>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

SIATKÓWKA - Pozostale ligi 2009/10

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W tym temacie można dyskutowac o rozgrywkach ligowych w takich krajach jak Grecja, Rosja, Francja, Niemcy itd. Tyczy się to rozgrywek mężczyzn jak i kobiet. Tematy do ligi Włoskiej i PLUS Ligi powstaną osobne.

Kilka przydatnych linków :

1.Bundesliga -NIEMCY panowie
1.Bundesliga - NIEMCY panowie
1.Bundesliga - NIEMCY kobiety
Rozgrywki Siatkarskie w Czechach
LIVESCORE - Czechy
Francuska LNV - Meżczyźni
ROSJA - mężczyźni
ROSJA - mężczyźni (poprzez google)
ROSJA - siatkówka
GRECJA - siatkówka
WŁOCHY - kobiety
WŁOSKA siata kobiet - LIVESCORE


Rozgrywki w niektórych wyżej wymienionych ligach się już rozpoczęły, ale zdecydowana większośc rusza w najbliższym czasie. Miejmy nadzieję że zainteresowanie rozgrywkami będzie spore i uda Nam się zarobic coś na tych ligach ;)

Zapraszam do dyskusji i dzielenia się swoimi informacjami dotyczących pozostałych lig !
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
7 października to dzień w którym wystartuje Rosyjska SUPERLIGA siatkówki mężczyzn. Pierwszy akord sezonu 2009/10 juz za Nami. W meczu o Superpuchar Zenit Kazan przegral z Dynamem Moskwa 1:3 (22-25, 22-25, 27-25, 22-25). Po samym wyniku widac że mecz był bardzo wyrównany.

Grankin odbiera okazały puchar

Obrońcą mistrzowskiego tytułu sprzed roku jest oczywiście Zenit Kazań. Patrząc na skład widac wielkie nazwiska jak Amerykanie Ball i Stanley. Do tego dla wielu najlepszy libero na świecie Verbov. No i stary wyjadacz siatkarskich parkietów Tetyukhin na przyjęciu. Czy Zenit jest w stanei jednak obronic tytuł. Ciężko mi powiedziec. Już przed rokiem byłem lekko zdziwiony tym że udało im się jednak w finale ograc Dynamo Moskwa. Kto zatem w tym sezonie stanie na drodze Zenitu. Z pewnością wspomniane Dynamo, ktore straciło jednak największą gwiazde zespołu, a kto wie czy nie całej ligi. Mowa oczywiście o Brazylijczyku Dante Amaral, który wybral powrót do ojczyzny i będzie grywał w rodzimej lidze razem z wieloma rodakami z reprezentacji bo w letnim sezonie wielu kadrowiczów wrócilo do Brazylii. Bez Dante siła Dynamo i tak wydaje się imponująca. Berezhko, Poltavskyi, Volkov, Grankin,Sivozhelez, Ostapenko. Można powiedziec że trzon Rosyjskiej reprezentacji. Do tego świetny Bułgarski libero Salparov. Naprawde Dynamo będzie walczyło o mistrza jak przed rokiem.
W czołowce jak co roku chce byc Iskra Odincowo. Wielkie pieniądze jakie wpompowują w ten klub mają dac ambitne sukcesy. Jednak nalezy pamiętac że odszedł Giba. Są coprawda Scheps, Kuleshov,Kalinin czy Egorchew, ale Iskra mnie nie przekonuje w takim zestawieniu. Bez wątpienia będzie im ciężko o medale gdyż inne kluby mają calkiem mocne sklady. Królem polowania chyba możńa uznac Lokomotiw Nowosibirsk. Do zespołu dołączył m.in David Lee. Teraz razem z Kazakovem mają stworzyc najlepszy duet środkowych w lidze. Na rozegraniu moga liczyc na Butko, ktory pokazywał się w tym sezonie w reprezentacji Rosji w LS, lecz na ME się nie załapał. Na przyjęciu William Priddy wraz z Korneevem. Na zmiany Baranov. Sklad jest naprawde silny i Novosbirsk będzie się liczył. Kto jeszcze? Można tez liczyc myślę na Fakel Novy Urengoi. Rewelacja poprzednich rozgrywek kiedy ogrywała najlepszych ostatecznie kończąc sezon z brązowym medalem ma w składzie m.in dwóch Amerykaninów Rooneya i Hansena. Także mocny punkt reprezentacji Aleksandr Kosarev.Ciekawe czy poprezdni rok był jednorazowym wyskokiem czy potwierdzą swoje aspiracje w tym sezonie. Kto jescze się będzie liczył pokaża Nam już pierwsze mecze sezonu, które zaplanowano na 7 października.

Polscy kibice zapewne bacznie będą nasłuchiwac wieści z Biełgorodu gdzie w miejscowym Lokomotiwie grał będzie Łukasz Kadziewicz. Jego partnerami nie są jakieś wybitne gwiazdy, ale z pewnoscią jak co roku Biełgorod stawia sobie walke o najwyższe cele. Drugim z Naszych reprezentantów w Rosji będzie Zbigniew Bartman w zespole z Surguta. Jak sam mówi jest zaskoczony obyczajami jakie tam panują. Od klubu dostal służbowy samochód i przestronny apartament o 100m kwadratowych. Dodatkowo przed każdym treningiem przyjeżdza po niego autobus i zbiera kazdego z zawodników więc Zibi nie musi odpalac swojej Toyoty. No i tym co najbardziej go zaskoczyło to to że kibice na mecze siatki w Surgucie wpuszczani sa za darmo! Jak się mówi władze miasta, a w zasadzie miasteczka są na tyle bogate że chcą rozpowszechniac siatkówke.
Przeglądając poszczególne kadry zespołów razi w oczy mała ilosc obcokrajowców. Jeżeli porównamy to z Ligą włoską to można w łatwy sposób odnalesc odpowiedz dlaczego Rosjanie wlaczyli o medale na ME w Turcji,a Włosi stanowili jedynie niemal tło. Ruscy stawiają na swoich, a Włosi mają wiecej stranierich niż swoich. No ale to nie znaczy że obie ligi są mało ciekawe. Poprostu każda liga ma swoją wizję i tego się trzyma.

Oto jak wyglada zestaw par 1 kolejki wraz z kursami z GB :

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz ;)
 
aleksandra 151

aleksandra

Użytkownik
Cze. Extraliga Mężczyźni
Brno – DHL Ostrava
Typ: DHL Ostrava @ 1,49 8/10 Pinnacle ✅
Typ: DHL Ostrava (-1,5 Seta) @ 2.18 4/10 Pinnacle ✅
Moim zdaniem najciekawszy mecz na dzisiaj, i tego wyniku jestem najbardziej prawdopodobna, nie sądzę żeby Ostrava przegrała z tak strasznie rozbitym klubem jak Brno. Ekipę gospodarzy w tym sezonie opuściło wielu graczy z poprzedniego sezonu, a na ich miejsce trafili juniorzy, co prawda są to mistrzowie Czech juniorów, ale nie wydaje mi się aby byli na tyle doświadczeni aby poradzić sobie z taka solidną drużyną jak Ostrava. I nie spodziewam się innego wyniku niż przegrana Brna, po prostu nie są wstanie stawić czoła takiemu zespołowi jak DHL.
P.S: Wartym uwagi jeszcze jest mecz Benátky nad Jizerou - SKV Ústí nad Labe, Ústí jest to drużyna która boryka się z ogromnymi kłopotami finansowymi i ich skład głównie opiera się na młodych &quot;grajkach&quot; na swoim koncie maja 1 porażkę z Brnem i jedna wygraną, w przeciwieństwie do Benátk&#39;ów którzy mają na koncie 2 zwycięstwa i są jak dla mnie jednym z pretendentów rozgrywek. Do AKO typ idealny.
Benátky nad Jizerou @ 1,3 10/10 Expekt ⛔
GL.
--------------------------------
Brno –DHL Ostrava 0-3 ????
Benátky nad Jizerou - SKV Ústí nad Labe 0-3 ???? (19-25; 16-25; 14-25)
( co oni kur.. odje..li )
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:siata:Olympiakos Pireus - Iraklis Saloniki
Typ : 1 @ 1,48
UNIBET ⛔0:3​

Grecka liga także rusza w bój. Zespół Iraklisu nie tak dawno mieliśmy okazję oglądac w Polsce podczas meczow z Częstochową i Skrą. Czy wywarli dobre wrażenie, raczej nie za bardzo. Dodatkowo to już nie ta sama ekipa co grala w finale Champions League z Trentino. Zmian kadrowych wszystkich nie zamierzam wypisywac bo to długa historia. W tym sezonie liderem i najbardziej doświadczonym graczem będzie Andrej Kravarik. Reszta zespołu to raczej bez znaczących gwiazd. Uważac trzeba na Kubańczyka Calę i Słoweńca Gaspiriniego. Reszta to rodowici siatkarze.
Olympiakos z kolei przystąpi do derbów z Iraklisem bardzo zmotywowany. Niestety jutro nie zobaczymy na parkiecie brazylijskiego przyjmującego Leonardo Augusto Lopes Caldeira, ale w tym elemencie przeciez jest Fin Olli Kunnari. W ataku świetny Ivan Milijkovic moim zdaniem największa gwiazda ligi greckiej. No może dorównac mu może tylko Samica, ale to się jeszcze okaże czy z Gumą podbiją Hellade. Zespól Olympiakosu to także Simon Tischer ktory będzie zmotywowany podwójnie bo przeciez to on byl w głownej mierze wspólautorem sukcesy w Lidze Mistrzów przed rokiem z zespołem Iraklisu. Jutro stanie po przeciwnej stronie barykady. To wlaśnie Ci trzej gracze , co ważne reprezentanci swoich krajów stanowic mają o sile Olympiakosu. W porównaniu z Iraklisem wypadają lepiej. Myślę że uda im się wygrac na inaugurację.

Jakby ktos poszukiwal live do tego meczu to wystraczy kliknąc &lt;&lt;&lt;TUTAJ&gt;&gt;&gt;.
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Polska 1 Liga
Witam was po długiej nieobecności, sezon siatkarski się zaczyna więc czas zarabiać. Dziś wchodzę na Tobet a tu... 1 Liga jest dostępna, no to co czas coś o tym popisać ;)

Mi osobiście pierwsze co wpadło to wysoki kurs na Nyse i patriotycznie musiałem skorzystać. Orzeł cały sezon przygotowawczy zastanawiał się gdzie będzie grał, gdy wydawało sie że już wszystko jasne na tydzień przed startem ligi gruchnęła wiadomość że drużyna Orła zostanie zlikwidowana, koniec końców jednak Międzyrzeczanie zagrają na zapleczu PLUS ligi, jednak sądzę że zawirowania jakie towarzyszyły tej drużynie będą dziś mieć spore znaczenie. Jakby tego było mało dziś na meczu w Międzyrzeczu maksymalnie będzie mogło wejść 300 kibiców a to za sprawą nie zgłoszenia imprezy masowej.
Orzeł Międzyrzecz - AZS Nysa 3:0 ⛔
Mój Typ: 2
Kurs: 2,20
Poza tym zagrałem jeszcze dwa spotkania:
Fart Kielce- Pronar Hajnówka Typ:1 Kurs 1,35 3:0 ✅
Morze Szczecin - GTPS Gorzów Wlkp. Typ:2 Kurs: 1,75 2:3 ✅
Fart to według mnie druga drużyna po Treflu Gdańsk która będzie biła się o awans do PLUS ligi, u Siebie nie powinni mieć problemów z Pronarem.
GTPS kilka dni temu przegrał w Pucharze Polski właśnie z Morzem Szczecin po zaciętym spotkaniu 3:2. Na pewno podopieczni Sławka Gerymskiego będą chcieli zrewanżować się za ten wynik i dziś zrobią wszystko aby wygrać bądź co bądź z beniaminkiem ligi.
Edit
Postanowiłem jeszcze zagrać to:
Ślepsk Augustów - Energetyk Jaworzno 3:1 ⛔
Typ:2
Kurs 2,00
Jaworzno to niezły zespół, ograny już na ligowych parkietach z kilkoma doświadczonymi zawodnikami, mającymi epizody w PLUS lidze. Augustów to kolejny beniaminek i wielka niewiadoma, trudno doszukać się w ich składzie jakichś znanych nazwisk i trudno mi sobie wyobrazić aby byli w stanie pokonać zespół z Jaworzna, ale pamiętajmy to dopiero 1 kolejka, więc wszystko może się zdarzyć.
Podsumowanie
no niestety 50% skuteczności, najbardziej zawiodłem się na siatkarzach z Nysy, przegrać w takim stylu to nie najlepsza wróżba na resztę sezonu. Jaworzno również zawód, widać że forma ze sparingów Ślepska nie była przypadkowa. Fart planowo szybko i łatwo, natomiast GTPS trochę nerwowo ale wygrał ;)
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Liga włoska kobiet

Zdarzenie: Florens Castellana Grotte - MC-Carnaghi Villa Cortese(0:3)
Typ: 2
Kurs: 1,55


Spotkanie 4. kolejki ligi włoskiej kobiet między ostatnią drużyną w tabeli Florens Castellana Grottea a drugą MC-Carnaghi Villa Cortese. Cortese przed sezonem poczynił olbrzymie wzmocnienia. Nabył Sarę Anzanello, Lindsey Berg, Paolę Cardullo, Taismary Aguero, Cruz Aurea, Manuelę Secolę. Grotte to niezły zespół,ale bez żadnych wielkich nazwisk. Do tej pory wywalczył tylko jeden punkt za przegraną 3:2 na wyjeździe z Monte Schiavo Banca Marche Jesi. Cortese na razie doznał jednej porażki 3:2 z Foppapedretti Bergamo na wyjeździe, w innych meczach pokonał Despar Perugia i Zoppas Industries Conegliano. Zespół Cortese powinien z każdym meczem prezentować sie lepiej, zawodniczki powinny lepiej sie rozumieć na parkiecie. Forma Cortese na początku sezonu była zagadką, ponieważ przyszło wiele nowych zawodniczek, które do tego przed sezonem grały Mistrzostwach Europy, Cruz Aurea na Mistrzostwach Ameryki Północnej i Środkowej, ale widać, że te zespół pokazuje bardzo dobra formę i może byc rewelacją rozgrywek.

Zdarzenie: Asystel Volley Novara - Riso Scotti Pavia(3:2)
Typ: 1
Kurs: 1,22


Tutaj gram na zdecydowanego faworyta. Asystel zaczął od niespodziewanej przegranej u siebie z Chateau d`Ax Urbino Volley, ale pózniej pokonał juz RebecchiLupa Piacenza i Cgf Recycle Florens Castellana Grotte. Riso Scotti Pavia na razie bez zwycięstwa, kolejno przegrał z Yamamay Busto Arsizio, Desparem Perugia i Foppapedretti Bergamo. Przeciwników miał trudnych, ale dzisiaj łatwiejszy z pewnością nie jest. Novara pierwszy mecz u siebie przegrała, więc będzie chciała dzisiaj odnieść pierwsze zwycięstwo przed swoja publicznością. Gospodynie w składzie Iriną Kiryłłową, Manon Flier, Małogorzatą Kożuch powinny zdecydowanie pokonać przeciwnika.

Kurs ogólny: 1,89✅
tawka: 4j /10j
Bukmacher: Tobet


Mecz Asystel Volley Novara - Riso Scotti Pavia będzie trasmitowany o godz. 16:15 przez kanał Sky Sport 2
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Zoppas Industries Conegliano – Monte Schiavo Banca Marche Jesi
typ; 2
1,6
Pinnacle
Analiza:
Dziś w 4 kolejce siatkarskiej Serie A kobiet Zoppas Conegliano zagra u siebie z Monte Schhiavo Jesi . Gospodynie dzisiejszego spotkania nie wygraly jeszcze ani jednego spotkania i zajmuja odlegle 11 , czyli przed ostatnie miejsce w ligowej tabeli .
28/10-09 Serie A1 Kobiety Mc-Carnaghi Villa Cortese vs. Zoppas Industries Conegliano 3:0
25/10-09 Serie A1 Kobiety Yamamay Busto Arsizio vs. Zoppas Industries Conegliano 3:2
18/10-09 Serie A1 Kobiety Zoppas Industries Conegliano vs. Foppapedretti Bergamo 2:3
Gospodynie niezbyt dobrze weszly w tegorczny sezon . Zupelnie inna forma prezentuja na poczatku siatkarki Monnte Schiavo Jesi . Wygraly jak do tej pory wszystkie 3 spotkania . Tym samym przewodza one ligowej tabeli Serie A z kompletem zwyciestw .
28/10-09 Serie A1 Kobiety Monte Schiavo Banca Marche Jesi vs. Yamamay Busto Arsizio 3:1
25/10-09 Serie A1 Kobiety Chateau D&#39;Ax Urbino Volley vs. Monte Schiavo Banca Marche Jesi 0:3
18/10-09 Serie A1 Kobiety Monte Schiavo Banca Marche Jesi vs. Cgf Recycle Florens Castellana Grotte
Gospodynie sa beniaminkiem rozgrywek wloskiej ekstraklasy . Natomiast Monte Schiavo to zespol juz bardzo doswiadczony , ktory celuje troche w wyzsze cele niz Cogeliano . Dlatego mysle ze gospodynie beda goscinne i nie wygraja dzis spotkania na wlasnym terenie .
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
niemiecka, kobiety

Allgäu Team Sonthofen - 1. VC Wiesbaden

Wiesbaden, dla mnie osobiście sprawca największej niespodzianki w ubiegłej kolejce. W tamtym sezonie zespół środa tabeli, w tym zasadniczo wzmocniony - praktycznie całkowicie przemeblowany, z kilkoma ciekawymi nazwiskami. Mimo faktu, ze to raptem 5. kolejka spotkań, zawodniczki Wiesbaden pokazały, że problem ze zgraniem ich nie dotyczy i wysoko mierzą w obecnym sezonie. To co zrobiły tydzień temu z faworyzowanym Hamburgiem zrobiło na mnie wielkie wrażenie (wygrana 3-0!), śmiało przyznają, że jadą do Allgau po zwycięstwo, dlatego postanowiłem im zaufać.

VC Wiesbaden (-1,5 sets) @1,704 pinnacle 5/10
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Asystel Volley Novara - Monte Schiavo Banca Marche Jesi(0:3)
Typ: 1
Kurs: 1,66

Data spotkania: 25.11.2009 godz. 20:30

Spotkanie 6. kolejki włoskiej ligi siatkówki kobiet. 7. w tabeli Asystel Volley Novara gra z liderem, niepokonanym Monte Schiavo Banca Marche Jesi. Według mnie Jesi powinno dzisiaj ponieść pierwszą porażkę w sezonie. Asystel słabo zaczął sezon, od porażki z Chateau d&#39;Ax Urbino Volley (0:3), ale w tym meczu nie grała Kożuch i Barazzo, poza tym początek sezonu, po ME wiele zawdoniczek było zmęczonych. Z biegiem rozgrywek dyspozycja gospodyń powinna wzrastać. Jesi do tej pory wygrało wszystkie spotkania, ale nie grało z nikim z czołówki. W ostatniej kolejce Asystel grał na wyjeździe ze świetnym Villa Cartese. Zawodniczki Novary przegrały 3:2, ale po bardzo dobrym meczu, w końcówce 5. seta błędna decyzja na niekorzyść Asystelu przyczyniła się do porażki. Do zespołu powróciła Margareta Kozuch, co wzmocniło grę w ataku. Jesi to też bardzo dobry zespół, ale swoją grę w znacznym stopniu opiera o Lubow Sokolovą, która w 5 meczach (w tym tylko jeden 5-setowy) zdobyła 118 punktów. W ostatnim meczu w niedzielę z Piacenzą Sokolova w końcówce meczu skręciła kostkę i nie powinna dzisiaj zagrać. Nawet jak zagra, to nie będzie wstanie tyle atakować, co normalnie. Oprócz Sokolovej jest też Simona Rinieri, która jest w dobrej dyspozycji, ale według mnie może to nie starczyć na bardzo zmobilizowaną Novarę. Gospodynie muszą już zacząć grać na wysokim poziomie, ponieważ 1. grudnia zaczyna się Liga Mistrzyń a pierwszy mecz w Rosji z Zarieczem Odińcowo. 7. miejsce w tabeli na pewno nie zadowala gospodyń i powinny zacząć awansować do góry. W nastepnej kolejce wyjazd do Pesaro, gdzie o zwycięstwo będzie bardzo trudno, więc na dzisiejszy mecz będzie maksymalna mobilizacja.

Zdarzenie: Zoppas Conegliano - Scavolini Pesaro(3:0)
Typ: 2
Kurs: 1,25

Data spotkania: 25.11.2009 godz. 20:30

Spotkanie 6. kolejki włoskiej ligi siatkówki kobiet. 11. w tabeli Zoppas Conegliano gra z 3. Scavolini Pesaro. Według mnie faworytem jest Pesaro. Do składu wróciła już na dobre Katarzyna Skowrońska, w dobrej formie jest Carolina Costagrande. Niedługo Liga Mistrzyń, więc forma powinna rosnąć. Zoppas Conegliano zespół dużo słabszy nawet u siebie nie powinien zagrozić mistrzowi kraju.

Kurs ogólny: 2,08⛔
Stawka: 4j
BUkmacher: Ladbrokes
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
USC Münster - Allianz Volley Stuttgart
Ciekawa propozycja na niedzielę na grubsze granie. Drużyna ze Stuttgartu największe zaskoczenie kobiecej Bundesligi, bardzo dobrze weszły w sezon. W przerwie letniej zmieniono nieco podejście do drużyny, co daje efekty. Na 6 spotkań uległy tylko raz, aktualnym mistrzyniom Niemiec. Pokonały przede wszystkim mocne drużyny Suhl, Rote Raben oraz Wiesbaden, z Munster nie powinno być również problemu. Kurs już nieco spadł, ja złapałem po @1,72. Fair wg mnie ok @1,45.

Allianz Volley Stuttgart @1,662 pinnacle 8/10

Wynik: 1-3 ????
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
DVV Pokal kobiety

Stuttgart - Schweriner

Schweriner SC to obecne mistrzynie Niemiec. Imponująco rozpoczęły sezon. Do tej pory rozegrały 8 meczów (2 pucharowe), wygrywając wszystkie i do tego tracąc zaledwie 2 sety! Dziewczyny ze Stuttgartu to w pewnym sensie objawienie tego sezonu. Grają zaskakująco dobrze, ale na taką drużynę jak SCC raczej to nie wystarczy. Różnica poziomów zauważalna, tym bardziej jeśli wspomnieć, że grały już ze sobą w lidze i spotkanie rozgrywane w Stuttgarcie zakończyło się wynikiem 0-3 (-17, -18, -14). Można zatem mówić wręcz o rozgromieniu gospodyń. Mecz odbył się 14.11, więc stosunkowo niedawno. Od tej pory zawodniczki mistrza Niemiec oprawiły szwajcarskie Kanti z pucharu CEV (2 x 3-0), brak zauważalnych osłabień w zespole, jak dla mnie wynik tej konfrontacji może być tylko jeden.

Schweriner SC @1,65 bwin/bah/pinnacle 6/10
Schweriner -1,5 sets @2,500 pinnacle 2/10


PS. kursy mogły ulec pewnej zmianie, w pinnie jakieś 10 min temu dokładałem po podanych, więc powinno jeszcze się w miarę trzymać.

Wynik: 1-3 ;)
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Paris Volley - Tours VB ✅(1:3)
Typ: 2
Kurs: 1,85
Stawka: 8j /10j
Bukmacher: Betclic

Data spotkania: 20.12.2009 godz. 17:00

Spotkanie 13. kolejki ligi francuskiej siatkarzy. Lider Tabeli Tours mierzy się z 6. Paris Volley. Według mnie faworytem spotkania są mistrzowie Francji Tours. W lidze krajowej idzie im bardzo dobrze. Doznali tylko jednej porazki na wyjeździe z Poitiers, ale w tym meczu w drużynie przeciwników świetnie zagrał nieobliczalny Antonin Rouzier, który zdobył w trzech setach 21 punktów. W pozostałych meczach zdecydowanie pokonywali przeciwników. W Lidze Mistrzów tez im nieźle idzie. Paris Volley spisuje się zdecydowanie słabiej. W lidze krajowej zajmuje dalsze miejsce, w Lidze Mistrzów doznali 3 wyraźnych porażek. Do tego drużyna ostatnio jest w jeszcze słabszej formie. W ostatnim meczu z Nice przegrali szybko 3:0. Od razu w statystykach rzuca się w oczy fakt, że ich przeciwnicy w 3 krótkich setach mieli 18 bloków punktowych. Liderem Paryżan jest Marcel Gromadowski, ale nie jest to na pewno zawodnik, który może na razie odgrywać ważne, pozytywne role na wysokim poziomie. Zdobywa on dużo punktów, ale tez na nim jest mnóstwo punktowych bloków. Według mnie zdecydowane zwycięstwo Tours.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Asystel Novara - Zoppas Conegliano (-1,5/+1,5seta)✅(3:1)
Typ: 1
Kurs: 1,50
Stawka: 6j /10j
Bukmacher: Interwetten

Data spotkania: 20.12.2009 godz. 18:00

Spotkanie 10. kolejki włoskiej ligi siatkarek. Zmierzą się ze sobą 9. w tabeli Asystel Novara z 12. Zoppas Conegliano. Faworytem spotkania jest drużyna Asystelu. Zespół spisuje sie ostatnio dużo poniżej oczekiwań, zamiast walczyć w czołówce zajmuje 9. miejsce, a wyprzedzają go dużo słabsze zespoły. W Lidze Mistrzyń zespołowi też nie wiedzie się za dobrze. W ostatniej kolejce LM przegrał bardzo wyraźnie z Muszynianką. Myślę, że dzisiejszym meczem siatkarki Asystelu będą chciały się zrehabilitować z klęskę z mistrzem Polski. W tej kolejce włoskiej ligi idealny zespół na przełamanie złej passy - ostatni w tabeli Zoppas Conegliano. Po słabych wynikach władze zespołu postanowiły obniżyc pensje zawodniczkom o 35% aż do poprawy wyników, a niezadowalone z takich warunków zawodniczki mogłyby rozwiązać kontrakt. Takie postawienie sprawy musi zmobilizować zawodniczki Asystelu do lepszej gry. Kadrowo Asystel prezentuje sie duzo lepiej niż Zoppas. W swoich szeregach ma: Manon Flier, Irinę Kiriłłową, Logan Tom, Małgorzatę Kożuch. Takim gwiazdom mogą przytrafić się gorsze mecze, ale taka sytuacja nie może trwać za długo. W nastepnej kolejce czeka na wyjeździe Foppapedretti Bergamo, więc o zwycięstwo będzie bardzo trudno. Asystel gra u siebie, jest drużyną dużo lepszą, działania klubu powinny wymóc na siatkarkach lepszą grę. Według mnie spokojne zwycięstwo Asystelu.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Iraklis - Olympiakos
Mój typ na ten mecz to 2 po kursie 1.85, Tiszer, milijkovic i kunnari powinni pojechac iraklis bardzo osłabiony po poprzednim sezonie
Mecz odbędzie sie 23.12.09 godz 17.30
Robson// fajnie że piszesz, ale postaraj się jakoś bardziej uzasadnic swój typ na ten mecz, bo takie jednozdaniowe posty to niestety nic sensownego nie wnoszą.
Ale co mam innego dopisać. Argumentem jest tu skład pireusu, temu kto sie zna na siatkówce wystarczy.
Iraklis 1 - 3 Olympiakos
Udało sie wygrac chociaz nie spodziewałem sie aż takiej walki ze strony gospodarzy. Mam nadzieje że ktoś skorzystał z mojego typu:p
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
W tym meczu równie dobrze mógłby być wynik w odwrotną stronę. O czym świadczy pierwszy mecz tych drużyn w obecnym sezonie. W Pireusie to Iraklis zwyciężył 3:0.

Choć jeżeli chodzi o personalia to druga druzyna poprzedniej edycji Ligi Mistrzów jest w tym sezonie znacznie słabsza. A w Olympiakosie prym wiedzie znakomity atakujący Serb Ivan Milijković
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Ostatnio sporo sie obłowiłem na Lokomotivie Novosybirsk grającym w final 8 pucharu Rosji, kursy 1.70 z fakiełem i 1.90! z dynamo moskwa to były swoiste promocje i sądzę że na pewno niektórzy z was z tego skorzystali tak jak ja ???? . Dam na nich również jutro w finale pucharu Rosji przeciwko Zenitowi Kazań który zmęczył 3-2 z Iskrą. Kurs na Loko 2.70. Polecam
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Hmm. Mam taką prośbe czy ktoś mógłby choć po krótce wypowiedzieć się na temat meczy Greckiej Ligi Mężczyzn ?

Panellinios - Iraklis Thessalonki
Apollon Kalamarias - EA Patra
PAOK - Panathinaikos Athens

Jak u nich z kontuzjami, absencjami ? Szczególnie chodzi mi o Iraklis, Panathinaikos i EA Patra.
 
luki86 3

luki86

Użytkownik
Hmm. Mam taką prośbe czy ktoś mógłby choć po krótce wypowiedzieć się na temat meczy Greckiej Ligi Mężczyzn ?

Panellinios - Iraklis Thessalonki
Apollon Kalamarias - EA Patra
PAOK - Panathinaikos Athens

Jak u nich z kontuzjami, absencjami ? Szczególnie chodzi mi o Iraklis, Panathinaikos i EA Patra.
Wiem tylko o Panathinaikosie, że wszyscy już są zdrowi i gotowi do gry na 100 % ;)
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Loko Novosybirsk - zenit kazan typ 1 kurs 1.90
W święta w finale pucharu Rosji Zenit wygrał 3-2, ostatnio w lidze Loko wygrało 3-0, natomiast zenit poniósł pierwszą porażkę na wyjeździe z Jarosławiem Jarosławicz 3-1.
Do tego dochodzi ostatni mecz w środe z Tours, gdzie nie grali stanlej, tietiuchin, pantomoljenko.
sądze jednak że ekipa wielkiego Reda Pridiego, w której grają również Butko, Kazako, Korniejew, Daniłow powinni pokonać zenit i postawie grubo na gospodarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom