Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

kalkulator do pokera

2 sierpnia 2009 17:21
1
jordan
jordan
Lip 2007
77 7
witam, macie moze kalkulator do liczenia odsow, prawdopodobienstwa wygrania w pokera? kiedys mialem taki kaltulator ze wprowadzalo sie swoje karty, pozniej flota, turna i rivera i on liczyl. niestety nie pameitam nazwy a nigdzie nie moge go znalezc
jesli ktos wie o jakim programie mowie albo ma podobny prosze o cynk
pozdrawiam
3 sierpnia 2009 12:49
2
michau
michau
Sie 2006 | Forum VIP
1 256 84 13
Najprostszy kalkulator powinieneś mieć w głowie, jeżeli zbierasz do konkretnego układu (kolor, strit).
Jak go nie znasz jeszcze to napiszę:
liczba outów x liczba kart pozostałych do wyłożenia x 2 = xx %

Jeśli piszę źle, to mnie poprawcie, dawno nie grałem ;)

Pazerny ZAWSZE dwa razy traci... !!!

3 sierpnia 2009 21:59
3
rpg
rpg
Kwi 2007
1 327 446 7
Najprostszy kalkulator powinieneś mieć w głowie, jeżeli zbierasz do konkretnego układu (kolor, strit).
Jak go nie znasz jeszcze to napiszę:
liczba outów x liczba kart pozostałych do wyłożenia x 2 = xx %
Jeśli piszę źle, to mnie poprawcie, dawno nie grałem ;)

Jest OK, i nie wiem jaki jest sens wklepywania kart do kalkulatora, wystarczy obserwować bo to że wiesz jakie masz szanse na wygraną nie powiedzą Ci co ma przeciwnik.

17 września 2012 07:06
4
edi8
edi8
Paź 2006 | Forum VIP
9 483 8 242 26

Proszę o niekierowanie już do mnie personalnie adresowanych żadnych zapytań, gdyż z dniem 15.08.2017 zakończyłem swoją dotychczasową a dość wysoką dotąd aktywność na forum.Życzę powodzenia i sukcesów!
W miarę możności będę jedynie uzupełniał/dodawał linki do statystyk.
3 88
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.