>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - IV Edycja!

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W tym temacie proszę wpisywać swoje prośby i pytania dotyczące turnieju, a także zaobserwowane niezgodności.

Najpierw jednak prosimy o przeczytanie regulaminu!
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Fajnie, że następny turniej wystartował. Jednal z mojego punktu widzenia, taki przebieg jak jest zaplanowany nie wypali... A dlaczego? Gdyż mamy 2 grupy 15 osobowe. Domyślam się że mają pełnić funkcję takiej &quot;ligi&quot;. Jednak ligę gra się długoterminowo. A my mamy 17 dni na rozegranie 14 meczy. I do tego czas to 30 minut i nieokreślony na ruch. To zdecydowanie za dużo, gdyż dużo osób będzie przeciągać grę. W poprzednim turnieju niektórzy mieli problem rozegrać 4 mecze w kilka dni... Już widzę, ile userów nie dogra swoich meczy. Sam nie będe miał dużo czasu, jednak postaram się rozegrać w czasie. Trzeba było zrobić ligę, ale z prawdziwego zdarzenia. Aha i zapomniałbym, trzeba było szybciej ukazać regulamin.

Pozdrawiam snookerowych fanatyków:spokodfhgfh:
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Fajnie, że następny turniej wystartował. Jednal z mojego punktu widzenia, taki przebieg jak jest zaplanowany nie wypali... A dlaczego? Gdyż mamy 2 grupy 15 osobowe. Domyślam się że mają pełnić funkcję takiej &quot;ligi&quot;. Jednak ligę gra się długoterminowo. A my mamy 17 dni na rozegranie 14 meczy. I do tego czas to 30 minut i nieokreślony na ruch. To zdecydowanie za dużo, gdyż dużo osób będzie przeciągać grę. W poprzednim turnieju niektórzy mieli problem rozegrać 4 mecze w kilka dni... Już widzę, ile userów nie dogra swoich meczy. Sam nie będe miał dużo czasu, jednak postaram się rozegrać w czasie. Trzeba było zrobić ligę, ale z prawdziwego zdarzenia. Aha i zapomniałbym, trzeba było szybciej ukazać regulamin.

Pozdrawiam snookerowych fanatyków:spokodfhgfh:
Co do czasu rozegrania meczy, to racja, jest go za mało i już naniosę poprawki co do tego punktu regulaminu.
Jeżeli chodzi Ci o inne punkty regulaminu, to sa prawie identyczne jak w starym i o tym informował wcześniej michau.

Edit:
poprawka zrobiona. 23 dni na 14 meczy to bardzo dużo czasu i myślę, że nie będzie najmniejszego problemu z rozegraniem tej fazy, kolejne rundy to dla każdego tylko jeden mecz, a więc w ciągu 3, bądź też 2 dni, w zależności od rozgrywanej fazy turnieju na pewno da radę go rozegrać.
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
Ja mam pewną prośbę do graczy, a mianowicie starajmy się jednak w jakiś tam sposób przestrzegać mniej więcej kolejności spotkań, żeby uniknąć niepotrzebnego chaosu, w przypadku gdy, np. naraz się 8 osób zleci ???? Bo ogarnięcie tego wszystkiego nie byłoby łatwe.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Znów tak się składa niestety że mnie nie będzie część czasu podczas turnieju. Od 21 czerwca zaczynam rywalizację z Wami Panowie pełną parą ;)

pozdrawiam

Co do nagród, to będą ogłoszone pod koniec trwania pierwszego etapu.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
dziś wieczór zagram z kimkolwiek z grupy, dajcie znać na PW, bede dostepny od 20:30 do późnych godziny nocnych ????
 
beny30 0

beny30

Użytkownik
dzisiaj moge grać z kimkolwiek z mojej grupy cały dzien...także jak cos to sie nie czaić tylko odzywac sie na gg;) 4431115
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Możecie pisać tutaj takie rzeczy, w końcu ten temat to propozycje, niezgodności i pytania więc wszystko co dotyczy snookerowego turnieju może się tu znaleźć.

Oczywiście w ramach rozsądku, czyli prosze nie pisać codziennie po 3 posty, typu: &quot;teraz mogę grać, kto chętny?&quot;

Wykorzystajcie też opcję PW. Łatwo sprawdzić kto jest obecnie na forum i do takiej osoby można zagadać i umówić sie z nią na mecz.
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
Proponuję aby organizatorzy ustalili jeden pokój (najlepiej mało uczęszczany), w którym byśmy się zbierali i tam rozgrywali swoje mecze.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Hm, to akurat nie ma większego znaczenia ale jeśli chcecie to polecam pokój: RIO.
W tym pokoju najczęściej graliśmy mecze z poprzedniej edycji, więc czemu nie kontynuować tej tradycji ;)

Przy zapisywaniu podawaliśmy nicki z GameDesire więc problemu ze znalezeniem odpowiedniej osoby nie będzie większego problemu.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Panowie, wyniki powpisuje w czwartek po południu, bo obecnie mam ograniczony dostęp do neta, wtedy też będe mógł zagrać z kimś mecz.. ;)

Pisać Prywatną Wiadomość, bądź na gg (w profilu), z tym, że lepiej jednak PW ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom