>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

XIV edycja Ligi Typerów zakonczona

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dziękuję wszystkim za udział w XIV edycji Ligi Typerów. Konkurs z dniem wczorajszym dobiegł końca.
Każdy z użytkowników, który zajął premiowane miejsce nagrodą (pozycja 1-20, zwycięstwo w kolejce, najlepszy gracz miesiąca kwiecień i maj) proszone sa o podanie loginów z bet365.
Proszę wysyłać PW w następującym kształcie:
tytul PW: LIGA TYPERÓW
a w treści:
miejsce - login z bet365 - imie i nazwisko - nagroda - login z forum
Pozdrawiam i gratuluje wszystkim nagrodzonym.
Co do warunków obrotu nagrody napiszę tą informację później.
 
N 0

nicmksk

Użytkownik
jak można zobaczyć zwyciężców kolejki?? Bo nie pamiętam może jakąś wygrałem. ????
Chodzi mi o tygodniową nie miesięczną.
 
O 0

odil007

Użytkownik
Początek regulaminu Nagrody są wpłacane w postaci bonusow na konta graczy w Bet365.com . Nagrody nie zostały wypłacone w postaci bonusów!
 
mati11100 0

mati11100

Użytkownik
Kasa oczywiście jest. Dzieki
Widze, że jest rozmowa już na temat obrotu. Widze, że w regulaminie było o tym mowa, że tą kase trzeba obrócić, ale miała też się pojawić informacja ile razy musimy to zrobić ;]
 
P 0

przemekroz

Użytkownik
matmad ---&gt; zwracam honor. Rzeczywiście kaskę można wypłacić bez obrotu, ponieważ to nie jest bonus... Co z tego skoro Detroit przegrało......
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kiedy następna Liga Typerów ? [/size]​
Po pierwsze nie było większej czcionki?
Po drugie co chcesz teraz typować? Byś chwilę pomyślał to byś wpadł, że większość lig europejskich nie gra. Więc można spodziewać się jak nowej edycji jak będzie szczyt sezonu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Proponuję zamknąć ten temat ponieważ zaczną się komentarze jak co roku , kiedy będzie , kto będzie sponsorem itd.... Panowie wszystko będzie napisane na forum trzeba tylko cierpliwie czekać.
Apeluje o rozsądek
Vader// Mogłeś zamiast pisać propozycję zamknąć temat... zrobiłem to na Twoją propozycję ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom