>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchary w Polsce skandal??

Status
Zamknięty.
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Bardzo zaciekawil mnie ten komentarz do dzisiejszego &quot;tematu dnia&quot;:

Czy to przypadek?????
Organizator Remes sponsorem Lecha i Pucharu Polski, Polsat sponsorem Ślaska Wrocław i Pucharu Ekstraklasy!



Zeby tego bylo malo mecz odbyl sie w Chorzowie na Slaskim, dlatego tez gral ruch, ktory dostal sie do finalu po &quot;bezbarwnym&quot; meczu z Legia. Prawda wiec jest ze &quot;wszyscy&quot; skorzystali&quot;.
Moim zdaniem to nie przypadek, czekam na wasze komentarze.


P.S. Zeby bylo jasne, jestem kibicem Gornika Zabrze, aczkolwiek od czasow tematu korupcji nie ogladam zadnego meczu naszej ligi ani pucharu i splywa mi kto wygrywa.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
miejsce finału było znane w ćwierćfinale, a przynajmniej przed półfinałem. To że Remes to nic nie znaczy, rok temu jakoś nie zdobyli przecież...:p Myślałem,że o burde chodzi, bo przed rokiem była, w tym też... Coś z tymi finałami nie mogą sobie poradzić;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
To nie przypadek, tego pieknego gola nie strzelil Ulatowski, to byl Solorz po liftingu! Skandal! Domagam sie komisji sledczej z Janem Maria &quot;nicea albo smierc&quot; i Zbyszkiem Z.
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
To nie przypadek, tego pieknego gola nie strzelil Ulatowski, to byl Solorz po liftingu! Skandal! Domagam sie komisji sledczej z Janem Maria &quot;nicea albo smierc&quot; i Zbyszkiem Z.
zwykły user rozumiem,ale żeby MODERATOR pisał takie posty nic nie wnoszące do dyskusji....żal.a co do tematu to istny przypadek:jezora:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
No to drugi skandal, ze mod to napisal, przepraszam zrzekne sie funkcji i musze isc do psychologa zeby sobie z tym poradzic : (((
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
zwykły user rozumiem,ale żeby MODERATOR pisał takie posty nic nie wnoszące do dyskusji....żal.a co do tematu to istny przypadek:jezora:
A Ty co masz z tym żal? Wszyscy mowią, &quot;żal&quot; to ty też? Trendy to jest?

No to drugi skandal, ze mod to napisal, przepraszam zrzekne sie funkcji i musze isc do psychologa zeby sobie z tym poradzic : (((
Rox, napisz na PW, znam dobrego psychologa, uczęszczam do niego odkąd jestem modem :spokodfhgfh:
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
A Ty co masz z tym żal? Wszyscy mowią, &quot;żal&quot; to ty też? Trendy to jest?
Z tym &quot;zal&quot; itp. to już dosłownie przechodzi wszelkie pojęcie, sztandarowe hasła pokemonów i dzieci neo więc dziwi mnie, że jest tak nadużywane przez teoretycznie normalnych użytkowników. Jeszcze trochę to będziemy tu na forum widzieć napisy typu &quot;słittfocia&quot;, kOffAnY . Ludzie dajcie sobie z tymi głupowami spokój.

A co do tematu, to nie ma co się doszukiwać wszędzie jakiś spisków, zwykły przypadek.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Żal to negatywny stan emocjonalny spowodowany doznaną stratą.
Towarzyszy mu często trudność w pogodzeniu się, że tego, co utracone już
nie ma i wynikającym z tego brakiem akceptacji rzeczywistości takiej, jaka jest
tu i teraz. Występuje również w postaci żalu do kogoś za wyrządzone krzywdy,
niemożność pogodzenia się z realną sytuacją.


Co do tematu to przypadek. Lech po prostu mocny w tym sezonie więc wygrał Puchar Polski, natomiast wiele drużyn odpuściło Puchar Ekstraklasy co było szansą do właśnie takiego Śląska ;)

do zamknięcia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom