>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I Edycja Gry w Tysiąca- dyskusja

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Sporo ludzi gra w tę popularną grę na naszym forum. Niedawno rozmawiałem z kilkoma osobami, które powiedziały, że można byłoby zrobić jakiś turniej. Ja nie bardzo znam się na organizacji takich turniejów. Ale wiem, że na forum tego typu turniejów było dużo.
Myślę, że można zorganizować taki turniej.
Na początek temat do dyskusji. Kto zainteresowany może pisać propozycje, pomysły itd.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Wg mnie to dobry pomysł..

Można to zrobić na dwa sposoby:

1. Dzielimy się na grupy i gramy z ludźmi ze swojej grupy, a następnie określona liczba przechodzi dalej i gramy do x wygranych (turniej snookerowy był na takich zasadach jeżeli się nie mylę..)

2. Wykorzystujemy opcję &quot;turnieje prywatne&quot; jaką daje nam kurnik.pl i gramy określony cykl turniejów, po czym zwycięzcą zostaje albo ta osoba, która wygrała najwięcej turniejów, albo ta która ma największy ranking (przy takiej opcji trzebaby było założyć nowe nicki na kurnik.pl żeby każdy miał taki sam ranking, możnaby np założyć nicki z przedrostkiem &quot;FB&quot; a nastepnie swoj nick z forum), albo trzecia opcja rozdajemy pkt np na takiej zasadzie jak w skokach narciarskich (premiowana pierwsza 30 - nie wiem czy to ma sens, bo nie wiadomo ilu chętnych by się zebtało. ???? )

To takie moje propozycje..
Mimo, że prezentuję słaby poziom z pewnością wziąłbym udział w tej zabawie.
Dziękuje za uwagę. :]
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Ja jestem zainteresowany. Ja bym proponował tak jak w siate do 3 wygranych w grupie jak i dalszej fazie pucharowej. Za zw 3-0, 3-1 3 pkt, za 3-2 2 pkt, za 2-3 1 pkt. :]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Chyba najlepiej zrobić grupy i np. z 4 czy 6 osobowej grupy wychodzi dwóch.
Grać do dwóch wygranych meczów. Ten kto wygra 2-0 dostaje 2 pkt. ten kto wygra 2-1 dostaje 1 pkt.
Tabela kto ile ma pkt. Później faza pucharowa też do 2 wygranych meczów.
A co do wpisowego to nie sądzę, żeby ktoś chciał zbierać kasę. Ja na pewno nie chcę.
Pograć można for fun. Choć dla kasy byłoby milej ????
Edit: aalbo tak jak akselek napisał z punktacją też może być.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Piszę się na to.
Jeśli zamierzamy grać 1vs1 to z ogarnięciem tego nie ma problemu. Trudniej jak przy stole mają zasiąść 3 lub 4 osoby.
Jakieś drobne by szło w to włączyć ????
 
porky 104

porky

Użytkownik
Ta, jakieś symboliczne 10, 20zł możnaby było dawać na wpisowe..
A potem nagrody dla najlepszych 3 i wszyscy szczęśliwi. ;)
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Jak ktos mnie nauczy moge zagrac ???? i tak nei ma co robic w te wakacje :p xD
podbijam !

nuda, więc się pisze na to ????
wpadłem więc na kurnik w celu zaobserwowania o co się rozchodzi ...
pograłem 10 min.

pograliśmy chwile choć ja zupełnie zasad nie znałem ????
zakończyłem grę z bilansem -270 ?

musze sie szybko grac nauczyć ???? ???? ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jak ktos mnie nauczy moge zagrac ???? i tak nei ma co robic w te wakacje :p xD
Trzeba było patrzeć jak gramy z Tedem a nie pić wódke. Albo wpatrywać się w biust Anety ????
Choć czuję, że właśnie dlatego przegrałem wtedy... ja siedziałem vis a vis jej. Ted miał gorsze widoki :]

Co do kasy... nie wiem kto by to zebrał zaufany...
 
J 19

jajo

Użytkownik
Trzeba było patrzeć jak gramy z Tedem a nie pić wódke. Albo wpatrywać się w biust Anety ????
Choć czuję, że właśnie dlatego przegrałem wtedy... ja siedziałem vis a vis jej. Ted miał gorsze widoki :]

Co do kasy... nie wiem kto by to zebrał zaufany...
Może ktoś z ModTeamu koszący na bukmacherce takie siano, że się nie połasi na głupie 10zł;)
tak poważnie to Vaderze to bym Ci zaufał ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Może ktoś z ModTeamu koszący na bukmacherce takie siano, że się nie połasi na głupie 10zł;)
tak poważnie to Vaderze to bym Ci zaufał ????
Tak mi dobrze z oczu patrzy? (byś zapodał sobie jakiś avatar bo tak jakoś dziwnie się patrzy na Twoje poty... )
Mi nie bardzo się chcę bawić w podawanie komuś namiarów na MB bo później mogę mieć tylko problemy z strony MB.
Na konto bankowe bym mógł podać namiar. Ale przy wypłacie też nie bardzo chciałbym, żeby te osoby miały moje dane...
No pisać propozycję co i jak. Jak będą ustalone zasady gry to założy się nowy temat do zapisów jedziemy.
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Ja się równiez piszę,ale raczej for fun,bo Vader zakosi nas wszystkich i co my wtedy zrobimy? :-D

A tak na poważnie to dobry pomysł z tymi grupami ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Trzeba było patrzeć jak gramy z Tedem a nie pić wódke. Albo wpatrywać się w biust Anety ????
Choć czuję, że właśnie dlatego przegrałem wtedy... ja siedziałem vis a vis jej. Ted miał gorsze widoki :]

Co do kasy... nie wiem kto by to zebrał zaufany...
to ja raczej motywacje miałem ???? patrzyła mi w karty i sie ocierała o mnie :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom