>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

rakeback

dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Kilka poker roomów oferuje tak zwany rakeback. Czy potrafił by mi ktoś powiedzieć na czym to właściwie polega? Jakie są warunki załapania się na coś takiego itp.
 
chemical 0

chemical

Użytkownik
witam,
rakeback czyli po naszemu zwrot opłaty.
Jak sie pewnie orientujesz od każdego turnieju jest pobierana opłata np BI wynosi 10$+1$ czyli dolar idzie na konto strony pokerowej. Podobnie sprawa ma się przy grach stolikowych. Np od puli 0.20$ pobierany jest 0.01$ &quot;rejku&quot;. Zatem w tym jednym rozdaniu zapłaciłeś centa opłaty.
Jest kilka pokerroomów które cześciowo zwracają opłatę, czyli oferują rakeback, oczywiście nie wszystko np 20%-30% wygenerowanego przez Ciebie rejku w tygodniu lub miesiącu, w zależności od roomu.
Aby na danym roomie otrzymywać rakeback należy przy rejestracji wpisać kod bonusowy z jakiejś strony. Skąd wziąć taki kod? Proste , wpisz w google &quot;rakeback&quot; i dostaniesz mnóstwo propozycji. ;) Sprawa jest trudniejsza kiedy ma się konto pokerowe np w FTP i założyło się to konto bez żadnego kodu bonusowego. W takim przypadku nalezy pisać do supportu z prośbą o dopisanie konto do strony partnerskiej. Nie zawsze się na to zgadzają, ale czasem mają dni słabości i po napisaniu kilku błagalnych maili pójdą na rękę. Sam to przeżyłem to wiem ????
Dalej o warunkach. Rakeback możesz dostawać tygodniowy bądź miesięczny w zależności od roomu. Dalej będę molestował FTP. Na tilcie oferują tygodniowy rakeback. Musisz w ciągu tygodnia uzbierać co najmniej 50$ raku i od tej kwoty odliczą ci 27% na Twoje konto. Zazwyczaj trwa to do 24h. Zatem, tak na prawdę opłacalność rakebacku jest wtedy gdy grasz co najmniej NL, FL 25. Nie wiem jak to wygląda w SnG bo gram okazyjnie.
Chyba tyle. ;-)
pozdrawiam
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
jesli masz bankroll i grasz min. nl25 to skorzystaj z tego (spokojnie sobie zalatwisz rb50% lub troszke wiecej)
jesli nie to pokersavvy, nabudujesz sie i grajac duzo rozdan miesiecznie (30k+) mozesz w dosc krotkim czasie piac sie wyzej w limitach korzystajac z rb
co do pytanie to np. piszesz do goscia ktory oferuje dodatkowe %, podsyla Ci link i sie reejstrujesz w pokerromie
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
Do chemical: baaardzo rzadko trafia sie na tym forum (dot. pokera) tak rzetelna i kompleksowa odpowiedź na postawione pytanie, bez wymądrzania itd. Ze swojej strony wielkie dzieki, może inni wezmą z Ciebie przykład:spokodfhgfh:
 
bohunnn 0

bohunnn

Użytkownik
jest ktoś na forum kto umie obliczyć rakeback? Na kalkulatorach w sieci limity zaczynają się od0,25/0,50NL a ja chciałbym się dowiedzieć ile miesięcznie dostanę rakebacku grając na limicie 0,2/0,4NL i 0,10/0,20NL ok 1500 rozdań dziennie, rakeback wynosi 53%. Proszę o pomoc...
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
zalezy czy grasz 6max czy 9max
bo lepiej wychodzi na 6max wiadome, wiecej raku sie wyrobi
jak dobrze pojdzie i zagrasz te 30k w miesiac to powinines wyrobic te 1000$ raku czyli zarobisz z 500$
 
chemical 0

chemical

Użytkownik
Niestety nie potrafie policzyć jaki rakeback otrzymasz gdyż swój rakeback licze w oparciu o inne dane.
Grając na Tilcie do obliczenia rakebacku można zastosować prosty wzorek:

punkty FTP/7 x 27% = daje nam tygodniowy rakeback

Otrzymujemy 7 FTP points za każdego 1$ rejku, więc dzielimy to przez 7 i wyjdzie ci ile zapłaciłeś rake&#39;u, a mnożąc przez 27% ile dostaniesz zwrotu.;)

Myślę, że nie będzie problemem policzenie rakebacku w oparciu o dane które ci napisałem. Na stronie roomu powinno być napisane ile płacą za 1$ rake.
Przy okazji co to za stronka? :jezora:
 
Do góry Bottom