>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gamebookers - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera Gamebookers. Co wam się w nim podoba, a co nie? Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, a także słabe strony. Temat na pewno przydatny dla nowych graczy, którzy chcą się zarejestrować u tego bukmachera.
Co sądzicie o Gamebookers?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dlaczego warto sie zarejestrowac i grać w Gamebookers:


▶ Sprawdzony buk, dostępny na rynku od wielu lat
▶ Ogromna ilość Zdarzeń do obstawiania około 10000 zdarzeń na tydzień
▶ bardzo dobre kursy
▶ 10% zwrotu stawki pierwszego zakładu
▶ rejestracja w serwisie jest bardzo prosta
▶ znakomity Program Partnerski
▶ liczne konkursy z nagrodami
▶ szybki i sprawny Polski support odpowiada w ciągu 2 godzin
▶ bezpłatne powiadamianie za pomocą SMS o wynikach Twoich zakładów, wpłatach pieniężnych itp. itd.
▶ LIVE BETTING - najszersza i najciekawsza oferta w sieci
▶ liczne systemy gry
▶ wypłaty na konto bankowe bez prowizji
▶ system voucherów
▶ niska stawka minimalna - tylko 0,40 PLN
▶ minimalna wpłata to tylko 20 PLN
▶ serwis dostępny 24h/dobę z każdego miejsca na świecie
▶ wygrane nie są opodatkowane
▶ ogromna różnorodność typów zakładów lepsza niż w BetAndWin
▶ Pieniądze dochodzą niezwykle szybko np wpłacam przelewem w poniedziałek a w środę około 14 00 mam już pieniądze na koncie
▶ Minimalna wpłata kartą Kredytową wynosi tylko 7.85 PLN


Tekst z postu Filipa
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
LIVE BETTING - najszersza i najciekawsza oferta w sieci
do oferty BAW dużo im brakuje :p
brakło mi też w ofercie ostatnio pewnego turnieju ATP ⛔
jeszcze nie wiem jak stoją z żużlem ale gdzieś czytałem że nienajlepiej :roll:
in plus ✅ : uczciwe kursy, dobry support i wpłata kartą bez prowizji
 
K 0

kamikadze

Użytkownik
Wedlug mnie najlepszy w swojej branzy... Wielka oferta.. Zaklady live, (tych nie polecam dla poczatkujacych, mozna wiele wygrac jak i na odwrot ???? ) Ogolnie dla mnie jak juz pisalem najlepszy buk.
 
A 0

andry3

Użytkownik
Wszystko w porządku, ale wg mnie to mogliby tą swoją ofertę zakładów powiekszać o kilka dni wcześniej przed planowanym meczem. Bo z tego co widzę to zakłady dotyczące dzisiejszych meczy pjawiają się dopiero rano... Przy nich oferta BAW jest o niebo lepsza.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Wszystko w porządku, ale wg mnie to mogliby tą swoją ofertę zakładów powiekszać o kilka dni wcześniej przed planowanym meczem. Bo z tego co widzę to zakłady dotyczące dzisiejszych meczy pjawiają się dopiero rano... Przy nich oferta &lt;u&gt;BAW&lt;/u&gt; jest o niebo lepsza.
Zgodze sie z toba ze niektore ligi dopiero sa w dniu meczu.Ale baw ma mniejsze kursy niz GB.

A tak na marginesie to GB jak dla mnie the best.
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
jeszcze jedna wkurzająca sprawa w GB, szczególnie widoczna w tenisie:

w momencie kreczu czy innego powodu wycofania sie zaklad jest anulowany, a nie rozliczany tak jak powinien...

tak mialem w przypadku jakiegos spotkania Roddicka (Krzysiek1985 dal cynk i postawilem na przeciwnika po kursie &gt;2) a GB mi anulowalo zaklad i caly kupon mial zmieniona stawke.

no i wczoraj to samo:
Hantuchova D v Peschke K [Peschke K. retired] 1 @ 1.2 ale oczywiście mi tego mnożnika nie uwzględnili (kupon miał 5 zdarzeń więc nawet taki mały kurs miał znaczenie w całości tym bardziej że znowu stawiałem na tego kto faktycznie awansował do dalszych gier :x )
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jeszcze jesli chodzi o denerwujace rzeczy dodam ze ostatnio denerwuje mnie to ze jest mało druzyn do obstawiania strzeli/niestrzeli i do handi. :|
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
ja nie spotkałem w GB drugiej polskiej ligi :p

jeszcze jeden ⛔ ktory mi sie teraz skojarzyl: brak powiadomienia mailowego o kuponach :| troche meczy mnie to logowanie, na BW dostawalem na gmaila i wiedzialem co i jak... [gmail manager - wtyczka w FireFoxie RULEZ]
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
jeszcze jedna wkurzająca sprawa w GB, szczególnie widoczna w tenisie:

w momencie kreczu czy innego powodu wycofania sie zaklad jest anulowany, a nie rozliczany tak jak powinien...

tak mialem w przypadku jakiegos spotkania Roddicka (Krzysiek1985 dal cynk i postawilem na przeciwnika po kursie &gt;2) a GB mi anulowalo zaklad i caly kupon mial zmieniona stawke
A mi to się właśnie bardzo podoba! Ostatnio miałem zagrane w combosie w expekt Coria - Przysieżny (ATP Sopot) i jakoże ten pierwszy skreczował (@1.15) cały mój zakład przegrał. Gdybym zagrął go wtedy w Gamebookers to dostałbym zwrot :| :]
 
gostyniak 0

gostyniak

Użytkownik
Mnie bardzo pozytywnie zdziwilo to , ze wplacalem dzis pieniadze(drugi raz) przelewem pocztowym o 13:10, a na koncie byly o 15:00 :mrgreen: :mrgreen:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
No z tymi przelewami to różnie jest-ja czekałem 5 dni bo nieco walnąłem sie z adresatem-bank przy przelewie przez neta obowiązkowo chce adres odbiorcy przelewu a na GB jest na 1 rzut oka znaleźć właściwy adres. Firma jest zarejestrowana w UK a działa na wyspach
Barbuda &amp;Antigua (raj podatkowy) to samo inne buki. No ale wracając do tematu.
NAJLEPSZY BUK, NAJUCZCIWSZY, NAJMILSZY SUPPORT KTÓRY NIE BLOKUJE KONT, WYSOKIE KURSY

Brakuje mi jeszcze kodów promocji jak w BWIn ale i tak jest super GB!!
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Super BUK!!!

Zwracają trochę groszy za akumolowane (pow. 5 zdarzeń), bonusy...powojenia, czego chcieć więcej ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
No to ja się wypowiem

Ogólnie zarejestrowałem się dawno, dawno temu, jednak kasy nie wpłacałem. Wczoraj napisałem do nich e-mail czy mnie obowiązuje promocja. I dostałem pozytywną odpowiedź. Za to szacunek do Gamebookers.
Zgodnie z instrukcją muszę jutro wysyłać info o moim zakładzie i dodatkowa kasa będzie na koncie.

Ogólnie bardzo dobry bukmacher. Wiadomo, niektóre wyższe kursy, a niektóre niższe. Ogólnie atrakcyjne. Na e-mail odpisali mi po 30 minutach, więc jest dobrze.
Szybko rozliczają zakłady.

Moim zdaniem warto tam grać

Pozdrawiam
-------

&gt;&gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ &lt;&lt;&lt;.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Dobry buk , sam w nim gram juz prawie rok, a z wyplatami to duza prowizja lecz zawsze mozna miec złotego, albo srebrnego to koszty wyplat sie zmniejsza :wink:

Kursy takze dobre Polecam :!:
 
Do góry Bottom