>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Genialny system dla ludzi z ogromnym depozytem i mających konto na Bwin ;]

K 82

kupson141

Użytkownik
Sorki ;pp A więc do rzeczy. Zbliża się US Open (świetna okazja by wypróbować system) Grając na livie tenis, Bwin daje możliwość obstawiania wyników poszczególnych gemów. Grając na to że serwujący wygra do 30 kurs od 3,00- 4,50 za stawkę 2 zł i tak podwajając az do skutku. Potrzeba mieć dlatego duże zabezpieczenie. Polecałbym wybierać mecze, w których spotykają się bardzo równi gracze nie posiadający bardzo ostrego serwisu (odradzam Karlovicia, Isnera itp wieżowców ;]) uważam, że da się na tym zarobić i to nawet bardzo dużo ale trzeba mieć także duży depozyt ;]. Pozdrawiam, myślę, że temat się przyda i pomoże wam zarobić.
PS. ja nie dysponuje za dużym budżetem więc sam nie mogę wypróbować tego systemu ;]
2*3,50= 7
4*3,50= 14
8*3,50= 28
16*3,50=56
32*3,50=112
64*3,50=224
128*3,50=448
256*3,50=896
512*3,50=1792
1024*3,50=3584
itd. Przybrałem stawkę średnią czyli 3,50 ale uwierzcie kursy bywają naprawdę wysokie. A zysk jest i to nawet spory. Można zamiast podwajać to grać 1,5 razy większą stawką od poprzedniej.
 
champion 896

champion

Użytkownik
sam się nad tym kiedyś zastanawiałem i wydaje mi się że wcale nie jest to takie głupie.
Na początku wypadałoby to jednak przetestować zanim wpompuje się w to jakieś większe sumy
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
NIEPOLECAM!!

Grałem tym rok temu bo na to trudno wpaść się nie dało... wygrywałem do czasu kiedy trafiłem na &quot;czarną serię&quot; po prostu nie wchodziło... przegrałem 1024 zł... odkułem się później i wyszedłem na 0, ale tyle co się odenerwowałem wtedy to jeszcze nigdy tak się nie czułem... :/
 
vde 119

vde

Użytkownik
można spróbować ale nie w bwin bo mogą limity nałożyć i się zabawa skończy na przykład na 6 poziomie i co wtedy ? ????
 
grzesiekc 0

grzesiekc

Użytkownik
też to grałem. sprawdza sie ale dużo można też wtopić. po dość długim graniu wychodzi sie na 0,00 zł ???? nie opłaca się.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
ja tez tak kiedys gralem, probowalem tak jak ty oraz na przelamania, w pewnym momenicie tak jak koledzy pisali czasrna seria i po zawodach
 
Do góry Bottom