>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Boks - typy z analizami

lexus 0

lexus

Użytkownik
Powiedz mi ile razy ciosy Walujewa doszly do celu, a ile razy Dawid zasadził dla ruska ??? Bo jak dla mnie przewaga była znacząca. Liczą się ciosy które doszły a nie cepy przez cała walkę.
jak mu niby miał zasadzić jak ten uciekał po rogach? miał za nim biegać, co on przyszedł pobiegać czy boksować?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Wałujew na punkty w mojej ocenie tego pojedynku nie przegrał, dobrze napisano parę postów wyżej że Wałujew poprostu znudził się ludziom rządzącym boksem i wybrano nowego mistrza. Mistrza który uciekał przez 10 rund, Mistrza od którego aż śmierdziało tchórzostwem w tej walce - może wcześniejsze werdykty w których Wałujew wygrywał niezasłużenie były oszustwem i rozumiem wzburzenie ale dzisiejsza decyzja sędziów nie jest lepsza. Haye dla mnie od dziś zero szacunku, obrażał Wałujewa, atakował go jako osobę a nie tylko boksera a w ringu unikał starcia nie pokazał ani szybkości ani siły uderzenia.
Nie mniej gratuluje typującym zwycięstwo Hayemakera
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
jak mu niby miał zasadzić jak ten uciekał po rogach? miał za nim biegać, co on przyszedł pobiegać czy boksować?
A jaką ty byś mial strategię jakbys walczył z przeciwnikiem 30 cm wyzszym i 40 kg cięższym ???? Byś rzucił sie na niego ???? To było logiczne że Haye będzie unikał ciosów i brał ruska na dystans. Ludzie nie wiem o co wam chodzi ... najpierw spójrzcie na warunki fizyczne obu pięściarzy a później pomyślcie jak wy byście podeszli do walki. Dla mnie strategia Haya była wzorowa, dystans swietne uniki i kontrataki od czasu do czasu.
Co do Pindery to sorry jezeli dla ciebie on ma ważniejszy głos niż zagraniczni komenatorzy którzy komentowali walkę na zagranicznych stacjach, znający sie odrobine więcej na boksie niż pożal się boże Pindera z paszportem polsatu...
Bez napiniki ale czy wy spodziewaliście się walki w stylu Lewis vs Kliczko ????
Nieoficjalne celne ciosy : 47-32 dla Dawida coś jeszcze do dodania ?????
 
maks 2

maks

Użytkownik
Jeżeli postawiłem na Haye&#39;a w Totolotku to wygrałem czy przegrałem jeśli walka skończyła się wygraną Haye&#39;a na punkty?
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Na gorąco wszyscy mówili o skandalu , że ruska oszukali.
Ale sam Waluev wypowiada sie tak:
-On był dla mnie za szybki, by go czysto trafić. Nie sądzę, bym przegrał tak, jak punktowano, ale na pewno nie był to najlepszy dzień w mojej karierze.- powiedział, jak zwykle zachowując klasę, Nikołaj Wałujew (50-2, 34 KO) zaraz po porażce z Davidem Haye (23-1, 21 KO). bokser.org

Z całym szacunkiem ale śmieszy mnie opinia tych , którzy wypisywali , że Haye uciekał , że nie walczył. Rosjanin ponad 20 cm wyższy ogromny zasięg, ponad 40 kg cięższy to jak ta walka miala inaczej wygladac? Haye nie mogl sie rzucic do ataku jak to ma w zwyczaju. Musial trzymac dystans robic serie 2-3 ciosową i odskok.
Jednak można sie czepiac , że początkowo za mało takich prób podejmował.
No cóż teraz czeka nas walka Ruiz- Haye , która bedzie napewno ciekawsza .
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Cieszę sie ze Haye wygrał gdyż jak pisałem tak postawiłem, jestem jednak zawiedziony tym co zobaczyłem. Spodziewałem sie lawiny ciosów, dużej ilości doskoków i uników. Mało obchodzi mnie to że Anglik musiał tak walczyć ze względów na warunki fizyczne itp, chciał zostac mistrzem to musiał pokonać mistrza podejmując walkę a wczoraj niczego takiego nie obejrzeliśmy. W sędziów nie będe się bawił, zobaczymy co dalej ;]
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
A jaką ty byś mial strategię jakbys walczył z przeciwnikiem 30 cm wyzszym i 40 kg cięższym ???? Byś rzucił sie na niego ???? To było logiczne że Haye będzie unikał ciosów i brał ruska na dystans. Ludzie nie wiem o co wam chodzi ... najpierw spójrzcie na warunki fizyczne obu pięściarzy a później pomyślcie jak wy byście podeszli do walki. Dla mnie strategia Haya była wzorowa, dystans swietne uniki i kontrataki od czasu do czasu.
Co do Pindery to sorry jezeli dla ciebie on ma ważniejszy głos niż zagraniczni komenatorzy którzy komentowali walkę na zagranicznych stacjach, znający sie odrobine więcej na boksie niż pożal się boże Pindera z paszportem polsatu...
Bez napiniki ale czy wy spodziewaliście się walki w stylu Lewis vs Kliczko ????
Nieoficjalne celne ciosy : 47-32 dla Dawida coś jeszcze do dodania ?????
No wiesz, jakby Hay walczył odpowiednio do tego co mówił przez media, że urwie mu głowe itp to okey. Osobiście jakbym miał wydać tyle pieniędzy i oglądać taką walkę to ja dziękuję.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No wiesz, jakby Hay walczył odpowiednio do tego co mówił przez media, że urwie mu głowe itp to okey. Osobiście jakbym miał wydać tyle pieniędzy i oglądać taką walkę to ja dziękuję.
To co mówił przed walką to małe ma znaczenie. Przecież każdy zawsze mówi, że wygra. Że &quot;zabije&quot; rywala itd.
KO dla Davida było blisko w ostatniej rundzie. Gdyby Nikołaj nie przypomniał sobie o gardzie jak zaczął się chwiać to David by go skończył na linach...
Wtedy każdy by był zadowolony?
Zgadzam się z tym co napisali Piotrek88_14 i BukmacherTSW.
Przecież jakby Anglik poszedł na otwartą wojnę to walka by się skończyła w max. 5-6 rundzie. A jeśli nie to to padłby ze zmęczenia jakby Wałujew go męczył swoją masą ciała. Przeciez David musiał go unikać, unikać klinczów.
Skoro policzyli ciosy 47-32 dla Dawida to widać kto w tej walce był lepszy.
W amatorskim boksie liczy się wyłącznie liczba ciosów. W zawodowym także siła ciosu. Jakoś mam wrażenie, że ciosy Haye były mocniejsze. I to nie tylko patrząc na 12 runde...
Walka nie była ciekawa. Tylko czego można było się spodziewać? Haye samobójcą nie był żeby rzucać się na wielkoluda.
Jak ktoś chce oglądać ciekawe walki to niech popatrzy na walki braci Kliczko. Albo odpali YouTube i obejrzy walki Lewisa, Tyson czy nawet Holyfielda z ostatniej dekady...
Moim zdaniem wygrał bokser- Haye. A nie pseudo bokser- Wałujew.
Bukmachersko widać, że ludzi mieli spore obawy o &quot;czysty wynik&quot;. Dlatego grali Wałujewa i kursy spadały. Ale patrząc chłodnym okiem atuty były po stronie Davida i pisałem to przed walką ;)
I na pewno nie można mówić, że werdykt sędziów był jakimś oszustwem.
W końcu obrońcą tytułu był Wałujew. To jemu powinni sprzyjać.
Walka miała być do oglądania a nie grania... ale do oglądania też okazała się średnia... :-?
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
&quot;Walka w Norymberdze wzbudziła wiele kontrowersji. Wielu ekspertów uznało, że Haye wygrał niesłusznie. Co na to Tomasz Adamek?
- Słyszałem, że wszyscy w Polsce oburzają się i mówią o przekręcie. Ja tak nie myślę. Nie widzę, żeby Haye przegrywał jak twierdzili komentatorzy Polsatu Sport - mówi Adamek na łamach &quot;Przeglądu Sportowego&quot;.
- Anglik zadawał czyste ciosy. Niewiele, ale jednak. Wałujew niby szedł do przodu, ale nic z tego nie wynikało - uważa Adamek.
Zwycięstwo Davida Haye nad Nikołajem Wałujewem w walce o mistrzostwo świata wagi ciężkiej federacji WBA to z pewnością dobry prognostyk dla Tomasza Adamka. &quot;Hayemaker&quot; podobnie jak Adamek walczył w kategorii junior ciężkiej.&quot;

Przegląd Sportowy/WP.PL

I w zupełności się pod tym podpisuje. Nic dodać nic ująć.
Wielu uważało, że nie warto tej walki grać, a ja na kursie 1,90 dzięki Haye&#39;owi trochę zarobiłem ;-)
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
A ja wyczytałem, że Anglik walczył tylko lewą ręką ponieważ w prawą doznał kontuzji na początku pierwszych rund. Sam tak powiedział więc jego taktyka była zmieniona ale tak do końca nie chce mi się wierzyć, że z kontuzją wytrzymał walkę z Wałujewem i w dodatku wygrał. Nie oglądałem walki więc nie wiem co tam naprawde się działo ale plus jest taki, że może niebawem zobaczymy Adamka w walce z Hay ale to jeszcze za wczesnie choć liczę na tą walke i zwycięstwo Górala...
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
No właśnie, kto zna się odrobinie na boksie to widział co się działo na ringu, jedynie &quot;pseudo&quot; komentatorzy z polsatu wiedzieli lepiej... Na szczęście przyszło mi oglądać walkę na zagranicznej stacji i po komentarzach było wyraźnie słychać kto był lepszy.
A co do obstawiania przed walką był 2 kurs, który wziąłem ale tylko i jedynie dla większych emocji w czasie oglądnania walki. Bo jak wielu ludzi już podkreśliło walka ta była trudna do wytypowania.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie oglądałem walki więc nie wiem co tam naprawde się działo
To możesz obejrzeć na YT.
Całe 12 rund bez reklam jest z komentem PS. Lub z niemieckim komentem.
Wpisz sobie: Nikolai Valuev vs. David Haye: round 1 (i później klikasz na kolejne rundy). Albo niemiecki koment też spokojnie znajdziesz.
Walka jednak do ciekawych nie należy... ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam pytanie czy kurs dla walki Vitali Klitschko - Kevin Johnson wzrośnie ??
Nikt wróżką nie jest aby to przewidzieć...
Poza tym na kogo ma wzrosnąć? Na Kliczke? Czy na Johnsona?
Bo jak chcesz grać na Kliczkę to masz bardzo atrakcyjny kurs... @1,06 :-?
Na Johnsona @8.50 :]
Wkrótce ciekawa walka Pacquaio vs. Cotto.
Może ktoś podejmie temat ;)
Kilka wypowiedzi po walce Wałujew - Haye:
http://www.sport.pl/boks/1,64992,7234790,Tomasz_Adamek__Sadze__ze_jestem_szybszy_niz_Haye.html
http://www.sport.pl/boks/1,64992,7237145,_The_Ring___Pojedynek_Haye_Adamek_bylby_walka_roku.html
http://www.sport.pl/boks/1,64992,7236638,Adamek_przeskoczyl_Walujewa.html
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Nikt wróżką nie jest aby to przewidzieć...
Wkrótce ciekawa walka Pacquaio vs. Cotto.
Może ktoś podejmie temat ;)
Powiedziałbym, że nawet bardzo ciekawa. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest tylko jeden zdecydowany faworyt PAC-Man, ale z drugiej strony to ciągłe skakanie z jednej wagi do drugiej kiedyś moze się zakończyć przegraną. Chociaż nie sądzę, aby tak było w tym pojedynku. Z drugiej strony wiek robi swoje :p
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Może i Cotto jest niezły, wygrał co nieco, ale z Mannym to raczej nie dawałbym mu zbyt wielkich szans. Wg mnie jedyną niewiadomą jest to czy Pacquiao wygra przez nokaut czy na punkty.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Chociaż moim zdaniem będzie to wygrana poprzez K.O. Specjalnie przed ta walką odkurzyłem stare nagranie walki z Oscarem de la Hoya. I po raz kolejny Manyy wzbudził we mnie podziw, aż nie chce się uwierzyć w to co on wyprawiał z &quot;Złotym chłopcem&quot;. Szkoda, że do tej walki nie doszło jak Oscar miał kilka lat mniej bo to byłaby niekwestionowana walka stulecia.
Kolejna, już z tego roku walka z Hattonem tylko utwierdza mnie w przekonaniu o przebiegu dzisiejszego pojedynku. Taki zadziora jakim jest Hatton już w pierwszej rudzie był dwa razy liczony a w drugiej przegrał po nokautującym ciosie - oj to był ciężki nokaut, Ricky nie podnosił się przez kilka minut.
mam tylko nadzieje, że Pac-Mana nie zgubi zbytnia pewność siebie. Chociaż z takim doświadczeniem w ringu będzie o to dzieżko. Przewiduję pięć rund i Cotto przegrywa przez nokaut ;)
 
Do góry Bottom