>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Progresja-mój pewny system

Status
Zamknięty.
T 0

tolider

Użytkownik
Witam. Do tej pory nie udzielałem się na forum tylko obserwowałem, analizowałem i doszedłem do pewnej perfekcji o ile tak to można nazwać, bo jak już wszyscy wiemy nie ma PEWNIAKÓW. Mój system jest jak klasyczna progresja, nawet dla tych co nie mają zasobnego portfela o ile nie będziesz zbyt łapczywy na szybkie zarabianie, bo to niestety jest zgubne (wiem z własnego doświadczenia). Korzystam obecnie z buka Bwin, ponieważ jest najbardziej przyjazny dla oka. Minusem systemu jest czasochłonność, ponieważ obstawiam na żywo, głównie piłkę nożną ewentualnie hokej.
Teraz szczegóły:
1) Wybierz sobie progresję odpowiadającą Twoim możliwościom finansowym (ja stosuję podwajanie stawki, czyli: 2zł,4zł,8zł,16zł,32zł,64zł do tej pory nie przekroczyłem progu 32zł, ale dla początkujących radzę stosować Ciąg Fibonacci’ego
2) sprawdź listę najbliższych meczów, zobacz tabelę interesujących Ciebie drużyn i zobacz statystyki, a konkretnie ile spotkań rozegrali i ile bramek zdobyli, jeżeli podzielisz sobie ilość spotkań przez strzelone bramki i wyjdzie Ci liczba zbliżona do 1,5 lub większa to znak,że warto obstawiać.
3) dla tych ze &quot;słabszym&quot; kontem proponuję od 2zł stawiać ,że bramka padnie w przedziale między początkiem spotkania a 15minutą, ale dopiero wtedy kiedy kurs będzie zbliżony do 3zł lub większy
4) czekaj do 15min, jeżeli nie padnie gol stawiaj w przedziale 15-30min i tak dalej aż do skutku, aż padnie gol. Pamiętaj, że staranna selekcja jest podstawą do skutecznego obstawiania.
5) Jeżeli padnie bramka, a co za tym idzie Twoja wygrana, zakończ obstawianie na tym spotkaniu i wybierz następne zaczynając od stawki 2zł. Czasami kieruję się przeczuciem i obstawiam dalej to samo spotkanie, ale to już kwestia &quot;wprawy&quot;

Teraz ważne uwagi.
1! Nie bądź chciwym i nie wierz w szybki zarobek nawet jeżeli będzie Ci dobrze szło na początku - to się zwykle źle kończy.
2! Nie szukaj na siłę spotkań na które nie jesteś do końca przekonany
3! Jeżeli nie padnie w meczu bramka, nie próbuj się odgrywać zacznij kolejne spotkanie od 2zł
4! Warto zagłębić się w historię wybranych zespołów i wyeliminować spotkania które mogą skończyć się bezbramkowym wynikiem.
5! Myśl statystycznie, nie czytaj o pewniakach na forum, bo takowe nie istnieją, chodzi tylko o to, żeby zminimalizować ryzyko jak tylko można
Trochę o mnie i moim doświadczeniu, które jest niewielkie, ale przynosi pozytywny skutek.
Z bukmacherką mam do czynienia od ponad miesiąca, kilka lat temu próbowałem w totomixach i profesjonalach , ale oczywiście bez efektów, obecnie gram na Bwin i jestem zadowolony. Mój wkład wyglądał następująco:
Założenie konta na Expekt, wpłata 20zł i zerowy wynik - zrezygnowałem z tego buka, następnie Bwin, wpłata 40zł, bonus 20zł, wciągnąłem 2 znajomych z czego za 1 dostałem 40zł, czyli 100zł do obrotu. Próbowałem różnych metod obstawiania, doszedłem do 215zł i przez moją chciwość zostało mi 19zł, grałem bo grałem kierowałem się typami innych osób i nie byłem sumienny w tym co robię. Poczytałem o progresji, ale z remisami mi nie wychodziło większe ryzyko utraty środków niż mój budżet na to pozwalał.
Dwa tygodnie temu stosując mój system z tych 19zł co mi zostało doszedłem do takich efektów:
240zł mam na lokacie niech tam sobie też pieniążki się mnożą :), gram tak,że 150zł zostawiam na koncie buka, resztę przelewam na konto z lokatą oczywiście po przekroczeniu limitu jaki daje nam buk na wypłatę, tak żeby nie kusiło, wiadomo o co chodzi. Zawsze zaczynam od 2zł przy mojej progresji i doszedłem do takiego wyniku, że średnio dziennie wyciągam około 50zł, uważam, że jest to niezły wynik i więcej nie chcę, bo jeszcze raz powtarzam, że chciwość ma ujemny skutek. Jest to niezły wynik aczkolwiek mam też w ciągu tych dwóch tygodni dwie porażki spowodowane nieuwagą, mianowicie przegapiłem przedział czasowy i padła bramka w momencie kiedy nie miałem obstawionego spotkania dlatego też powtarzam po raz kolejny SUMIENNOŚĆ i POŚWIĘCONY CZAS NA ANALIZĘ gwarancją sukcesu.
Proszę bardzo o spostrzeżenia, sugestie i rady, może wspólnie udoskonalimy jeszcze ten system. Jestem bardziej statystą niż znawcą sportu co zapewne widać po mojej pisowni, mimo mojego wieku 28lat wolę bardziej statystykę niż wywody na temat która drużyna wygra ponieważ nie znam się na tym. Może to jest + tego, że na razie wygrywam. Oczywiście to są moje 2 tygodnie, tylko 2 tygodnie i może nie ma co jeszcze ogłaszać mega sukcesu, a może ktoś ma lepszy system zarabiania i nie ma się czym chwalić :). Cieszę się takim osiągnięciem, bo przynosi mi korzyści, a nie straty.
Tego posta napisałem trochę chaotycznie i jeżeli ktoś czegoś nie rozumie, to proszę pisać na prv.
Pozdrawiam
Tomek
 
T 0

tolider

Użytkownik
dodam jeszcze, że nie trzeba stawiać od początku meczu, bo w tym przedziale czasowym pada mało bramek, ale padają więc jeżeli przeczekasz pierwsze 15min i w tym momencie padnie bramka to odpuść sobie to spotkanie i wyszukaj kolejnego -)
 
K 5

kamil6109

Użytkownik
Ja juz stawialem tym system i pech chcial (stawialem japonska lige poniewaz czesto pada duzo bramek w meczu) ze wynik byl 0:0 a ze chcialem sie szybko wzbogacic przegralem caly budzet ale sposob jest nie glupi tylko trzeba miec kasy na conajmnioej 2 mecz by grac progresja
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Ja juz stawialem tym system i pech chcial (stawialem japonska lige poniewaz czesto pada duzo bramek w meczu) ze wynik byl 0:0 a ze chcialem sie szybko wzbogacic przegralem caly budzet ale sposob jest nie glupi tylko trzeba miec kasy na conajmnioej 2 mecz by grac progresja

Do tzw. ,,overów&quot; w meczu wybierałbym takie ligi jak np: niemiecka Bundesliga czy holenderska &quot;Eredivisie,gdzie kursy na te spotkania nie sa złe,a rprawdopodobieństwo raczej większe niż w lidze japońskiej ;p
 
B 4

bongo84

Użytkownik
zgubny system. Grając tym systemem ugrasz jakies grosze, aż w końcu trafisz na 0-0 i wtopisz wszystko co ugrales do tej pory, albo i wiecej. I tyle na ten temat mam do powiedzenia.
 
T 0

tolider

Użytkownik
zgubny system. Grając tym systemem ugrasz jakies grosze, aż w końcu trafisz na 0-0 i wtopisz wszystko co ugrales do tej pory, albo i wiecej. I tyle na ten temat mam do powiedzenia.
Liczę się z taką możliwością, ale nie ma idealnych systemów, jak już pisałem liczy się wyeliminowanie granic błędu jak to tylko jest możliwe. Poza tym jeżeli trafię na 0:0 musiałbym na dzień dzisiejszy 3 razy z rzędu trafić na 0:0 żeby stracić wszystko,a to już jest mega pech, zbliżony do trafienia 6 w totka :). Nie należę do ryzykantów i nie będę próbował się odgrywać i przede wszystkim nie uzależniam się od niczego, wiem kiedy powiedzieć stop żeby nie przeholować. Uważam, że to duży plus w bukmacherce.
Dzięki za uwagi
 
T 0

tolider

Użytkownik
Zdziwisz się jak ten mega pech Ciebie dopadnie ;)
Może jakieś przykłady, bardziej bezpiecznego obstawiania? Widzę,że nie odkryłem ameryki, wypowiadają się osoby o sporym stażu... Może można coś ulepszyć ?
pozdro
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Może jakieś przykłady, bardziej bezpiecznego obstawiania? Widzę,że nie odkryłem ameryki, wypowiadają się osoby o sporym stażu... Może można coś ulepszyć ?
pozdro
Może koledze chodziło o to,że zdarzaja sie pechowe serie ????
 
B 4

bongo84

Użytkownik
jak dla mnie progresja to jeden z glupszych systemow jaki widzialem. Zyski nie adekwatne do ryzyka. I komus się wydaje, ze jak sie trafi na czarna serie to ona sie kiedys skonczy i wygra w koncu. Kwestia tylko co sie wczesniej skonczy: czarna seria czy budzet. Wygrywasz wszystko fajnie, cacy, a trafisz na czarna serie i tracisz wszystko i po zabawie.
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
Mi sie wydaje lepsze niz zwykla progresja, gramy tak przez cale spotkanie w ktorym wiemy ze bedzie bramka, no i max dojdzie do 32 zl - godne uwagi :]
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Mi sie wydaje lepsze niz zwykla progresja, gramy tak przez cale spotkanie w ktorym wiemy ze bedzie bramka, no i max dojdzie do 32 zl - godne uwagi :]
jak zaczniesz grac od 1zl to tak. I co zamierzasz ryzykować ponad 60 zl dla paru zlotych zysku?
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
tak, a czy grajacy progresja maja zamirac ryzykowac dal kilku zlotych zysku ?

a) masz wiecej zdarzen niz remisow no i prawdopodobienstwo jest wieksze ze strzela w jakimstam okresie


b) kursy po 2.95 - kilka groszy nizsze niz na remis - czy to tylko kilka zlotych ?

Ps. Mimo wszystko, ja sproboje zagrac na papierze kilka zdarzen tym tragicznym systemem.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
moze nie jest taki tragiczny. mozna sie pobawic. Zarbic pare groszy i tyle. Na dluzsza mete nie polecam
 
T 0

tolider

Użytkownik
Spotkałem wielu ludzi co uprawiają ten hazard, jedni dalej to ciągną inni opowiadają bajki, że było super po 3 tysiące i więcej zarabiali ale nie grają bo im się nie chce, bujda czy prawda? Samo się nasuwa, że coś jest nie tak. Ja tam bym chciał dużo zarabiać, ale jakoś mi się pieniądze nie trzymają, nie mam szczęścia, czy głowy do tego? Wypowiedzcie się, ile zarabiacie na tym?? Czytałem niedawno jakiś tam ranking typerów i prześledziłem jednego speca z &quot;górnej półki&quot; i w ciągu roku jest na + około 300-500zł jakoś tak mi wychodziło, bo udostępniał swoje statystyki. Ja jak na razie jestem zadowolony ze swoich osiągów, po napisaniu pierwszego mojego posta postanowiłem złamać swoje zasady i nie skończyć na 50zł zysku, na tą chwilę mam już 97zł do przodu i cały czas zaczynam od 2 złotych, zrobiło mi się gorąco przy spotkaniu FC Basel - FC Sion ponieważ pierwszy gol padł w 74 minucie a skończył się wynikiem 2:2 i z tego spotkania miałem najwięcej kasy. Wiadomo, że w tygodniu odbywa się mniej spotkań i tyle się nie wyciągnie, ale myślę, że dla tych co mają więcej czasu 1500zł miesięcznie uda się wyciągnąć. Jeżeli są to grosze no to wyszedłem troszkę na &quot;buraka&quot;, ale mnie taka sumka zadowala w zupełności. Myślę, że jeżeli mi nie odbije i nie będę zaczynał od większych sumek to system się sprawdzi.
Pozdrawiam
 
B 4

bongo84

Użytkownik
od marca jestem 6 baniek do przodu, bez żadnego bawienia sie w takie pierdoly.. Padnie Ci 2 razy 0-0 i będziesz już na minusie.
 
T 0

tolider

Użytkownik
tak, a czy grajacy progresja maja zamirac ryzykowac dal kilku zlotych zysku ?

a) masz wiecej zdarzen niz remisow no i prawdopodobienstwo jest wieksze ze strzela w jakimstam okresie


b) kursy po 2.95 - kilka groszy nizsze niz na remis - czy to tylko kilka zlotych ?

Ps. Mimo wszystko, ja sproboje zagrac na papierze kilka zdarzen tym tragicznym systemem.

Dodam, że kursy są niekiedy wyższe niż na remis, większe prawdopodobieństwo trafienia niż remisu no i oczywiście szybciej znasz swój wynik, co za tym idzie szybszy zarobek. Jak się bardziej w to zagłębicie to można się bawić w tzw. wyczekiwanie na początku spotkania, nie stawiasz od razu tylko w 10minucie meczu, wtedy kurs podchodzi około 7zł, kilka razy tak trafiłem, że w tym przedziale 10-15 min gry padła bramka po ładnym kursie. Niech mi ktoś opisze w czym progresja na remisy jest lepsza niż moja na bramki? Ja widzę tylko 1 + , nie trzeba siedzieć tyle przy kompie.

Co do groszy w moim systemie to nie jest tak do końca,
załóżmy kurs 3zł (chociaż często dochodzi do 4zł)

przedział \/ stawka \/ wygrana \/ strata \/ zysk

0 - 15min \/ 2zł \/ 6zł \/ 2zł \/ 4zł
15 - 30min \/ 4zł \/ 12zł \/ 6zł \/ 6zł
30 - 45min \/ 8zł \/ 24zł \/ 14zł \/ 10zł
45 - 60min \/ 16zł \/ 48zł \/ 30zł \/ 18zł
60 - 75min \/ 32zł \/ 96zł \/ 62zł \/ 34zł
75 - 90min \/ 64zł \/ 192zł \/ 126zł \/ 66zł

Tak to się przedstawia przy mojej progresji, a są też bardziej bezpieczne, dają mniejszy zysk ale mniejsze ryzyko utraty większej kasy.
 
K 5

kamil6109

Użytkownik
Dodam, że kursy są niekiedy wyższe niż na remis, większe prawdopodobieństwo trafienia niż remisu no i oczywiście szybciej znasz swój wynik, co za tym idzie szybszy zarobek. Jak się bardziej w to zagłębicie to można się bawić w tzw. wyczekiwanie na początku spotkania, nie stawiasz od razu tylko w 10minucie meczu, wtedy kurs podchodzi około 7zł, kilka razy tak trafiłem, że w tym przedziale 10-15 min gry padła bramka po ładnym kursie. Niech mi ktoś opisze w czym progresja na remisy jest lepsza niż moja na bramki? Ja widzę tylko 1 + , nie trzeba siedzieć tyle przy kompie.

Co do groszy w moim systemie to nie jest tak do końca,
załóżmy kurs 3zł (chociaż często dochodzi do 4zł)

przedział \/ stawka \/ wygrana \/ strata \/ zysk

0 - 15min \/ 2zł \/ 6zł \/ 2zł \/ 4zł
15 - 30min \/ 4zł \/ 12zł \/ 6zł \/ 6zł
30 - 45min \/ 8zł \/ 24zł \/ 14zł \/ 10zł
45 - 60min \/ 16zł \/ 48zł \/ 30zł \/ 18zł
60 - 75min \/ 32zł \/ 96zł \/ 62zł \/ 34zł
75 - 90min \/ 64zł \/ 192zł \/ 126zł \/ 66zł

Tak to się przedstawia przy mojej progresji, a są też bardziej bezpieczne, dają mniejszy zysk ale mniejsze ryzyko utraty większej kasy.
Zeby zaoszczedzic mozna stawiac dopiero od 15 minuty wtedy dojdzie sie tylko do 32 zł i na mecz trzeba postawic tylko 64 zł a nie 128 zł
 
T 0

tolider

Użytkownik
Zeby zaoszczedzic mozna stawiac dopiero od 15 minuty wtedy dojdzie sie tylko do 32 zł i na mecz trzeba postawic tylko 64 zł a nie 128 zł
Dokładnie masz rację, pisałem o tym wcześniej, ale wtedy jest ważne, że jeżeli padnie w tych pierwszych 15min bramka to powinniśmy odpuścić sobie już ten mecz, ponieważ dużo jest wyników jednobramkowych.
 
E 0

emesel00

Użytkownik
Hmm, myśle że to bardzo dobry system bo naprawdę musiałbyś mieć pecha trafiając 3x pod rząd mecze z wynikiem 0-0. No ale niestety trzeba mieć niezły budżet na początek.
no i nie w każdym buku jest opcja na live z tymi bramkami ;/ np w Expekcie nie ma.
a Ty w jakim testowałeś?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom