>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

"Typuj niższe ligi z Tobet" - Pytania, niezgodności

bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Do regulaminu wkradł się błąd.
W poniżej cytowanym tekście powinno być: 5,76 +5pkt za Extra typ.
Bo jak mówi regulamin, 3 pkt za DW, 1 za 1x2, 1 za u/o
po prostu kwestia zmiany 4 na 5 :jezora:
&quot; Extra Typ:

MKS Warszawa - MZKS Warszawa
Typ: 1 ✅
Liczba bramek: Mniej niż 2,5 (Under 2,5) ✅
Dokładny wynik: 1:0 ✅

Trafiony kurs ogólny: 5,76 + 4pkt za &quot;Extra typ&quot; ( 3pkt DW + 1pkt 1x2 + 1pkt under/over) = 9,76 pkt &quot;

pozd(R)awiam :spokodfhgfh:
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Przy zapisie podałem złą liczbę porządkową gdyż ktoś mnie ubiegł ;) Jeśli można prosić o zmianę byłbym wdzięczny.

by Ass: zrobione ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Przeczytałem Regulamin 2 raz i nie ma tam o tym info, chyba, że już całkiem jestem ślepy ;)
10. Konkurs rozpoczynamy 22.08.2009 roku. Będzie trwał przez 12 wyznaczonych przez moderatorów kolejek rundy jesiennej II, III i IV ligi piłkarskiej w naszym kraju.

:spokodfhgfh:
 
davido21 0

davido21

Użytkownik
Przy zapisywaniu do konkursu podałem złą liczbę porządkową, czy mógłbym prosić, aby któryś z opiekunów konkursu poprawił ten błąd, z góry dziękuję i przepraszam za kłopot.
 
pzk 1

pzk

Użytkownik
Typujemy od następnej kolejki, to już wiem ;)
A kiedy będzie mniej więcej otwarty temat do typowania? Pytam bo w Środę/Czwartek wyjeżdżam.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Typujemy od następnej kolejki, to już wiem ;)

A kiedy będzie mniej więcej otwarty temat do typowania? Pytam bo w Środę/Czwartek wyjeżdżam.
Myślę, że od poniedziałku, ale to jeszcze nie jest 100%.. ;)

EDIT TBM: poczekamy aż bukmacherzy wystawią kursy na II, III lub IV ligę ;)
 
pzk 1

pzk

Użytkownik
Jest temat to będę pytał ;)

1 kwestia

Wisła Puławy - Górnik II Łęczna | 1 - 1,50 ✅
Dyskobolia Grodzisk - Sokół Pniewy | X - 3,20 ✅

Trafiony kurs ogólny: 5,76

Znowu to coś z moim kalkulatorem czy to tylko przykład jest?

2. Nie jest to poruszone w regulaminie, czy typy mogą się powtarzać?, np:

Wisła Puławy - Górnik II Łęczna | 1 - 2.00
Wisła Puławy - Górnik II Łęczna | X - 5.00
Wisła Puławy - Górnik II Łęczna | 2 - 1.00

Dyskobolia Grodzisk - Sokół Pniewy | X - 3,20
Arka Nowa Sól - Chrobry Głogów | X - 3,10

Pozdrawiam,
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
1. To tylko przykład.

2. Nie można podawac różnych typów na ten sam mecz. Przed otworzeniem pierwszego tematu konkursowego ta wzmianka zostanie wprowadzona do regulaminu konkursu.

-------

Prawdopodobnie będziemy musieli zmienić regulamin konkursu i kupony nie będą liczone jako AKO tj. mnożone przez siebie. W ten sposób mogłoby dojśc do sytuacji gdzie użytkownik podaje typy z wysokimi kursami, raz mu się uda i trafi np 9x6=54 i jest daleeeko z przodu przed wszystkimi, a wygrał zwyczajowo mając szczęście, a nie będąc znawcą niższych lig ;)

Jeszcze przed rozpoczęciem konkursu zmiany zostaną wprowadzone.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przez ta zmiane watpie zeby ktos 12 kolejek typowal. Kazdy bedzie raczej minimum robic.
Konkurs jest dla użytkowników i ma wyłonić najlepszego znawcę niższych lig, dlatego jesteśmy jeszcze otwarci na jakieś kosmetyczne zmiany np. właśnie tego limitu kolejek. Czyli mowisz, że podwyższyć limit i np. 10 z 12 kolejek ? Na pewno nie będziemy zmuszali do typowania wszystkich kolejek.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Skoro ma wyłonic najlepszego to skoro bedzie najlepszy to mu nie zrobi roznicy, bo przeciez sie bedzie znac.
A przy systemie odejmujacym za bledny typ -10 ludzie beda sie zastanawiac czy lepiej nie zagrac, bo mozna ujemne pkt zdobyc i stracic punkty zacznie sie kalkukacja.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
No podwyższenie limitu kolejek do 10 powinno rozwiązać sprawę.
Jak dla mnie dobra zmiania bo nie będzie właśnie głupich typów na &quot;chybił trafił&quot;.
 
Do góry Bottom