość.
Opisy poprzednich spotkań i relacja LIVE z dzisiejszego meczu na : http://cksport.pl/
oraz http://apps.echodnia.eu/nazywo/
 
M 0

moneyfun

Użytkownik
Trefl Gdańsk - Fart Kielce 3.55 Tobet
2:3 ✅
W czwartym meczu nie poszło Farciarzom. Słabo się zaprezentowali, słabe przyjęcie, błędy w ataku i przestoje. Pierwszy set 15-13 na 15-18 i niestety już nie dogonili. W drugim secie gra jaką pokazali w poprzednim meczu i set gładko wygrany do 16.
Trzeci set seria gości z 5-4 na 5-10 i trzymali przewagę do 19-22 , później 2323 szczęśliwie skończony atak Trefla i wygrany set po ataku w antenkę gospodarza.
Czwarty set też zbudowana przewaga na początku i trzymanie do końca.
Brakowało szczęścia trochę.
Ale to już historia.
Dziś w Gdańsku mecz nr 5 w którym wydarzyć się może wszystko.
W Treflu kontuzjowany lider zespołu Michał Żuk.
To co proponuje Tobet jak najbardziej do pobrania.
Kurs 3.55, a szanse 55-45 dla Trefla.
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Wie ktoś może czy w Pireusie znowu jakaś zadymka ? Bo spotkanie już od 45 min się nie rozpoczyna, a znając temperament i zachowanie kibiców Greckich, nie widzę innego wytłumaczenia ????
No i bomba mecz przełożony na jutro na 18:00. Ładnie dali czadu pewnie chłopaki.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Lokomotiv Belgorod - Zenit Kazań 1.50 ⛔
Powielam typ. Zenit to drużyna zbudowana aby walczyć o najwyższe cele w lidze rosyjskiej. Na każdej pozycji ma klasowego zawodnika, lepszego niż przeciwnicy. Lokomotiv swoje już osiągnął w tym sezonie, dwa mecze finałowe przegrał dość gładko. Zenit znajduje sie w bardzo dobrej formie (pewne zwycięstwa z Dynamem oraz dwa zwyciestwa z Lokomotivem). Nie widze innego wyniku jak zwycięstwo Zenitu.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
BELOGORJE Belgorod - Dinamo TattransGaz Kazan
Juz dzisiaj odbęzie się 3 mecz o mistrza Rosji. Kazań ostatnio w formie, 9-0 z Dinamo Moskwa, a teraz już prowadzą 6-0 z Loko. Kurs 1.50 na Kazań nawet zachęcający i warto sie pokusić na niego bo w Kazaniu jest wielki Loj Bol. Dzisiaj gospodarze maksymalnie mogą ugrać tylko seta, więc można też spróboać z hendi
Podaje wam link do video, start o 18
http://news.sportbox.ru/Vidy_sporta/Volejbol/Chempionat_Rossii/Muzhskoj/spbvideo_V-1810-13-maya-CHR-Muzhchini-Final-Lokomoti

1. Dziękuje za przywrócenie posta.
2. Na przyszłość prosiłbym o nie kasowanie moich notek:
Przywróciłem post. Nie usuwamy swoich błędnych analiz to brak szacunku dla innych użytkowników! Trzeba sie nauczyć przyznawać do swoich pomyłek // Marnik

Marnik daj już spokój, inni użytkownicy już wiedzą że za mną nie przepadasz i nie musisz po raz kolejny tego udowadniać na forum...
Ewentualnie jak coś to pisz mi na priv...


To, że nie przepadam za Toba nie ma znaczenia. Zrobiłeś coś czego nie powinieneś, zostałeś o tym poinformowany. Ostrzeżenie musi być widoczne żeby inni nie powielali Twoich błędów. Na przyszłość sam pisz do mnie na priv, a będziesz wiedział dlaczego zrobiłem tak, a nie inaczej // Marnik
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Lokomotiv Belgorod - Zenit Kazań 1.60

Stara analiza wyżej nadal aktualna. Porażka Zenitu 3:0 to duża niespodzianka. Być moze zawodnicy z Kazania poczuli sie za pewnie. W statystykach tego specjalnie nie widać, ale przegrali głownie przez słaby atak i bardzo słabe przyjęcie (7 asów przeciwnika i 7 błedów na przyjęciu). Nie wierze żeby dziś zawodnicy z Belgorodu powtórzyli taka fantastyczną serie na zagrywce, jak i nie wierze zeby Zenit zagrał drugi tak słaby mecz.
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Czy widział ktoś mecz Dynamo v Nowosibirsk ? Bo teoretycznie dzisiaj może zakończyć się rywalizacja o 3 miejsce, choć myślałem, że na tym etapie rywalizacji to Nowosibirsk będzie w bardziej komfortowej sytuacji.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Video na mecz Kazania dziś o 16
http://news.sportbox.ru/Vidy_sporta/Volejbol/Chempionat_Rossii/Muzhskoj/spbvideo_V-1810-14-maya-CHR-Muzhchini-Final-Lokomoti
Wczoraj mecz był o 16 i było tak jak teraz ale kilka razy odświeżyłem i sie załączyło video w WMP. Dzisiejszy mecz też miał być o 16, ale jeszcze sie nie zaczął, może grają o 17 albo 18 to max, także odświeżaj co jakiś czas.
volleyservice.ru
tu masz livescore pkt po punkcie to sprawdzaj tam (u góry na czerwono jest mecz na live) to jak sie pojawi na czerwono to znaczy że już grają i mozesz odświeżyc te stronke z video to sie powinno uruchomić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom