>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Giełda

kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Mam dla was swietny pomysł na zarobek nawet nie trzeba za wiele sie znac, niedawno zaczołem bawic sie na giełdzie na bet365.

Mozna stawiać zakłady finansowe codziennie od 08:00 do 21:00 czasu angielskiego od poniedziałku do piątku.

Powiedzmy ze dzienny przychód jezeli ktos ma czas siedzenia na necie wynosic moze nawet 600zł złotych a teraz troszke wytłumacze jak to zrobic: wybieramy w menu Finansowe w bet365 nastepnie wybieramy na czym dokładnie chcemy grac bo mamy do wyboru kilka opcji: Finansowe w bet365 obejmują indeksy FTSE i Wall Street, oraz zakłady na trzy pary walut - EUR/USD, GBP/USD i USD/JPY – również dostępne. Dla każdego z tych rynków możesz stawiać zakłady w trzech okresach czasu – 5-minutowym, godzinnym lub dziennym.

I ja grałem oczywiscie na 5 minutowym okresie czasu wybierajac kurs 1.10 w opcji Utrzyma sie, w ten oto sposób mozemy zarobic w 5 minut 10zł a przez godzine 60zł z kolei przez 10 godzin mamy 600zł.
Oczywiscie trzeba obserwowac notowania gdyz czasmi szybko spadaja i rosną ja garm tak by miec przez godzine 30 zł wtedy mamy wieksze przerwy i wiecej czasu na obserwację notowan na giełdzie.



Co o tym sadzicie? Ja narazie jestem na plusie a 30 zł na godzine to w tych czasach spora waluta;P i nie trzeba za wiele sie znac na zadnej dyscyplinie sportowej:jezora:
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
heh ja też obecnie tylko bawię się walutami z 25 zł zrobiłem już prawie 300 , ale wymaga to mimo wszystko cierpliwości i nie podpalania się. Najpierw trzeba trochę pograć i przegrać, żeby wczuć się w kursy. Warto też posłuchać albo poczytać jakieś ekonomiczne wiadomości, żeby wiedzieć czy są jakieś pozytywne - negatywne wiadomości z gospodarki świata a zwłaszcza USA. Np dziś od 14.30 jak przekazano jakieś wiadomości o amerykańskim bezrobociu (były pozytywne) to kursy skoczyły w ciągu kilkunastu minut bardziej niż przez cały tydzień.
proponuje potrenować i posiedzieć parę dni na minimalnych stawkach, wybrać ulubioną opcję gry, znaleźć więcej niż trochę wolnego czasu i wtedy jak zawsze przy odrobinie szczęścia można nieźle zarobić.
Polecam, gdy gra się w 5min przedziale czasu nie czekać do zakończenia tego okresu. Przez 4m 30s mozemy stawiać i wycofywać zakłady w dowolnym momencie i w zależności od danej sytuacji z zyskiem lub stratą. Naprawdę lepiej zainkasować 50% potencjalnego zysku lub nawet 30% niż czekać dłużej i wpaść na minę gwałtownych wahań. Jeśli jesteśmy na plusie lub minimalnym minusie a kursy wahają się na granicy obstawionej przez nas wartości, to lepiej wyplacić niż się wkurzać że było o 0,001 punktu za dużo lub za mało.
Ogólnie polecam i dodam że można tu też obracać bonus, tyle że w tym wypadku zakład musi dotrwać do końca aby nam zaliczyło obrót.
polecam i uważam, że wynik zależy tu od obranej taktyki i umiejętności (doświadczenia) gracza niż od niepewnych i często ustawionych zawodów sportowych. Ponadto nie trzeba czekać iluś tam godzin w stresie tylko 5 minut adrenaliny ;P
Pozdrawiam
 
krzysiek5680 12

krzysiek5680

Użytkownik
sircoen o co chodzi z tym wycofywaniem?
Można wycofywać zawarte zakłady że na przykład:Ukończy w przedziale 100-125pkt.
Napisz trochę więcej o tym sposobie
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Po prawej stronie masz wszystkie otwart zakłady i opcje rozlicz (czy coś w tym stylu), czyli możesz sprzedać swój zakład.
 
krzysiek5680 12

krzysiek5680

Użytkownik
Ale w jaki sposób zarabiam?
Proszę podać jakiś przykład.
Czy chodzi o to że np.Stawiam za rynku 5-cio minutowym że wallstreet utrzyma sie w zakresie 4000-4100 po kursie 1.2 a za 2 minuty kurs za to zdażenie wynosi 1.5 więc jak wycofam to ile zarobię/stracę stawiając 100zł?
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
Niestety macie racje zniknęła ta opcja, która pozwalała na dobry, szybki i w miarę bezpieczny zarobek.
Niestety co dobre dla nas - jest wrogiem buka, a z szybkiej reakcji wynika, że zakłady finansowe cieszyły się coraz większym uznaniem graczy i dawały im zyski, bo bukmacherzy narazie są za słabi by sterować kursami walut i giełdą - to nie sport że wszystko można dzis w 5 minut przed meczem ustawic :\
 
P 0

piatka55555

Użytkownik
Finansowe
Witam ! Pisałem do Bet365 dlaczego zamkneli zaklady 5 minutowe na walutach odpowiedź -nie rentowne . Gralem na walutach dokladnie 40 dni srednio po 8 godzin 50 zl wplaciłem na na start zarobilem na czysto 7200zl :-D Oczywiscie mialem tez wpadki mniej lub bardziej bolesne.Szukam teraz nastepnego buka który oferuje zaklady 5 minutowe na waluty. Bet ma tylko juz zaklady 5 minutowe na giełde w londynie , czasem zdarzaja się ostre wzrosty i spadki. Obecnie gram na zakaldy dzienne. Obstawiam wynik dla Wall st 2 godziny lub godzine przed zamknieciem .Na walutach EUR/USD GBP/USD obstawiam 3 godziny przed zamknieciem zakladow dziennych,wcześniej nie warto.
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
a powiedz mi, czy nie miałeś problemów z wypłatą tych pieniędzy?? tez ostatnio bawie sie w giełde na bet365 i jak na razie jest to dla mnie najłatwiejszy sposób na zarobienie pieniędzy, wszystkie inne zakłady sportowe sie chowają!
 
P 0

piatka55555

Użytkownik
Wypłata z gieldy
Witam !Jesli chodzi o wypłate to po potwierdzeniu danych osobowych nie było najmniejszychy problemów ???? Osbiście zlecałem wypłate na karte VISA max oczekiwania 24-30 godzin w moim przypadku . Szkoda ,że nadal nie ma 5 minutowych zakladow na waluty ???? jesli macie info o buku który oferuje zakałdy 5 minutowe na waluty będę wdzieczny ????
 
E 0

emancypantka

Użytkownik
Witam ! Pisałem do Bet365 dlaczego zamkneli zaklady 5 minutowe na walutach odpowiedź -nie rentowne . Gralem na walutach dokladnie 40 dni srednio po 8 godzin 50 zl wplaciłem na na start zarobilem na czysto 7200zl :-D Oczywiscie mialem tez wpadki mniej lub bardziej bolesne.Szukam teraz nastepnego buka który oferuje zaklady 5 minutowe na waluty. Bet ma tylko juz zaklady 5 minutowe na giełde w londynie , czasem zdarzaja się ostre wzrosty i spadki. Obecnie gram na zakaldy dzienne. Obstawiam wynik dla Wall st 2 godziny lub godzine przed zamknieciem .Na walutach EUR/USD GBP/USD obstawiam 3 godziny przed zamknieciem zakladow dziennych,wcześniej nie warto.
przed chwila postawiałam pierwszy zakład i traf chciał, że trafiłam na tą zwyżkę ... poszło gdzież 7 pktów do góry w ciągu 30 sek... nawet nie zdążyłam przerwać zakładu ... ???? co za cholerstwo!

na razie poobserwuję finanse w bet, ale póki co jestem sceptycznie do tego nastawiona ????
 
Do góry Bottom