>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto nowym selekcjonerem kadry?

gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Ja z kolei wyczytałem dziś, że prowadzone są rozmowy z Avramem Grantem byłym trenerem Chelsea, który ubiegał się już o prowadzenie naszej reprezentacji kiedy wybierano Benhakkera. Podobno bardzo mu zależy
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tak Polak. Ja tam byłbym za Smudą, jak już musi to być nasz rodak. Poza tym jak robi cuda to niech w kadrze też się zajmie robieniem cudów. A ten Aguirre ma bardzo ciekawe CV. Trener Atletico w tych mocnych sezonach, bardzo ciekawe. No cóż zobaczymy co na to Lato...
EDIT: No Avram Grant teraz... Heh. Nie wiem czemu, ale jakoś go nie widzę w roli selekcjonera reprezentacji Polski.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Powiem Wam w tajemnicy że największe szanse mam chyba ja, w tamtym tygodniu wysyłałem do PZPN swoje save&#39;y z CM i FM, narazie cisza ale pewnie je jeszcze przegadają do konca
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tarasiewicz nie opuści WKSu ;) Może po sezonie, ale wątpię. Śląsk bez Tarasia to będzie ciężka sprawa, on potrafi zmotywować naszą drużynę, a inni jakoś nie.
Smuda albo ten Aguirre. Trzeba poczekać na jakąś wypowiedź króla strzelców MŚ sprzed 30tu lat.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Tylko, ze ten Aguirre jest trenerem Meksyku w tej chwili. Wydaje mi sie, ze o ile prawda jest, ze zaoferowal swoje uslugi, to pewnie chcialby przejac Polske dopiero po MŚ (co i tak by go nie przekreslalo wg mnie). Tarasiewicza nie skomentuje ????
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Kto by nas nie trenował to i tak nie ma co liczyc na sukcesy bo zrobic coś z niczego potrafi tylko McGyver ????
Sam McGyver nie wystarczy, szanse będziemy mieć tylko jeżeli jego asystentem zostanie Chuck Norris, inaczej nie mamy czego szukać ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dla mnie może być Smuda. podoba mi sie ten trener bo on &quot;gra&quot; z druzyna a nie siądzie na ławce i dwa raze w meczu podniesie ręke aby coś przekazac piłkarzom. PL trener bedzie jeszcze lepszy pod wzgledem oblatania w lidze tzn wie co kto co i jak ???? a np taki zagraniczny trener też mógł by grać znanymi / wypalonymi nazwiskami z zagranicy ???? moze Olisadebe by wrócił ???? z zagranicznych nie chciał bym Granta. Ten trener mnie jakoś nie przekonuje , Chelsea pod jego wodzą grała jakoś tak inaczej niż np pod rządami Murinho ... tak czy siak Polak bedzie najlepszym chyba rozwiązaniem.
Ewentualnie Guus Hiddink ... no ale nie ma co marzyć ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Pamiętajmy tylko że nasza drużyna powinna zostać teraz przebudowywana i przygotywowana na rok 2012, do tego czasu nie będzie żadnych meczy o stawkę. A Smuda to jest trochę inny typ trenera, typ który robi wynik na &quot;tu i teraz&quot; , stawia na osiąganie wyników a nie na przyszłość a nam tego przecież zupełnie nie potrzeba. Co do warsztatu to chyba najkorzystniej prezentuje się Kasperczak. Ale moim zdaniem to powinien być człowiek z poza polski, tylko że to byłoby &quot;leśnym dziadom&quot; zupełnie nie na ręke.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja tam jestem za zupełnie mimo wszystko raczej nierealną kandydaturą, czyli za Michałem Globiszem. Zaraz ktoś pewnie powie, że on z juniorami całe życie itp., ale w końcu kadrę trzeba odmłodzić, powywalać starych, a młodych w Polsce on zna najlepiej. Zresztą tak naprawdę prowadzenie kadry polega na niemal tym samym w juniorach i seniorach, trzeba wybrać najlepszych z kraju, nakreślić im taktykę, wybrać skład i puścić na boisko.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Ja tam jestem za zupełnie mimo wszystko raczej nierealną kandydaturą, czyli za Michałem Globiszem. Zaraz ktoś pewnie powie, że on z juniorami całe życie itp., ale w końcu kadrę trzeba odmłodzić, powywalać starych, a młodych w Polsce on zna najlepiej. Zresztą tak naprawdę prowadzenie kadry polega na niemal tym samym w juniorach i seniorach, trzeba wybrać najlepszych z kraju, nakreślić im taktykę, wybrać skład i puścić na boisko.
Wszystko super, ale... Cały PZPN wciska kit, że teraz trzeba zbudować zespól na graczach U21 np. Z MŚ w Kanadzie. Ale na kim dokładnie mamy budować ten zespół ? Krychowiak rezerwy rezerw Bordo, paru gra w I polskiej lidze, Starosta to nawet za słaby na Ekstraklase. Jedynym zawodnikiem ze tej kadry grający na prawie reprezentacyjnym poziomie jest Małecki. Choć i tak nie wydaje mi się, ze zasługuje na ten &quot;zaszczyt&quot;.
Na trenera Smuda lub ten Meksykanin :spokodfhgfh:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wszystko super, ale... Cały PZPN wciska kit, że teraz trzeba zbudować zespól na graczach U21 np. Z MŚ w Kanadzie. Ale na kim dokładnie mamy budować ten zespół ? Krychowiak rezerwy rezerw Bordo, paru gra w I polskiej lidze, Starosta to nawet za słaby na Ekstraklase. Jedynym zawodnikiem ze tej kadry grający na prawie reprezentacyjnym poziomie jest Małecki. Choć i tak nie wydaje mi się, ze zasługuje na ten &quot;zaszczyt&quot;.
Na trenera Smuda lub ten Meksykanin :spokodfhgfh:
Małecki, Grosicki, Rybusa możnaby sprawdzić, Glik, już kilku masz. A dochodzą jeszcze Ci z zagranicy z naszymi paszportami. Nie jesteśmy Hiszpanią i nie mamy Bojana, Maty czy innych juniorów na tym poziomie. A na Euro 2012 to właśnie piłkarze w wieku Małeckiego czy Glika będą stanowić trzon kadry, więc możnaby zacząć budować go już teraz, nawet kosztem początkowych porażek, z czasem by się zgrali, zrozumieli i grali by lepiej.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
EDIT: No Avram Grant teraz... Heh. Nie wiem czemu, ale jakoś go nie widzę w roli selekcjonera reprezentacji Polski.


Nie tylko ty. Kandydatury przeplatają sie poważne i śmieszne oferty jak dla mnie Lothar . Avram bardzo chce czuje sie jakoś tam z nami chyba poprzez dalsza rodzine zwiazany ale trenerem dobrym to on nie jest.
Jak juz wielokrotnie pisałem z Polski na tą chwile TYLKO nr. SMUDA i ewentualnie &quot;Ałri&quot; Kasperczak:-D bez przesady mi tu z Tarasiewiczem czy innymi. Kadre teraz przejac to bardzo trudne zadanie niech pobedzie troche na krajkowym podwórku niech cos osiągnie cokolwiek jako trener to porozmawiamy. Smuda to jak narazie dla mnie gwarant charakteru druzyny , ktorej obecnie nie ma w kadrze. Nie bedzie bal sie wywalic kogos a i zaprosi do gry napewno najlepszych mozecie byc pewni. Zwolennicy Wichniarka czy Peszki nie beda sie musieli martwic bo oni cenią jego a i on ich talent dostrzega co nie raz podkreslal. Poza tym Smuda dla mnie = dyscyplina co naszym w kadrze takze &#39; podobno&#39; brakuje.
W kazdej plotce ziarno prawdy jest i cos czuje , ze &#39; imprezowicze&#39; z hukiem wylecieliby u Franza z kadry nie było by litowania sie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Globisz przecież zawsze może zostać asystentem ;) mógł by prowadzić kadre razem zw Smudą lub Kasperczakiem i było by git ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Globisz przecież zawsze może zostać asystentem ;) mógł by prowadzić kadre razem zw Smudą lub Kasperczakiem i było by git ????
No chyba że ze Smudą ewentualnie, ale ja i tak bym go chciał jako samodzielnego selekcjonera, albo duet ze Smudą, ale na równych prawach jak w Szwecji było
 
midel 189

midel

Użytkownik
Jeżeli Polak to według mnie tylko Kasperczak. Najlepszy Polski trener, który nie dostąpił &quot;zaszczytu&quot; prowadzenia kadry. Kandydatura Smudy nie bardzo mi się podoba
 
Do góry Bottom