>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zabiorę na zlot

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie piszcie kto jak jedzie na zlot, gdyż najlepiej jechać w grupie, a nie indywidualnie.
Piszcie również z jakiego regionu wyjeżdżacie.
 
simons 646

simons

Forum VIP
wyjazd z Koscierzyny (pod gdanskiem jak co ) z Adwokatem_typera pewnie przebiegnie podroza do Gdyni/Gdańska i sympatyczna podroza pociagiem ????
Chyba ze bedzie wiecej osob z okolic to mozna bedzie pomyslec nad jakims autkiem ????
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Ja prawdopodobnie autem się wybiorę.
No chyba że ktoś przez Rzeczycę -&gt; Inowłódz -&gt; TM/Opoczno jedzie i mnie weźmie ;)
Właściwie to najlepsza droga od okolic Warszawy itp.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Z okolic Warszawy się nikt nie wybiera ?

// Benek: Na pewno ktoś pojedzie ????
Ja prawdopodobnie autem się wybiorę.
No chyba że ktoś przez Rzeczycę -&gt; Inowłódz -&gt; TM/Opoczno jedzie i mnie weźmie ;)
Właściwie to najlepsza droga od okolic Warszawy itp.
Jedzie ktoś z warszawy albo przez warszawę ?? Chętnie się zabiorę ! ????
Ja raczej pojadę z okolic Warszawy. Może się we czterech do mojego subaru vivio zapakujemy hehe. Później dam znać ile mam ewentualnie wolnych miejsc bo nie wiem czy kumpel ze mną nie pojedzie.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Zabieram się z SimonSem. Najbardziej prawdopodobny scenariusz podroży to przyjazd SimoSa do Bydgoszczy, tu przenocujemy i ruszymy dalej w głąb Polski ...
 
slipknot1910 14

slipknot1910

Użytkownik
Nikt z Podkarpacia się nie wybiera? ????
Bo z chęcią pojechałbym ale nie sam...
Witam. Z chęcią zabrał bym się na zlot,ale będę dopiero wiedział w piątek czy dam radę w tych terminach, wtedy nie byłbyś jedyną osobą z podkarpacia ???? Wiadomo Jarosław jakoś oszałamiająco blisko Jasła nie jest,ale jako punkt spotkania obiera sie Rzeszów i jest gitara.

Problem w tym, że nie wiem, czy w piątek wieczorem będzie jeszcze można się zapisać, a ewentualna zaliczkę wpłacić w sobotę. Pozdrawiam !!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czy jedzie ktoś może &quot;z północy&quot; na zlot ale dopiero w sobotę? I to jakoś po południu?
Bo niestety ale będę wolny dopiero w sobotę...
wilhelm zobacz PW
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ja śmigam w piątek, najprawdopodobniej z Warszawy.Oczywiscie nie samochodem,nie chcę zawracać głowy Żonce,aby mnie podwiozła. Jak się dogadam z Gustem to z Nim wrócę.Gusto kontuzjowany,noga w gipsie.Panowie jadący przez Warszawe,musimy obmyślic plan podrózy pociągiem do Piotrkowa Trybunalskiego.Póżniej do osrodka najprawdopodobniej autobanem.Poszukam połączeń od Piotrkowa do Sulejowa na necie.


Szczegóły
Stacja/przystanek
Data
Czas
Czas podróży
przes.
Środki komunikacji
Warszawa Zachodnia
Piotrków Tryb.


03.07.09
odj
przyj 13:13
14:50 1:37 0
Warszawa Zachodnia
Piotrków Tryb.


03.07.09
odj
przyj 14:55
16:34 1:39 0
Warszawa Zachodnia
Piotrków Tryb.


03.07.09
odj
przyj 15:55
17:47 1:52 1
 
porky 104

porky

Użytkownik
Dokładnie? ????
Dokładnie to jestem z Jarosławia.. ????


Witam. Z chęcią zabrał bym się na zlot,ale będę dopiero wiedział w piątek czy dam radę w tych terminach, wtedy nie byłbyś jedyną osobą z podkarpacia ???? Wiadomo Jarosław jakoś oszałamiająco blisko Jasła nie jest,ale jako punkt spotkania obiera sie Rzeszów i jest gitara.

Problem w tym, że nie wiem, czy w piątek wieczorem będzie jeszcze można się zapisać, a ewentualna zaliczkę wpłacić w sobotę. Pozdrawiam !!
No to czekam na Twoją decyzję, w razie czego się zgadamy i w Rzeszowie się spotkamy. :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom