>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Dzsiaj pierwsze spotkanie nowego sezonu KHL w ktorym spotkaja sie ubiegloroczni finalisci Cieżko typowac tutaj zwyciezce meczu, warto natomiast grac typ under 5,5 W ubiegly sezonie na 6 meczow miedzy tymi druzynami 4 razy padalo mniej niz 6 bramek. Ogolnie Jaroslawl malo bramek traci, Kazan natomiast nie blyszczał forma w meczach przedsezonowych. Typ under 5,5 jak najbardziej godny uwagi Kurs 1,75 w bwin ✅
 
T 0

tofikk90

Użytkownik
Spotkanie: AK Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl
Typ: Handicap (0:2) X
Kurs: 5,60 = 5,00
Buk: bet-at-home

Analiza: Zaczne może od tego, że na dziś cięzko wybrać jakiś mecz. A więc ja wybrałem spotkanie 1 kolejki Hokeja Rosysjkiego, gdzie naprzeciw siebie spotykaja się 2 ekipy, które w zeszłym roku grały między sobą w finale Play Off. Co tu duzo mówić, faworytem tego spotkania sa gospodarze, obrońcy tego tytułu. Stąd mój typ na dziś. W tym seoznie z pewnością będą chcieli obronić ten tytuł, dlatego od początku bedą chcili narzucić swó styl gry. Mam nadzieje, że wygrają 2ma bramkami. W zeszłorocznym finale, pojedynki obu drużyn były niezwykle emocjonujące. W większości spotkań, ktgóras z ekip wygrywała 1 bramką, lub po dogrywce. Teraz jest to początek sezonu, więc żadna z ekip njie ma nic do stracenia. Emocje i tak zaczną sie opiero w fazie Play Off. Dlatego myśle, że grając na luzie gospodarze ograją Lokomotiv, mam nadzieje, że ucznia to 2ma bramkami przewagi.

Jako że obie ekipy grały ze sobą dużo razy, powiem tylko tyle, że gospodarze 12 razy wygrywali, raz remisowali i 5 razy przegrywali z ekipa gości. A typ, który ja daje na dziś padł 2krotnie. Liczę, że dzis bedzie 3-ci ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Priwjet.
Czas powoli zacząć ligi hokejowe z Europy.
Sporo dziś meczów. W sumie dość sporo pograłem. Ile będzie czasu to napisze w dziale co na dziś zagrałem.
Póki co pierwszy dubel jaki już wczoraj miałem na oku to &gt;&gt;&gt; taki klik &lt;&lt;&lt;.
Pierwszy mecz właśnie się skończył wynikiem 2-1. Czyli under izzzi 8)

Dynamo Moscow - CSKA Moscow, Dynamo 60&#39; @1.82 jetbull ⛔ wynik: 2-2 reg. time.
(obecnie jeszcze po @1.80 unibet/ladbrokes i jeszcze kilka mniej znanych)
Kilka dni temu był mecz towarzyski w ramach Turnieju Moscow Cup. Dynamo wygrało 4-3. Mimo, że dwa razy CSKA obejmowało prowadzenie. Spośród ekip z Moskwy to Dynamo moim zdaniem ma najlepszy skład. A w sumie w KHL to top6 ekipa.
Kilka bardzo ciekawych transferów w Dynamo. Jiri Hudler, który niedawno grał w DET Red Wings. I był jedną z ważnych postaci drużyny. Podpisał Czech kontrakt na dwa lata z Dynamo. Ze szwedzkiej Luly pozyskali reprezentacyjnych graczy Johana Harju i Linusa Omarka. Od dzisiejszego rywala pozyskali reprezentanta Rosji Olega Saprykina.
Starczy już tej wymieniania... Skład mają o wiele lepszy od CSKA.
Do CSKA z ciekawszych nazwisk przyszli Hartigan (Kanadyjczyk z Dinamo Ryga), Konstantyn Kosanczuk (Ukrainiec z Dynamo Moskwa), Aleksander Nikulin (Rosjanin z PHO Coyotes).
Reasumując... Dynamo ma lepszy skład, są lepszą drużyną i powinni dziś to udowodnić na tafli.
Zagrałem jeszcze sporo innych meczów i jak czas pozwoli to napiszę kilka słów w innych ligach.
Edit: gol dla CSKA na 2-2 przy Empty net... :spokodfhgfh:
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Metallurg Novokuznetsk - CSKA Moscow, CSKA 60&#39;

Jutro ciekawy mecz w KHL po calkiem dobrym kursie. Druzyna Metallurg&#39;a dosc srednio rozpoczela sezon, najpier od zwyciestwa na wlasnej tafli nad Novosibirsk&#39;em 2:1 a potem porazki takze na wlasnym lodzie z Vitiaz Chehov 1:3. Druzyna CSKA jest znacznie silniejsza ekipa od dotychczasowych rywali. CSKA w pierwszym meczu pokonalo szczesliwie Dynamo wiec ekipe chyba najmocniejsza w KHL. W drugim meczu ulegli Amur&#39;owi Khabarovsk 3:2, mecz byl bardzo zaciekly a CSKA przegralo troche na wlasne zyczenie, lapali duzo kar i to wlasnie w Power Play dla gospodarzy sypaly sie gole. Potem CSKA podganialo ale mimo gola kontaktowego na 3:2 i prawie jeszcze 8 minut gry nie udalo sie wyrownac... Mysle, ze CSKA troche zlekcewazylo przeciwnika gdyz Amur do mocarzy nie nalezy...

Moj typ to CSKA 60&#39;✅✅✅. Kurs 2.1 uwazam, ze wart do ryzyka, wziety dzis rano!

Metallurg Magnitogorsk - Atlant Mytishi, Magnitogorsk 60&#39;

Generalnie dosc dlugo wachalem sie pomiedzy Magnitogorskiem a u 5.5 jednak zdecydowalem sie na gospodarzy. Ekipa Magnitogorsk&#39;a to klasowa druzyna, w pierwszym meczu uporali sie z beniaminkiem, co chyba nikogo nie dziwilo, sam gralem na Metallurg. Co do Atlant&#39;y to jak na zespol tej klasy juz tak rozowo nie bylo. Atlant wykazal sie marna gra w obronie, 3 gole z Chelyabinsk&#39;iem to troszke duzo. Jutro napewno wieksze skupienie w ekipie gosci jak i gospodarzy, pozatym napewno wieksza motywacja ktora moze zadzialac albo na over albo na under. Stad moj typ na Magnitogorsk ktory w sezonie 2008/2009 pewnie odprawil Atlant z kwitkiem z Play Off!

Moj typ Magnitogorsk 60&#39;✅✅✅. Kurs 1.75, przyzwoity, jednak tutaj bym uwazal! Znacznie pewniejszy wydaje sie typ pierwszy, ale i tak tutaj zagram w jakims doubl&#39;u!

pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Amur Khabarovsk - Torpedo NN

Torpedo nic dobrego w pierwszych meczach nie zaprezentowali, szczegolnie w pierwszym gdzie przegrali po slabej grze z Vitaizem Chechov, Amur na poczatek niespodziewanie ale zasłuzenie pokonał CSKA, mam nadzieje ze dzisiaj wyjda i zaprezentuja podobny styl z pierwszego meczu oraz podbudiowani tym zwyciestwem wygraja kolejny mecz

TYP: zwycezca 1 ⛔
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Dzis kolejne spotkania z KHL, wiec tak na szybko bez pisania wypracowan...

Lada Togliatti - Spartak Moskwa, u 5.5

Generalnie ogladajac pierwsze dwa mecze Lady bylem lekko zdziwiony gradem gramek jak padal w tych spotkaniach. Dwa mecz a Lada zespol traci 7 bramek. Druzyna ktora w KHL zawsze grala mocna defensywe i nigdy nie dopuszczala do czegos takiego. W dwoch pierwszym spotkaniach co takze mnie zdziwilo zdobyla az 9 bramek! Obecnie maja jedna porazke i jedno zwyciestwo. Z drugiej strony mamy obecnie wymiatajacy w tym sezonie a przynajmniej jego poczatku Spartak, o ile w pierwszym meczu ich WIN mnie nie zdziwili tak juz w drugim troszke tak. . . Spartak gra w tym sezonie dobrze w ataku i obronie co przeklada sie na wyniki tej drzuyny. Dzis jednak przyjezdza na mecz z druzyna ktora jednak andal preferuje styl obrony, i juz tak latwo moze nie byc... Napewno duze skupienie w obu obozach. Spartak znow na wyjezdzie...Lada niedlugo rusza w trase, musi lapac punkty na wlasnej tafli. Mozna takze zobaczyc typ Lada ML jednak mnie pewniejszy wydaje sie under 5.5.

Moj typ u 5.5. Kurs nie powala 1.65.⛔

pozdrawiam.:spokodfhgfh:

potem jeszcze cos wrzuce;)
 
bombelo2 0

bombelo2

Użytkownik
Spotkanie: Dinamo Minsk - Avangard Omsk
Typ: 2
Kurs: 2,4
Bukmacher: Tobet

Analiza:
O 18:00 rozpocznie się mecz pomiędzy ostatnią drużyną swojej dywizji w zeszłych PlayOff, a ćwierćfinalistą (który nieznacznie przegrał z AK Bars Kazań - pierwsze miejsce w swojej dywizji). Omsk bardzo źle zaczął tamten sezon (tragiczna śmierć Czerepanowa, która wpłynęła na psychikę i grę zawodników), ale pod koniec grał coraz to lepiej. Udowadniając to dojściem do ćwierćfinałów KHL, mimo że byli na tyłach tabeli po kilku kolejkach. Kręgosłup drużyny został, a dodatkowo Omsk kupił z NHL... Jaromira Jagra ???? który występował w Rangersach, oraz Johna Grahama z Huraganów. Z transferów gospodarzy można wymienić Michaela Ryana - niestety on tamtego sezonu nie może zaliczyć do najlepszych. Transfery transferami, ale przejdźmy dalej: Avangard zaczął sezon od wyjazdowej porażki 0:1 z Barys Astaną, by potem grać ofensywny hokej i wygrać 4:5 na wyjeździe z Dinamem Riga. Dzisiejsi przeciwnicy Omska również grają ofensywny hokej. Mińsk to trudny teren, ale goście powinni skromnie wygrać. Pozdrawiam.
 
E 0

eldoctoro

Użytkownik
Spotkanie: Lada Togliatti - Spartak Moscow
typ: over 5.5
kurs: 2.1
buk :Bwin
analiza: Zaskoczeniem pewnie nie tylko dla mnie jest forma strzelecka, ale i słaba defensywa jaką prezentuje zespół Lady.W tamtym sezonie wybitnie underowo a teraz 2 mecze i grad goli bo aż 17 w dwóch spotkaniach, średnio 8.5 gola na mecz!!! jest to aspekt godzien odnotowania.Spartak jak do tej pory gra nieźle, w jednym meczu 5 goli, w grugim 6 bramek.Stawiam ten mecz ze względu na atrakcyjny kurs i aktualną formę strzelecką obu zespołów.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Jak dla mnie kurs na Omsk to prezent od buków Drużyna w poprzednim sezonie miala troche klopotów jednak pod koniec wszystko zaczeło sie dobrze ukladac co zaowocowalo awansem do play off i bardzo dobrym wystepem w samych play offach. Mińsk pokonał na poczatek tego sezonu Ufa (robi wrażenie) ale jest to raczej wynikiem słabszej formy tych drugich niz rewelacyjnej Dynama.

Typ: zwycieżca 2 Kurs : 1,84 ⛔
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam,
Tak jakoś zabiorę głos. Co do Omska to nie byłbym taki pewny czy to jest promocja. Ramo na bramce w Omsku to chyba raczej osłabienie. W sparingach w większości meczów puszczał i to po 2-3 bramki. Średnio wygląda jak dla mnie ten mecz.
Fajniej już wygląda Ryga z Kazaniem. W temacie o sparingach pisałem o Rydze. Spore wzmocnienia. A póki co dwa mecze przegrane. Z nie byle kim ale jednak przegrane. Dziś przyjeżdża Kazań. Tutaj bym widziałem wreszcie wygraną gospodarzy oraz under. Kursy są dość solidne.
To taka krótka uwaga w temacie ;)
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam,

Tak jakoś zabiorę głos. Co do Omska to nie byłbym taki pewny czy to jest promocja. Ramo na bramce w Omsku to chyba raczej osłabienie. W sparingach w większości meczów puszczał i to po 2-3 bramki. Średnio wygląda jak dla mnie ten mecz.

Fajniej już wygląda Ryga z Kazaniem. W temacie o sparingach pisałem o Rydze. Spore wzmocnienia. A póki co dwa mecze przegrane. Z nie byle kim ale jednak przegrane. Dziś przyjeżdża Kazań. Tutaj bym widziałem wreszcie wygraną gospodarzy oraz under. Kursy są dość solidne.
To taka krótka uwaga w temacie ;)
Nie wiem czy dobrze odbieram twoj post ale wydaje mi sie, ze masz na mysli mecz Dinamo Riga vs HC Barys Astana...

Jesli o tym meczu mowa to ja osobiscie troszke sie nie zgadzam...

W ostatnim meczu przed &quot;lomotem&quot; Dinamo uchronila swietna 3t i slaba postawa bramkarza Omska... mimo to ponownie przegrali...

Osobisice mysle nad takze underem a Astan&#39;a ML... Astana gra ostatnio nad wyraz dobrze ogrywa Omsk i przegrywa jedna bramka z Dynamem... 5:4 to byl wynik ledwo ledwo wymeczony przez Dynamo. Fakt faktem ze gospodarze bardzo duzo pomogli Astanie z tym wynikiem jednak zrobili na mnie duze wrazenie... Ryga w dolku, nie potrafi wygrac na wlasnym lodzie, Astana pelna pewnie optymizmu po meczu z Dynamem bedzie chciala wygrac... ja osobiscie zagram za mala stawke Astana ML✅✅✅...

pozdrawiam:spokodfhgfh:

EDIT: eldoctoro, typ w trakcie trwania meczu nie ma sensu...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tak tak. Sam nie wiem czemu napisałem o Kazaniu. Chodzi o mecz Rygi z Astaną.
Moja pomyłka.
Ostatecznie wziąłem do dubla under 5.5. Tobet/nordicbet ma @1.90. Reszta buków trochę niżej.
Ale nie stawiałbym Rygi na przegranej pozycji.
Co ciekawe to Lada mocno ciśnie ovrery. Całkowicie inna tendencja niż w zeszłym sezonie. A jeszcze w sparingach notowali undery. Teraz wygląda na drużynę mocno overovą.
Edit:
59:59 Изменение счета. 2:4.18.Константин Глазачев (10.Максим Спиридонов, 15.Йозеф Штумпел). Барыс. В равенстве
59:49 Таймаут. Динамо Р
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Dokladnie tak jak mowisz...

Bardzo ciekawa postawa Lady ktora bez watpienia byla w zeszlym sezonie druzyna under&#39;owa! Ponadto sama takze nie grzeszyla w ataku gradem bramek! W tym sezonie zupelnie inne oblicze team&#39;u, traca mnostwo bramek i takze ogrom strzelaja. Naprawde bardzo bardzo duze zaskoczenie jak dla mnie...

Generalnie wstrzymam sie z gra na Lade ogolnie nim jakos nie ustabilizuja swojej formy... Dzis zaczeli optymalnie...prowadzili po pierwszej tercji 1-0 tak jak na Lade przystalo i jak przyzwyczaila w zeszlym sezonie...

2t worek bramek...no comment;)

pozdrawiam.

Co do typu na Astane jednak zagralem ML✅✅✅, ten under moze i bedzie ale jakos mnie nie pasuje;)
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Wiec ja znow tak na szybko z samego rana dodam cos od siebie dzis mam pomysl praktycznie na kazdy mecz KHL jednak napisze to co wydaje mi sie nabardziej prawdopodobne...

Amur Khabarovsk - Vityaz Chekhov, u 5.5

Bardzo krotko... Amur we wlasnej hali spisuje sie nie najgorzej, wyciagajac srednia z dodtyczasowych spotkan... Ale notuje takze under&#39;y stad wlasnie ten typ. Vityaz jak do tej pory gra bardzo dobrze, aplikuje duzo bramek i duzo traci, mecze druzyny z Chekhov&#39;a jak do tej pory to pewne over&#39;y. Co mnie sklania na under a fakt, ze ekipa gosci jest w trasie juz 3 mecze i na dodatek jedzie teraz do Khabarovsk&#39;a ktory jest kompletnie na drugim koncu Rosji. Sadze, iz fakt przegranego ostatniego meczu i ta odleglosc, wplyna korzystnie na under 5.5.

Moj typ u 5.5. Kurs 1.65 bwin.⛔⛔⛔

Avtomobilist Yekaterinburg - Khimik Mytishi

Generalnie nie widze atutow po stronie gospodarzy. Sa w dolku jak Ryga, nie potrafia wygrac na wlasnym lodzie, ale juz taki zazwyczaj los beniaminka. Z dotychczasowych meczu lepiej zaprezentowali sie z mocnym rywalem na wyjezdzie niz przed wlasna publika gdzie zbieraja lanie od slabszych niz Khimik. Goscie to mocny zespol w tym sezonie troszke szwankuje obrona, jednak Avtomobilist do mocarzy swiata hokeja nie nalezy wiec mysle, ze tu bedzie bez niespodzianki.

Moj typ Khimik 60&#39;, Kurs 1.85 bwin.⛔⛔⛔

Bez analizy tak tylko moze ktos sam pomysli...

Traktor Chelyabinsk - SKA ST Petersburg, Traktor ML - SKA nie moze sobie tak poprostu jezdzic i wygrywac! Dobry ostatni mecz Traktora!

Kurs ponad 2✅✅✅ ale nie wiem jaki bo bwin nie ma ML...

pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Amur Khabarovsk - Vityaz Chekhov (wynik 4-2) ⛔

typ under 5,5 kurs 1,85 Tobet,Betway

Dziś w hali Platinum , Amur podejmuje rewelacyjnego na początku rozgrywek lidera Kharlamov Division - Vityaz.Drużyna z Khabarovska typowy zespół underowy ,na 3 dotychczasowe spotkania 3 under 5,5.Doskonale w bramce Amura spisuje się Sergei Borisov GAA 2,01,w przodzie napastnicy niestety nie są skuteczni ,łącznie ze Szwedem Peterem Nylanderm,tylko 4 gole w 3 spotkaniach.

Vityaz Chekhov natomiast jest rewelacja rozgrywek,przyzwoicie w bramce spisuje się nowy nabytek Andrei Gavrilov GAA 2,80 pozyskany przed sezonem z drugoligowego HK Lipetsk.W przodzie rozstrzelał się trapiony kontuzjami w zeszłym sezonie ,Gleb Klimenko -3 bramki,doskonale asystuje Vadim Berdnikov -6 asyst.
Poniżej ostatnie mecze bezpośrednie.

14/11-08 Superliga Amur Khabarovsk vs. Vitiaz Chehov 1:0
23/10-07 Superliga Amur Khabarovsk vs. Vitiaz Chehov 2:1
23/01-07 Superliga Amur Khabarovsk vs. Vitiaz Chehov 2:4
08/12-06 Superliga Amur Khabarovsk vs. Vitiaz Chehov 2:2 3:2 (OT)

Mój typ under 5,5.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Amur- Vityaz

Moim zdaniem mecz ktory lepiej odpuścić w typowianiu zwycieżcy, niby na faworyta wyglada Amur ale Vityaz napewno stac na sprawienie niespodzianki chociażby w regularnym czasie x2 wiec no bet Typ under 5,5 wydaje sie byc prawdopodobny ale nie za duża stawke.

Nowokuznieck - Torpedo

Bukmacherzy jako malego faworyta stawiaja gospodarzy. Nowokuznieck niczym jedank w tym sezonie nie blyszczy w poprzednim w sumie tez byli tylko chlopcami do bicia Topredo wygralo ostani mecz z Amurem po znakomitej trzeciej tercji, w ofensywie maja czym straszyc, jesli zagraja lepiej w obronie x2 powinno wejsc. Ogolnie spodziewalbym sie dogrywki w tym meczu. ⛔

Sibir - CSKA

W poprzednim sezonie Sibir zajmowal dolne miejsca w tabeli, podobnie powinno byc w tym, jak dla mnie tej druzynie brakuje stylu, CSKA gra pewnie w obronie a przy tym ma duzo silniejszy atak w porównaniu z Sibirem dlatego typ: zwyciezca 2 ⛔
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Jako, ze mam chwilke i udalo mi sie dorwac wolny komputer, zostawie jeszcze jeden wpis...:spokodfhgfh:

Metallurg Novokuznetsk - Torpedo Nizhny Novgorod, Metallurg Novokuznetsk ML

Generalnie jest to jedno ze spotkan ktore bralem pod uwage, jednak zdecydowalem sie na u 5.5 Amura, jak sie skonczyl Amur mozna sobie zobaczyc..!
Druzyna gospodarzy w tym sezonie nie pokazuje nic szczegolnego, prawde mowiac nie poraz pierwszy bo tak jest ogolnie w wiekszosci sezonow. Wygrali jeden mecz na wlasnej tafli, co nie jest rewelacyjnym wynikiem, lowic punkty trzeba wlasnie na wlasnym lodzie, szczegolnie w przypadku takiego team&#39;u. Co sie tyczy rywala , Torpeda narazie komplet i nadal w trasie, dzis zawita do Novokuznetska gdzie w ostatnich latach nie pokazala nic ciekawego a wrecz to gospodarze byli gora! Torpeda to solidny ponad-sredniak ligowy, mozna ja pochwalic za swietna koncowke zeszlego sezonu gdzie przed rozpoczeciem Play Off zlapala super forme i &quot;czesala&quot; jak leci. Poczatek teraz tez calkiem udany... generalnie zespol nie moze narzekac. Dzis jednak licze na pewne przelamanie ze strony gospodarzy i WIN... nie wiem tylko czy uda sie dokonac tego w 60&#39; wiec typuje ML.
Moj typ to Nowokuznetsk ML✅✅✅ ( niestety strony bukmacherskie sa poblokowane wiec nie podam kursu;) uzupelnie potem )
EDIT: : Jasne Vader masz racje ze nie mozna prownywac ekipy z Rygi z beniaminkiem, majac na mysli dolek chcialem ujac fakt co tez napisalem, ze nie potrafia wygrac na wlasnym lodzie... Sam pamietam kilka dobrych pass Rygi z zeszlego sezonu...
Co do Atlant&#39;y bwin jeszcze rano mial kursik 1.85 okolo poludnia zrobilo sie 1.7;/
pozdrawiam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Seku(L)ar Ryga może i jest w dołku ze względu na wyniki. Ale potencjał ma o wiele większy niż Avtomobilist. Sądzę, że już niedługo Ryga będzie straszyć nawet czołówkę ligi. Póki co jakoś nie idzie im. Wczoraj choćby niby średniak Mińsk a potrafił wygrać z dobrą ekipą.
Wrzucę mały news ;)
Nikołaj Żerdew dołączył do Atlant Moskwa porzucając NY Rangers (wcześniej grał w Columbus Blue Jacekts). Podpisał roczny kontrakt. Spodziewany debiut to poniedziałek 21-ego w meczu z Amurem.

Więcej informacji tutaj ---&gt;&gt;&gt;&gt; KLIK &lt;&lt;&lt;
Dziś można lekko spróbować zagrać Atlant. Ale przecież beniaminek wiecznie przegrywać nie będzie i to zwłaszcza na własnej tafli. W sparingach potrafił sprawiać niespodzianki ogrywając kilka mocnych drużyn.
Mimo wszystko baaardzo lekko można chyba zaryzykować dziś na ekipę ze stolicy. Kilka buków (m.in Ladbrokes, interwetten) mają kurs @1.90. Niżej @1.80 nie opłaca się chyba grać...
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Wczoraj troche niespodzianek ale nie tam gdzie sie spodziewalem. Dzisiaj 3 mecze

Jaroslawl - HK MVD

Tutaj zadnej niespodzianki raczej nie przewiduje. MVD nie powinno sprawic problemow, to ich 4 mecz wyjazdowy, nie grali jeszcze u siebie, moim zdaniem i tak wracają z dużą ilością zdobytych punktów jak na ich mozliwości. Ostanio wygrali z Nizniekamskiem oraz remis z Kazaniem. W meczu z Kazaniem nie zagrazali czesto gospodarzom a jedynie fatalna skutecznosc Kazania pozwolila im wywalczyc remis. Typ: zywciezca 1✅

Dynamo Moskwa - Omsk
Dynamo dobrze zaprezentowalo sie w ostatnim meczu z UFA wyprowadzali ladne kontry ogolnie ich gra mogla sie podobac, mecz przegrali ale UFA to jednak ligowa czołowka. Dzisiaj powinni sobie poradzic z Omskiem ktory lekko zawodzi na poczatku rozgrywek, to ich 4 mecz wyjazdowy dotąd tylko wygrana z Ryga i jeden punkt z Astana - na pewno szkoda porażki z Minskiem. Typ: zwycieżca 1✅

Mińsk - Astana

Astana jest jedna z drużyn ktore lubie W ubieglym roku ( ich debiucie w KHL) wywalczyli miejsce w Play Offach, moim zdaniem podobnie powinno byc w tym roku Do Mińska nie jestem przekonany, chociaz poczatek sezonu maja swietny - wygrana z UFA oraz Omskiem robi wrażenie. Dzisiaj mam nadzieje ze Astana jednak powalczy i typ x2 wejdzie✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom