>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera Bet-at-home. Co Wam się w nim podoba, a co nie. Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, a także słabe strony. Temat na pewno przydatny dla nowych graczy, którzy chcą się zarejestrować w BAH
Co sądzicie o Bet-at-Home?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zalety Betathome:

√ Brak minimalnej kwoty wypłaty i wpłaty
√ Minimalna stawka to 1 złoty
√ Szeroka oferta zdarzeń sportowych
√ Livesupport, czyli wsparcie na żywo
√ Bardzo dobre zabezpieczenia cyfrowe
√ Łatwy w obsłudze polski interfejs serwisu
√ Możliwość grania w Kasynie
√ średni program partnerski

Jak dla mnie jest to dobry bukmacher dla początkujących. Prosta nawigacja. Nie miałem problemu z wpłatą i wypłatą kasy.
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
czy mi się wydaje czy na BAhu nie ma żadnej możliwości sprawdzenia &quot;zakładów na jutro&quot; ? jest filtr &quot; Okres czasowy&quot; ale tam jest prócz &quot;Wszystkie&quot; tylko &quot;1 dzień&quot; a to zdecydowanie za mało :? szczególnie byłoby to przydatne do konkursu... gdzie data jest najważniejsza :roll:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Siemka :wink:

✅ darmowe bony :mrgreen:
✅ losuja codziennie 50 ojro (może na mnie trafi :mrgreen: )
✅ nie ma problemu z wypłatami
✅ przejrzystość servisu


⛔ uboga oferta zakładów live :roll:
⛔ troche niskie kursy w porownaniu z innymi bukami
⛔ mało opcji w Dyscyplinach np. Siatkowka (zero handicapow,zakladów na sety,punkty :roll: ) brak under/over w MLB :|
⛔ słaby program partnerski

Pozdro :wink:
 
klose_11 0

klose_11

Użytkownik
Ja osobiście jestem z BAH bardzo zadowolony. Przejrzysta stronka, livesupport i niezłe kursy. Szkoda że zakładów live jest mało ale podczas MŚ zakłady live były dobre ???? Polecam tego buka początkującym i nie tylko.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Zle mi sie przycielo :]

Sam mam tam konto, dzieki tym nedznym bonom, ale swojej kasy tam w zyciu ne wplace, bo to slaby buk, z nedzna oferta(na sporty ktore mnie interesuja) i kursami niskimi jak BAW
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
⛔ Drakońsko niskie kursy
⛔ mała swowoda w wyborze dodatkowych opcji co do meczu ( ilość goli, handicapy)
⛔ brak live
⛔ zbyt mało promocji

✅ przejrzysty układ dyscyplin

Moja opinia-negativ, odradzam ze względu na niskie kursy-chyba najniższe wśród buków netowych... :roll:
 
carabus 0

carabus

Użytkownik
Moim zdaniem z tymi niskimi kursami nie jest aż tak źle. Oto przykłady:
Lyon - Real
BAH - 2,45 3,10 2,80
Expect - 2.45 3.10 2.85
Gamebookers - 2.40 3.10 2.85
BetAndWin - 2.40 3.10 2.75
Manchester United - Celtic Glasgow
BAH - 1,30 4,30 11,00
Expect - 1.30 4.60 11.00
Gamebookers - 1.30 4.75 11.00
BetAndWin - 1.30 4.25 10.00
Atromitos Chalkidona - FC Sevilla
BAH - 5,85 3,80 1,45
Expect - 6.75 4.00 1.45
Gamebookers - 6.50 4.00 1.40
BetAndWin - 6.70 3.65 1.45
AZ Alkmaar - Kayserispor
BAH - 1,35 4,10 7,25
Expect - 1.35 4.20 9.25
Gamebookers - 1.33 4.25 8.00
BetAndWin - 1.35 4.00 8.20

Jak widać BAH nie odbiega wiele od innych. Oczywiście raz kurs jest trochę większy, a innym razem trochę mniejszy. Jedynie co można powiedzieć to kursy na &quot;nie faworytów&quot; są niższe, ale też nie w każdym przypadku. Należy pamiętać, że BAH obniża kursy przed meczami (nie wiem jak wygląda to u innych buków), więc należy starać się zawierać zakłady przynajmniej dzień przed meczem.
 
carabus 0

carabus

Użytkownik
Przyznaje wam racje, nie opłaca się grać baseballu w BAH-u . Obstawiam tylko piłkę, dlatego moje porównanie dotyczyło tej dyscypliny. Nie wiem jak wyglądają różnice w kursach w przypadku innych sportów.
 
W 0

wania

Użytkownik
Mysle ze ten bukmacher nie jest zly jedyne co to chyba wyplaty chociaz jeszcze tego nie robilem i dlatego sie nie wypowiem w Expie kasa znika odrazu a tu chyba nie
 
acmkowal 0

acmkowal

Użytkownik
Jedyny buk w ktorym gram na necie .. czemu wybrałem sam nie wiem bardzo mało zakłdów live to mało cieszy.Jeszcze kasy nie wypłacałem wiec sie okaze jak to bedzie, szata graficzna taka srednia owiele leepiej porusza sie po BAW ie tylko ze BAH ma jednak troszke wyzsze kursy niz BAW ale za to mniej opcji w meczach ...
 
Do góry Bottom