>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Free 15 zł od Bet24 dla wybranych.

Status
Zamknięty.
J 151

jamess77

Użytkownik
Sprawdzcie maileSpecjalnie dla Ciebie!
Otrzymałeś właśnie darmowy kupon od Bet24!!!
Gratulacje! Jesteś szczęśliwym właścicielem bonusu w wysokości 15PLN!Wprowadź poniższy kod, aby przelać pieniądze na Twoje konto Bet24.
Twój KOD to:.................
Twoja nazwa użytkownika to:................
Jeśli nie pamiętasz hasła, kliknij tutaj!
Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nasza obsługą pod adresem [email protected]">[email protected] lub skorzystaj z darmowego numeru telefonu
00800 33 11 341.
Kliknij tutaj, aby przejść prosto do Bet24.com.
Aby aktywować bonus, przejdź go „moje konto” i kliknij na żółte okienko „VOUCHER”. Wprowadź kod a 15PLN zastanie dodane do Twojego konta.Voucher będzie aktywny do 31.08.2009 a przed wypłaceniem musi być obrócony w Zakładach Sportowych co najmniej 1 raz po kursie 1.5
.

To nie wszystko…
Jesteś szczęśliwym zwycięzcom 5 Euro*, które został już dodane do Twojego konta w Kasynie bet24! Możesz te pieniądze wykorzystać z swojej ulubionej grze lub po prostu możesz spróbować szczęścia w „Mega Fortune” gdzie w Jackpocie czeka prawie 6 mln PLN!
Kliknij tutaj!
 
W 0

wilhelm

Użytkownik
ja dostalem,ofkorz kiedys robilem depozyt.Niech ktos potwierdzi czy dobrze pamietam ale czy to nie ten bukmacher robi prowizje od wyplaty ? Nie pamietam ale kiedys wyplacalem 100zl na mb a doszlo ok 80 i mi odpisali ze taka maja prowizje od wyplaty.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Radził bym już zamknąć ten temat. Kiedyś ktoś jak zamykał jeden z podobnych tematów napisał że wszystko co miało być napisane zostało napisane (obrót itp) kilka osób potwierdziło więc spam nie potrzebny. pozdro
ps wilhelm o ile dobrze ja pamiętam bet24 ma swój kącik na forum więc można poszukać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom