>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Forumowe Łapu Capu

cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Forumowe Łapu Capu to temat gdzie mozna wrzucac zabawne teksty i dialogi uzytkownikow Naszego forum. Nalezy jednak pamietac ze celem tematu nie jest obraza innych uzytkownikow a poprostu stworzenia miejsca poprawiajego humor, dlatego tez jesli bedziecie sie tu nawzajem obrazac i napinac temat szybko zostanie zamkniety. Licze rowniez na to ze Nasi userzy maja dystans do siebie i potrafia smiac sie z wlasnych wpadek.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Moj nr 1.
Elit-Typer napisal:
No nie ,poprostu ,żenada!!! To co zobaczyłem dzisiaj w moim temacie przyprawiło mnie o palpitacje serca. Otóż mój 13-letni syn wodził sobie w tym temacie za nos wszystkich typerów podszywajac sie pode mnie pod moja nieobecność.

Jesli ktos sledzi temat najlepszego typera w sieci to wie w jakiej sytuacji jesli chodzi o tabele zyskow powstal ten post ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
przegladam sobie typy na eurobasket w konkursie i co widzę ?

;D
żeby nie było, to ja też strzeliłem sobie niezłego samobója

:jezora:
Baquś... Tobie nie wypada... wybitny znawca kosza :|
Jeszcze ostatnio nabijałeś się ze mnie, że mam nie brać się za kosz ????
Przyjmuję prostą zasadę. Nie znam się na czymś to nie bawię się :]
A tak o tych typach i Qozim to przypomniałeś mi...
najlepszy atakujący: Mariusz Wlazły [ Polska ]
Od dawna wiadomo, że Mariusza nie będzie na tych ME. Ale może pociśnie na najlepszego atakującego ;)
Na moje to typ zerżnięty od innych. Bo też kilka osób podało takie coś.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Hah.Bardzo śmieszne ;) .
Co do Wlazłego to rzeczywiście nie mam się czym chwalić, a co do Parkera to nie zauważyłem, że było tam napisane słowo &#39;&#39;Rosja&quot;.Dlatego napisałem Parkera.
E : Vader niestety typ nie zerżnięty od innych, generalnie miałem pomysł, żeby wpisać całą reprezentacji Polski, ale w kocu zrobiłem inaczej.
E2: Żeby nie było to obrażony ani nic takiego nie jestem bo błędy same w sobie głupie i zabawne :p.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Analiza w TD:

Spotkanie:Rosja-Chorwacja,Czy na mecz eurobasketu rosja-chrwacja Grzegorz Lato przyjdzie z kaczką czy kotem?
Typ:Kotem
Kurs:6,66
Buk:CatBet666
Analiza:Grzesiu Lato jest fanatykiem kotów i kaczek.W swojej hodowli posiada juz 8 brzydkich kaczątek i 6 garbatych kotków.Moim zdaniem dziś na mecz zabierze garbatą kotkę, ponieważ ostatnio na meczu naszych kopaczy ze słowenią był z 2 kaczkami.Kaczki były za głośno i narobiły obory Prezesowi Pzpnu.Dziś stawiam za grubszą kase na garbate kaczki po kursie 6,66 i radze wam też to nie obstawić ????
:|
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
dziala kuźwa ziom jeeeeeeeeeeeeeeeeeee dzieki !! kuwa wielki browar dla ciebie obciagnalbym ci tak sie ciesze dzieki kuźwa dzieki !!!!kocham cie!!! jeeee bedzie granie dzis a tak mnie suszyło caly tydzien jeeeeeeee
:|:-|:-|:-|:-|:-|:-|
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik



z racji ,że moja przygoda z bukmacherem internetowym zakończyła się z bilansem -350 pln ,a w sts jestem na razie -40 pln.

Tutaj będę podawał kupony sts buk naziemny.
z racji tego, że ty robisz sobie żarty z forum zakładając pełno kont i pełno bzdurnych tematów to daję tobie kartkę, ten temat zamykam i odsyłam do tematu gdzie możesz robić sałatę.
AKA SHAKAL
Tu robię sałatę ja co ?
Inne Tematy


???????????? miazga ????????????
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Temat w HP
Witam ponownie.

Chciałem podziękować za bana, którego dostałem. Nauczył on mnie pokory. NIe można wypisywać bzdur. Teraz postaram się nie pisać niepotrzebnie. Brawo dla adminów za bana! ✅✅
dobre ???? ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Unia Janikowo gra w Polskiej Lidze Hokejowej...
GKS Tychy to tak... Ale w Janikowie to zdaje mi się, że tylko piłka nożna jest. Poza przystanią nad jeziorem i czasami fajnymi zawodami na jeziorze :|
 
Do góry Bottom