>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Czy w PinnacleSports wymga się wysłania skanu dowodu ?

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Po wpłacie pieniędzy masz jakiś czas, chyba 7 dni. Drukujesz taki formularz. Wypisujesz i wysyłasz. Tak samo z dowodem osobistym. Jeśli wpłacałeś kartą kredytową to także skan karty musisz wysłać w tym terminie.
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
Chyba ich trochę pogięło z tymi zabezpieczeniami,a chciałem tam grać,nawet mam już konto ale widzę że totalnie nie opłaca się jak mam się bawić z jakimiś papierami biegać po jakiś sklepach żeby zrobić skany czy coś,a później jeszcze łaskawie wysyłać
Och już się czuje bezpiecznie &lt;hahaha&gt;
Wole już Bah z tymi wysokimi marżami chociaż oni nie robią problemów bo jak ktoś będzie miał wam zakosić kasę to i tak zakosi albo ktoś ci na złe zrobi i obstawi ci całą kasę na jakiś zakład &lt;lol2&gt;
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
Chca scany?? mam konto na pinku od ponad roku ,regularnie tam gram wpłacalem i wypłacałem wiele razy i nikt odemnie zadnych scanów niechciał
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
No to ładnie :-| Czyli mam problem ???? Nie wiedziałem, że trzeba wysyłać ten formularz do 7 dni od wpłaty i tak sobie pykam teraz a wpłacałem przez przelewy24 kilka miesięcy temu. Support mają po angielsku a ja tego języka nie ogarniam ( choć bonus załatwiłem żeby mi anulowali :jezora: ), czyli próbować wypłacić na konto i poczekać aż coś napiszą czy samemu pisać :kwasny4565:?
 
michau 84

michau

Forum VIP
No to ładnie :-| Czyli mam problem ???? Nie wiedziałem, że trzeba wysyłać ten formularz do 7 dni od wpłaty i tak sobie pykam teraz a wpłacałem przez przelewy24 kilka miesięcy temu. Support mają po angielsku a ja tego języka nie ogarniam ( choć bonus załatwiłem żeby mi anulowali :jezora: ), czyli próbować wypłacić na konto i poczekać aż coś napiszą czy samemu pisać :kwasny4565:?
Napisz do nich i zapytaj czy wypłata z Twojego konta jest możliwa. Jak nie będzie to pewnie będziesz miał informację od nich co trzeba zrobić.
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Napisz do nich i zapytaj czy wypłata z Twojego konta jest możliwa. Jak nie będzie to pewnie będziesz miał informację od nich co trzeba zrobić.
Dzięki @michau

Napisałem do nich i po niespełna 5 minutach przychodzi odpowiedź:

Dear Sir,

You may indeed request a withdrawal from your account.

Kind regards,

Customer Service Department
Pinnacle Sports


Czyli jeśli dobrze zrozumiałem (tzn. Google Translate :-|) to mogę próbować zlecić wypłatę?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Dzięki @michau

Napisałem do nich i po niespełna 5 minutach przychodzi odpowiedź:

Dear Sir,

You may indeed request a withdrawal from your account.

Kind regards,

Customer Service Department
Pinnacle Sports


Czyli jeśli dobrze zrozumiałem (tzn. Google Translate :-|) to mogę próbować zlecić wypłatę?

Indeed (przetłumacz sobie ;) )
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
indeed - rzeczywiście; w rzeczywistości
deed - dokument; akt prawny; pisemna umowa

ehhh czyli życzą sobie jakieś skany? Teraz pytanko gdzie i jak wyplenić ten formularz oraz gdzie uploadować skan dowodu? Z tego co szukałem znalazłem tylko miejsce na uploadowanie karty debetowej/kredytowej na ich stronce.

edit michau: chodziło mi o tłumaczenie &#39;w rzeczy samej&#39; co było jednocześnie odpowiedzią na Twojego posta... ;)
o reszcie niech Ci ktoś inny napisze...


edit //
Wszystko załatwione bez żadnych skanów i formularzy (wpłata przelewy24/wypłata przelew bankowy). Kilka pytań do supportu (który odpowiada rewelacyjne po kilku minutach a na dodatek same konkrety) i wypłata zlecona 28.07 o 21:00 a kasa na koncie bankowym 30.07 do 12:00 i miodzio :-D
 
danni 8

danni

Użytkownik
Cytat:
Napisał zbiniu30 Zobacz post
Chca scany?? mam konto na pinku od ponad roku ,regularnie tam gram wpłacalem i wypłacałem wiele razy i nikt odemnie zadnych scanów niechciał
Pewnie wpłacałeś/ wypłacałeś przez MB...
To jak to jest z tym skanem? Chce założyć sobie tam konto. Czy jeżeli wpłacę kasę przez MB to nie będę musiał im wysyłać ani skanu dowodu ani żadnych dodatkowych dokumentów? Pobierają prowizję za wpłatę/wypłatę przez MB? Jeżeli zlece wypłatę na MB to co bede musiał zrobić żeby mi zweryfikowali konto?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie pamiętam czy dla wpłat/wypłat przez MB wysyła się skan dowodu.
Dla karty kredytowej się wysyła skany dowodu oraz wypełnia taki formularz.
Nie ma prowizji przy wpłatach przez MB.
Wypłata- jedna w miesiącu darmowa. Kolejna już płatna.
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
Nie pamiętam czy dla wpłat/wypłat przez MB wysyła się skan dowodu.
Dla karty kredytowej się wysyła skany dowodu oraz wypełnia taki formularz.
Nie ma prowizji przy wpłatach przez MB.
Wypłata- jedna w miesiącu darmowa. Kolejna już płatna.
Napewno przey wpłatach przez MB i Netellera nie chca scanów,przy wpłatach karta chca scany
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom