>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Sporty ktore uprawiacie

K 0

karoleks85

Forum VIP
Mam na mysli nie tylko to w co gracie w klubach itd ale takze sporty na ktore poswiecacie czas na &quot;podworku&quot;

Ja osobiscie gralem w kilku hlubach: Piast, Wlokniarz, Jagiellonia ale ze nie wiazalem nigdy przyszlosci ze sportem i mialem problemy ze zdrowiem zrezygnowalem i teraz gram raz w tygodniu z kumplami na hali.

Trenowalem tez kick-boxing tyle ze ja zawsze mam slomiany zapal :p Poza tym silownia jesli mozna nazwac to sportem, ale tez sie wypalilem i nie cwicze od ponad roku juz prawie dwa lata. Mialem ciekawa przygode z koszykowka, w ktora kompletnie nie potrafie grac, ale ze uczylem sie w klasie sportowej ktora skladala sie prakycznie z samych koszykarzy sila rzeczy musialem gran np na wf-ach z nimi..
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Nono karoleks85, ja też trenowałem Kick-Boxing przez dłuższy okres czasu w Toruniu w KS Dragon. Jak byłem w podstawówce grałem w piłkę nożną, ale stwierdziłem że to nie dla mnie, chociaż czasami lubię sobie zagrać w piłę na boisku. No nawet od czasu do czasu ale to przeważnie w wakacje wezmę sobie piłkę od kosza i zagram ze znajomymi w &quot;21&quot; :mrgreen:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zawodowo nie uprawiam żadnego sportu (no, może tylko picie piwa :p)
Za dziecka grałem w piłkę nożną, chodziłem do trampkarzy Górnika Radlin, jednak nie było warunków do rozwoju i to rzuciłem. Teraz tylko czasami grywam w piłkę podwórkową ;)
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
ja mam 14 lat zdobylem grając w kosza w pierszwej piatce mistrzostwo polski w szkolach podstawowych rok temu w druzynie UKS &quot;piątka&quot; i jestesm z tego dumny :mrgreen:
a w tym roku 2 miejsce w klubowych mistrzostwach polski z druzyna KASPROWICZANKA , ale juz nie w I piatce
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja uprawiam piłkę nożna trenuje już od 6 lat.Gram w klubie Pelikan Łowicz na pozycji napastnika ;)

Jeśli ktos jest zainteresowany to tutaj podaje linka to historii mojej drużyny w której gram od początku jej istnienia http://www.pelikan.lowicz.com/index.php?option=com_content&amp;amp;task=view&amp;amp;id=61&amp;amp;Itemid=83

Kiedys trenowałem także dyscypline pewnie wam mało znaną czyli short-track.Jest to dyscyplina bardzo podobna do Łyzwiarstwa szybkiego ale rozgrywana jest na krótkim torze.Odnośiłem w tym sporcie nawet sukcesu(m.in 4 miejsce w Mistrzostwach Polski w klasyfikacji generelanej zawody te odbywały się w Sanoku,3 miejsce w tych samych Mistrzostwach na dystansie 1500 m oraz brązowy medal w sztafecie) Troche się wychwaliłem :mrgreen: Jednak skończyłem dyscypline z tym sportem ponieważ nie mogłem pogodzić grania w piłke i jeżdzenia na łyzwach wybrałem sport który kohałem od młaego czyli piłke już jako małe dzicko choidzłem na boisko,ale graliśmy tez u sąsiada na podówrku normalnie dwie brami jedna na słupie i drwnienie z poprzeczką druga na domu spreyem namalowany prostokąt i to była druga bramka fajnie tak powspominać stare czasy...
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ja chyba jak każdy bajtel na Śląsku pogrywam w piłkę nożną ;) Lubię też pograć ze znajomymi w kosza choć to zdarza się rzadko ;) Jednak tak jak mówię piłka nożna regularnie ;)
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
Ja sobie pykam w pilke nozna tak jak kazdy w moim miescie Krasnosielc ale uczesczam do klubu Narew Ostrołęka. Gram 4 lata ^^
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Wiecie Poznan duma footballu czyli tez pykam w szkolce lecha ^^ Swietne warunki i kasy troche maja .
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
Pilke nozna kocham od dziecka, kiedys mialem plany zeby grac w wielkich klubach :jezora: ale wiadomo byly to tylko dziecinne marzenia. Nie zmienia to faktu ze jestm najlepszy na osiedlu&lt;skromny&gt; ;-) no ale jak podroslem to do klubu jakos nie chcialo mi sie juz zapisywac. Teraz z kumplami stworzylismy druzyne i gramy od czasu do czasu rekreacyjnie w jakims tam turnieju. Ostatnio moje upodobania troche nawet sie zmienily bo czesciej gram w siatkówkę plażową, no ale to raczej dlatego ze obecnie mamy lato :smile:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Piłeczka, ale to raczej amatorsko, dla przyjemności, trochę a B czy A klasie grywałem czasem. W LO w kosza grałem i w gimnazjum trochę, nieźle nawet nam szło. Dla zabawy w tenisa stołowego, lubię na nartach biegać.
No i obecnie od paru lat tańczę ale dla niektórych to nie jest sport :p
 
shen 408

shen

Użytkownik
Nie uprawiam sportu,ale czasem zagram w kosza,czasem też sporo pobiegam,za młodu do 15 roku życia trenowałem tenis w KS Start Wisła Toruń ale nie zostałem drugim Federerem :-D i odpuściłem sobie.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Jako male dziecko 11- 13 gralem w pilke w Poloni Warszawa w roczniku 88...teraz juz pilka mnie jakos nie bawi...wole Hokej, chociaz nie gram ;) Jednak jako sport to od 6 lat Taekwon-do, bardzo fajna sprawa polecam wszystkim, warto zobaczyc!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
rekreacyjnie piłka nożna B klasa obecnie, ale z nadziejami na awans do A klasy w tym sezonie + rozgrywki pucharu polski nadzieje na zajscie jak najdalej ;P

poza tym troche jezdze rowerem też rekreacyjnie i od czasu do czasu tenis ziemny lub siatkowka tak ogolnie zeby się poruszać ;)
 
Do góry Bottom