>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jaka drukarka

G 0

grege01

Użytkownik
Jaką drukarke polecilibyście mi? chodzi mi o drukarke jak najbardziej oszczędną czyli tanią w zakupie i eksploatacji, jakość druku nie ma znaczenia. może byc laserowa albo atramentowa. z góry dzieki za propozycje ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
HP Deskjet F4180 .... niedroga max do 190 zł a jest dobra w eksploatacji. Nie narzekam na nią ;)
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
nigdy wiecej atramentowego HP. moj zaczal swirowac nie wiem czemu, czesto wcinał papier, chociaz był ustawiany idealnie. i drukowal sam jakies dokumenty po kilka razy:| powiecie ze albo wirus albo klikałem drukuj kilka razy i sie kolejka tworzyla. nic bardziej mylnego. coś ze steronikami albo pamięcią tej drukarki było nie tak.
obecnie posiadam Brother wielofukncyjną http://www.allegro.pl/item635914600_drukarka_brother_dcp_145_dcp_145c_tusze_kab_usb.html i jest bardzo fajna i wydajna.
 
A 2

areklipno

Użytkownik
tez polecam Brothera nie mam jej osobiście ale kilku znajomych ma i chwali ???? (dokładnie mają Brothera 135C) - jest dobrze rozwiązana sprawa z tuszami - są 4 i jeden kosztuje około 20 zł - a wiadomo że najczęściej marnuje się czarny...
 
O 0

olek44

Użytkownik
Ja mam Epsona - model L365. Jak na mój gust rewelacyjna. Dobrze i szybko drukuje, jest oszczędna. Co dla mnie ważne - drukuje z chmury i ze smartfona bezpośrednio. Teraz Epson ma promocję cashback więc za drukarkę można dostać zwrot części kosztów zakupu. Przy niektórych modelach jest to nawet 240 zł. I tusze do Epsonów są bardzo tanie.
 
patrixo 0

patrixo

Użytkownik
Tylko i wyłącznie laserowa, sam mama starego samsunga (już chyba nawet ich nie produkują) a drukuje jak należy, tylko bęben laserowy trzeba było wymienić po 5 latach, ale to normalne.
 
N 0

nachos

Użytkownik
Najtańsza w eksploatacji oczywiście atramentówka. Jest spory wybór naprawdę tanich urządzeń, teraz już za 300 zł dostaniemy całkiem porządny sprzęt. Warto zerknąć sobie na stronkę RTV Euro AGD albo po prostu przejść się do sklepu - ja tam kupiłem ostatnio swojego HP Deskjet Ink Advantage 1115, za - UWAGA - 99 zł. Produkt jest dostępny w wybranych sklepach, ale warto się przejść zobaczyć. Uważam, że jak na tą cenę sprawuje się super.
 
Do góry Bottom