>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2009/10

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Coraz więcej jest osób interesujących się NHL na forum.
Przy pomocy technicznej największego maniaka od fantasy jakiego znam założyłem ligę. Jako, że ten fachowiec nie chciał być komisarzem więc ja nim zostałem ????
Stronka:
http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey
Co trzeba aby grać w Fantasy NHL:
1- znać się na NHL- chociaż średnio,
2- mieć konto założone na yahoo.com,
3- zapisać się do ligi,
4- nie obijać się.

Wszyscy zainteresowani zapraszam do mnie na PW.
Na PW podam namiar na ligę, hasło.
Lub podsyłajcie na PW e_maila a wtedy wyślę zaproszenie z systemu. Już się nauczyłem jak to się robi :jupi:
Do kilku osób co mam maile oraz znają temat wysyłam zaproszenia ;)
W między czasie trzeba będzie ustalić termin draftu.
Obecność na drafcie OBOWIĄZKOWA :!:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Hehe.
Zapisany ????
Dziwne nie jest ????
Posłałem zaproszenia na maile jakie pozyskałem z ligi MLB na naszym forum.
Baquś, Beau, Juan, Sythev, TheDon. Tych dwóch ostatnich zarekomendował ten pan wyżej :]
Danych ligi proszę nie rozpowszechniać ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie ma chętnych do grania? Liga jest naszego forum. Więc miło byłoby aby userzy naszego forum przeważali... bo &quot;kontakty&quot; mamy z ludźmi z innych for (nawet sportowych a nie bukmacherskich). Ale liga jest stworzona głównie dla ludzi z tego forum.
Zapraszam chętnych :spokodfhgfh:
Na PW podsyłajcie maile to będę wysyłał zaproszenia.
Po konsultacji ustaliłem, że jeśli do czwartku nie zbierze się wymagana liczba chętnych to ligę usunę(rozwiąże). Ja już i tak będę grał w trzech ligach. A tutaj widać małe zainteresowanie... No bywa...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ludzie zapisywać się, Ci którzy aktywni byli w zeszłym sezonie w temacie NHL obowiązkowo ???? To świetna zabawa z nutką rywalizacji. Nowych amatorów NHL z forum też zapraszamy, niech się coś dzieje
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Na forum są osoby, które wiem, że bawią się w to w innych ligach na innych forach (bukmacherskich/sportowych). Palcem nie będę pokazywał :p
Z BigPapi byśmy jakoś dołożyli osoby. Ale każdy może grać w max. 4 ligach. Z niektórymi spotykamy się w każdej lidze... np. Baqu czy Papi. Ciągle te same osoby przy czasami podobnych ustawieniach to trochę nudne...
Ja też mam 2 zaproszenia z for hokejowych. Ale wolałbym coś tutaj zrobić dlatego zarezerwowałem sobie to ostatnie czwarte miejsce dla ligi FB.
Mnie to kiedyś w ogóle nie interesowało. W MLB trochę pograłem w tamtym roku. W tym w każdej lidze już mam chyba wilczy bilet za obijanie się ????
Ale w NHL to co innego. Tutaj mnie bardziej interesuje.
Także jeśli ktoś jest chętny pobawić się i nie będzie się obijał przy zmianach składu to Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Vader
Pisać maila a ja wyślę zaproszenie.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Moze to nie do tego watek ale musze zapytac sie...
Dlaczego kurcze po zakonczony draft&#39;ie i wyborze zawodnikow nie mam ich w druzynie?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Są w drużynie. Tyle, że nie bardzo rozumiem pytania. Póki co nie było draftu. Więc Nie możesz ich mieć w drużynie. Udało się zebrać komplet. Na oko wygląda, że każdy ogarnia NHL. Od jutra będziemy myśleć o terminie draftu. Teraz jest ustawiona jakaś pierwsza lepsza data.
W celu przyśpieszenia kontaktu proszę te osoby co nie mam nimi kontaktu na GG/MSN o podesłanie mi namiaru GG/ msn.
-------------
Zgłosił się jeden, wydaje się solidny, chętny. No ale mamy komplet. W sumie można zwiększyć liczbę drużyn. Najlepiej parzyście. Także przydałby się jeszcze jeden solidny chętny ????
Zapraszam
Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Vader
Wysyłam zaproszenie i będzie szybka akcja powiększenia ligi.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Achtung!
Sprawa wygląda tak.
1--&gt; Ci którzy jeszcze nie podesłali mi swojego GG/MSN proszę o podesłanie namiarów. Ułatwia to szybki kontakt.
Ci co podali mi swój GG już do nich pisałem dziś. Proszę oczywiście nie udostępniać tego numeru ????
2--&gt;
Liga została powiększona do 14 zespołów. Dziś/jutro dołączy dwóch graczy.
3---&gt; jeśli ktoś ma jakieś sugestie co do ustawień to pisać do czasu draftu.
4--&gt; Fajnie aby każdy uczestnik zabawy miał nazwę drużyny powiązaną z nickiem na forum.
Więc proszę te osoby, które nie mają takich nazw o zmianę.
Czyli nick forumowy + własny dodatek (lub bez też może być).
Panowie podmieńcie nazwy na jakieś bardziej &quot;teges&quot;:
Zaglebie Lubin
Rookies
Prezne Weze (tutaj muszę przyznać, że nazwa wymiata ???? )
Dla mniej zorientowanych Lupus T.I.P to BigPapi. Tyle, że na tym forum ktoś mu podwędził nick a jakoś dorobić się podmianki nie może.

5--&gt; najważniejsze. Termin draftu. Wstępnie padł termin poniedziałek od 20;00.
Pisałem z niektórymi na GG:

Baqu-
pasuje
lupus-
pasuje
Juan Antonio- pasuje
kukla- pasuje
Odisio-
pasuje ale najlepiej późniejsza godzina.
sierhun-
pasuje dopiero od 24;00 ( w ostateczności jest mała furtka...)
Vader-
pasuje, ale jestem elastyczny. Byle nie nałożył się termin z inną ligą, ale to ten sam problem będzie z Baqu i lupusem bo jesteśmy w tych samych ligach.
Reszty nie złapałem na GG (Michael Ellis, Seku(l)ar, JuanRoman, Boshtek) albo nie mam do nich kontaktu.
Czekamy na wiadomość komu komu pasuje a komu nie. Rzadko się trafia, że każdemu będzie pasowało. Więc jak w demokracji przeważy głos większości ;)

 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Achtung!
Kolejna porcja komunikatów.
1--&gt; Fajnie aby każdy uczestnik zabawy miał nazwę drużyny powiązaną z nickiem na forum.
Więc proszę te osoby, które nie mają takich nazw o zmianę.
Czyli nick forumowy + własny dodatek (lub bez też może być).
Panowie podmieńcie nazwy na jakieś bardziej &quot;teges&quot;:
Zaglebie Lubin
Rookies
Prezne Weze
To jedyna opcja, której jako komisarz nie mam. Resztę mogę wszystko zrobić za Was.
2--&gt; Ci którzy nie odezwali się do mnie na GG to nie będę czekał w nieskończoność czy im pasuje termin. Liga ma 14 osób zawsze można szybko dwóch olewaczy usunąć.
3--&gt; TERMIN DRAFTU- WTOREK GODZINA 20:00
Poniedziałek nie pasował 3 osobom co mi pisały. Wtorek każdemu pasował. Dlatego termin draftu jest taki a nie inny.
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA! Nie po to ustala się draft żeby później ktoś zapomniał abo olał sobie. Dziś miałem draft w innej lidze. Trwał od 21:45 do 23:00. Byłoby szybciej gdyby nie 2-3 osoby zamotane oraz 1 osoba która się nie pojawiła. Domyślam się, że tutaj może to trwać trochę dłużej. Przy drafice jest czat to można sobie porozmawiać. Sami też możecie test draftu zrobić.
Klikając tutaj:
Live draft in: 3 days, 19 hours, and 48 minutes. Add to Calendar
Until then, feel free to edit your Pre-Draft Player Rankings and test your draft strategy in a Mock Draft.

Na 45 minut przed draftem możecie sobie sami ułożyć już własną listę. Później tylko wybieracie ze &quot;swojej listy&quot;. To wtedy idzie szybciej.
Jak są pytania to pisać tutaj, czy na PW lub GG do mnie.
Z niektórymi nie mam wcale kontaktu. Nie wiem czy chcą się dalej bawić.

Pojawił się jeden solidny chętny. Podczas rozmowy przy dzisiejszym drafcie. Także jeśli ktoś nie ma ochoty się bawić to Ok. Usunę go a dojdzie ten kolega.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Achtung!
Przypominam, że jutro o 20:00 zaczyna się draft. Obecność obowiązkowa :!:
Ważne jest aby każdy mógł sam wybierać sobie zawodników. Stworzyć taką drużynę jaką będzie mógł zrobić w danym momencie. Bo maszyna wylosować może mniej ciekawych graczy.
Poza tym jak kogoś nie będzie to dłużej trwa.
Miałem już 3 drafty od piątku. Dwa trwały 1h 15 min. Dzisiejszy trwał 2h. Więc fajnie jak każdy by podszedł do tego sumiennie bo możemy siedzieć 2,5 -3h... Jak sprawnie będziecie wybierać to nie padniemy przy kompach...
Wcześniej możecie sobie zrobić test draftu. Jak to wygląda. Wstępnie wpisać w kolejkę na 45 min. przed draftem zawodników. Jak ktoś przed Wami ich nie weźmie to będzie Wam szybciej i prościej wybierać.
1-&gt; taka nazwa Prezne Weze
może zostać. Ale musi być poprzedzona nickiem z forum.
2-&gt; jedna osoba nie dała ani razu znaku życia. Nie wiem czy jest zainteresowana zabawą. Co ciekawsze to osoba to z &quot;mojego&quot; miasta. A kontakt trudniejszy niż z kimś z Wyspy Chatham :|
Mam nadzieję, że jutro o 20:00 będziemy w komplecie :spokodfhgfh:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ostatni spam organizacyjny... Przypominam od 20:00 DRAFT ;)
Ale bym chciał obejrzeć mecz LFC spokojnie. Chociaż 2 połowę. Także ciśniemy ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Hitami tegorocznego draftu Fantasy byli Nikolai Zerdev, Jiri Hudler, Anton Babchuk. Wszyscy grający w KHL ????
Aż mnie zamurowało jak zobaczyłem, że jeden kolega, który udziela się w temacie KHL ma w składzie Jiri... :p
Takie hity z poprzedniego roku draftu to głównie Alexander Radulov, Jaromir Jagr, Ray Emery.
FB to jedyna liga co gram gdzie wdepnęliście na wszystkie możliwe &quot;popularne&quot; miny :]
Ale czas 1h 20 min. jest ????
Komplet graczy postarał się ????
Powodzenia w grze ;)
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Tak... to wlasnie ja wybralem Hudler&#39;a;) Juz nie badzmy tacy tip top szczegolowi to tylko zabawa, byl na liscie i uwazam go za dobrego zawodnika;) Wiec nie ma sie co murowac Vader tylko zaczynac rozgrywki ;)
powodzenia Panowie:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom