>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
OFICJALNIE: Manchester City NIE ZAGRA  w Lidze Mistrzów w sezonie 2020/21 i 2021/2022. Klub został ukarany przez UEFA za nieprzestrzeganie zasad i omijanie finansowego fair play. Dodatkowo Obywatele muszą zapłacić 30 milionów euro kary!

A jak wy to widzicie?. 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Widzę to tak, że po tym sezonie bez względu na wynik Pep Guardiola opuszcza Manchester City i udaje się do lepszej części Turynu. 

Kilka argumentów:
* był w Hiszpanii i prowadził Barcelonę
* był w Niemczech i prowadził Bayern
* jest w Anglii i prowadzi City 
* nie prowadził Juventusu 
* współpracował z Messim 
* nie miał okazji współpracować z CR7
* w letnie mercato dużo się mówiło o Pepie w Juve. Jednak coś poszło nie tak. 

Zapiszcie ten post i w lato do niego wrócimy. 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Bukmacher Betfan nie wierzy w utrzymanie kary wykluczenia City z Ligi Mistrzow. Kurs na utrzymanie kary wynosi az 5.00. Podaje to w ramach ciekawostki.

 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie, nie wiedziałem w którym temacie napisać. Czy ktoś z Was był może na meczu Ligi Mistrzów? Pytam, ponieważ chciałbym zakupić bilety na mecz a co za tym idzie szukam dobrej, bezpiecznej i pewnej stronki na której takowe bilety możny zdobyć. Z góry dzięki za pomoc ! Pozdrawiam
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 26 lutego 2020 09:38 przez for-lks36Witam. Mam takie pytanie, nie wiedziałem w którym temacie napisać. Czy ktoś z Was był może na meczu Ligi Mistrzów? Pytam, ponieważ chciałbym zakupić bilety na mecz a co za tym idzie szukam dobrej, bezpiecznej i pewnej stronki na której takowe bilety możny zdobyć. Z góry dzięki za pomoc ! Pozdrawiam

Z tego co wiem to weszło organizuje wyjazdy na Ligę Mistrzów i myślę, że warto się u nich zainteresować wyjazdem jeśli chodzi o bezpieczny bilet, przelot, nocleg.
 
 
gats 8,2K

gats

Użytkownik
EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału 10.03.2020 21:00
RB Lipsk - Tottenham
3-0


Coś czuje w kościach że dzisiaj TOT wygra i przejdzie dalej.
Tylko kto w TOT ma strzelać ?!?




eeeee tam , TOT bez szans, Lipsk ich rozjechał jak amatorów ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Liga Mistrzów ma zostać wznowiona w sierpniu, a ligi o miesiąc wcześniej. Dobrze by było.
Według Sky Italia tak ma wyglądać dokończenie Ligi Mistrzów:

7 sierpnia 2020:
Juventus - Olympique Lyon
Manchester City - Real Madryt

8 sierpnia 2020:
Bayern Monachium - Chelsea Londyn
FC Barcelona - Napoli

11-12 sierpnia 2020:
Ćwierćfinał (pierwszy mecz)

14-15 sierpnia 2020:
Ćwierćfinał (rewanż)

18-19 sierpnia 2020:
Półfinał (pierwszy mecz)

21-22 sierpnia 2020:
Półfinał (rewanż)

29 sierpnia 2020:
Finał (Stambuł)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Jeśli ligowy sezon nie zostanie dokończony to w przyszłej edycji LM zobaczymy drużyny, które są najwyżej rozstawione w Rankingu UEFA (jak się mylę proszę mnie poprawić). I wyglądało by to tak:

🇪🇸
Real Madryt
Atletico Madryt
FC Barcelona
Sevilla
🇬🇧
Liverpool
Manchester United
Arsenal Londyn
Tottenham Hotspur
Manchester City (wykluczony na najbliższe dwa sezony)
🇩🇪
Bayern Monachium
Borussia Dortmund
Bayer Leverkusen
Schalke 04 Galsenkirchen
🇮🇹
Juventus Turyn
AS Roma
Napoli
Lazio Rzym
🇫🇷
Paris Saint-Germain
Olympique Lyon
🇵🇹
Porto
Benfica Lizbona
🇷🇺
Zenit Sankt-Petersburg
🇧🇪
KAA Gent
🇳🇱
Ajax Amsterdam
🇺🇦
Szachtar Donieck
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Nie wiadomo czy LM zostanie ogólnie dokończona.Brakuje mi tych elitarnych rozgrywek jak i całego futbolu nie ma co obstawiać .
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Europejska Unia Piłkarska (UEFA) poważnie rozważa skondensowanie lub nawet odwołanie wszystkich rundy kwalifikacyjnych do rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy w przyszłym sezonie - informuje The Times.

 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Jakim cudem Arsenal jest wyżej w klasyfikacji niz Chelsea? Co roku sa wyzej w lidze, o europejskich pucharach nie mowiac, no i jak przychodzi do starc bezpośrednich gdziekolwiek czy to w LE czy to w lidze z Arsenalu nie ma czego zbierac

Oj cos pomieszales ibis

Na miejscu krajów które nie zostaną dopuszczone wprowadziłbym na szczeblu rzadowym zakaz zakupu praw telewizyjnych w takiej sytuacji. Niech się kisi elita w osie własnym ciekawe co by zrobili jakby odpadlo 75% klientów na prawa.

Nie sadze żeby tak zrobili, ot wypuszczają wici chcą zobaczyć co paryzeusze na to

Oczywiscie jedynym rozsadnym wyjsciem jest anulowanie tego sezonu, juz za duzo czasu uplynelo zeby to bylo to samo. Szlus
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
W eliminacjach do kolejnych rozgrywek wezmą udział przedstawiciele wszystkich federacji. UEFA nawet przez moment nie zastanawiała się nad tym by nie dopuścić do nich mistrzów krajów z niższych miejsc w rankingu. To wszystko to wymysł angielskich brukowców.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Raczej to było puszczenei wici, wysondowanie reakcji, bardzo by mieli ochote tak zrobić.
Odpowiedzia powinien być odgórny zakaz zakupu praw telewizyjnych krajów nie dopuszczonych do rozgrywek i po problemie
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
no bo się nie myle.
Co do afer z lista przebojow już co tyfdzien wysylalem listy do telewizji polskiej ze biora kase od Roberta Chojnackiego i Piaska i wstawiają ich na pierwsze miejsce i tam cos nie gra (30 ton) tak ze już od najmłodszych lat wywachuje jak cos smierdzi.

Ale jaka to teoria spiskowa leśne dziadki z bayernow najchętniej by same miedzy soba graly a wszyscy inni maja to ogladac placic i nie przeskadzac nie jest tak?
 
Do góry Bottom