>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limity Bet-at-home

kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Czy spotkaliście się z przypadkiem,że dostaliście limit w Bet-at-home? Pytam,ponieważ gram za większe stawki i nie wiem czego mam sie spodziewać.Temat założyłem,bo nie słyszałem przypadku,żeby ktoś miał,ale warto spytać ;) Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Na początku jak w każdym buku limit nie jest ci groźny dopiero jeżeli zaczniesz sporą gotówkę wygrywać wtedy możesz się spotkać z takową przykrością.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ludzie którzy stawiają na poważnie nie grają w bah, więc i o limitach nie słyszałeś. A nie stawiają tam bo kursy są śmiesznie niskie.
 
Y 0

yolomordeczko

Użytkownik
Odkopuje stary wątek. To że limity są to niestety pewne. Ale czy ktoś się spotkał z usunięciem limitu po pewnym czasie ? Lub czy komuś udało się wybłagać np na czacie o zwiększenie/usunięcie nałożonego limitu ? Generalnie będę wdzięczny za każdą informację dot. limitów na baszku.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Szczerze powiem że gdy ktoś dostaje limit przeważnie zmienia bukmachera, ponieważ jest na świeczniku i często jego zakłady są dodatkowo weryfikowane.
 
czoker 97,3K

czoker

Użytkownik
Limitują, limitują ;) I to coraz szybciej ostatnio .. U mnie najniższy limity na koncie - 50 złotych. Na wszystko i live i pregame
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Limitują i z tego co zauważyłem głównie przy wypłatach i gdy zdarzy im się anulować wygrany zakład...
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Witam. Jestem tu nowy więc z góry wybaczcie błędy w poruszaniu się na forum. Dostałem limit stawek w bah w wysokości 10 zł na zakład w graniu na żywo. Konto mam w bah od 1,5 roku. Do przodu u nich przez ten czas jakieś 6 koła. Ostatnio tj. 5, 6 tygodni szło mi bardzo dobrze ale bez przesady. Nie sądzę aby były to dla nich jakieś zauważalne kwoty. Raczej strategia gry była imponująca bo na 26 dni grania bylem w bilansie dniowym tylko 1 dzień w plecy. Wielkich sum nie wygrałem łącznie raczej ilość trafionych typów było procentowo ok 70- 80%. Oceniając siebie raczej jestem graczem który nie rokuje im zysków a w miarę regularne niewielkie straty. Gram zazwyczaj na żywo ilość kartek i rzutów rożnych. Odezwijcie się Ci którzy ewentualnie tez dostali limity i czy one były cofnięte i jakie warunki trzeba spełnić aby je cofnęli.
 
Do góry Bottom