>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pudzianowski vs. Najman - XII Konfrontacja Sztuk Walki

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik

Wiadomo, że walki zapowiadają się świetnie... oczywiście wszyscy lecą na walkę wieczoru Mariusza &quot;Dominatora&quot; Pudzianowskiego z Marcinem &quot;Testosteronem&quot; Najmanem ale inne też mogą być ciekawe, może być niezłe show. Pytanie czy ktoś się wybiera z forumowiczów? Z tego co wiem (wg. www.konfrontacja.com) nie ma jeszcze biletów. Jeśli ktoś będzie wiedział coś o biletach niech daje znać.
----
Walkę można obstawiać u kilku bukmacherów.
Między innymi: Bwin, Unibet, Tobet.
Kursy na walkę:
Mariusz Pudzianowski 1.30
Marcin Najman 3.20
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
jest gdzies info po ile bilety czy cos?? bo natej stronce nic znalezc nie moge...

na Pudziana trzeba skoczyc wiadomo ????
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Pudzian go rozniesie w pył, Najman jest bardzo słabym bokserem. Dwa low kicki Pudziana, wpada na niego swoim impetem i schodzą do parteru, a tam Najman szybciutko odklepie przegrana. Nie mniej jednak jak ktoś jest z Warszawy, czy okolic warto iść zobaczyć ta szopke ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Myślę, że nie jest to wygórowana cena (150zł pod ring) tylko trzeba się będzie spieszyć, bo w bardzo szybkim tempie poszly nalepsze bilety na trybuny więc pod ring pójdą pewnie jeszcze szybciej ????
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
tobet wystawil fajny zaklad
Mariusz Pudzianowski - Marcin Najman (Czy walka odbędzie się do 13 grudnia 2009?)
Kurs na TAK to 1,20 ale pewny
bo przeciez walka zaplanowana na 11 grudnia
mysle ze mozna bardzo grubo to grac
co o tym myslicie?
 
D 5

devil13england

Użytkownik
No i ja tam bede ???? sNo i ja tam bede ???? s[ecjalnie z UK lece na ta gale i tez mysle ze walka Pudziana z Najmanem sie odbedzie.Zeby sie nie odbyla no to musial by ktorys nie dozyc a na to sie chyba nie zanosi ????
Warto rowniez stawiac na zwyciestwo Macieja &quot;GÓRALA&quot; Górskiego w walce z brytyjczykiem Amasingerem.
Na ring MMA powraca równiez po kontuzji Daniel Dowda i rowniez powinien pokonać a co za razem przypomniec sie kibica MMA malo znanego mi Zikica.
Nie zawacham sie takze postawic w walce o pas na &quot;naszego&quot; Aslambeka Saidova w walce z Victorem Nobrega.Nobrega juz raz zostal zponiewierany na KSW 10 bodajrze o ile dobrze pamietam tym razem stawką jest pas KSW wiec nie daje mu wiekszych szans z niebezpiecznym Saidovem
Jak narazie nie widzialem nigdzie kursów na ta gale ale cos pewnie pokaze sie blizej turnieju jak poznamy sklad zawodnikow turniejowych
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No i ja tam bede ???? s[ecjalnie z UK lece na ta gale i tez mysle ze walka Pudziana z Najmanem sie odbedzie.Zeby sie nie odbyla no to musial by ktorys nie dozyc a na to sie chyba nie zanosi ????
Ja jakoś sobię tej walki nie wyobrażam. Przeczuwam, że coś może stanąć na przeszkodzie. W innym wypadku Tobet wystawił zakład bez sensu bo jest z góry dla nich przegrany.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Własnie oni mają jakieś informację których my nie mamy... Nie wiem co jest nie tak ale myślę, że walka odbędzie się tak jak jest zaplanowana. Większych szans showmenowi nie daję. Pudzian go rozniesie więc znów zapowiada się pare minut emocji tak jak było z Gołota- Adamek. Przereklamowana walka, z tą również jest podobnie no ale z ciekawosci obejrzę.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Ja jakoś sobię tej walki nie wyobrażam. Przeczuwam, że coś może stanąć na przeszkodzie. W innym wypadku Tobet wystawił zakład bez sensu bo jest z góry dla nich przegrany.
Człowieku ludzie z teamu i organizacji KSW stana na glowie zeby ta walka sie odbyla.Inaczej wiesz co bedzie sie dzialo na Torwarze?????75% ludzi kupuje bilety na ta gale ze wzgledu tej walki.
Tobet sobie moze wymyslac zaklady jakie chce.Ja tez wymysle sobie zaklad czy Pudzian ucieknie z ringu i wystawie kurs 1,2. ????
Osobisicie sadze ze Najman pokaze Pudzianowi czym rozni sie chodowla organizmu od uprawiania sportu ????
Snoopdoog ty stawiasz na pudziana tylko dla tego ze jest wiekszy grubszy i nic pozatym.Wiedz ze w MMA nie trzeba zawodnika znokautowac by wygrac a jakies bajki typu pudzian kopie wyzej glowy wsadzcie sobie w cztery literki.
czekam tylko na kursiki i na nienormalnych ktorzy stawiajac na pudziana beda mi dzwigac kurs na Najmana ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
tobet wystawil fajny zaklad
Mariusz Pudzianowski - Marcin Najman (Czy walka odbędzie się do 13 grudnia 2009?)
Kurs na TAK to 1,20 ale pewny
bo przeciez walka zaplanowana na 11 grudnia
mysle ze mozna bardzo grubo to grac
co o tym myslicie?
Gala jest 12 grudnia a nie 11. Walka raczej na pewno sie odbędzie, programu jednak nie znam jeśli bedą walczyć po północy to będzie to już 13 grudzień więc dla mnie ten zakład kompletnie bez sensu :|
 
bourne22 0

bourne22

Użytkownik
Gala jest 12 grudnia a nie 11. Walka raczej na pewno sie odbędzie, programu jednak nie znam jeśli bedą walczyć po północy to będzie to już 13 grudzień więc dla mnie ten zakład kompletnie bez sensu :|
Gala jest znawco!!!!!!!! 11 grudnia a nie 12 wiem bo tam bede a po drugie zobacz sobie na strone http://www.konfrontacja.com/pl/ a potem sie udzielaj i nie wprowadzaj ludzi w blad walczyc nie beda po polnocy bo gala zaczyna sie o 20 a skonczy pewnie kolo 23
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ja jakoś sobię tej walki nie wyobrażam. Przeczuwam, że coś może stanąć na przeszkodzie. W innym wypadku Tobet wystawił zakład bez sensu bo jest z góry dla nich przegrany.
Nie pierwszy raz, powiem tylko jedno slowo.... Szamo ;-)
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Człowieku ludzie z teamu i organizacji KSW stana na glowie zeby ta walka sie odbyla.Inaczej wiesz co bedzie sie dzialo na Torwarze?????75% ludzi kupuje bilety na ta gale ze wzgledu tej walki.
Tobet sobie moze wymyslac zaklady jakie chce.Ja tez wymysle sobie zaklad czy Pudzian ucieknie z ringu i wystawie kurs 1,2. ????

Osobisicie sadze ze Najman pokaze Pudzianowi czym rozni sie chodowla organizmu od uprawiania sportu ????

Snoopdoog ty stawiasz na pudziana tylko dla tego ze jest wiekszy grubszy i nic pozatym.Wiedz ze w MMA nie trzeba zawodnika znokautowac by wygrac a jakies bajki typu pudzian kopie wyzej glowy wsadzcie sobie w cztery literki.
czekam tylko na kursiki i na nienormalnych ktorzy stawiajac na pudziana beda mi dzwigac kurs na Najmana ????
Pudzian od bardzo dawna uprawia karate, czyli ze sportami walki miał do czynienia wcześniej.
Najman w boksie nie osiągnął nic, jest znany tylko z Big Brothera i tyle ....
Pudzian Win :!:
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Gala jest znawco!!!!!!!! 11 grudnia a nie 12 wiem bo tam bede a po drugie zobacz sobie na strone http://www.konfrontacja.com/pl/ a potem sie udzielaj i nie wprowadzaj ludzi w blad walczyc nie beda po polnocy bo gala zaczyna sie o 20 a skonczy pewnie kolo 23
włahaha nie spinaj sie to bo Ci żyłka pęknie i gali nie doczekasz. Wpisując w google &#39;Pudzianowski Nejman&#39; na wielu stronkach zapowiadali to na 12 i może pierwotnie tak miał być, sam mam juz od jakiegoś czasu bilety i jest 11 http://img20.imageshack.us/img20/5108/bipu.png tym bardziej nie rozumiem sensu zakładu.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Bla bla bla... Jak chcesz to stawiaj na Najmana. Dla mnie to Ty nie masz pojęcia o MMA. Ja cwiczyłem trochę tą dyscyplinę i wiem o co kaman tam. Dla mnie Pudzian tego nie przegra. Jeśli będą walczyć w parterze a Pudzian podobno cwiczył vale tudo to myślę, że jego siła wystarczy na to by złapać kolesia i już nie puscic. Jeśli natomiast będą walczyć w stójce to też nie daje szans bokserowi który za wiele w boksie nie osiągnął. Pewnie walka będzie wyglądała tak, że będzie Najman biegał po ringu a Pudzian za nim. Tak samo jak haye z Wałujewem tylko, że w boksie. Przypominam sobie taką walke w formule K1 gdzie Walczył CroCop z Bobym Sappem. Sap wielki spasiony koleś chodził za Crocopem a ten kopa wyj.... potem ręką poprawił i czarnuch jak padł to już nie wstał... Co ma to do Walki pudziana ? A no nic bo żaden z nich nie ma takich umiejętnosći jak Crocop...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Czy jest 11 czy 12 to nie może dojsc do sytuacji iz zostanie przelozona o pare dni ze wzgledów chociazby organizacyjnych?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom