>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Boks - typy z analizami

soczy 606

soczy

Użytkownik


To całe ppv 20zł Najmana a oprawa jakby gala była w remizie. :D  Najman to twardy gość wyleczy kontuzje i wróci mocniejszy. (joke) ????
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik


Odkąd ogłosili tę walkę, to mój typ był prosty - Alvarez na punkty. Alvarez jest w najlepszym momencie swojej kariery, ma 28 lat a bił się już z tyloma klasowymi pięściarzami, że rekordem tym mógłby się podzielić z kilkoma innymi zawodnikami. Uważam, że w tej walce Jacobs może być zawodnikiem o klasę gorszym od Canelo. 24 rundy z Golovkinem, który z pewnością ma mocniejszy cios od Jacobsa, dały mu tyle doświadczenia że na spokojnie zniweluje najgroźniejszą broń Jacobsa. Zapewne zagram tutaj na punktowe zwycięstwo Alvareza. Kursy już trochę poleciały, niedawno na STS było 1.9, teraz jest już 1.8.



Mimo wszystko nie wykluczam tutaj wygranej Alvareza przed czasem. Jacobs leżał z Golovkinem, znokautował go też Pirog. W walce z wyższym Fieldingiem Alvarez wyprowadzał bardzo dużo ciosów na dół, które z każdą rundą demolowały Fieldinga. Myślę że w tej walce może być podobnie, a nie wiem jak Jacobs zniesie ciosy na dół. Może Canelo nie położy Jacobsa, ale jak będzie wyprowadzał dużo ciosów i naruszy/podłączy Jacobsa, to sędzia może zainterweniować i przerwać ten pojedynek, a zatem rozważam również typ na Alvareza przed czasem po kursie 3.35 (STS)/3.4(lvbet). 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks


Typ na Saula Alvareza na punkty wydaje się być absolutnie oczywisty, zwłaszcza ze mamy w pamięci punktacje z walk z Golovkinem (moim zdaniem obie walki przegrał). Ale wciąz wydaje mi się że troche Jacobs jest tu niedoceniany, zaryzykuje stwierdzenie że Daniel jest w życiowej formie, ostatnie 3 walki miał z bardzo solidnymi rywalami i wygrywał w ładnym  stylu. Ogólnie jak na ta kategorię wagową to jest wyjątkowo 'duży' bokser- przewagę w zasięgu będzie miał zdecydowaną a stylowo też może byc niewygodny dla Alvareza.  W dodatku to też zawodnik lubiany przez sędziów (np punktacja walki z Sulęckim) i nie zdziwie się jak walka bedzie wyrównana. U polskich bukmacherów zdaje się takiej opcji nie ma ale ja próbuje za drobne (1xbet) Saul Alvarez wygra niejednogłośną decyzją @11
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
cytat z dnia 1 maja 2019 14:56 przez xavi90


Typ na Saula Alvareza na punkty wydaje się być absolutnie oczywisty, zwłaszcza ze mamy w pamięci punktacje z walk z Golovkinem (moim zdaniem obie walki przegrał). Ale wciąz wydaje mi się że troche Jacobs jest tu niedoceniany, zaryzykuje stwierdzenie że Daniel jest w życiowej formie, ostatnie 3 walki miał z bardzo solidnymi rywalami i wygrywał w ładnym  stylu. Ogólnie jak na ta kategorię wagową to jest wyjątkowo 'duży' bokser- przewagę w zasięgu będzie miał zdecydowaną a stylowo też może byc niewygodny dla Alvareza.  W dodatku to też zawodnik lubiany przez sędziów (np punktacja walki z Sulęckim) i nie zdziwie się jak walka bedzie wyrównana. U polskich bukmacherów zdaje się takiej opcji nie ma ale ja próbuje za drobne (1xbet) Saul Alvarez wygra niejednogłośną decyzją @11



Uważam, że nawet gdy pojedynek będzie wyrównany to werdykt pójdzie w stronę Alvareza. Przypominam tylko że nawet w walce z Floydem, decyzja była niejednogłośna. Domyślam się że Jacobs nie dorównuje popularnością Floydowi czy nawet Golovkinowi. Alvarez też jest w życiowej formie, pojedynki z Golovkinem były równe, chociaż moim zdaniem werdykty były sprawiedliwe. Fielding ma podobne warunki fizyczne do Jacobsa i każdy widział jak to się skończyło. Są duże nadzieje odnośnie tej walki, że będzie równa, zacięta i porywająca ale nie będę zdziwiony jeśli to będzie całkowita dominacja Canelo od pierwszej do ostatniej rundy. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks


@majster93 - przecież ja własnie to napisałem że jak bedzie wyrównany pojedynek to pójdzie na Alvareza ale nie musi to być jednogłośna decyzja. Porównanie Fieldinga do  Jacobsa jest zupełnie bez sensu, Jacobs ostatnie 3 walki zdominował 3 bokserów ze ścisłej czołówki tej kategorii a Fielding niby wysoko notowany ale jak walczył z Callumem Smithem to został brutalnie zweryfikowany w 1 rundzie leżąc już 3 razy na deskach wiec że Alvarez zrobił z nim podobnie nie było żadną sensacją. Nie twierdze że widzę jakoś duże prawdopodobieństwo że decyzja bedzie niejednogłośna ale wciaż nie widze sensu żeby grac na Alvareza po 1,25.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik


Próbuję tylko wykazać że Alvarez jest specyficznym pięściarzem, za którym stoją duże pieniądze i jest też "lubiany" przez sędziów. Dostał wygraną w walce z Larą, we wspomnianej walce z Floydem, gdzie był słabszym pięściarzem mieliśmy niejednogłośną decyzję, więc wniosek z tego jest taki, że nawet przy równym pojedynku, ciężko mi sobie wyobrazić niejednogłośną decyzję. Oczywiście nie jest to niemożliwe. Co do Fieldinga to nie chodzi mi o to, że jest to jakiś znakomity pięściarz, ale głównie o to jak Alvarez poradził sobie z gościem cięższym i o dużo lepszych warunkach fizycznych. Jacobs też będzie sporo cięższy i większy, ale dla Canelo nie będzie to jakieś duże zaskoczenie i powinien łatwo zniwelować tę przewagę. 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
cytat z dnia 1 maja 2019 23:48 przez majster93


Jacobs też będzie sporo cięższy i większy, ale dla Canelo nie będzie to jakieś duże zaskoczenie i powinien łatwo zniwelować tę przewagę. 



Właśnie ten cwaniaczek Alvarez znowu coś pokombinował z ważeniami, żeby Jacobs za dużo tych kilogramów nie nabił...
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
cytat z dnia 2 maja 2019 03:25 przez 5xharoldx5
cytat z dnia 1 maja 2019 23:48 przez majster93


Jacobs też będzie sporo cięższy i większy, ale dla Canelo nie będzie to jakieś duże zaskoczenie i powinien łatwo zniwelować tę przewagę. 



Właśnie ten cwaniaczek Alvarez znowu coś pokombinował z ważeniami, żeby Jacobs za dużo tych kilogramów nie nabił...



Jeżeli ktoś kombinuje to Jacobs. Walka jest o pas IBF a federacja ta ma w regulaminie zapis, że w dniu walki zawodnicy nie mogą ważyć więcej niż 10 funtów (ok. 4,5kg) powyżej limitu danej kategorii wagowej. Przed walką z Golovkinem, Jacobs nie stawił się na ważeniu kontrolnym. Jak chce ważyć więcej to niech walczy w super średniej lub półciężkiej.
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks


Anthony Yigit- Sandro Hernandez



Przeglądając ofertę natrafiłem na tą walkę- gala we Frankfurcie gdzie bardzo solidny Yigit dostaję kolejną walkę na odbudowanie się po porażce z rąk Ivana Baranchyka po strasznej kontuzji oka z października zeszłego roku. Yigit nie bije jakoś super mocno, ledwo 7 wygranych przed czasem w rekordzie ale wciąż to czołówka tej kategorii. A rywal to typowy journeyman- tylko w 2018 stoczył 7 walk, a w tym roku już to bedzie trzecia a  wygrywał tylko z zawodnikami o ujemnym rekordzie- a walk przegrał 7 z czego az 5 przed czasem. W dodatku na 17 maja ma zaklepana kolejną walke, na gali w Hiszpanii gdzie będzie miał znacznie łatwiejszego rywala więc wszystko wskazuje ze do Yigita wychodzi po wypłatę. STS oferuje świetny kurs na under w tej walce i w dodatku jest on błędny- np w Bet365 jest próg 5,5 rund,



under 7.5 rund @2,70 STS



EDIT: TKO w 5 rundzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik


Nie to że neguję ten typ, ale to jest kategoria super lekka, do tego walka zakontraktowana na 8 rund. Kurs rzeczywiście wygląda dobrze, ale według boxrec Yigit ma 29% wygranych przez KO. Nie wiem czy da radę go położyć i czy rywal podda się skoro jak wspomniałem jest to tylko 8 rund. Wydaje mi się że dla szanującego się journeymana ma znaczenie to czy przegrywa przez KO/TKO czy na punkty, ale to tylko drobna uwaga, być może typ jest słuszny.



Na moim kuponie już wisi wygrana Alvareza na punkty. Postawiłem to w środku tygodnia wraz ze spotkaniami z Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Myślałem że kursy na punkty mogą lecieć, a na 1.80 solo gra według mnie była nie opłacalna. Od kilku dni wydaje mi się jednak, że Alvarez wygra to przed czasem. Dziś widziałem ważenie i to spięcie było pewnie wyreżyserowane, aby lepiej sprzedało się PPV, ale Alvarez wygląda znakomicie. Ciągle nie jestem pewny czy Jacobs wytrzyma mocne ciosy na dół i czy w końcowych rundach nie opadnie z sił. Może nie ma w tym większego sensu ale zamierzam postawić jakąś niewielką kwotę na TKO/KO Canelo. Kurs wynosi 3.25. 

Ciekawie wyglądają też kursy na to że Alvarez wygra w rundach 7-12 (6.00 STS) oraz na to, że Jacobs będzie liczony (2.10 STS).

 
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
cytat z dnia 4 maja 2019 14:54 przez majster93


Nie to że neguję ten typ, ale to jest kategoria super lekka, do tego walka zakontraktowana na 8 rund. Kurs rzeczywiście wygląda dobrze, ale według boxrec Yigit ma 29% wygranych przez KO. Nie wiem czy da radę go położyć i czy rywal podda się skoro jak wspomniałem jest to tylko 8 rund. Wydaje mi się że dla szanującego się journeymana ma znaczenie to czy przegrywa przez KO/TKO czy na punkty, ale to tylko drobna uwaga, być może typ jest słuszny.



 



Oczywiście masz rację- nie zmienia to faktu że kurs jest po prostu nieprawidłowy (bo powinno być under 5.5 i 1.80). Dlatego nawet ubezpieczając że Ygit wygra na punkty @2,80 wyjdziesz na plus.



W walce Canelo nic mnie już nie zdziwi, nawet to jak Jacobs padnie w rundach 1-6 chociaż nic na to nie wskazuje- Jacobs przegrał przed czasem tylko raz, 9 lat temu. Obejrzałem jeszcze raz walkę z Golovkinem gdzie zaliczył deski w 4 rundzie, ale nie było to nic niepokojącego-upadł bardziej przez dynamike wymiany ale zamroczony nie był i ogólnie własnie gdyby nie te przypadkowe deski to wcale tej walki nie musiał przegrać. Dlatego obstaje przy tym co chodziło mi po głowie od początku- value na niejednogłośną decyzję sędziów. Zwłaszcza że jednym z sędziów jest Dave Moretti- a to gość który w 1 walce z Golovkinem dał 115:113 dla Kazacha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy


Dyscyplina: Boks, gala w Las Vegas



Godzina: 5:00



Spotkanie: Saul Alvarez - Daniel Jacobs



Typ: Saul Alvarez będzie liczony



Kurs: 6,00



Bukmacher: STS



Analiza:



Saul Alvarez z pewnością nie unika trudnych rywali i w nocy znowu się spotka z jednym z nich. Daniel Jacobs to jest absolutna czołówka światowa. W swojej karierze przegrał tylko dwa pojedynki. Jeden z nich był dawno temu, bo w 2010 roku z Pirogiem, a drugi to była porażka z Gołowkinem. Z Gołowkinem udało mu się przetrwać do końca pojedynku, co było sporym wyczynem, gdyż przed tą walką Gołowkin nokautował swoich rywali, zazwyczaj bardzo szybko. Ostatnie walki Jacobs wygrywał na punkty, ale wcześniej potrafił kończyć przed czasem świetnych zawodników, między innymi Sergio Morę, którego dwukrotnie pokonał przed czasem. Dużą przewagą Jacobsa będzie wzrost, gdyż jest on znacznie wyższy od Alvareza, o około 10 centymetrów. Jacobs zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli walka potrwa cały dystans, to sędziowie tradycyjnie będą przychylni Alvarezowi. W związku z tym musi on zrobić wszystko, żeby zakończyć walkę przed czasem. Czy mu się to uda? Będzie o to trudno(choć wierzę, że da radę), ale moim zdaniem chociaż raz uda mu się posłać Alvareza na dechy. Alvarez jest twardy, ale Jacobs ma papiery na to, żeby choć raz rywala zaskoczyć jakimś mocnym ciosem lub kombinacją. W każdym razie według mnie kurs jest dobry, żeby spróbować.
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks


Jacobs stawia wszystko na jedną kartę- można się spodziewać że będzie naprawdę dużo cięższy w momencie wyjścia na ringu. Na porannym obowiązkowym dodatkowym ważeniu przekroczył limit o ponad 2 kg i zapłaci dużą kare finansową. Czy te pare kilogramów więcej i pare cm w zasięgu/wzroście bedzie miało jakiś wpływ- nie wiem.



Dziś w nocy jest jeszcze jedna ciekawa walka- Artur Beterbiev podejmie Radivoje Kalajdzic'a i jak to się mówi: należy spodziewać sie grzmotów. Beterbiev na 13 wygranych wszystkie przed czasem in po prostu się inaczej bić nie umie niż ciągle napierając. Ale tutaj trafia na naprawde godnego rywala- moim zdaniem Kalajdzic jest tutaj niedoceniony a to bokser który został oszukany w walce przeciwko Marcusowi Browne a wiec czołówce tej kategorii (przegrał niejednoglośnie). I również ma bardzo dobry odsetek wygranych przed czasem (świetne warunki fizyczne). Krótko mówiąc- będzie bitka na wysokim poziomie i ktoś padnie ale Kalajdzic nie jest na na aż tak straconej pozycji jak sugerują kursy. Za drobne próbuje że Kalajdzic wygra przed czasem @15 
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
cytat z dnia 4 maja 2019 23:01 przez xavi90


Jacobs stawia wszystko na jedną kartę- można się spodziewać że będzie naprawdę dużo cięższy w momencie wyjścia na ringu. Na porannym obowiązkowym dodatkowym ważeniu przekroczył limit o ponad 2 kg i zapłaci dużą kare finansową. Czy te pare kilogramów więcej i pare cm w zasięgu/wzroście bedzie miało jakiś wpływ- nie wiem.



Dziś w nocy jest jeszcze jedna ciekawa walka- Artur Beterbiev podejmie Radivoje Kalajdzic'a i jak to się mówi: należy spodziewać sie grzmotów. Beterbiev na 13 wygranych wszystkie przed czasem in po prostu się inaczej bić nie umie niż ciągle napierając. Ale tutaj trafia na naprawde godnego rywala- moim zdaniem Kalajdzic jest tutaj niedoceniony a to bokser który został oszukany w walce przeciwko Marcusowi Browne a wiec czołówce tej kategorii (przegrał niejednoglośnie). I również ma bardzo dobry odsetek wygranych przed czasem (świetne warunki fizyczne). Krótko mówiąc- będzie bitka na wysokim poziomie i ktoś padnie ale Kalajdzic nie jest na na aż tak straconej pozycji jak sugerują kursy. Za drobne próbuje że Kalajdzic wygra przed czasem @15 



Miałem poruszać ten temat, jeśli chodzi o wysokie kursy na Kalajdzica. Ja do Beterbieva nie jestem przekonany, uważam że to zwykły bijok w stylu Czakijewa, tylko z lepszą kondycją. Podczas ostatniej walki z Johnsonem, zaliczył nawet deski chociaż szybko wstał. Kalajdzic za to został oszukany w walce z Brownem, natomiast nie walczył prawie 3 lata (w zeszłym roku stoczył 2 walki, które skończył w 1. rundzie), a zatem nie wiadomo w jakiej jest formie. Myślę, że Kalajdzić będzie starał się obskoczyć Beterbieva, ale w tym pojedynku wszystko może się zdarzyć i nie zdziwią mnie punkty lub ko dla jednego lub drugiego. Sam skorzystałem z okazji i postawiłem na Kalajdzica ale to bardziej na farta, korzystając z wysokiego kursu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
soczy 606

soczy

Użytkownik


Canelo mógł to skończyć przed czasem. Zamiast tego wolał tańczyć w pierwszych rundach.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
cytat z dnia 5 maja 2019 13:38 przez soczy


Canelo mógł to skończyć przed czasem. Zamiast tego wolał tańczyć w pierwszych rundach.



Myślę że nie. Według mnie Jacobs nie był ani razu podłączony. Tak jak pisałem w jednym z postów - Jacobs może wyglądać w tej walce jak pięściarz o klasę gorszy od Canelo i tak było. Kilka razy zmieniał pozycję i szczególnie w 6. rundzie jak przeszedł na lewą rękę, Alvarez musiał trochę zwolnić aby się przystosować, ale później już się przyzwyczaił i nic sobie z tego nie robił. Ogólnie walka była fajna i przede wszystkim czysta. Jestem nieco zdziwiony punktacją, szczególnie 2x 115:113. Ja punktowałem 116:112, ale spokojnie mogło być wyżej bo 2 z 4 wygranych przez Jacobsa rund były wyrównane i mogły iść w obie strony.



Pokaz siły (głównie fizycznej) dał Beterbiev. Kalajdzić był za słaby i chyba ta dłuższa przerwa zrobiła swoje. Jednak mnie Beterbiev nadal nie przekonuje. Słaba koordynacja, brak przyśpieszenia, jest też bardzo usztywniony, a w 3. rundzie jak doszło do wymiany ciosów to był według mnie już naruszony. Chciałbym zobaczyć go w walce ze Smithem Jr. 
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik


W ten weekend mamy dużo ciekawych walk. Przede wszystkim na ring wraca mój ulubiony pięściarz - Alexander Ustinov - który zawalczy z Joe Joycem. Pojedynek zakontraktowany na 10 rund, myślałem że Ustinov po kompromitacji z Charrem i demolce z Hunterem zawiesi już rękawice na kołku, jednak człapanie po ringu chyba jeszcze mu się nie znudziło. Mimo, że Joyce jakoś specjalnie mnie nie przekonuje, to jestem pewny że znokautuje Ustinova, a nawet jak nie znokautuje to ten sam się podda. Kurs na zwycięstwo przed czasem jest niski (1.30) i nie opłaca się na to grać. Ustinov raczej nie jest w stanie zagrozić Brytyjczykowi, gdyż musi mieć przynajmniej z pół rundy na to, żeby ustawić sobie przeciwnika i drugie pół rundy aby zastanowić się nad wyprowadzeniem ciosu prostego. Myślę, że można postawić na to, że pojedynek potrwa mniej niż 7,5 rundy (1.80).

Under 7,5 rundy - kurs: 1.80 (STS)



Jeśli chodzi o starcie Wildera z Breazealem, to moim zdaniem Wilder zaliczy kolejne KO. Breazeale ma bardzo słabą obronę, inkasuje dużo ciosów i nie ma szans aby wytrzymał mocne ciosy Wildera. Jest natomiast twardy, więc będzie wstawał i starał się walczyć do końca.

Wilder przed czasem - kurs: 1.40 (STS)

Wilder wygra w rundach 7-12 - kurs: 2.10 (STS)




W niedzielę w Krasnodarze zawalczy Rusłan Fajfer z Sergiejem Radczenką. Fajfer wraca po dobrym pojedynku z Tabitim w 1/4 WBSS, natomiast Radczenko po przegranej walce z Balskim. Walka zakontraktowana na 10 rund, Radczenko jest dosyć twardy, natomiast Fajfer nie ma raczej nokautującego ciosu, do tego walczy bardzo niewygodnie, dobrze balansuje tułowiem i jest ciężki do trafienia. 

Fajfer na punkty - kurs: 1.70 (STS)



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Również ciekawią mnie te walki i co do Wildera nie mam żadnych wątpliwości- Wilder skończy Breazeale przed czasem i raczej skłaniam się do rund 1-6.W każdym razie 1,40 pobieram zdecydowanie- Dominic ma już najlepsze lata za sobą, leżał już na deskach wiele razy i po prostu nie ma żadnych atutów. Do tego dochodzi aspekt psychologiczny- Wilder go wręcz zmasakrował na konferencjach przed walką, nawet odgrażając się że wychodzi do ringu go zabić. Ogólnie między nimi było spięcie pare lat temu- Wilder z bratem zaatakowali Dominica w momencie kiedy przebywał ze swoimi dziećmi.

Co do Ustinova to bez wątpienia skończony dziadek ale  bym uważał bo Joe Joyce jest totalnie przereklamowany co widzieliśmy w walce z Stiverne gdzie absolutnie nie zachwycił (a wręcz się skompromitował)- a Ustinov tez nie pada od pierwszego ciosu, z Hunterem był obijany sukcesywnie. Próg jest raczej wystawiony prawidłowo i spodziewam się że Joyce jednak wygra to przed czasem ale to właśnie może byc 6-7 runda.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Będzie gdzieś w TV transmisja walki Wildera?



Co do typu na tą walkę, to myślę podobnie jak xavi90, że Wilder wygra przed czasem i to dość szybko. Dobrze dla niego, że przy brał na masie, bo te 96 kg było przegięciem.
 
Do góry Bottom