>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje snookerowe (Shoot-Out, CLS i inne)

lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Pierwszy mecz dzisiaj za nami. Stevens &quot;wczorajszy&quot;, Bingham jak zwykle zainteresowany grą. Szczery wywiad Stevensa wiele mówi o tym człowieku. Dla mnie w przyszości - no bet. Pomimo, że łatwo dał zarobić, bo pozwoliłem sobie przed postawić na Bingkhama,
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
R.Walden vs L.Brecel
Match Winner: Brecel, Luca @ 1.833 ✅ 137-0 (Brecel setka 133)
Dałbym tu małą przewagę Brecelowi, który raz że potrafi wbić każdą bilę z prawie każdej pozycji, a dwa, że nawet w normalnym snookerze lubi zaskakiwać niebanalnymi wbiciami, tym bardziej tutaj gdzie może to być kluczowe. Walden w 1 rundzie grał z 12-latkiem więc wbita setka oczywiście budzi szacunek, ale też układ był iście treningowy, po prostu wbijał co mu rywal dał. Zresztą Brecel też błysnął wysokim brejkiem 74. To może być ciekawy mecz, moim faworytem Belg.

R.Davies vs B.Mertens
Match Winner: Mertens, Ben @ 1.97 ⛔ 37-12
Dwóch nastolatków którzy w 1 rundzie sprawili niespodziankę i ograli faworyzowanych rutyniarzy. Mertens jest młodszy (14 lat, Davies 16), ale to właśnie młody Belg wydaje się lepszym graczem, nie wiem czy na miarę kolejnego Brecela, ale widzę w nim potencjał na regularnego zawodowca. Zresztą już ma kilka skalpów na koncie w tourze w tym ostatnio Stefanowa, a w 1 rundzie nie panikował, mimo że wynik był na styku i ostatecznie wygrał jednym punktem w dramatycznej końcówce bo rywal nie zdążył przed końcem czasu mecz. Ale sama postawa Belga bardzo pozytywnie, sporo trudnych wbić pod presją, kiedy trzeba było grał odstawne, generalnie świadomy jaki to format i z niego korzysta. Myślę że przeciwko innemu nastolatkowi będzie tym górował.

T.Un-Nooh vs M.Xiwen
Match Winner: Un-Nooh, Thepchaiya @ 1.727 ✅ 39-28
Shoot Out jest stworzony dla takich graczy jak Un-Nooh. Najszybciej grający zawodnik touru nie będzie miał problemy z shotclockiem 10s bo normalnie tyle mu zabiera wykonanie uderzenia. Szybko wbija i szybko myśli przy stole, ale to kluczowe w tym formacie. Xiwen to bardziej defensywny gracz, w sumie ciekawe zestawienie, ale w takim formacie stawiam zdecydowanie na Taja.

S.Murphy vs S.Bingham
Match Winner: Bingham, Stuart @ 1.727 ✅ 22-72
Murphy bez formy, to widać gołym okiem i było widać również wczoraj w meczu z Kingiem. Rywal przez prawie cały czas miał mecz pod kontrolą, w międzyczasie Murphy pudłował czarną z punktu i długie wbicia. Uratował go sam King który w drugiej części meczu zapomniał że po każdym uderzeniu 1 jedna bila musi dotknąć bandy, faul i biała z ręki dla Murphego, a że czerwone już były rozrzucone to było po meczu. Bingham zdecydowanie w wyższej formie, w 1 rundzie wyglądało jakby mu zależało więc liczę że tutaj braki formy Murphego zostaną przez niego obnażone.
Marathon
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
14:30 T. Un-Nooh - Mei Xiwen, wygra Xiwen, 2,00 etoto, 39:28 Wydaje mi się, że Xiwen z dobrym pomysłem zaczął i prowadził mecz. Taj wyłącznie atakował. Niestety błąd na wbiciu mojego faworyta dał okazję Un-noohowi, który to wykorzystał, ale nie do końca. Gdyby Mei Xiwen zachował chłodną głowę w końcówce raczej liczyłbym zysk, a nie stratę

Obaj solidnie zaprezentowali się w pierwszej rundzie, obaj utalentowani, wydaje mi się jednak, że lepszą głowę ma Chińczyk. Jeśli powstanie w miarę prosty układ bil na stole, to mecz wygra ten z graczy, który będzie przy stole, bo zdobędzie wygrywającą przewagę. W innym przypadku mecz wygra Mei Xiwen.
14:40 Akani Songsermsawad - Billy Joe Castle, wygra Akani 1,62 etoto., 62:25 Błędy Castle&#39;a pozwoliły wygrać mecz Tajowi.
Akani bardzo pewnie pokonał Lu Haotiana 94:0 wbijając brejka 54, ma naturalną łatwość wbijania i sprawnego konstruowania brejków, Castle szczęśliwie przeszedł do następnej rundy, bo trafił na źle czującego się w tym formacie Xu Si, który zresztą jak dotąd ma raczej słaby sezon.

15:00 Dale - Chuang Leong, wygra Dale 1,62 etoto., 60:16 Sprawdziło się niedopasowanie Malaja do tego formatu gry.

Dale wylosował bardzo szczęśliwie w tej rundzie, trafił na gracza, który źle się czuje w tym formacie, co pokazuje historia jego występów. To jest 3. występ Malezyjczyka w tym turnieju i dotąd żadnego zwycięstwa. Przeszedł do tej rundy, bo Alfie Burden nie przystąpił do rywalizacji. Day pokonał Chińczyka Sijuna, który ostatnio zbiera dość pochlebne opinie.
15:10 Devlin - McLeod, wygra McLeod 1,62 etoto, 9:36 Faworyt zagrał mało przekonująco, ale to wystarczyło.

McLeod po wyeliminowaniu Perry&#39;ego nie powinien mieć problemu z amatorem, który szczęśliwie przeszedł 1 rundę, gdzie trafił na słabego i nieskutecznego w tamtym meczu zawodowca Muira.
15:50 J. Astley - J. White, wygra Astley 1,83 etoto, 18:32 Słaba gra obu.

W moim odczuciu Astley awansował po solidnym meczu, widać było, że wie co i jak robić przy stole. Grał przeciw amatorowi Sargeantowi, wygrał wysoko. Raz popełnił wyraźny błąd. Z kolei White zagrał bardzo słabo przeciw mistrzyni kobiet - Evans.
16:00 J. Swail - M. Dunn, wygra Swail 1,90, etoto 8:42 Dunn dał szanse oponentowi, ale Swail ich nie wykorzystał.

Swail łatwo pokonał amatora Johala, widać było, że dobrze się czuje przy tym stole i wie co robi. Dunn robi błędy, wolno myśli, spóźnia tempo gry. Typ przeciw Dunn&#39;owi.
16:10 Hallworth - T. Ford, wygra Ford, 1,62 etoto 120:8 Pięć grubych błędów Forda, kompletny brak zainteresowania grą z jego strony. ????

Amator Hallworth szczęśliwie awansował po konfrontacji z jeszcze słabiej spisującym się zawodowcem Carty&#39;m. Ford łatwo pokonał amatora Judge&#39;a. Tempo gry Forda, łatwość wbijania bil i konstruowania brejków, wraz z błędami Hallwortha prawdopodobne dadzą przekonujące zwycięstwo Forda.
16:30 Duffy - D. Gilbert wygra Gilbert, 1,58 etoto 38:25. Duffy skorzystał z 2 niedużych pudeł Gilberta. W końcówce faworyt odrabiał straty, ale brak trafienia do środkowej kieszeni zamknął mecz. Generalnie dog zagrał lepiej niż się spodziewałem.
Duffy pokonał po raczej słabym meczu Joyce&#39;a. Myślę, że gdyby nie brak formy Marka Joyce&#39;a, a przy tym chyba jednak jego niedostosowanie do tego formatu, to nie miałby Duffy szans na awans. Gilbert błyskotliwie odprawił Hamiltona. Możliwości techniczne Gilberta wszyscy znamy, uważam, że ten typ jest równie solidny, jak w przypadku Forda.
Wydaje mi się, że po raz pierwszy podaję tak wiele typów jednorazowo. Wszystkie przedstawiam jako typy pojedyncze. Nie ukrywam, że podoba mi się ta szybka formuła snookera. Może jako nowość. Postawiłem od 1 do 3 jednostek na zakład, lub kombinację zakładów, a maksymalnie stawiam na jedno zdarzenie 10 jednostek. Jeśli mi nic nie przeszkodzi , to pewnie koło 18-tej przedstawię kilka moich typów na wieczór.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Mało zostało czasu do sesji wieczornej. Wskazuję pary, w których widzę kompetencje (jakość) mojego faworyta i jestem przekonany, że będzie w pełni zaangażowany w meczu, do końca:
20:00 Murphy - Bingham 1,80 Fortuna wygra Bingham 22:72. Słaba forma Murphy&#39;ego spowodowała, że &quot;Ball-run&quot; otrzymał o jedną szanseę za dużo.

20:30 Carter - Xintong 1,83 Etoto wygra Carter 13:61 Chińczyk znakomitymi wbiciami i rozsądną grą stworzył sobie przewagę i ją bardzo dobrze bronił. Carter robił co mógł, ale trafił na świetnie dysponowanego rywala. Mecz na wysokim poziomie.

20:40 Vafael - Taylor 1,63 Fortuna wygra Vafael 34:47 Taylor wykorzystał kilka niedokładności Husajna. Mecz dwóch walczących, ale i potykających się rywali.

21:00 O. Lines - Gould 1,65 Totalbet 1,65 wygra Gould 31:6 Mecz źle ułożył się dla Goulda, walczył do końca podejmując coraz bardziej ryzykowne decyzje, ale nie miał dość szczęścia.

21:20 Guodong - Dott 1,90 Etoto wygra Dott 22:61 zasłużone zwycięstwo, ale nie bezproblemowe.

21:30 Lawler - Feilong 1,83 Etoto wygra Lawler 52:24 mecz przebiegł zgodnie z moimi oczekiwaniami wyrażonymi w poście w typach dnia

22:30 Anda - Hawkins 1,62 Etoto wygra Hawkins 75:0 nie widziałem meczu
Stawka niska 2/10, wszystkie zdarzenia są grane pojedynczo.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Niedziela 24 luty, runda 3.
Moje propozycje faworytów. Uwarunkowane są przewagą ich umiejętności, w mojej ocenie i pokazanym dotąd zaangażowaniem w ten turniej.
Jedną propozycję podam w dziale TYPY DNIA.
15:00 Ryan Davies - Akani Songsermsawad, wygra Akani 1,65 Totalbet, 6j. 10:7 dobre wbicia i mądra gra taktyczna 16-latka, Akani grał niegłupio, ale tym razem jego defensywny styl gry mu nie sprzyjał.

15:20 Laxman Rawat - Sam Baird, wygra Baird 1,78 Fortuna, 6 j. 6:55 meczu nie oglądałem

16:00 Gary Wilson - Hallworth, wygra Wilson 1,67 Fortuna, 4 j. 8:81 Hallworth podniósł poziom gry w porównaniu z wcześniejszymi meczami, nie uwzględniłem faktu, że to jest były profesjonalista

16:10 Tapchaya Un-Nooh - Mike Dunn, wygra Un-Nooh 1,71 Etoto, 3 j. 74:33 Un-Nooh był nielcelny na początku, potem popełnił głupi faul, a Dunn grał solidnie. Przytraił mu się pechowy faul na czarnej i dalej grał już tylko Taj budując wysokiego brejka. Szczęśliwe zwycięstwo.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-24-02-2019-niedziela.155446/#post-6808193
Stawiam zakłady pojedyncze, stawka umiarkowana i średnia: 3-6/10 jednostek
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Granie na Tapczana? Ryzykowne, gdyż ten ma zapisane w DNA porażki we frajerskim stylu. Typ może wejdzie, może nie, ale nie ma co pchać nawet drobnych w tego leszcza.
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Finałowy dzień to będzie bardzo pracowity dzień dla pozostałych w turnieju zawodników. Otóż finaliści turnieju rozegrają dziś 5 meczów, przy czym nie ma drabinki, bo zestawienia meczów są losowane po każdej kolejnej rundzie.
Snooker Shoot Out. 2019. Results
In Top 2 Stuart Bingham: Yes @ 7
Snooker Shoot Out. 2019. Results
In Top 2 Graeme Dott: Yes @ 8 ⛔
Dzisiaj ostatni finałowy dzień Shoot Outu, dlatego warto pokusić o próbę oszacowania kto może zdobyć tytuł, albo przynajmniej dotrzeć do finału. Moim zdaniem Bingham chyba wyglądał najsolidniej, a rywali teoretycznie nie miał najłatwiejszych (Stevens, Murphy), obu ograł na luzie. Teraz jest największycm faworytem buków, ale w 3 rundzie czeka na niego inny faworyt turnieju Wilson i chociaż on akurat nie zachwycał w poprzednich rundach, chyba mu niezbyt pasuje taki format, to jednak można wyobrazić sobie dużo łatwiejszego rywala na początek ostatniego dnia. Dlatego ciekawszą opcją wydaje się Dott, który też wyglądał bardzo solidnie, nie miał problemów z wygranymi. A do tego Szkot ma największe doświadczenie w Shoot Oucie, zwłaszcza jak gospodarować siłami w ostatnim dniu. Otóż Dott już 2 razy docierał do finału tego turnieju, w tym rok temu, a do tego w pierwszym dzisiejszym meczu ma dość wygodnego rywala (Lawler), któremu nie bardzo pasuje taki format. Kolejnym oczywistym typem na finalistę powinien być Brecel, z tym że on akurat w pierwszym meczu ma trudnego rywala Xintonga, który na dobrą sprawę sam powinien być rozważany w tym kontekście, więc wolę poczekać na rozstrzygnięcie, bo myślę, że wtedy kursy będą zaktualizowane.
Snooker Shoot Out. 2019. Results
In Top 2 Oliver Lines: Yes @ 17 ⛔
Innym outsiderskim typem jest młody Lines, który dryg do wbijania ma podobny do Lisowskiego, a do tego wyglądał w poprzednich rundach jakby dobrze ogarniał format, nie wbijał wszystkiego na siłę, tylko raczej wybierał najkorzystniejsze rozwiązania. Rywal na początek też całkiem przyjemny (Clarke).
Snooker Shoot-Out. 2019 Sunday Enhanced Specials -
Bingham, Dale, White, Brecel And Dott All To Win: Yes @ 21 ⛔ tylko 3/5
Jamie Clarke - Oliver Lines | OLIVER LINES @ 1.8 ⛔
Gary Wilson - Steven Hallworth | GARY WILSON @ 1.632 ⛔
Thepchaiya Un-Nooh - Mike Dunn | THEPCHAIYA UN-NOOH @ 1.685 ✅
Rod Lawler - Graeme Dott | GRAEME DOTT @ 1.632 ⛔ nie wiem jak Lawler to wygrał, sporo pecha Dotta..
Powyższe typy wybrane na podstawie tego co wyżej o typach na finalistów, plus kilka innych typów gdzie ogarnięci w tym formacie faworyci mają mniej ogarniętych w szybkim snookerze rywali.
Kursy z 1xbet
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Granie na Tapczana? Ryzykowne, gdyż ten ma zapisane w DNA porażki we frajerskim stylu. Typ może wejdzie, może nie, ale nie ma co pchać nawet drobnych w tego leszcza.
Un-Nooh prezentuje się jak dotąd bardzo dobrze. Co robił w nocy z soboty na niedzielę, tego nie wiem, ale liczę na to, że spał. Posiada 53. ranking z niezłym zapasem punktów, jednak ja na jego miejscu chętnie poprawiłbym go, a okoliczności sprzyjają. Przy tym powtórnie słabo widzę formę Dunna, pisałem o tym we wcześniejszym poście. Szczęśliwie przebrnął on poprzednią rundę, bo jego drugi już rywal nie wykorzystał darowanych sobie kilku szans.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Rod Lawler - Graeme Dott | GRAEME DOTT @ 1.632
Dzisiaj nie odważę się postawić kasy na mojego pupila Roddy&#39;ego, za mocna opozycja. :worry: Ale jak powtórzy dyspozycję z wcześniejszych spotkań to Lawler jakieś szanse bez wątpienia ma. Jednak tutaj liczy się tylko kasa, a bez wątpienia faworytem nie jest i kurs na tego doga za niski. :cash:
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Runda 1/8 finału:
20:00 Brecel - M. White, wygra Brecel 1,62, etoto, 6 j., 29:47
20:15 Holt - Davies, wygra Holt, 1,62, etoto, 8 j. 37:7
21:00 McLeod - Un-Nooh, wygra Un-Nooh, 1,66 etoto, 6 j. 15:58
21:15 Wells - Lawler, wygra Lawler, 2,05 etoto, 5 j., 0:74
21:30 Dale - Bingham, wygra Bingham, 1,62 etoto, 8 j., 16:86
Wszystkie zakłady pojedyncze. Pozostałe 3 mecze wydają mi się zbyt trudne do typowania.
Stary, gruby i brzydki Roddy L. prze do przodu i cieszy moje serce. Akurat byłem w kościele i nie widziałem jego sukcesu z Dottem na żywo. :heart: Powtórka, którą oglądam właśnie pokazuje, że grał solidnie, ale z Dottem by sobie nie poradził bez niefartu, który dotknął Graeme&#39;a. :angel:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Hawkins Davis 1.5
Higgins Ding 1.5
Gilbert white 1.5
Liga Mistrzów/
Czy są to dość pewne wybory, szczerze mówiąc brałem pod uwagę jedynie ostatnie rezultaty i rankingi
Czy wgl te rozgrywki są traktowane jakoś poważnie czy to jest jakoś olewane
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Champions League:

12:00 Higgins Ding, wygra Ding 2,10 Etoto, 1 j. Rezultat: 3:0/
Za Chińczykiem przemawiają:
- statystyki H2H, dodatkowo wygrał jedyny mecz z Higginsem w tym formacie, podobnym, krotkim formacie, były 2 remisy.
- statystyki sezonu: Ding 44 mecze 32-12, frejmy 208-158, brejki 107 (20), Higgins 42 mecze 28-14, 178-131, brejki 98 (15),
- forma po zimowej przerwie: Ding zagrał 14 meczy, przegrał 4: Osa, Gilbert, O&#39;Connor, Duane Jones. Dwie ostatnie porażki niespodziewane, z Gilbertem i Ronniem wysokie. Higgins grał 19 meczy, przegrał 6: Day, Saengkham, Sijun, O&#39;Connor, Selt, Osa.
- Ding może być głodny gry po blisko miesięcznej przerwie, Higgins gra od połowy stycznia tydzień w tydzień, z niewielkimi, co najwyżej kilkudniowymi przerwami. W tym czasie był m. in. w Indiach.
Uwaga dodatkowa: obaj świetnie czują ten turniej, format im nie przeszkadza. Higgins wygrał cały cykl w 2017 i 2018 r., a Ding w 2012 r., a w 2013 był w półfinale cyklu.
Turniej jest rzeczywiście specyficzny, obstawiać go należy ostrożnie, używając minimalnych stawek. Zawodnicy dostają pieniądze za każdego wygranego frejma, mecz, awans do półfinału grupowego itd. Z 7. osobowej grupy do półfinału awansuje 4, ale liczy się też miejsce 5., które daje przepustkę do następnych rozgrywek grupowych. Dlatego, gdy ktoś chce tutaj stawiać, musi mieć wiedzę o aktualnej sytuacji graczy w tabeli grupy. Gra każdy z każdym jeden mecz, potem są półfinały i finał. Zwycięzca awansuje do finału finałów. Turniej ma rangę Invitational, nie każdego tutaj zapraszają.
Hawkins Davis 1.5
Higgins Ding 1.5
Gilbert white 1.5
Liga Mistrzów/
Czy są to dość pewne wybory, szczerze mówiąc brałem pod uwagę jedynie ostatnie rezultaty i rankingi
Czy wgl te rozgrywki są traktowane jakoś poważnie czy to jest jakoś olewane
Mecz M, White - Gilbert to zawody z oczywistą wartością typu na Michaela White&#39;a przy wystawionych kursach. Ten bardziej utalentowany od Gilberta gracz prowadzi w ich statystykach H2H 4:1. Polecam zwycięstwo White&#39;a - 2,95 Etoto - 1 j. Podkreślam, że tylko niskie stawki stawiamy w tym turnieju! Gilbert nie uczestniczy w tym turnieju, to jest jakaś nagła zmiana.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Niezłe zamieszanie, Gilbert jednak nie gra w tej grupie, różne buki mają różną ofertę i wiedzę o tym, kto gra, a kto nie. W etoto nadal podają na live kursy meczu Gilbert-White, gdy jest mecz Saengkham-White?! Właśnie odzyskuję bety na ieve chacie?!
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
D.Junhui vs T.Ford
Match Winner: Junhui, Ding @ 1.50 ✅ 3-1
Handicap by Frames: Junhui, Ding (-1.5) @ 2.17 ✅
M.White vs M.Davis
Match Winner: Davis, Mark @ 1.52 ⛔ 3-1
Handicap by Frames: Davis, Mark (-1.5) @ 2.20 ⛔
Żadne to pewniaki, bo obstawianie CLS to spore wyzwanie i zwykle nie ma większego sensu, format tak krótki, zaangażowanie zawodników różne, że trudno ocenić szanse. Ale akurat w drugim dniu rywalizacji grupowych to już ma jakiś sens, kiedy układ tabeli już się wyklarował i wiadomo kto ma szanse na playoffy a kto nie. A tak wygląda właśnie tabela grupy 7 która dzisiaj kończy rywalizację, pod linkiem aktualna tabela http://www.snooker.org/res/index.asp?event=775 z której widać, że jest dwóch zdecydowanych liderów z kompletem zwycięstw i już pewnym awansem (Higgins 4-0 i Saengkham 4-0) i dwóch zdecydowanych outsiderów (Ford 1-4 i White 0-5), którzy nie mają już szans na awans i pozostaje im tylko dograć ostatni mecz. W grze zostają Maguire, Davis i Ding z takim samym bilansem 2-2. Dlatego myślę, że zestawienia graczy którzy mają o co grać z White’em lub Fordem mają sens, Ding zwłaszcza bo to może być jego ostatnia szansa na wygranie jakichś rozgrywek i udział w Champion of Champions (zresztą podobna sprawa z Higginsem) i dzisiaj w meczach które wygrał już było widać że mu zależy.
Marathon
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dzisiaj i jutro gra Grupa Finałowa Champions League:

zaryzykuję niskie stawki na następujące mecze:
12:00 Trump - Bingham, wygra Trump Etoto 1,58, 3 j.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-13-03-2019-sroda.155463/#post-6818073
Rezultat: 3:1
12:00 Robertson - Lisowski , wygra Robertson, Etoto 1,66, 2 j.
Robertson w świetnej formie, H2H 5:0, w tym roku wygrał z Lskiem 2 mecze w tym formacie.
Rezultat: 3:1
13:00 Gould - Higgins, wygra Higgins 1,45, Etoto 2 j.
wygra Higgins (-1,5) 2,00 Etoto 1 j.
Higgins świetna forma, ma najlepsze wskaźniki dla tego formatu ze wszystkich uczestników, wczoraj wygrał 8 z 8 rozegranych meczy, prawie wszystkie do zera lub 1. Gould jest w kiepskiej formie, ma kiepski sezon. Ten format mu pasuje, wygrał kiedyś ten turniej, ale nie sądzę by dziś był konkurencją dla Johna.
Rezultat: 3:2
Dodatkowo na wieczór:
20:00 Higgins - Bingham, wygra Higgins 1,71 Etoto, 1 j.
Sugestie dotyczące obu przedstawiłem wcześniej. Dodam tylko info o H2H 12-1-6 (1 remis). Ale jest pewna przestroga - grali na tym dystansie 3 razy i 2 razy wygrał Bingham, oba mecze w 2009 roku.
Rezultat: 1:3
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Grupa Finałowa Champions League: dzień ostatni.
13:00 Bingham - Selby, wygra Selby, etoto, 1,66, 5 j.
wygra Selby (-1,5), etoto, 2,47, 1 j.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-14-03-2019-czwartek.155464/#post-6818593
Rezultat: 1:3
15:00 Lisowski - Selby, wygra Selby, etoto, 1,66, 2 j.
Tutaj statystyki H2H są wyrównane 3:3, frejmy 19:21, nie było wysokich porażek. Wszystkie 6 meczy odbyło się do 4 wygranych partii. Selby to gracz większego formatu, bardziej wszechstronny. Przy tym, jak pokazał wczorajszy dzień, z mocno zwyżkującą dyspozycją. Lisowski może ten mecz wygrać, ma dość talentu i umiejętności, ale nie spodziewam się tego dzisiaj.
Rezultat: 3:0
Uwaga dodatkowa: wczorajszy dzień rozczarował mnie jeśli chodzi o Higginsa. Tym bardziej, że przegrałem zakłady postawione na niego. Nieco zwątpiłem też w Trumpa, którego awans perwotnie wydawał mi się bardzo prawdopodobny. Zaskakująco dobrze radzi sobie Gould. Raczej nie zdecyduję się na obstawianie innych meczy w tym turniejuj. Może ewentualnie playoffy, jeśli nasze buki zdążą wystawić ofertę.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Grupa Finałowa Champions League: dzień ostatni. Playoffs.

Trwa jeszcze ostatni mecz, Robertson prowadzi 2:0, ale w 3. frejmie prowadzi Bingham 40:1. W półfinałach są już Gould, Selby, Lisowski. Jeśli wygra Robertson swój ostatni mecz z Binghamem, to będzie w półfinale i zagra z Selby&#39;m. Jeśli wygra niespodziewanie Bingham, to na miejsce Robertsona wejdzie Higgins i w półfinale zagra z Gouldem. Wolałbym to drugie rozwiązanie, bo w pólfinałach, jeśli kursy będą godziwe, albo w trakcie meczu chciałyym obstawiać Higginsa i Selby&#39;ego. Gdy wejdzie Robertson raczej odpuszczę sobie półfinały.
 
Do góry Bottom