>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BANK... Jaki wybrać? Pytania, sugestie

peja 1

peja

Użytkownik
W jakich bankach macie konta ??

PS. Bo np. moja mama ma konto w PKO i co miesiąc musi przelewać tam pensję, a ja potrzebuję takiego banku, żeby nie trzeba było wpłacać kiedy oni chcą, tylko wtedy kiedy ja chcę !! Pomocy...

PS2. Ile takie konto w banku się zakłada ??
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ja mam w bzwbk, wpłacam kiedy i ile chce, tylko że ja mam konto które jest darmowe do 30 roku życia i jedyne co musze to chyba trzy razy na trzy miesiące coś kartą kupić (baton w sklepie i załatwione ;) ) a jak się nie kupi to zabierają 15zł z konta. Nie narzekam, wszystko jest ok. A konto zakładałem, hmmm nawet nie pamiętam ile ale może z 20 minut ale na karte czekałem około tygodnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Polecam Ci konto elektroniczne Inteligo. Inteligo wchodzi w skład PKO BP, ale cennik jest całkiem inny. Przelewy wewnątrz banku masz za darmo, poza bank 0,99zł. Jeżeli masz na koncie minimum 100zł nie pobierają Ci prowizji za prowadzenie konta. Co miesiąc płacisz jedynie 1zł za kartę płatniczą Visa Electron i ewentualnie za jakieś usługi, które sobie zamówisz np. funkcja sms, bardzo dobra, jeżeli wybierasz pieniądze z konta to od razu Ci sms przyjdzie na komórkę potwierdzający wypłatę, a jeżeli ktoś Ci wpłaci pieniądze np. z BAh, dostaniesz powiadomienie na komórkę. Z pozostałych zalet to ogromna baza bankomatów, w których możesz wybierać kasę o każdej porze dnia. Także oprocentowanie jest bardzo dobre. Naprawdę polecam. Założenie konta trwa około 2 tygodni.

Możesz również wybrać konto elektroniczne w mBanku. Tam są jeszcze niższe ceny. Zero złoty wewnątrz banku przelewy, natomiast poza bank tylko 50 groszy. Ale mało bankomatów. Prowadzenie tego konta jest całkowicie za darmo

Jeżeli chcesz założyć konto, musisz wziąć pod uwagę, do którego banku masz blisko. Ponieważ dyskonford sobie zrobisz, jeżeli założysz konto w banku, który jest w bardzo dalekiej odległości od twojego miejsca zamieszkania...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie piszcie mi na PM pytania, tylko na forum, gdyż to bardzo ciekawy temat i każdy na pewno chce o tym jak najwięcej wiedzieć.

Czy trzeba być pełnoletnim by mieć konto bankowe?

Nie. W większości banków dolnia granica to 13 rok życia. Tak jest m.in w MultiBanku, Inteligo czy mBanku
 
peja 1

peja

Użytkownik
Nie no to konto w INTELIGO jest bardzo interesującym pomysłem ???? // przejżałem ich ofertę i jestem bardzo zadowolony :p // W sumie tracisz tylko 1 zeta na miesiąc za kartę kredytową... Podpisuję się pod Marcinem, kto nie ma konta w Inteligo, a chce mieć własne konto bankowe niech się nie wacha, tylko zakłada...

PS. wielkię dzienx Marcinie za pomoc... ( masz u mnie browara ) :p
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja akurat chce zmienic bank i mi ludzie polecaja INTELIGO, tutaj widze bardzo zachęcającą ofertę ???? I doszedłem do wnoisku, że w sierpniu założe tam konto ????

Dzięki za info i POZDR :!: :mrgreen:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeszcze dodam, iż w Inteligo naprawdę super szybko odbywają się przelewy. Ja w poniedziałek (26.06, rano) zleciłem wypłatę z konta na BAW i BAH piniążków, a dziś (28.06 godz. 17:00) z obu buków kasa napłyneła. Jak wpłacam kasę na konto w PKO to transkacja trwa ok. 6-8 godzin.

Jedynym minusem dla niektórych może być, iż trzeba mieć minimum 100zł na koncie, w innym przypadku odtrącają 5zł co miesiąc. A w mBanku można mieć 0zł na koncie i są troszkę niższe ceny przelewów...
 
peja 1

peja

Użytkownik
Ej mam jeszcze jedno pytanie, no więc :

Jeżeli chcę wpłacić kartą kredytową kase na BAW przypuśćmi 100 zł to odtrącają mi 2 % z tego , czyli w tym przypadku 2 złote tylko... Czy 2% ale w Euro czyli na nasze złotówki coś koło 10 zł ??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ej mam jeszcze jedno pytanie, no więc :

Jeżeli chcę wpłacić kartą kredytową kase na &lt;u&gt;BAW&lt;/u&gt; przypuśćmi 100 zł to odtrącają mi 2 % z tego , czyli w tym przypadku 2 złote tylko... Czy 2% ale w Euro czyli na nasze złotówki coś koło 10 zł ??
W złotówkach.
Jeżeli wpłacisz na konto w BAW 100zł, to z konta bankowego potrącą Ci 102zł i ani grosza więcej.
 
koper 29

koper

Użytkownik
Ja akurat chce zmienic bank i mi ludzie polecaja INTELIGO
Mam pytanie moge założyć konto nic na nie nie wpłacająć? chciałbym zlecić przelew z starbet niemieckiego i wtedy by juz było 100zł na koncie, da sie? czy trza od razu wpłacić?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja akurat chce zmienic bank i mi ludzie polecaja INTELIGO
Mam pytanie moge założyć konto nic na nie nie wpłacająć? chciałbym zlecić przelew z starbet niemieckiego i wtedy by juz było 100zł na koncie, da sie? czy trza od razu wpłacić?
Jeżeli chodzi o inteligo, to nie musisz wpłacać tego 100zł od razu jak założysz konto. Do miesiąca od założenia konta, wtedy, gdy będą Ci rozliczać np. z odsetek czy za kartę płatniczą.
 
roger-morales 0

roger-morales

Użytkownik
Re: BANK... Jaki wybrać? Pytania, sugestie...
W jakich bankach macie konta ??

PS. Bo np. moja mama ma konto w PKO i co miesiąc musi przelewać tam pensję, a ja potrzebuję takiego banku, żeby nie trzeba było wpłacać kiedy oni chcą, tylko wtedy kiedy ja chcę !! Pomocy...

PS2. Ile takie konto w banku się zakłada ??
Ja zdecydowanie polecam mBank. Wszystko latwe i czytelne, oczywiscie bezpieczesntwo 100%, mozesz byc pewny ze nikt Ci sie nie wlami itp bo sa rozne kody i takie tam duperele ;) Ogolnie szybko ksieguja kase, brak oplat za prowadzenie i otworzenie konta.
 
koper 29

koper

Użytkownik
a czy jest możliwość wejść online do banku i śledzenie wpłat? i ile biorą prowizji za wybieranie kasy z bankomatów PKO, aha a Sezam MAX ma to ktoś?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
a czy jest możliwość wejść online do banku i śledzenie wpłat? i ile biorą prowizji za wybieranie kasy z bankomatów PKO, aha a Sezam MAX ma to ktoś?
Jeżeli mówisz o inteligo to naturalnie, że tak. To bank elektroniczny, czyli wszystko przez neta załatwiasz. Wszystkie transakcje Ci wyświetlają się na stronie, nawet jak to jest grosz. Nawet masz usługę sms. Na komóre przyjdzie Ci potwierdzenie wypłaty/wpłaty na konto czy to z bankomatu czy innego przelewu.
Sezam MAX- nie mam
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Mam pytanie czy w tym banku trzeba wpłacać jakieś minimum miesięczne ? I jaki jest koszt założenia konta i jego prowadzenia ;-)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
dzięki a nie wiesz ile biorą kasy z MBANKU jak wybierasz pieniądze z bankomatów PKO?
Tu musisz wejść na strone mBanku i sprawdzić cennik, tam to pisze.

Mam pytanie czy w tym banku trzeba wpłacać jakieś minimum miesięczne ? I jaki jest koszt założenia konta i jego prowadzenia
Jeżeli mówimy o mBanku to nie ma min. wpłaty, a prowadzenie konta jest za darmo. Założenie również jest za free.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Mam pytanie czy w tym banku trzeba wpłacać jakieś minimum miesięczne ? I jaki jest koszt założenia konta i jego prowadzenia Wink

Zgadza sie mbank jest bezplaty nie pobiera zadnych oplat stałych podobie jest z inteligo ale tylko wprzypadku jak osiadamy wkeksza kwote niz 100zł to wtedy niepobierane sa zadne oplaty
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Ej a jak to to jest z tym saldem w Inteligo??Bo wy piszecie ze aby bank nie pobierał tych 5 zł musicie miec conajmniej 100zł na koncie a to czasem nie jest tak ze to musi byc tak ze co miesiac 100zł musi wplynac lub wyplynąc z konta abny nie placic tej prowizji??Kolejne pytanie czy takiekonto w Inteligo mozna usunąc??Tzn kiedy nie bede mial juz zadnych pieniedzy, skacze z bukmacherstwem;:)P) to moge zamknąc konto??
 
Do góry Bottom