>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP


&gt;&gt;&gt; Oficjalna strona Polskiego Związku Hokeja na Lodzie &lt;&lt;&lt;
&gt;&gt;&gt; Strona o hokeju- hokej.net &lt;&lt;&lt;

&gt;&gt;&gt; Strona o hokeju &lt;&lt;&lt;
Przypomnienie poprzedniego sezonu.
Tabele po sezonie PLH:



W lidze zagra jednak 9 zespołów. Można przeczytać ten artykuł--&gt; &gt;&gt;&gt; KLIK &lt;&lt;&lt; oraz ten &gt;&gt;&gt; KLIK &lt;&lt;&lt; .
&gt;&gt;&gt; Terminarz spotkań PLH i 1 Ligi - sezon 2009/2010 &lt;&lt;&lt;

Kluby

&gt;&gt;&gt; Cracovia ComArch Kraków &lt;&lt;&lt;


Mistrz: 8 (1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009)
Arena: Sztuczne Lodowisko im. Adama &quot;Rocha&quot; Kowalskiego (1850) &gt;&gt;&gt; GKS Tychy &lt;&lt;&lt;


Mistrz: 1 (2005)
Arena: Stadion Zimowy MOSiR Tychy (2716)


&gt;&gt;&gt; Wojas Podhale (of.) &lt;&lt;&lt; oraz &gt;&gt;&gt; Wojas Podhale &lt;&lt;&lt;

Mistrz: 18(1966, 1969, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1987, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 2007)
Arena: Miejska Hala Ludowa (3500)


&gt;&gt;&gt; Energa Stoczniowiec Gdańsk &lt;&lt;&lt;


Mistrz: 0
Arena: Hala Olivia (5500, hokej- 3867)


&gt;&gt;&gt; Akuna Naprzód Janów &lt;&lt;&lt;


Mistrz: 0
Arena: Lodowisko Jantor (1417)


&gt;&gt;&gt; Zagłębie Sosnowiec &lt;&lt;&lt;


Mistrz: 5 (1980,1981,1982,1983,1985)
Arena: Stadion Zimowy (3500)

&gt;&gt;&gt; JKH GKS Jastrzębie &lt;&lt;&lt;

Mistrz: 0
Arena: Jastor (1584)

&gt;&gt;&gt; Toruński Klub Hokejowy &lt;&lt;&lt;

Mistrz: 0
Arena: TorTor (3200)


&gt;&gt;&gt; KH Sanok &lt;&lt;&lt;

Mistrz: 0
Arena: Arena Sanok (3000)


&gt;&gt;&gt; TH Unia Oświęcim &lt;&lt;&lt;


Mistrz: 8 (1992, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004)
Arena: Hala Lodowa MOSiR (3500)
Tytułu mistrza broni Comarch Cracovia


Awans do PLH wywalczyła Unia Oświęcim

Kursy na zwycięstwo w lidze:


Zapraszam do analiz i dyskusji.
 
bombelo2 0

bombelo2

Użytkownik
Dzisiaj jedno spotkanie w PLH:
Cracovia - Energa Stoczniowiec.
Obstawiam zwycięstwo gospodarzy w regulaminowym czasie gry. Mimo, że Cracovii różnie się grało ze Stoczniowcem w tamtym sezonie. Ponadto ubiegłoroczny Mistrz Polski będzie podrażniony inauguracyjną porażką z GKS Tychy.
 
K 0

kuba71

Użytkownik
GKS Tychy - Unia Oświęcim

Dzisiaj o godzinie 18 inauguracja sezonu w Tychach ;-) Na początek małe derby z oświęcimską Unią. Tyszanie bardzo dobrze zaczęli sezon wygraną w Krakowie z Cracovią 4:3 po bardzo dobrej i mądrej grze. Tyscy zawodnicy nie łapali dużo kar, a to bardzo ważne bo była to bolączka Tyszan już od kilku sezonów. Co do zmian w składach. Tychy postanowiły odmłodzić zespół i do drużyny dołączyło dwóch bardzo utalentowanych młodych zawodników z Krynicy Radosław Galant i Jakub Witecki. Po kontuzji do składu wrócił obrońca Łukasz Sokół. Do tego z zespołem będzie kilku juniorów z MOSMu Tychy. Osłabień też było kilka m.in. Piotr Sarnik czy Mariusz Jakubik, jednak jak dla mnie to wzmocnienia ;-) Mieszanka młodości z rutyną na pewno wyjdzie na dobre Tyszanom. Warto też wspomnieć o znakomitej formie pierwszego ataku Bacul-Parzyszek-Paciga, w poprzednim meczu ten atak zdobył 3 bramki.

Unia rozpoczęła sezon od porażki z Zagłębiem 3:5. W drużynie beniaminka też nastąpiło kilka zmian. Sporym wzmocnieniem będzie powrót wychowanków m.in. Waldemara Klisiaka, Wojciecha Wojtarowicza czy Wojciecha Stachury. Ta trójka + obcokrajowcy będą stanowili o sile zespołu Unii. Jednak wydaje mi się, że to trochę za mało żeby wejść do szóstki i walczyć o medale.

Tyszanie dysponują zdecydowanie lepszym składem, na pewno będą chcieli dobrze zainaugurować sezon na własnym lodowisku. Ostatnia wygrana z Mistrzem Polski też może podbudować zawodników, szczególnie tych młodych. Liczę dzisiaj na dobry hokej i oczywiście zwycięstwo GKSu! ;-)

Moje typy: GKS Tychy @ 1,4✅ (betsafe) Wynik: 3:2
GKS Tychy -1,0 @ 1,67⛔ (betsafe)



Stoczniowiec Gdańsk - KH Sanok


Stocznia po dwóch wyjazdowych porażkach na pewno będzie się chciała dobrze pokazać przed własną publicznością. Na szczęście w dzisiejszym spotkaniu gdańszczanie zagrają w pełnym składzie. Stocznię stać na zwycięstwo, do tej pory zagrali dobry mecz w Toruniu i powalczyli z Cracovią, jednak zanotowali dwie porażki. Dzisiaj na pewno Stocznia zagra na 100%.

Sanok troszkę rozczarował w pierwszej kolejce, ponieważ liczyłem na niespodziankę z ich strony z lekko okrojonym składem Podhala. Jednak po głupich błędach obrońców tracili bramki, a takie wpadki dobrze nie wróżą. Dzisiaj zadebiutuje obrońca Tibor Schneider i napastnik Martin Vozdecky, którzy nie byli potwierdzeni w poprzednim meczu. Dalej kontuzję ma Artur Zieliński.

Sanok czeka ciężki mecz, po podróży przez całą Polskę. Stocznia musi dzisiaj się pokazać z dobrej strony po dwóch porażkach.

Moje typy: Stoczniowiec Gdańsk @ 1,45 ✅ (betsafe) Wynik: 3:2
Stoczniowiec Gdańsk -1.0 @ 1,73 ⛔ (betsafe)


Naprzód Janów - TKH Toruń


TKH pokazało się z dobrej strony na inaugurację sezonu i wygrało w derbach z Gdańskiej 3:2. Dzisiaj czeka ich wyjazd do Janowa, który ma spore problemy. W swoim pierwszym meczu Janów doznał bolesnej porażki 0:8 z Jastrzębiem. Ciężko im będzie się podnieść po takim ciosie.. Do tego dochodzą problemy kadrowe, przez kontuzje zostaje 4 obrońców do gry. Nie zagra także nowo pozyskany z Zagłębia Mateusz Pawlak. Liczę na zwycięstwo TKH, które będzie w dobrych nastrojach po ostatniej wygranej i zagra w pełnym składzie.

Mój typ: TKH Toruń @ 1,8⛔ (tobet) Wynik: 2:1


Zagłębie Sosnowiec - JKH Jastrzębie

JKH w pierwszym meczu zdecydowanie wygrało z Naprzodem 8:0 po bardzo dobrej grze. Ta drużyna ma spory potencjał. Przed sezonem doszedł m.in. Maciej Urbanowicz oraz Sebastian Kowalówka. W dobrej dyspozycji są też obcokrajowcy i Mateusz Danieluk.

Zagłębie niby wygrało z Unią 5:3, jednak ich gra nie zachwyciła. Z tego co wiem poziom sędziowania (Pachucki..) był bardzo słaby. Ostatnio Zagłębie rozwiązało kontrakt z Martinem Piechą, który był jako 5 obcokrajowiec. Sosnowiec niby wzmocnił się solidnie przed sezonem, ale to samo jest co roku.. W dzisiejszym spotkaniu znów nie zagra kontuzjowany Jarosław Kuc oraz Paweł Dronia i Bartłomiej Bychawski, ponieważ Zagłębie nadal nie dogadało się z Opolem.

Jestem przekonany, że Jastrzębie jest w stanie sprawić dzisiaj niespodziankę.

Moje typy: JKH Jastrzębie ML
@ 2,8✅ (betsafe) Wynik: 3:6
JKH Jastrzębie @ 3,5✅ (tobet)


Podhale Nowy Targ - Cracovia Kraków


W barwach Podhala wreszcie zagra Frantisek Bakrlik oraz Dmitri Suur. Kontuzjowany nadal jest Krzysztof Zapała, a zawieszeni Dziubiński i Kolusz.
W Cracovii nie zagra Mikołaj Łopuski oraz Konrad Guzik. Cracovia nie zachwyca na początku sezonu, jednak prezentują dobry poziom. Podhale wygrało w Sanoku jednak też ciężko powiedzieć coś o ich formie. Ciężki mecz do typowania..

Mój typ: NO BET Wynik: 2:3 po dogrywce
 
K 0

kuba71

Użytkownik
GKS Tychy - Podhale Nowy Targ

Tychy ostatnio zagrały super pierwszą tercję po której powinno być 5:0. Później widać, że dostosowali się do kiepskiego poziomu Unii, dwa osłabienie 3/5 i dwie bramki stracone.. Na szczęście w końcówce się obudzili i 3pkt. zostały w Tychach. Dzisiaj zapowiada się cięższy mecz, jednak Tyszanie lubią grać z lepszymi przeciwnikami (przykład ostatni mecz z Cracovią). Podhale w ostatnim meczu dało sobie wyciągnąć zwycięstwo z rąk w ostatniej minucie spotkania i ostatecznie ulegli Cracovii po dogrywce 2:3. W barwach Podhala nadal nie zagra Zapała, Kolusz i Dziubiński.

Dzisiaj w Tychach szykuje się bardzo dobry mecz, ja liczę na dobrą grę Tyszan i lepszą skuteczność w przewagach ;-)

Mój typ: GKS Tychy @ 2,0⛔ (unibet) 2:1 po dogrywce - pierwsza tercja na remis, druga i trzecia pod dyktando Tyszan jednak brakło trochę skuteczności. Gra dobrze wróży na przyszłość ;-)


Unia Oświęcim - JKH Jastrzębie


Jastrzębie ma znakomity początek co trzeba oczywiście wykorzystać ;-) Ostatnio wygrana z Zagłębiem w Sosnowcu 6:3, co można uznać za bardzo dobry wynik. Widać, że transfery mocno wzmocniły ten zespół i dodały świeżości. Unia bez rewelacji. W Tychach kiepska gra, dużo kar, pyskówek - strasznie gorące głowy. Dzisiaj mam nadzieję, że Jastrzębie pokaże im miejsce w szeregu..

Mój typ: JKH Jastrzębie @ 1,75✅ (unibet) Wynik: 3:6


Stoczniowiec Gdańsk - Cracovia Kraków

Cracovia ostatnio odniosła ważne zwycięstwo w Nowym Targu. Mam nadzieję, że zagra już dzisiaj Łopuski, który był chory. Stoczniowiec nic ciekawego ostatnio nie zagrał. Liczyłem na większą determinacje z ich strony w meczu z Sanokiem. Zespół opuściło kilku ważnych grajków, większych wzmocnień nie było.

Mój typ: Cracovia Kraków @ 2,15✅ (unibet) Wynik: 2:4


TKH Toruń - Zagłębie Sosnowiec

Zero pomysłów.. Z jednej strony Toruń potrafi grać u siebie i prezentują średni poziom, z drugiej gwiazdorski zespół Zagłębia, który początek ma kiepski.. Ciężko wytypować zwycięzcę.

Mój typ: NO BET Wynik: 3:4


KH Sanok - Naprzód Janów


Tak jak wyżej. Sanok na + to, że gra u siebie, Naprzód zdołał się otrząsnąć po porażce z JKH. Odpuszczam..

Mój typ: NO BET Wynik: 7:3


Pozdrawiam ;-)
 
bombelo2 0

bombelo2

Użytkownik
Spotkanie: GKS Tychy - Wojas Podhale Nowy Targ
Typ: 2
Kurs: 3,0
Bukmacher: Tobet

Analiza:
Godzina: 17:00. Bardzo miły prezent od buka. Taki kurs na zwycięstwo Nowego Targu. Tyszanie zaczęli sezon od 2 zwycięstw. Co prawda zwycięzców się nie osądza, ale potrzebne to do analizy - były to szczęśliwe zwycięstwa: z Cracovią (3:4) i z beniaminkiem - Aksam Unią (3:2). Nowotarżanie przegrali z Cracovią, (2:3) mimo, że byli lepsi (wg kibiców i prasy). Ale w Cracovii gra Leszek Laszkiewicz, który jest w stanie wygrać sam mecz i tak właśnie było. Na inaugurację Nowotarżanie wygrali z Sanokiem (2:4), który od zawsze uchodził za trudny teren. Tyszanie nie lubią grać od dawien dawna z Nowym Targiem. Od kilku sezonów mecze te charakteryzują się twardą, męską walką. Niestety dla Tyszan, Nowotarżanie skrupulatnie potrafią wykorzystywać przewagi i podejrzewam, że właśnie przez faule Tyszanie mogą dziś przegrać.

Mimo, że jestem przychylny bardziej klubowi z Tychów, muszę stwierdzić, że bardzo trudno będzie im dzisiaj (mimo 6 &quot;zawodnika&quot; na tafli - tj. kibiców), i obstawiam ich pierwszą porażkę.
 
M 0

mnbv

Użytkownik
Oferta bukmacherow niestety jest biedna na inauguracje PLH, ale bez waptienia w drugiej fazie sie to zmieni, na razie trzeba korzystac z tego co jest (buk internetowy), na naziemne moze przyjdzie czas w kolejnej rundzie.

5 kolejka:

Podhale - Unia Oświęcim // TYP 1

Podhale wystartowalo z problemami - z klubu odszedl sponsor firma &quot;Wojas&quot;. Mimo to druzyna wciaz jest mocna i na pewno nie odpusci w walce o tytul mistrzowski. Unia gra bardzo slabo (przegrana w ostatniej kolejce u siebie z Jastrzębiem!) i jej przełamanie planuje dopiero na mecz szóstej kolejki z TKH. Na pewno Podhale nie da sie ograc na swoim lodowisku Oświęcimowi, tym bardziej ze w dwóch ostatnich kolejkach przegrało ze swoimi rywalami z topu (u siebie z Cracovia po dogrywce oraz w Tychach z GKS-em rowniez po dogrywce). Po takich meczach, jeszcze u siebie, trzeba wygrać.

Stoczniowiec - GKS Tychy // TYP 2

Gdańsk to goracy teren, jednak Tychy to na tyle silna ekipa ze (podobnie jak Cracovia w Gdansku) powinna sobie poradzic ze Stoczniowcem. Na pewno mecz bedzie zaciety, jednak gore nad wszystkim wezma umiejetnosci i doswiadczenie zawodnikow z Tych. Stoczniowiec u siebie wygrał z KH Sanok (3-2) i uległ Cracovii po ciekawym meczu (2-4). Nie wydaje sie by byl na tyle silny by wygrac z GKS-em, moze co prawda prowadzic zaciety boj, ale malo prawdopodobne by zdolal wygrac.

Cracovia - Naprzód Janów // TYP 1

Bezapelacyjne zwyciestwo Cracovii, wysokie. Naprzod to druzyna, najbardziej przewidywalna z wszystkich. Wiadomym bylo ze ulegna z Jastrzebiem, potem wygraja u siebie z przecietnym Toruniem (by podziekowac kibicom i UM Katowice za uratowanie klubu) i w ostatniej kolejce ulegna Sanokowi. Jeszcze duzo czasu minie, zanim naprzod zacznie grac dobrze i wygrywac, a juz lata swietlne zanim druzyna z peryferii Katowic bedzie gotowa ogrywac Cracovie na jej wlasnym lodowisku. Inny wynik niz wygrana &quot;pasow&quot; bedzie mega sensacja.

Zagłębie - KH Sanok // TYP 1

Zagłębie ma skład mocniejszy od KH Sanok, bynajmniej tak sie wydaje. W dodatku ostatnio jest podraznione, gdyz uległo rewelacji rozgrywek (w mojej opinii) GKS-owi Jastrzebie. Sosnowiec wygral ze slabym Toruniem i beniaminkiem Unią (na wyjedzie). Sanok przegrał z Podhalem (dom) i Stoczniowcem (wyjazd), wygrał natomiast z niepoukładanym Janowem (dom). Najbardziej niepewny mecz ze wszystkich w tej kolejce, bardzo mozliwy remis, jednak Sosnowiec zepnie się na to spotkanie, gdyż chce uzyskać miejsce w czolówce ligi by walczyć w grupie mistrzowskiej o tytuł MP, dlatego na nich stawiam i przewiduje ich wygraną (być może po dogrywce?).

GKS Jastrzębie - TKH Toruń // TYP 1

Faworyt jest tylko jeden - GKS Jastrzębie. Świetnie wystartowało i nie wydaje się by stanęli, zwłascza na TKH, które moim zdaniem już może przygotowywać się na batalię w kolejnej fazie z zespołami z I ligi.
 
M 0

mnbv

Użytkownik
Cracovia - Naprzód Janów // TYP 1

MEGA sensacja w krakowie, Naprzod wygrywa 2-1... Tego sie po prostu nie dalo przewidziec. Naprzod gra ostatnio praktycznie bez obroncow, masa kontuzji w skladzie, ktory jest przetasowany fest mocno po wycofaniu z ligi klubu jeszcze przed rozgrywkami... Sensacja.

Juz w piatek Naprzod gra kolejny mecz z ... Cracovia tym razem u siebie. Ciezko cokolwiek tu pisac, zwlaszcza ze nie widzialem meczu, ani zadnych skrotow, wrzuce analize pozniej wraz z typem - jednak radzilbym darowac sobie ten mecz, choc kursy beda pewnie kuszace.
 
M 0

mnbv

Użytkownik
A wiec znamy juz wyniki, mysle ze wytypowalem nie najgorzej:

5 kolejka:

Podhale - Unia Oświęcim // TYP 1

Podhale wygrało 5-1.

Stoczniowiec - GKS Tychy // TYP 2

Tychy wygrały 7-4.

Cracovia - Naprzód Janów // TYP 1

Tu niespodziewanie Janów wygrał 2-1, pisalem post wyzej juz o tym meczu. Nie trafiłem z typem, ale wiadomo byla to mega niespodzianka.

Zagłębie - KH Sanok // TYP 1


Zagłębie wygrało 4-2.

GKS Jastrzębie - TKH Toruń // TYP 1

Jastrzębie wygrało 5-1.
Procz tych meczow gral jeszcze janow kolejny mecz (ze wzgledu na zalobe wczesniej ogloszona cos tam przelozony) drugi raz z Cracovia, tym razem bez niespodzianek wygrala craxa aż 6-1. Nie zdazylem wrzucic typow na ten mecz.

Sumujac piata kolejke. Cztery mecze (na pięć) wytypowałem dobrze. Czas na szosta kolejke, ale o tym za kilka dni.
 
K 0

kuba71

Użytkownik
GKS Tychy - Naprzód Janów

Tutaj nie widzę innej możliwości niż wygrana Tyszan jednak kursy mizerne. Tychy w gazie, w ostatnim meczu mimo iż bronił rezerwowy bramkarz Witek, GKS bez problemów ograł Stocznię. Ostatnio nie zagrał także podstawowy obrońca Sebastian Gonera, który był chory ale mam nadzieje, że dzisiaj już zagra. Janów po zaskakującej wygranej z Cracovią na wyjeździe uległ w rewanżu u siebie aż 1:6. Widać, że tamta wygrana to tylko beznadziejna postawa Cracovii. GKS Tychy dzisiaj zagra zapewne na 4 piątki, z których 3 są bardzo wyrównane + jedna młodych. Naprzód w poprzednim meczu uzbierał ledwo 3 piątki. Widać dalsze problemy kadrowe, szczególnie z obrońcami co Tyszanie wykorzystają.

Moje typy: GKS Tychy -1,0 @ 1,35✅ (betsafe) do AKO pasuje.
GKS Tychy - 2,0 @ 1,9✅ (tobet)

Wynik: 5:2


Podhale Nowy Targ - Stoczniowiec Gdańsk

Ciekawy mecz w Nowym Targu dzisiaj. Podhale w poprzednim meczu zdecydowanie wygrało z Unią 5:1, po bardzo dobrej grze. Kolejny dobry mecz zagrał duet obcokrajowców Bakrlik, Baranyk. Stocznia uległa na własnym lodzie Tychom 4:7. Kiepski mecz rozegrał Odrobny, który szybko został zmieniony. Nowotarżanie na pewno będą bardzo podbudowani ostatnią wygraną po wcześniejszych dwóch porażkach. Stoczniowiec to już nie ten sam zespół co w poprzednich sezonach i raczej nie stać ich na wygraną w Nowym Targu.

Moje typy: Podhale Nowy Targ @ 1,55⛔ (większość buków)
Podhale Nowy Targ - 1,5 @ 1,95⛔ (bet365)

Wynik: 4:7 :roll:


KH Sanok - JKH Jastrzębie

Sanok u siebie jest bardzo groźny. Dobrze spisują się nowo pozyskani obcokrajowcy. Na pewno będą chcieli zaatakować na własnym lodzie. JKH gra bardzo ofensywnie o czym świadczy liczba strzelonych bramek.

Mój typ: over 6,5 @ 1,97⛔ (betsafe)

Wynik: 2:4 - mało brakło.. jedna bramka mnie prześladuje ;-)


Unia Oświęcim - TKH Toruń

Unia to waleczna drużyna, jednak wg. mnie ich słabszą stroną są gorące głowy zawodników i później głupie kary. Toruń nie zachwyca w tym sezonie. Jeśli Unia zagra dzisiaj mądrzej jest w stanie zrobić niespodziankę i ograć Toruń na własnym lodzie.

Mój typ: Unia Oświęcim ML @ 2,08✅ (betsafe)

Wynik: 7:1


Cracovia Kraków - Zagłębie Sosnowiec

Cracovia po upokarzającej porażce u siebie z Naprzodem zrewanżowała się na wyjeździe i wygrała 6:1. Dzisiaj czeka ich cięższy mecz. Zagłębie bez szału, ostatnio nikła wygrana nad Sanokiem 4:2. Jeśli dalej będą prezentować poziom jak dotychczas raczej nie dadzą rady Mistrzowi Polski. Jak dla mnie faworytem jest Cracovia.

Mój typ: Cracovia Kraków @ 1,7⛔ (tobet)

Wynik: 2:5
 
M 0

mnbv

Użytkownik
Szósta kolejka:
Ciarko KH - JKH GKS // TYP 2 Kurs @ BAH = 1,65 na JKH
Jesli Jastrzębie chce na poważnie dołączyć się do trojki Cracovia-Podhale-Tychy o walke mistrzowska, spotkania na wyjazdach z przeciętnym Ciarko wygrywać musi. Nie wydaje sie by Jastrzębie zwolniło na Sanoku, ktory nie gra poki co rewelacyjnie, jednak na pewno będzie u siebie grozne i bez dwoch zdan jakas bramke jastrzebianom wbije. JKH wie jednak ze ciezki i arcy wazny mecz z Cracovia w nastepnej kolejce dopiero przed nimi i bedzie chcialo za wszelka cene wywiezc z Sanoka komplet pktow.
GKS Tychy - Akuna Naprzód // TYP 1 Kurs @ BAH = 1,20 na Tychy
Naprzód niespodziewanie wygrał w Krakowie, jednak w kolejnym spotkaniu u siebie nie sprostal ponownie Cracovii wysoko przegrywając. Szczerze watpie, by Janów zdołał znow sprawic niespodzianke, zwlaszcza ze w ostatnio rozegranym sparingu Tychy ograły druzyne z Katowic 5:0. Naprzod nie gra jeszcze w pelnym zestawieniu ze wzgledu na niejasne sytuacje i kontujze. Szczerze watpie by szczescie znow sie do nich usmiechnelo i by znow wywiezli punkty z goracego terenu, zwlaszcza ze Tychy na pewno widzialy wygrane spotkanie Naprzodu z Cracovia (na jej terenie) i wycaigna odpowiednie wnioski.
Aksam Unia - TKH Nesta // TYP 1 Kurs @ BAH = 2,40 na Unię
Fatalna passa Unii trwa. Zero punktow jak do tej pory zebrała ekipa z Oświęcimia i jeśli chce pozostać w grze o PLH ze słabym Toruniem wygrać MUSI. Atut własnego lodowiska tym bardziej powinien przyczynic sie do wygranej oświęcimian. Toruń groźny jest u siebie (jedyna wygrana w tym sezonie wlasnie u siebie ze stoczniowcem) na wyjazdach prezentuje sie nadwyraz słabo - ani jednego zwycięstwa w tym sezonie. Typuje więc przełamanie Unii, pierwsze punkty w ligowej tabeli i wygraną nad Toruniem.
Cracovia - Zagłębie // TYP 1 Kurs @ BAH na Craxe = 1,70
Mistrz Polski nie może sobie po raz kolejny pozwolić na utrate punktow na wlasnym terenie. Zwłaszcza, ze krakowianie maja rozegranych az dwa mecze wiecej anizeli Tychy, Podhale i JKH - a wiec aktualnie najgrozniejsi kandydaci o odebrania Cracovii tytulu MP. A to dlatego ze Cracovia rozegrała naprzód dwa spotkania u siebie z Energą 13 kolejka (wygrana) i Janowem 14 kolejka (sensacyjna porażka), uzyskujac tym samym nieciekawy bilans jednej wygranej i jednej przegranej (liczono na dwa łatwe zwycięstwa). Nie wydaje mi sie by drużyna z Krakowa nie wyciągnęła wniosków po fatalnym meczu i przegranej u siebie z Naprzodem. Typuje wygrana Cracovii.
Podhale - Energa Stoczniowiec // TYP 1 Kurs BAH na Podhale = 1,55
Podhale gra u siebie ze słabym Stoczniowcem, który groźny może być jedynie na własnym lodowisku na drugim końcu Polski. Inny wynik niż wygrana Podhala bedzie sensacja, ktorej oczywiscie nikt nie przewiduje.

Grając powyższe typy AKO na BAH mamy kurs 12,52, mysle dosc ciekawy.
 
M 0

mnbv

Użytkownik
Ciarko KH - JKH GKS // TYP 2 Kurs @ BAH = 1,65 na JKH
JKH wygrywa 4:2

GKS Tychy - Akuna Naprzód // TYP 1 Kurs @ BAH = 1,20 na Tychy

Tychy pokonuja Janow 5:2
Aksam Unia - TKH Nesta // TYP 1 Kurs @ BAH = 2,40 na Unię
Unia jak typowałem, wreszcie się przełamała, i to jak - 7:1 rozbijając TKH. Kto postawił ten mecz za grubiej jest bogaty.
Cracovia - Zagłębie // TYP 1 Kurs @ BAH na Craxe = 1,70

Cracovia znów zaskoczyła... na minus. Jak widac Craxa nie potrafi grac na swoim lodzie. Przypomne tylko: pierwszy mecz u siebie przegrana z Tychami 3-4, drugi porażka z Janowem który grał praktycznie bez obrońców 1-2, dziś przegrana 2-5 z sosnowcem. Co ciekawe nastepny mecz Cracovia u siebie gra z TKH Torun, najgorsza druzyna PLH - ciekawe jaki tam padnie wynik...
Podhale - Energa Stoczniowiec // TYP 1 Kurs BAH na Podhale = 1,55
No i kolejna sensacja. Przegrana Podhala dziś u siebie 4-7 ze Stoczniowcem... taka jest PLH wlasnie. Nie wiadomo co pisac o tym meczu, czy gracze Podhala poszaleli u bukmacherow? Slabszy dzien?
Tym razem trafione 3/5.. dosc slabo, jednak trudno bylo przewidziec porazke Podhala u siebie. Cracovia zawodzi czasem na swoim lodowisku, ale tez nikt nie przewidywal ze ponownie dadza sie ograc przyjezdnym. Wiadomo jak jest kolejka z mega sensacjami, to kolejna bedzie juz przewidywalna. Bynajmniej w wykonaniu druzyn ktore te niespodzianki (na minus) sprawiły. We wtorek zaległe mecze I kolejki i bardzo ciekawe pary...

Kolejka z 29/09 [zaległa z I-wszej nierozegranej kolejki]
Aksam Unia - Cracovia // TYP 2
Unia co prawda dzis poszalala gromiac 7-1 Torun, ale pokonanie najslabszej druzyny ligi nic wielkiego nie oznacza. Cracovia nie wykorzystując atutu własnego boiska musi punkty zdobywac na wyjazdach, o czym przekonał się Naprzód. Druzyna z Krakowa zepnie się na ten mecz i wygra z Unią. Pamietajmy Cracovia rozegrała już aż 7 meczów i zajmuje 4 miejsce w tabeli, za Zagłębiem, Tychami i JKH GKS - które mają więcej punktów grając raptem 5 spotkań! Jak Craxa nie zacznie cisnac, moze skonczyc niespodziewanie w miejscu poza pierwsza trojka przed play-offami (czy tam druga runda jak to sie po tej reformie zwie juz nie wiem).
GKS Tychy - Ciarko KH // TYP 1
Tyszanie powinni pokonac u siebie Ciarko KH, choc po domowych blamazach Cracovii i Podhala z zespolami nizej notowanymi zastanowilbym sie nad tym typem... Racjonalnie patrzac jednak Tychy nie powinny naiwnie tracic u siebie punkty i nie wykorzystywac atutu wlasnego lodowiska.

Wojas Podhale - TKH Nesta // TYP 1
Podhale co prawda nie popisalo sie u siebie ze Stoczniowcem przegrywajac dosc wysoko. Mecz za dwa dni z czerwona latarnia rozgrywek z Torunia to idealny moment by zrewaznzowac sie kibicom za porazke sprzed dwoch dni i pokazac ze byla to jedynie chwilowa wpadka przy pracy...
Energa Stoczniowiec - JKH GKS // TYP 1
Prawdziwy sprawdzian przed JKH na to czy gotowe jest serio walczyc o MP. Wyjazd na drugi koniec Polski z bedacym na gazie (po pokonaniu Podhala) Stoczniowcem. Jesli mocno eksploatowani przez trenera JKH Czesi z Jastrzebia podolaja wyzwaniu powinni ten mecz spokojnie wygrac, jednak pojedynek bedzie bardzo ciezki... Stawiam jednak ryzykując, ze dobra passa JKH moze zakonczyc sie na nieobliczalnej druzynie Stoczniowca. W Gdansku na prawde wszystko sie moze wydarzyc.

Naprzód Janow - Zagłębie // TYP 2
Bardzo ciężki mecz. Naprzód chcąc wygrzebac się z dna musi stanac na wysokosci zadania i ograc Zaglebie. Bedzie to jednak ciezkie patrzac na to jak gracze z peryferii Katowic graja w ostatnim czasie... Typuje ze wygra Zaglebie, ale za grubiej na pewno tego nie zagram, bo Naprzod jest w tym sezonie nieprzewidywalny.. dwa ostatnie mecze pokazuja jednak, ze wiecej w tej nieprzewidywalnosci szczescia niz dobrej gry, dlatego decyduje sie na Zaglebie.
 
M 0

mnbv

Użytkownik
Kolejka z 29/09 [zaległa z I-wszej nierozegranej kolejki]
Aksam Unia - Cracovia // TYP 2
Cracovia wygrała 2-1.

GKS Tychy - Ciarko KH // TYP 1

tychy wygrały 4-2.

Wojas Podhale - TKH Nesta // TYP 1
Podhale wygrąło 4-1.
Energa Stoczniowiec - JKH GKS // TYP 1
Tak jak przewidywałem, JKH po raz pierwszy w tym sezonie przegrywa. Jak ktos postawil duza sume jest bogaty, bo na Stoczniowiec byl bardzo dobry wysoki kurs. Energa wygrała aż 6-2.

Naprzód Janow - Zagłębie // TYP 2

Naprzód pokonał Zagłębie 4-2.
Nastepna kolejka już w piątek.
 
M 0

mnbv

Użytkownik
Energa Stoczniowiec - Aksam Unia // TYP 1 (1.30 @ BAH)

Energa jest na gazie, Oświęcim gra słabo, w dodatku czeka ich podróż przez cala Polske. Typuje bez niespodzianek - wygraną Gdańszczan.

Akuna Naprzód - Wojas Podhale // TYP 2 (1.80 @ BAH)

Cieżki mecz, jednak Podhale jesli chce na powaznie powalczyc o MP takie spotkania wygrywać musi. Nie bedzie jednak latwo, Janow powoli zaczyna grac, w dodatku byc moze juz w meczu z Podhalem w skladzie Janowa wystapi Słowak Kubenko - czolowy gracz Wojasa z zeszlego sezonu (ktory nie mogl grac w Nowym Targu w tym sezonie ze wzgledu na limity obcokrajowcow). W przypadku wygranej Naprzodu, wyprzedzi on w klasyfikacji Podhale, dodajac do tego typ wyzej - wygrana Stoczniowca, Podhale spadnie w tabeli do grupy walczacej o spadek - czego na pewno nie chce. Typuje wygrana Podhala, ale wielkich pieniadzy na to nie stawiam.

Zagłębie - GKS Tychy // TYP 2 (2.50 @ BAH)

Bardzo kuszacy kurs na Tychy - w zasadzie nie mam pojęcia czemu, Zaglebie u siebie nie zachwyca, odnotowalo wygrana z przecietnym Sanokiem, natomiast w ostatniej kolejce przegrali z Janowem. Tychy zadomowily sie na pozycji lidera i beda chcialy pozostac tam jak najdluzej - w zasadzie az do konca rozgrywek. Kazde punkty sa aktualnie dla nich cenne i zadnego meczu odpuszczac nie moga, zwlaszcza ze za tydzien mierza sie z vice liderem z Jastrzebia. Gram na Tychy.

JKH GKS - Cracovia // TYP 2 (2.35 @ BAH)

Craxa jest w sytuacji nieciekawej, dwa mecze rozegrane wiecej co powinno rownac sie pierwszemu miejscu w tabeli. Niestety dla Krakowian tak nie jest i by gonic czolowke Craxa musi liczyc na jej potkniecia, ktore zreszta i tak nic nie dadza, jesli sama punktow zdobywac nie bedzie. Jutro dosc wazny pojedynek z niespodzianka rozgrywek - JKH - ktory moim zdaniem Cracovia bedzie chciala rozstrzygnac na swoja korzysc, by pokazac, ze wciaz jest silna i mierzy najwyzej - mimo ostatnich wahań formy. Po pokonaniu vice lidera Cracovia powinna wskoczyc na drugie miejsce w tabeli.

TKH Nesta - Ciarko KH // TYP 2 (2.60 @ BAH)

Najmniej pewny mecz z wszystkich, bowiem mierza sie najslabsze zespoly z ligi. Stawiam na Ciarko, gdyz po prostu wydaje mi sie ze druzyna ta gra lepiej, strzela wiecej bramek, a traci mniej - ma lepszy sklad - i zamiar o powalczenie w tym sezonie o wyzsze pozycje. TKH moze miec problemy z utrzymaniem w PLH.
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
KH Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy
typ:2
kurs:2.50
buk:bet-at-home
analiza:3-cie w tabeli Zagłębie będzie gościć dzisiaj u siebie lidera. GKS to od wielu lat jeden z najlepszych klubów hokejowych w Polsce obok Cracovii i właśnie Zagłębia. Jednak odkąd pamiętam sosnowiczanie mieli z nimi problemy wygrac i przeważnie mecze tych drużyn kończyły się remisem i dogrywką, lub wygraną GKSu. Jest dopiero początek sezonu, jednak GKS nie przegrał jeszcze żadnego meczu, mają passe 6 wygranych pod rząd. Natomiast Zagłębie ma bilans 4-2, szkoda troche ostatniej przegranej z Janowem, jednak prezentują dobrą formę bo udało im się wywieźć komplet punktów z Krakowa gdzie pokonali Cracovie aż 5-2. Jednak nie sądze żeby Zagłębie było na tyle silne aby dzisiaj przerwać passe GKSu, więc polecam typ na czysty GKS. Kurs 2.50 warty grania.
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
typ: 2ML
kurs: 2.02 ✅
Bukmacher: betsafe
Na dzień dzisiejszy wybrałem mecz pomiędzy obecnym vicemistrzem Polski-GKSem Tychy, a Zagłębiem Sosnowiec. GKS Tychy wg mnie kandydat do mistrza w tym sezonie, ze świetnym Parzyszkiem, Garboczem oraz Paciga (wszyscy maja na koncie po 4 bramki) jak narazie roznieśli wszystkich swoich dotychczasowych spotkaniach. Zagłębie natomiast w dzisiejszym meczu wystąpi bez bramkarza Rajskiego i Sosnowiczanie zagrają w bramce z wychowankiem Tomaszem Dzwonkiem. Dane było mi oglądać mecz GKS Tychy-Zagłebie w tamtym sezonie na żywo i największe wrażenie w drużynie z Sosnowca zrobił na mnie Teddy da Costa, który na szczęście dla Tyszan gra od tego sezonu w Dukli Trenczyn. Natomiast teraz to na Tobiasza Bernata muszą zwrócić największą uwagę Tyscy obrońcy. Myślę, jednak, że Sosnowiec nie ma na dzień dzisiejszy na tyle umiejętności by przerwać zwycięska passę Tyszan.
 
K 0

kuba71

Użytkownik
Jedziemy z następną kolejką ;-)


Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Najciekawsze dzisiejsze spotkanie. Lider, GKS Tychy jak do tej pory gra wyśmienicie. Chyba nikt nie spodziewał się tak mocnego początku w wykonaniu Tyszan. Jednak według mnie nie pokazują jeszcze wszystkiego, szczególnie zawodzi skuteczność u kilku zawodników. Na wielki + nowa myśl taktyczna w przewagach, kolejny + to postawa dwóch środkowych Adriana Parzyszka i Michała Garbocza, którzy prezentują bardzo wysoki poziom. Z dobrej strony pokazała się ostatnio młoda 4 piątka, która zdobyła jedną bramkę i mocno kręciła zawodnikami z Sanoka. Jeszcze warto wspomnieć o bardzo dobrej dyspozycji bramkarza Arka Sobeckiego. W drużynie gospodarzy nie zagra dzisiaj podstawowy bramkarz Tomasz Rajski i to jest bardzo duży argument na niekorzyść Zagłębia. Zastąpi go Dzwonek, który już w poprzednim sezonie zagrał kilka meczów w PLH jednak Ci co go widzieli wiedzą, że jak już dostanie dwie bramki to później kiepsko idzie.. Nie zagra także obrońca Jarosław Kuc, który ciągle ma kontuzje oka. Niepewny jest też występ obrońcy Oktawiusza Marcinczaka, który ma jaki uraz (w poprzednim meczu zagrał tylko dwie tercje). Do gry wraca Teddy Da Costa, który jest bardzo dobrym napastnikiem, jednak mam wątpliwości co do jego dyspozycji, ponieważ jeszcze we wtorek podobno nie mógł chodzić (był mocno poobijany).

Mój typ: GKS Tychy @ 2,55✅ (betsson)


Naprzód Janów - Podhale Nowy Targ

Naprzód mimo początkowych problemów pomału wychodzi na prostą. Jednak dalej w Janowie mają spore problemy kadrowe. Ostatnio podpisali kontrakt z byłym napastnikiem Podhala Viktorem Kubenko, który będzie dużym wzmocnieniem i na pewno będzie się chciał pokazać w meczu przeciw swojemu byłemu klubowi. Naprzód w poprzednim meczu sprawił sporą niespodziankę i ograł przed własną publicznością Zagłębie 4:2. Morale zespołu będą o wiele wyższe niż wcześniej. Podhale po bolesnej porażce u siebie ze Stoczniowcem pokonało TKH Toruń 4:1. W dzisiejszym meczu w barwach gości zabraknie jednak Ivicica, Zapały, Dziubińskiego, Kolusza oraz Batkiewicza. Liczę na dobrą grę gospodarzy i kolejną niespodziankę na własnym lodowisku.

Mój typ: Naprzód Janów @ 2,85✅ (betsson, betclick)


Stoczniowiec Gdańsk - Unia Oświęcim

Stoczniowiec po ostatnich wygranych jest faworytem tego spotkania. Unia w ostatnim meczu pokazała się z dobrej strony, jednak uległa Cracovii 1:2. Dzisiaj powinno nie być niespodzianki i Stocznia wygra u siebie jednak kursy mizerne.

Mój typ: Stoczniowiec Gdańsk @ 1,3✅ (bwin)


JKH Jastrzębie - Cracovia Kraków

Zapowiada się wyrównane spotkanie, ale wg. mnie ze wskazaniem na gości. Cracovia gra bardzo nie równo, jak na razie odniosła tylko 4 wygrane w 7 meczach. Dzisiaj zagrają podstawowym składem przeciwko Jastrzębiu, które w poprzedniej kolejce wreszcie odniosło planowaną porażkę. Dość zaskakująca była bardzo dobra forma gospodarzy w pierwszych kolejkach. Jednak dzisiaj zagrają z mocniejszym od siebie przeciwnikiem i zapowiada się kolejna porażka.

Mój typ: Cracovia Kraków @ 2,46✅ (betsafe)


TKH Toruń - KH Sanok

W Sanoku zagra dzisiaj napastnik Martin Vozdecky, czyli zagrają w pełnym składzie. W poprzednim przegranym meczu z Tychami trener Sanoka dał odpocząć w 3 tercji bramkarzowi Jańcowi, ponieważ Sanoczanie mają przed sobą ciężkie mecze. Dzisiejszy mecz będzie bardzo ważny dla obu zespołów, ponieważ obie drużyny mają tylko po 3pkt. Sanok bardziej mnie przekonuje dzisiaj.

Mój typ: KH Sanok @ 2,8 ⛔(unibet)
 
K 0

kuba71

Użytkownik
Unia Oświęcim - KH Sanok

Unia w poprzednim meczu przegrała w Gdańsku po dobrym meczu. Widać było spore zaangażowanie i walkę do samego końca, czego Stoczniowiec się nie spodziewał. W barwach Sanoka nie zagra dzisiaj Martin Vozdecky i Wiliam Cacho, którzy są bardzo skuteczni w tym sezonie. To będzie na pewno spora strata. W Unii nie wiadomo czy zagra Waldemar Klisiak, który jest przeziębiony. Zawodnicy z Oświęcimia zapowiadają dzisiaj pełną koncentrację i walkę na 100% od pierwszej minuty. Bardzo ważny mecz dla obu zespołów.

Mój typ: Unia Oświęcim
@ 2,0✅ (bwin, Ladbrokes) Wynik: 4:1


GKS Tychy - JKH Jastrzębie

Tyszanie idą jak burzą i zapowiada się na pierwszą rundę bez porażki ;-) w poprzednim meczu GKS zdecydowanie wygrał w Sosnowcu 5:2. Atmosfera w drużynie wydaje się być bardzo dobra. Jastrzębie po znakomitym początku zanotowało dwie porażki z rzędu. Widoczny mały kryzys. Poprzedni mecz był dla nich bardzo ciężki, sami przyznają, że zabrakło sił. Dzisiaj będą mieli jeszcze ciężej, ponieważ Tychy są w super formie i grają ładny hokej.

Mój typ: GKS Tychy
@ 1,7✅ (bwin)
GKS Tychy -1,5 @ 2,15✅ (bet365) Wynik: 6:0 - dawno nie widziałem tak dobrej gry Tyszan, Jastrzębie za dużo sobie nie pograło.. ;-)


Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie dalej bez Rajskiego i Kuca, nie wiadomo czy zagra Da Costa. Podhale ostatnio średnio sobie radzi, jedynie Bakrlik i Baranyk ciągną grę.

Mój typ: No Bet Wynik: 3:4 po karnych


Stoczniowiec Gdańsk - Naprzód Janów

Naprzód ostatnio dwie niespodzianki z rzędu. Kubenko w debiucie strzelił bramkę. Stocznia zanotowała 3 wygrane z rzędu, choć ostatnio się trochę pomęczyli z Unią. W Naprzodzie dobrą formę prezentuje Marian Kacir. Liczę, że Stocznia zlekceważy rywala i będzie miała problemy z koncentracją po ostatnich dobrych wynikach.

Mój typ: Naprzód Janów
@ 6,0⛔ (bwin) Wynik: 6:1 - wynik wysoki jednak niespodzianka była blisko. W 1 tercji to Janów prowadził, po dwóch tercjach był remis 1:1. W 3 tercji widocznie zabrakło sił..



Cracovia Kraków - TKH Toruń

Tutaj powinno być bez niespodzianki, ale kursy słabe.

Mój typ: Cracovia Kraków @ 1,26⛔ (tobet) Wynik: 3:2 po dogrywce - a jednak niespodzianka. Cracovia zawiodła.
 
bombelo2 0

bombelo2

Użytkownik
Spotkanie: JKH GKS Jastrzębie - Wojas Podhale Nowy Targ
Typ: 2
Kurs: 2.45
Buk: Tobet


Analiza:
Drużyna JKH ma słabszą passę od trzech kolejek - nie zdobyła żadnego punktu. Ostatnio na wyjeździe przegrali z GKS Tychy 0:6. I te czynniki na pewno źle wpływają na atmosferę w drużynie. Podhale Nowy Targ średnio zaczęli sezon, ale jak na razie tylko oni odebrali punkty liderowi rozgrywek GKS Tychy... a właściwie jeden punkt, bo przegrali z nimi dopiero po dogrywce. Mimo, że Jastrzębianie zagrają u siebie obstawiam zwycięstwo Szarotek w regulaminowym czasie gry. Na pewno drużyna z Nowego Targu będzie chciała piąć się w górę tabeli i 18-krotne Mistrzostwo Polski zobowiązuje do lepszych wyników.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
JKH GKS Jastrzebie - Wojas Podhale 1(ML) 1,67

Jastrzębie po znakomitym początku sezonu lekko obniżyły loty. Trzy porażki z rzędu muszą dać do myślenia opiekunowi gospodarzy. W spotkaniu z Podhalem myśle, że słaba passa zostanie przełamana. Gospodarze dysponują solidną kadrą goście natomiast to już nie ten sam zespół co w poprzednim sezonie. Odeszło wielu zawodników a w ich miejsce przyszło kilku młodych. Podhale w ostatnich spotkaniach również radziłó sobie dość przeciętnie z borykającym się z kontuzjami Zagłębiem przegrało a kolejke wcześniej z Janowem. GKS to silny team, któy będzie się liczył w walcze o mistrzostwo i w spotkaniu z Wojasem powinien to udowodnić.

TKH Nesta Torun - GKS Tychy 2 1,7

Tyszanie niczym huragan zmiatają z tafli kolejnych rywali. Same zwycięstwa i bezapelacyjna pozycja lidera mówi dużo. Torunianie natomiast radzą sobie słąbo. Klub zakontraktował dwóch finów, jednak nawet obecność tych zawodników na wiele się powinno zdać. W Tychach nie zagrają Majkowski, Galant oraz Witecki. Nie sa to jednak oslabienia powazne. Ostatnia dwojka gra w formacji czwartej a Majkowskiego zastapi najprawdpodobniej Kotlorz. W zeszlym sezonie z czterch rozgegranych spotkan tyszanie wygrali trzy!

KH Sanok - MKS Cracovia Krakow 2 1,5
Craxa zdecydowanie lepiej gra na wyjazdach. KH Sanok na dnie tabeli i sytuacja ta po meczu z Craxa raczej sie nie zmieni.

Muks Naprzod Janow - Dwory Unia Oswiecim 1(ML) 1,70
Janow to zespol bardzo nieobliczalny, ktory pokonal m.in Cracovie Krakow. W janowie w przerwie sporo zmian. 13 zawodnikow odeszlo a w ich miejsce przybylo 14 nowych. Widac jednak ze zawodnicy ci pomalu sie zgrywaja. Beniaminek z Oswiecimia nie zachwyca co gorsza na wyjedzie jeszcze nie wygral. Janow u siebie trzy zwyciestwa i tylko jedna porazka.

KH Zaglebie Sosnowiec - Stoczniowiec Gdansk 2(ML) 2,7

Zaglebie dalej ma problemy z kontuzjami co zreszta odbija sie na wynikach zespolu. Stoczniowiec ostatnio radzi sobie nadspodziewanie dobrze. Cztery zwyciestwa z rzedu. Sosnowiczanie nie zawsze potrafia wykorzystac atut wlasnego lodowiska + plus kontuzje, goscie moga pokusic sie o niepodzianke.
 
T 0

tonqi

Użytkownik
Spotkanie:JKH GKS Jastrzebie - Stoczniowiec Gdansk
Typ:1
Kurs:1,95
Bukmacher:Bet-at-home
Analiza:
Sezon hokejowy nabiera tempa. Dziasiaj kolejana runda spotkań. Uwagę przykuwa zapewne spotkanie JKH GKS Jastrzebie z Stoczniowiecem Gdansk i kurs w moim odczuciu wysoki na gospodarzy.
Chociaż GKS od trzech spotkań nie może zdobyć kompletu spotkań to wydaje się że dzisiaj powinni je zdobyć. Podejmują Stoczniowca który z ostatnich trzech spotkań wygrał dwa ale z rywalami walczącymi w dolnej częsci tabeli (Unia i Naprzód). W starciu z drużynami z pierwszej szóstki portowcy nieradzą sobie najlepiej. Ponadto pod znakiem zapytania stoi występ najlepszego napastnika Stoczni R.Skutchana który po ostatnim spotkaniu narzeka na stłuczone kolano.
GKS jak i jego kibice oczekują dzisaij zapewne zwycięstwa które pomoże Jastrzębianom być w kontacie z czołowką tabeli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom