>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

SIATKÓWKA - Pozostale ligi 2009/10

Status
Zamknięty.
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Przepraszam że takie pytanie.
Zna ktoś wynik spotkania Iraklis - Aris bo nigdzie nie mogę znaleźć wiem że było 2:0
Bylo 2:0 Iraklis i po 10 w trzecim secie. Podobno w tym momencie szedl na zagrywke zawodnik Arisu i dostal butelka od kibicow (doznal kontuzji), po tym zdarzeniu sedziowie przerwali mecz i ustalili, ze Aris dostanie walkowera. Wynik: Aris 3:0 vo .
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Bylo 2:0 Iraklis i po 10 w trzecim secie. Podobno w tym momencie szedl na zagrywke zawodnik Arisu i dostal butelka od kibicow (doznal kontuzji), po tym zdarzeniu sedziowie przerwali mecz i ustalili, ze Aris dostanie walkowera. Wynik: Aris 3:0 vo .
Czyli rozumiem, że to Aris awansował dalej ?

Iraklis i EA Patra poza burtą ?
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP

Iraklis przegrał walkowerem mecz z Arisem i odpadł z walki o medale. Faworyzowany Patron też odpadł ze słabsza Lamią. W tym meczu również nie obyło się bez ekscesów. Jeden z zawodników Lamii zawieszony na dwa mecze, kilka kar pieniężnych.

Zdarzenie: Ural Ufa - Dynamo-Yantar Kaliningrad (-1,5/+1,5seta)✅(3:1)
Typ: 1
Kurs: 1,93
Stawka: 5j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 03.04.2010 godz. 13:00

Liga rosyjska siatkarzy. Spotkanie pierwszego turnieju play out rozgrywanego w Ufie. W pierwszym meczu turnieju Ufa pokonała najsłabszy Tyumen 3:0, a Kaliningrad nadspodziewanie łatwo pokonał Lokomotiv Jakatarynburg też 3:0. W play out liczą się punkty z rundy zasadniczej, więc teraz jest następująca sytuacja:

Ufa 32pkt
Dynamo-Yantar Kaliningrad 24pkt
Lokomotiv Jakatarinburg 17pkt
Tyumen 8pkt

Spadają dwa ostatnie zespoły

Pierwszy turniej w Ufie, więc gospodarze chcą szybko uzyskać pewność pozostania w lidze. W rundzie zasadniczej Ufa wygrała na wyjeździe 1:3 i u siebie 3:0 z Kaliningradem.
Gospodarze to zdecydowanie lepsza drużyna. Ufa w ostatniej kolejce rundy zasadniczej przegrała miejsce w play off na rzecz Jaroslavia i Surguta. Wśród zawodników bardzo dobrzy Sasha Starović, Peter Veres, na rozegraniu wiekowy, ale bardzo doświadczony były rozgrywający reprezentacji Rosji Uszakov, trenerem Ufy jest były selekcjoner reprezentacji Jugosławii i Rosji Zoran Gajić. Dynamo-Yantar Kaliningrad miało bardzo słabą końcówkę sezonu, w ostatnich meczach gładkie porażki 3:0. Goście mieli problemy kadrowe. Bardzo długo kontuzjowany był blokujący Aleksander Krywiec. W meczu z Jekatarynburgem wchodził na parkiet, ale tylko na zmiany. Nieobecny na turnieju jest podstawowy blokujący Dennis Chaus. Przed turniejem na mniej poważne urazy narzekali przyjmujący Tkachenko i rozgrywający De Cecco. Przewaga Kaliningradu nad miejscem spadkowym wynosi już 7pkt, następny turniej jest rozgrywany właśnie u nich, więc nie ma takiej presji na zwycięstwo. Jutro grają z najsłabszym Tyumen i ten mecz muszą wygrać. Według mnie Ufa powinna pokonać rywala 3:0 lub 3:1.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
1. Bundesliga Kobiety 2009/2010
Z wydedukowanych przeze mnie statystyk ligi siatkarskiej kobiet w lidze niemieckiej na dzień 05.04.2010r. nasuwają się pewniaki:

Rote Raben Vilsbiburg - VC Wiesbaden 1 1.40
VC Wiesbaden to drużyna typowa własnego boiska, u siebie mają komplet zwycięstwa, na wyjeździe zdecydowanie gorzej, w poprzednim sezonie VC Wiesbaden wymęczyło u siebie 3:2 z Rote Raben Vilsbiburg, które obecnie ma wyższe miejsce niż rywalki z miejscowości leżącej nad prawym brzegiem Renu.

Schweriner SC - Allgäu Team Sonthofen 1 1.01
Poprostu pewniak to podbicie kursu, lider, komplet zwycięstw u siebie, na 9 meczy u siebie stracone tylko 4 sety, (max. 1 w meczu). Drużyna z Sonthofen(na południu Niemiec, małe miasteczko) na wyjeździe 1-9, czyli beznadzieja, sety na wyjeździe 9:29, różnica poziomów będzie weilka pewne 3:0.

Ponadto na podstawie tabeli:
Alemannia Aachen - VT Aurubis Hamburg 2 1.15
Köpenicker SC Berlin - SV Sinsheim 1 1.10
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W Rosyjskiej Superlidze faza 1/4 finału play off. Po dwa mecze w serii już rozegrano. Oto aktualne stany w rywalizacjach :

Quarterfinals
Fakel - Dynamo 0:3 (19:25 12:25 20:25) (0:1)
Zenit - Yaroslavich 3:1 (25:17 16:25 25:22 25:18 ) (1:0)
Lokomotiv-Belog. - Gazprom-Ugra 3:0 (25:11 25:21 25:23) (1:0)
Lokomotiv N. - Iskra 3:1 (23:25 25:17 25:20 25:22) (1:0)
----------------
Fakel - Dynamo 0:3 (20:25 19:25 16:25) (0:2)
Zenit - Yaroslavich 3:0 (25:13 31:29 25:19) (2:0)
Lokomotiv-Belog. - Gazprom-Ugra 3:2 (25:17 22:25 25:21 26:28 15:12) (2:0)
Lokomotiv N. - Iskra 3:1 (25:27 25:21 25:22 25:21) (2:0)

Zatem jak widac każdy z zespołów prowadzi po 2-0.

:siata:YAROSLAWICZ - ZENIT KAZAŃ
Typ : Zenit @ 1,28
Bet365 ✅1:3​


Tak jak mówilem 2-0 dla Zenita w tej parze. Zenit grał przez całą runde zasadniczą bardzo dobrze, może nie miażdzył rywali ale osiągał kolejne zwycięstwa. Można powiedziec że serie gier z Yaroslavichem mają niezłą. W ostatniej kolejce fazy zasadniczej też z nimi grali i też wygrali. Kto stanowi trzon zespołu z Yaroslawia? Napewno rozgrywajacy Vadim Khamuttskikh, ale on to już prawie emeryt że tak powiem. Ponadto Bojan Janic i przede wszystkim Maxim Mikhaylow. To własnie atakujący Sbornej dostaje co mecz najwięcej piłek do ataku. Jest to główna armata tego zespołu. Blisko 40 piłek w 4setowych meczach idzie do niego. To uproszcza znacznie rozszyfrowanie ich gry,ale zatrzymac ich to drugie. Zenit miał problem z formą Stanleya od początku sezonu. Ostatnie dwa mecze z dzisiejszym ryuwalem miał jednak dobre. W pierwszym meczu po wejściu na parkiet za Cherimishina przyczynił się walnie do wyrganej. W drugim meczu wyszedł w szóstce i jego 19pkt przy 57% skuteczności w ataku było podwaliną pod zwycięstwo. Niby kurs malutki, ale myślę że Zenit już dzisiaj zapewni sobie awans do 1/2. Tak na dobrą sprawe Yaroslawicz jedynie 2 sety miał dobre w dwóch meczach. W pierwszym meczu kiedy walczyli na przewagi i polegli 29-31 a w drugim meczu też w 2 secie kiedy wygrali 25-16. Reszta to znaczna przewaga Zenitu. Stawiam na ich zwycięstwo ;)

:siata:ISKRA ODINCOWO - LOKOMOTIW NOWOSIBIRSK
Typ : Nowosibirsk @ 1,95
Bet365 ✅0:3​


Jedna z ciekawszych par w play offach. Nowosibirsk przed sezonem miał mocarstwowe plany które realizował krok po kroku. Teraz w PO też zmierza do swojego wytyczonego celu. Iskra rozczarowywala przez cały obecny sezon. Nowosibirsk zbudował niezły skład. Ostatnio grają w ustawieniu Butko na rozegraniu, w ataku Nikola Pavlov, za przyjęcie odpowiadają Korneev i Priddy, Kazakow i Lee na środku. Mnie się ta kombinacja amerykańsko rosyjska podoba. Potencjał i siła jest duża. Niby słabszym pkt wygląda że jest Pavlov atakujący jednak jak spojrzy się na jego staty to tak wcale nie jest. 34pkt w pierwszym meczu i 21pkt w drugim meczu przy wysokiej skuteczności ok 60% bardzo dobrze o nim świadczy. Przy zawodnikach Iskry wygladają lepiej. Wiadomo że sam skład nie daje pewności wygranej. Liczy się jescze dyspozycja, ale Nowosibirsk w ostatnim czasie gra dobrze.
Iskra końcówke fazy zasadniczej miało bardzo przeciętną. Na ostatnich 8 meczów fazy zasadniczej wygrali raptem 3! jeżeli dodamy do tego dwa mecze w play off to ta statystyka jest jeszcze bardziej zatrważająca. Po takim kursie napewno warto zaryzykowac i postawic na Nowosibirsk. Może i łatwy mecz to nie będzie, ale może i także tkaich emocji jak wczoraj w meczu Piacenza -Cuneo też nie będize ;)

-------------------------
Przy okazji spojrzałem teakże na parkiety Francuskie. Tam Paris Volley zaciekle walczy o wejscie do tej fazy rozgrywek. Na dwie kolejki przed końcem fazy zasadniczej są na 10msc, ale realnie patrząc szanse ciągle mają. Dzisiaj czeka ich mecz z 7 w tabeli Tourcoing. Do nich akurat strata wynosi aż 8pkt i nie da się jej zniwelowac, ale do 8 Rennes np tracą 3pkt. Aby myślec o ich przeskoczeniu trzeba wygrywca za 3pkt. Zaryzykuje w tmy spotkaniu i postawie na zespół Marcela Gromadowskiego, chociaż po meczach LM wiem jak ich gra wygląda o czym pisałem to jednak szansa przedostania się do PO jest więc może się uda.

:siata:PARIS VOLLEY - TOURCOING
Typ : Paris Volley @ 1,65
Bet365 ✅3:1​
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Dinamo wygrało 3-0 rywalizację z Fakelem.
Wczoraj wygrali także 3-0 (20, 17, 19)

Москва
05 АПРЕЛЯ 2010 г.
3 - 0
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
A co myślicie o meczu Dinamo Moskwa - Zenit Kazań ? Kurs na Kazań 1,65 a są w zdecydowanie lepszej dyspozycji. Prowadzą już 2 : 0 i wiedzą, że Dinamo jedzie na FF więc muszą coś odpuścić, bo 2 wygranych nie zdobędą, przykładem w sumie mało związanym (ale coś wnim jest) jest Bordeaux, chcieli mieć i ligę i Ligę mistrzów a nie mają nic teraz.
 
E 0

ernie9005

Użytkownik
Oglądałem 1 mecz i to co pokazało Dynamo to tragedia. Stawiałem overa 184.5, który wydawał mi się w miarę pewny. A tu POGROM. W żadnym secie Dynamo nie nawiązało walki, totalna masakra. Proponuję znaleźć dziś najwyższy kurs i grubo zagrać na Zenit.

Albo może znów over. ???? Gospodarze muszą skleić kilka dobrych akcji przed final 4.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
A co myślicie o meczu Dinamo Moskwa - Zenit Kazań ? Kurs na Kazań 1,65 a są w zdecydowanie lepszej dyspozycji. Prowadzą już 2 : 0 i wiedzą, że Dinamo jedzie na FF więc muszą coś odpuścić, bo 2 wygranych nie zdobędą, przykładem w sumie mało związanym (ale coś wnim jest) jest Bordeaux, chcieli mieć i ligę i Ligę mistrzów a nie mają nic teraz.
Nie przesadzaj. Dynamo jest to profesjonalny klub, który zawsze walczy o zwycięstwo. Są oczywiście wahania formy. Raz zagrają lepiej a innym razem gorzej. Dużo również zależy od przeciwnika. Gra się tak jak on pozwala. Zenit jest porównywalną drużyną do Dynama. Są profesjonalistami i nie ma mowy o odpuszczaniu.

Nie mam gdzie zagrać tego spotkania, ale skłaniałbym się ku Dynamo. Nie widziałem pierwszych spotkań, ale czytałem, ze gra nie wyglądała najlepiej. Grają teraz na własnym parkiecie ( ??? ), więc teorytycznie powinni mieć większe szanse niż w meczach w Kazaniu.

Nigdy nie wiadomo kiedy ta drużyna się przebudzi. Dante, Berezhko, Yakovlev czy Volkov to gwiazdy światowego formatu. Po drugiej stronie również roi się od gwiazd. Tietiuchin, Ball czy Stanley również wiele potrafią.

Dzisiaj Over powinien paść ????
 
M 14

mrbork

Użytkownik
Nowosibirsk - Belgorod 1 1.35

Pierwszy mecz w Nowosibirsku wygrany przez gospodarzy (3-1). Stan rywalizacji do 2-1 i jeślli dzisiaj Lokomotiv okaże się lepszy to nie będzie potrzeby rozgrywania 5 spotkania. Potencjał w nich brzemie ogromny, takie gwiazdy jak Kazakow, Priddy czy chociażby David Lee świetnie sobie radzą w tym zespole. Belgorod na pewno będzie chciał zostać w grze, jednak moim zdaniem poprostu nie mają szans.
Nie piszemy nowych postów aby poprawić błędy, do poprawiania postów służy funkcja edytuj. Jak słusznie zauważył Kocur100 - Loy Ball gra w Zenicie Kazań. Za to u gospodarzy gra inny Amerykanin David Lee // Marnik
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Aris Saloniki - Panathinaikos (+2,5seta/-2,5seta)✅(1:3)
Typ: 1
Kurs: 1,65
Stawka: 5j/10j
Bukmacher : Unibet

Data spotkania: 29.04.2010 godz. 16:30

Półfinał ligi greckiej. Stan rywalizacji 2:1 dla Panathinakosu. Poprzednie mecze w play off:
Panathinaikos - Aris Saloniki 3:0 (25-14,29-27,25-18 )
Aris Saloniki - Panathinaikos 3:2 (28:30,25:21,25:23,12:25,15:11)
Panathinaikos - Aris Saloniki 3:0 (25:21,26:24,25:23)

w rundzie zasadniczej:
Aris Saloniki - Panathinaikos 2:3 (25:16,23:25,23:25,25:18,22:24)
Panathinaikos - Aris Saloniki 3:2 (20-25, 25-23, 19-25, 25-19,15-10)

Aris u siebie gra bardzo dobrze, potrafi nawiązać walkę z lepszymi zespołami. Mecze wyjazdowe w Grecji są trudne dla każdego zespołu. Panathinaikos to drużyna lepsza, ale nie powinna tutaj wygrać 0:3. Gospodarze mają niezły skład: w ataku bardzo dobry Roumeliotis, serbski libero Samardzić, w przyjęciu Kovacevic i Milivojević. Aris zagra w pełnym składzie, u gości zabraknie podstawowego przyjmującego Costasa Christofidelisa (doping). Przed pierwszym meczem w Salonikach ogłoszono, że próbka A dała wynik pozytywny. Wczoraj pojawiła się informacja, że próbka B też dał wskazała doping u sportowca. Na pewno takie informacje powinny wpłynąć negatywnie na grę Panathinaikosu. Według mnie przynajmniej jeden set powinien wygrać Aris.
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Jutro odbędzie się 3 mecz w finale ligi czeskiej mężczyzn, gdzie zmierzy się Kladno i Liberec. Stan rywalizacji po 2 spotkaniach w L ibecu wynosi 1 : 1, gdzie 2 mecz zdecydowanie wygrało Kladno 3:0. Widziałem kilka spotkań Kladno, grają na prawdę bardzo dobrą siatkówkę, szczególnie jak na czeskie warunki, a u siebie mają zdecydowaną przewagę. Zdecydowanie uważam, że jutro Kladno wygra i to może nawet 3:0. W całych play off-ach nie przegrali ANI JEDNEGO SPOTKANIA U SIEBIE, a tylko raz grali tie breaka ( 5 spotkań ). Z jutrzejszym przeciwnikiem w tym sezonie na własnej hali grali już 2 razy, i 2 razy śmiało wygrali.
Kladno - Liberec - 1
Kurs: 1,5
Jak ktoś znajdzie gdzieś - 1,5 seta też można śmiało grać.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Kladno - Liberec 1.50
Nie znam sie bardzo dobrze na czeskiej siatkówce, ale statystyki wygladaja zachęcająco. Kladno wygrało jedno z dwóch spotkań na terenie przeciwnika. W ostatnim meczu zaprezentowało sie bardzo dobrze, nie dając szans rywalom. U siebie jest to bardzo mocny zespół w sezonie przegrali tylko jedno spotkanie ze słabym Brnem, a tak komplet zwycięstw. Nie ma sensu sie powtarzać - popieram typ Kocura100, może na 3:0 bym nie liczył, ale samo zwycięstwo i handicap wygladaja ciekawie.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Może dopisze, że w pierwszych meczach rozgrywający Kladna Skladany podobno zmagał się z kontuzją kręgosłupa. Jeśli chodzi o grę u siebie Kladna, to przeciwnicy narzekają, że ich hala jest zbyt niska, co przeszkadza gościom, którzy nie są przyzwyczajeni do takich warunków.
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Dziś powtarzam typ typ na Kladno, choć wczorajszy mecz był bardziej zacięty niż się spodziewałem, ale mimo wszystko typ był doby. Analizy nie będę pisał drugi raz tego samego.
Drugim typem na dzisiaj jest pierwszy mecz finałowy w rosyjskiej siatkówce kobiet.
W meczu zagrają Dinamo Moskwa i Zarechie Odintsovo. Oba zespoły bardzo mocne, jednak jako faworyta widzę Dinamo. Drużyna ta u siebie jest okropnie mocna. W półfinale pokonała zespół 3 razy po 3:0 z czego 2 razy grały u siebie. ( sety u siebie kończyły do -14, -15, -15; -10, -14, -17).
Zespoły te spotkały się już w hali Dinamo w ostatnie 18 kolejce rundy zasadniczej, wtedy górą było Dinamo, które wygrało 3:1 (18, -21, -17, -21). Dzisiaj uważam, że mecz zakończy się dokładnie takim samym wynikiem.
Dinamo Moskwa​
- Zarechie Odintsovo @ 1.4 ✅
Kladno​
- Liberec @ 1.4 ✅
 
R 2

rambovip

Użytkownik
Foppapedretti Volley Bergamo - MC-Carnaghi Villa Cortese
Typ: 1 @ 1.35
Bukmacher: Bet-at-home


W Bergamo dojdzie do 3 spotkania Play Off. Ostatnio dobra passa w siatkówkę trwa, a więc trzeba ją kontynuować, może i dziś najwyższego kursu nie będzie, ale typ wydaje się być dość pewny. Mamy 1-1 i rywalizacja przenosi się do Bergamo, przez to, że wczoraj zawodniczki Foppapedretti wygrały 3:0 dziś stawiam też na Volley Bergamo. Nie dość, że mają przewagę na boisku nad rywalkami, bo w Bergamo gra czołówka światowa, to jeszcze wielka przewaga po wczoraj jest w psychice dzisiejszych Gospodyń, bo tak na dobrą sprawę wczoraj walkę zobaczyliśmy tylko i wyłącznie w pierwszym secie. MC-Carnaghi Villa Cortese wygrywając jedno spotkanie z najlepszą drużyną w Europie już wg. mnie wykonało swoje zadanie, bo na zagranie w finale Serie A szans dla nich po prostu nie widzę. Szczerze powiem, że wczoraj widziałem tylko częściowo mecz, a pierwszego spotkania w tej rywalizacji wygranego 3-1 przez Cortese nie widziałem wcale, jednak jasno stwierdzam, że tam też raczej zabrakło Foppapedretti zaangażowania i koncentracji przed spotkaniem. Nie powinnienem może tak przekreślać Carnaghi bo to w końcu półfinał i do tego półfinału awansowały zawodniczki w pełni zasłużenie, jednak widziałem oba mecze Volley Bergamo w Final Four Ligi Mistrzów. Jeśli zagrają tak zmotywowane jak chocby w drugim spotkaniu rywalizacji to wygrają dziś i w piątek, a półfinał zakończymy na 3-1. Świetnie w tej drużynie gra Francesca Piccinini, oraz rozgrywająca Lo Bianco, które potrafią rozegrac nie taki zespół jak Cortese. Dodam jeszcze, że chyba najwięcej atutów drużyna z Bergamo ma w przyjęciu, gdzie gra Merlo na libero, a obok niej np. Del Core, niezwykle ciężko odrzucic od siatki Foppapedretti a jak tego się nie zrobi to Lo Bianco już swoje zadanie wykonuje w 100%.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Dinamo Krasnodar - Urałochka Jekatarynburg(-1,5seta/+1,5seta)✅(3:0)
Typ: 1
Kurs: 1,62
Stawka: 5j/10j
Bukmacher : Pinnaclesports

Data spotkania: 05.05.2010 godz. 16:00

Liga rosyjska siatkarek. 4. mecz o brązowy medal. Stan rywalizacji 2:1 dla Krasnodaru. Według mnie lepszym zespołem są gospodynie. W ataku bardzo duża siła: Natalia Mammadova(najlepiej punktująca ligi rosyjskiej), Anna Makarova. W zespole gospodyń z powodu kontuzji nie zagra pierwsza rozgrywająca Levina, ale zespół powinien być do tego przyzwyczajony, ponieważ doznała ona urazu na początku play off. Słabszą stroną gospodyń jest przyjęcie, ale we własnej hali powinno to lepiej wyglądać. Urałochka zajęła wyższe miejsce w rundzie zasadniczej, ale prezentuje się dużo słabiej w play off. W drużynie gości nie zagra bardzo ważna zawodniczka: pierwsza rozgrywająca Marina Szeszenina, która była kapitanem zespołu (także reprezentacji Rosji) i zawodniczką mająca ogromny wpływ na grę Urałochki. Powodem jej nieobecności jest niedawny ślub z siatkarzem Lokomotiva Jekatarynburg Alexeyem Babeshinem. Na ławce trenerskiej prawdopodobnie zabraknie też trenera gości Nikołaja Karpola. Według mnie gospodynie powinny wygrać 3:0 lub 3:1.
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Kladno - Liberec @ 1.50 ✅
Dziś ostatni mecz w finale ligi czeskiej. Na temat drużyny z Kladna rozpisywałem się kilka postów wcześniej. Dzisiaj mają okazję wygrać cała ligę, a dodatkowym handicapem dla nich jest występ przed publicznością na własnej hali, na której są strasznie silni. Ogrywają wszystkich na własnym parkiecie. Kladno grało 4 razy w tym sezonie na własnej hali z Libercem i 4 razy z nimi wygrała. Typ może nie jakiś super oczywisty, aczkolwiek dla mnie pewny.
Dodatkowo można dodać do AKO Olimpiakos, widziałem ich spotkanie w Atenach i wydaje mi się, że na własnej hali gdzie grają dużo lepiej niż na wyjazdach nie dadzą żadnych szans przeciwnikowi.
Olympiakos - Panathinaikos @ 1,4
ewentualnie
Olympiakos-1.5 - Panathinaikos @ 1,75
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Dzisiaj drugi mecz finału w Grecji. Faworytem w tym meczu wydaje się Olimpiakos. W pierwszym meczu był bliski wygrania. Najpierw przegrywał 2:0, doprowadził do wyrówanania, w 5. secie wygrywał 2:6, ale przegrał. Dzisiaj w meczu w Panathinaikosie nie zagra Costas Christofidelis (doping), niewiadomo czy zagra blokujący Sotiris Pantaleon. Wczoraj Pawłowi Zagumnemu urodził się syn. Ciężko powiedzieć jak wpłynie to na grę w dzisiejszym meczu. Kurs 1,4 do dubla wydaje się niezły.

Może zagram z jednak handicapem
Olympiakos - Panathinaikos (-1,5seta/+1,5seta)
Typ: 1
Kurs: 1,89
Stawka: 4j/10j
Pinnacle


Zwrot. Spotkanie odwołane

Na wniosek policji spotkanie przełożono na 08.05.2010, a trzeci mecz odbędzie się 10.05.2010
 
hama 11

hama

Użytkownik
Witam.
Panowie nie wiecie co się dzieje z meczem Olympiakos - Panathinaikos?
Mieli zaczynać grę ładnych parę godzin temu a nie rozpoczął się do teraz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom