>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Krykiet

mavionis 0

mavionis

Użytkownik
Ktoś mógłby mi wytłumaczyć ile trwa mecz w krykiecie? co to są za testy w krykiecie? ile punktów i za co się zdobywa?
 
bociek 0

bociek

Użytkownik
Dołanczam się do pytania i prosiłbym o wytłumaczenie tej gry bo troche dziwne, że jedna drużyna ma 150pkt a druga 0 w 90minucie :|
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Dołanczam się do pytania i prosiłbym o wytłumaczenie tej gry bo troche dziwne, że jedna drużyna ma 150pkt a druga 0 w 90minucie :|
W meczu krykieta wpierw jedna druzyna rzuca i zdobywa punkty po wyautowaniu wszystkich zawodników lub zakończeniu overów role sie odwracają.

Mecze międzynarodowe rozgrywane są w trzech kategoriach:

testy (test matches), tradycyjna, najdłuższa forma gry w której mecz może trwać aż pięć dni
mecze jednodniowe (ODI - one day internationals albo limited over games)
Twenty/20 - skrócona wersja meczów jednodniowych, najnowsza odmiana krykieta

Pozostałe info

http://pl.wikipedia.org/wiki/Krykiet
 
bociek 0

bociek

Użytkownik
Nooo dzienki a gdzie moge sprawdzić wyniki bo obstawiłem jakiś meczy ale chyba na pierwszym dniu sie nie zkończył. ...
 
R 0

rav1916

Użytkownik
Możecie mi powiedzie kto teraz prowadzi w rywalizacji RPA-INDIA? Bo dzis wygrało RPA 328 -103
Albo powiedzcie mi kto ma większe szanse na wygrana plsss
PZDR
 
munez 0

munez

Użytkownik
W 1 inn Anglia zdobyla 593 runs ,zas RPA zaledwie 247 runs.
W tej chwili trwa 2 inn i zdobywaja runs Anglicy.
Nie wiem który z kolei dzień grają.....ale tutaj RPA na 99,9% juz nie wygra :p
A jak się zlicza?Poczytaj na wikipedia.pl.....tam jest wszystko o tym sporcie....a jak co to google.pl ???? ....ciekawy sport ale na pikniki ????
 
X 0

xrb

Użytkownik
Jak dla mnie to posrany sport. Kurs na anglie 13.00 na RPA 310.00 i oczywiście po 5 dniach gry zremisowali :eek: ostatni raz na to stawioałem : ????
 
X 0

xrb

Użytkownik
Hehe nie no spoko za wrestlingiem nie przepadam :} ale zdenerwował mnie fakt że po 5 dniach grania jednak remis ???? w sumie wynikało to zmojej niewiedzy że te ich spotkania tyle trwają :} najlepsze są przerwy na obiad i herbatkę :d padłem jak to przeczytałem :d
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Hehe nie no spoko za wrestlingiem nie przepadam :} ale zdenerwował mnie fakt że po 5 dniach grania jednak remis ???? w sumie wynikało to zmojej niewiedzy że te ich spotkania tyle trwają :} najlepsze są przerwy na obiad i herbatkę :d padłem jak to przeczytałem :d
Obejrzyj choć jeden mecz to zmienisz zdanie na temat obiadków i herbatki.Sport ten jest bardzo widowiskowy.

Link do statystyki spotkania Anglia -RPA


http://live.cricbuzz.com/live-cricket-scores-and-commentary-2.html
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Northants vs Surrey
NatWest Pro40, Division 2
13 września, godz.13:15

Typ: 1✅
Kurs: 1.57 (bet365)
Stawka: 2j
Northamptonshire won by 8 wickets (with 147 balls remaining)
+1,14j

Na dzień dobry komfortowe zwycięstwo ???? Mam nadzieję, że dalej też tak pójdzie ????


1/0/0
Zainwestowane: 2j
Wygrane: 3,14j
Bilans: +1,14j
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No powiem, że zainteresowało mnie to, iż ktoś podał tutaj choćby suchy typ ????
Northampton faktycznie spokojnie wygrali ;)
Tutaj można zobaczyć dokładnie co i jak &gt;&gt;&gt; KLIK &lt;&lt;&lt;
Zachęcam do podawania typów kolego wraz z chociaż jednym, dwoma zdaniami opisu :spokodfhgfh:
Ciekawe &quot;wejście&quot; na forum ;)
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Ok, postaram się wrzucać jakieś analizy/opisy, choć generalnie nie jestem jakimś ich wielkim zwolennikiem;)
Krykiet obserwuję i gram już od dłuższego czasu z całkiem niezłymi wynikami, mam nadzieję, że tendencja się utrzyma ???? A jeśli ktoś jeszcze przy okazji skorzysta to tym lepiej ????
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Glamorgan vs Lancashire
NatWest Pro40, Division 2
14 września, godz. 17:10

Typ: 2⛔
Kurs: 1.53 (bet365)
Stawka: 2j

Ostatnie w tabeli Glamorgan podejmuje u siebie Lancashire, które po wygranej z silnym Kent wciąż ma szanse na zajęcie pierwszego miejsca w Division 2. Do rozegrania pozostały dwa mecze, a dzisiejszy powinien być doskonałą okazją na zdobycie dwóch punktów. Glamorgan w 6 dotychczasowych spotkaniach w Pro40 odnotowało 4 porażki, a dwa mecze zakończyły się nierozstrzygnięte (osiągięty NRR &quot;-0,814&quot;). Z kolei bilans Lancashire to trzy zwycięstwa, jedna porażka i dwa mecze nierozstrzygnięte (NRR &quot;-0,075&quot;). Glamorgan co prawda ma wystąpić dzisiaj w swoim najsilniejszym składzie, razem z wypożyczonym Allenbym, ale na pokonanie drużyny z Old Trafford będzie to raczej i tak za mało. Liczę na spokojną wygrana Lancs ????

Glamorgan won by 27 runs
No niestety kompletna klapa. Zaczęło się od wygranego przez Galmorgan rzutu monetą, a później było już tylko gorzej...

1/1/0
Zainwestowane: 4j
Wygrane: 3,14j
Bilans: -0.86j
 
Do góry Bottom