>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

maximus88

Status
Zamknięty.
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Liga Szwedzka
Trelleborgs FF v Orgryte IS 1 1,6 - 5/10
Trelleborgs FF(-1) v Orgryte IS 1 2,75 - 4/10
BET365
Zadziwiają mnie kursy które wystawiają bukmacherzy przeciwko tej drużynie.
Krótko gości przedstawie w statystykach :
Orgryte
- zagrali w tym sezonie 6
- zdobyli 0 pkt
- stosunek bramek 1-15 !
Coś w drużynie beniaminka ewidentnie się nie klei i pokazują to od pierwszego meczu w którym zdobyli swoją jedyną bramkę przegrywając 1-5 na własnym stadionie przy 17-tysięcznej publiczności co jak na ligę szwedzką jest naprawdę dobrym wynikiem - lecz gra gospodarzy nie przypadła kibicom do gustu, na następnych meczach było nieco ponad 3 tyś. ludzi. Bukmacherzy cały czas zasypują prezentami w postaci ładnych kursów w przypadku tej drużyny, ostatnio w pucharze grali z zespołem 3-ligowym, można było sądzić że w takiej sytuacji całkowicie odpuszczą, przegrali 2-0 ale skład tylko trochę różnił się od ligowego.
Trelleborg przegrał w pucharze po dogrywce i to 5-1 ale ich skład w tym meczu był bardzo odmłodzony i daleki od tego który zobaczymy w piątek.
Wyniki gospodarzy w tym sezonie nie zachwycają ale też mieli dość wymagających przeciwników i dorobek też nie najgorszy 1-3-1.
W ostatnim czasie drużyne Orgryte pogrążyła kontuzja najbardziej doświadczonego gracza Marcusa Allbacka.
Krótko mówiąc wszelkie aspekty przemawiają za gospodarzami, lecz wiadomo - to jest piłka nożna, wszystko się może zdarzyć. Ja biorę handi po naprawdę ciekawym kursie.
Wrzuciłem już dziś, kurs pewnie będzie spadać.
EDIT : 2-1
Trelleborgs FF v Orgryte IS 1 1,6 - 5/10 ✅
Trelleborgs FF(-1) v Orgryte IS 1 2,75 - 4/10 ⛔

 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Liga szwedzka &amp; liga słoweńska
Örgryte IS vs. Brommapojkarna 2 2,4 3/10 BET365
Örgryte IS vs. Brommapojkarna( -1) 2 4,6 1,5/10 BAH
Drużyny gospodarzy przedstawiać już nie muszę, bardzo spodobał mi się kurs jaki po raz kolejny wystawiono przeciwko tej drużynie. Faktem jest, że kiedyś punkty w końcu zdobyć muszą , ale póki tego nie zrobią a buki będą sypać takimi kursami biorę bez zastanowienia.
Trochę o drużynie gości w takim razie....
Brommapojkarna tak samo jak gospodarze to beniaminek, grają tym samym ustawieniem oraz składem bardzo zbliżonym do tego z zeszłego sezonu. Radzą sobie póki co naprawdę nieźle - w 6-ciu meczach zdobyli 11 punktów i są w górnej części tabeli. Smaczku dodaje fakt, że ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami w zeszłym roku na stadionie Orgryte zakończył się wynikiem 5-0 dla gospodarzy, myśle że to doskonała okazja do rewanżu.
edit: 1-1
Örgryte IS vs. Brommapojkarna 2 2,4 3/10 BET365 ⛔
Örgryte IS vs. Brommapojkarna( -1) 2 4,6 1,5/10 BAH
⛔


Drava Ptuj vs. NK Ljubljana 1 1,85 4,5/10 BAH
Drava Ptuj vs. NK Ljubljana(+1) 1 3,4 3,5/10 BAH
Od razu zaznaczam, że jest to typ oparty tylko na suchych statystykach, trudno było znaleźć konkretne informacje na temat ligi słoweńskiej, choć gdzieś napewno widnieją. Dziwna sytuacja wydarzyła się w drużynie gospodarzy, drużynie która w okresie od 4.10.2008 do 8.4.2009 nie wygrała żadnego z 18-stu kolejnych meczy ! W tym czasie 14 razy ponieśli porażkę!
Wcześniej wypadało zaznaczyć, że początek sezonu mieli całkiem niezły, podczas tej czarnej serii spadli na ostatnie miejsce w tabeli.
A tu nagle co się dzieje .... ?
Drużyna ta wygrywa 4 kolejne mecze lejąc po kolei czołowe drużyny ligi, u siebie jak i na wyjazdach. Dwa razy złapałem ich po kursie 5,5 w tym czasie. Brakuje im jeszcze kilku punktów do ucieczki z miejsca które ,,premiuje,, grą w barażach spadkowych. W meczu z drużyną która o utrzymanie powinna byś spokojna i w takiej formie liczę, że poradzą sobie conajmniej tak dobrze jak z drużynami które w przyszłym sezonie będą grały w europejskich pucharach.
P.S. Mecz w środę, nie wiem jak będzie z kursami, dziś na początku były w granicach 2,0 ale szybko spadły, jutro zamierzam to zagrać w Fortunie jeśli kurs 2,1 się utrzyma.
edit: 2-1
Drava Ptuj vs. NK Ljubljana 1 1,85 4,5/10 BAH ✅
Drava Ptuj vs. NK Ljubljana(+1) 1 3,4 3,5/10 BAH
⛔
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Mistrzostwa Europy U17
Hiszpania - Szwajcaria 1 1,75 3/10 BET365
Hiszpania - Szwajcaria(+1) 1 3,3 2/10 BET365
Kursy wystawione przez bukmacherów na to spotkanie zachęcają do gry, szczególnie podoba mi się kurs na handi - inni bukmacherzy oferują dużo mniejszy ( 2,5-2,7 ).Hiszpanie to wielokrotni zdobywcy pucharów rozgrywek młodzieżowych, wiadome jest, że za każdym razem są to inni zawodnicy jednak nie ma wątpliwości, że szkolenie stoi tam na najwyższym poziomie. Hiszpanie to zwycięzcy dwóch ostatnich turniejów. Trafili do bardzo mocnej grupy gdyż za sobą mają mecze z Włochami i Francją - obydwa bezbramkowe co w tej kategorii wiekowej jest dość dziwne, ja miałem okazje oglądać ostatnie pół godzinki meczu z makaroniarzami i mieli oni naprawdę spore problemy żeby wyjść z własnej połowy i szczęśliwie dowieźli remis do końca.
Hiszpania ten mecz musi wygrać aby awansować dalej ...
Szwajcaria to póki co rewelacja turnieju, remis z Francją oraz wygrana z Włochami 3-1 mogą robić wrażenie, tylko że wygrana z Włochami stała się faktem na skutek jednej sytuacji z 27 minuty kiedy to bramkarz włoski Mattia Perin faulował w polu karnym za co został wyrzucony z boiska no i oczywiście do tego bramka z wapna.
Z Francją zdobyli bramkę po rzucie rożnym także moim zdaniem wyniki te nie są odzwierciedleniem fantastycznej gry Szwajcarów a o godzinie 11:00 zaczną udowadniać to Hiszpanie.
Mimo wszystko ze stawką bez szaleństw gdyż jest to piłka młodzieżowa - jeszcze bardziej nieprzewidywalna niż futbol seniorów.
edit : 0-0 sytuacji mnóstwo ale efekt jak wcześniej ...
Hiszpania - Szwajcaria 1 1,75 3/10 BET365 ⛔
Hiszpania - Szwajcaria(+1) 1 3,3 2/10 BET365 ⛔
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Liga Hiszpańska
Numancia v Rec de Huelva 1 2,37 3/10 BET365
Numancia v Rec de Huelva(+1) 1 5,02 1/10 BETSAFE
Mecz o życie dla obydwu drużyn, do końca sezonu pozostało obydwu zespołom po 3 spotkania i przegrany dzisiejszego meczu raczej żegna się z ligą. Oprócz faktu, że to właśnie Numancia jest gospodarzem tego spotkania do grania na nich skłania mnie forma z ostatnich kolejek oraz ogólne zestawienie meczy Numanci na własnym terenie. Bilans 8-3-6 prezentuje się całkiem przyzwoicie i pokazuje, że u siebie grać potrafią, odprawiali w tym sezonie m.in. Barcelonę czy Valencię. Recreativo natomiast całkiem dobrze spisuje się na wyjazdach ale tym razem będą grać trochę osłabieni i to jest główny powód dla którego dziś stawiam przeciwko nim. Nie zagra obrońca Nasief Morris który w ostatnim meczu doznał kontuzji - do tej pory wystąpił we wszystkich spotkaniach Recreativo w tym sezonie co jest całkiem niezłym wyczynem. Nie zagra również argentyńczyk Cristian Meidana ale ten mlodziutki chłopak akurat pojawiał się wchodząc z ławki. Nie zagra też czołowy napastnik Camunas- autor 10 bramek oraz 6 asyst w tym sezonie, nie zobaczymy również kolejnego obrońcy Cesara Arzo. Te wszystkie braki a przede wszystkim ubytek w postaci Morrisa oraz Camunasa stawiają w bardzo trudnej sytuacji ekipę Recreativo.
edit: 1-0
Numancia v Rec de Huelva 1 2,37 3/10 BET365 ✅
Numancia v Rec de Huelva(+1) 1 5,02 1/10 BETSAFE
⛔
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Sprawdenie źródła
Sprawdzam źródło z tego oto forum:
http://fixedgame.phorum.pl/
Historia wygląda ciekawie, 2 ostanie typy również na screenach, z expekta jak wiadomo może być różnie ale screen z BET365 wygląda na prawdziwy. Zagadałem do kolesia, zażyczył sobie 50 zł, utargowałem na 25 przed i 25 ewentualnie po meczu. Zobaczymy ....
Kurs dość spory.
Sao Paulo v Atletico PR 2 7,0 BET365

Stawki nie podaję gdyż tak jak napisałem jest to sprawdzenie.
edit: 2-2
Sao Paulo v Atletico PR 2 7,0 BET365 ⛔
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Finaliści ligi mistrzów
Wszyscy zabierają się za typowanie zwycięzcy pucharu Europy a tu proszę, weekend poprzedzający finał zapowiada się całkiem ciekawie ale dla Barcy i Manu to już bez znaczenia. Za to ich przeciwnicy walczą o życie, utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Dla mnie pewne jest, że obydwa składy będą znacznie różnić się od tych które zobaczymy w finale...
FC Barcelona - CA Osasuna X2 2,0 BAH 3/10
Hull - Man Utd 1 3,0 BET365 3/10
edit:
FC Barcelona - CA Osasuna X2 2,0 BAH 3/10 0-1 ✅
Hull - Man Utd 1 3,0 BET365 3/10
0-1 ⛔
Młodzi zawodnicy ManU zaprezentowali się naprawdę dobrze, piękna bramka, ładny mecz.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Roland Garros
Gisela Dulko - Anna-Lena Groenefeld 2 1,9 BET365 4/10
Gisela Dulko - Anna-Lena Groenefeld dokładny wynik 0-2 3,2 BET365 2/10
Sprawdziłem wiele statystyk, przejrzałem różne fora i na tej podstawie typ wydaje się być bardzo ciekawy, kursy na niemke zdecydowanie zawyżone, całkiem możliwe, że do jutra trochę zmaleją.
edit: 2-1
Gisela Dulko - Anna-Lena Groenefeld 2 1,9 BET365 4/10 ⛔
Gisela Dulko - Anna-Lena Groenefeld dokładny wynik 0-2 3,2 BET365 2/10
⛔
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
2 Liga Francuska
Brest - Nimes 2 2,4 BET365 5/10
Brest - Nimes(-1) 2 5,0 BET365 1/10
Zupełnie nie rozumiem kursu jaki wystawiany jest na gości w tym spotkaniu, mają oni realną szansę na pozostanie w lidze, muszą tylko wygrać z zespołem Brest który utrzymanie zapewnił sobie już 2 tygodnie temu wygrywając z liderem Lens. Układ spotkań jest dla nich w miarę korzystny, przy wygranej muszą tylko liczyć, że w meczu Boulogne - Amiens gdzie gospodarze walczą o awans i muszą wygrać nie będzie niespodzianki. Nimes w ostatnim czasie spisuje się całkiem przyzwoicie, bilans 10 spotkań to 6-2-2 więc całkiem okazały. Zespół Brest to nie drużyna własnego boiska - mają więcej zwycięstw na wyjeździe niż u siebie. Brest jeżeli przegrywa często traci sporo bramek więc handi też możliwy choć Nimens swoje zwycięstwa odnosi przeważnie różnicą 1 bramki.
edit: 1-2
Brest - Nimes 2 2,4 BET365 5/10 ✅
Brest - Nimes(-1) 2 5,0 BET365 1/10
⛔
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Liga Hiszpańska Koszykówki
Regal Barcelona - Unicaja Malaga ( + 10) 2 1,62 BET365 3/10
Nie będę się rozpisywał, typ oparty na statystykach, Malaga całkiem dobrze radzi sobie w ostatnim czasie z Barceloną, nie zwykli przegrywać sporą ilością punktów.
edit: 70-62
Regal Barcelona - Unicaja Malaga ( + 10) 2 1,62 BET365 3/10 ✅
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Liga Duńska - Division 1
Hvidovre IF - Viborg 1X 1,61 BET365 5/10
Hvidovre IF - Viborg 1 3,1 BET365 4/10
Hvidovre IF - Viborg(+1) 1 6,5 BETSAFE 2/10
Hvidovre IF - Viborg Wygra obie połowy - Hvidovre IF 10,0 BETSAFE 1/10 VALUEBET
Ostatnie spotkanie gospodarzy na własnym terenie w tym sezonie i przyszło im się spotkać renomowaną drużyną Viborg która przegrywając całkiem niedawno kluczowe mecze o awans straciła już szansę na ugranie czegokolwiek i chyba sobie odpuszczają już powoli. Dwa ostatnie spotkania również przegrane i to różnicą dwóch bramek z drużynami środka tabeli. Gospodarze jeszcze w tym sezonie chcą sobie pograć co pokazują wyniki ostatnich meczy, mają szanse utrzymać 8 miejsce w tabeli, do tego napewno będą chcieli się godnie pożegnać z kibicami dlatego myślę że typ ma spore szanse na powodzenie - po takim kursie od razu wpadł mi w oko, bukmacherzy oferują naprawdę atrakcyjne kursy.
edit: 3-0
Hvidovre IF - Viborg 1X 1,61 BET365 5/10 ✅
Hvidovre IF - Viborg 1 3,1 BET365 4/10 ✅
Hvidovre IF - Viborg(+1) 1 6,5 BETSAFE 2/10 ✅
Hvidovre IF - Viborg Wygra obie połowy - Hvidovre IF 10,0 BETSAFE 1/10 VALUEBET ✅✅✅

 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Liga Duńska - Division 1
Kolding - Lyngby 1X 1,72 4/10 BETSAFE
Kolding - Lyngby 1 3,17 2/10 BETSAFE

Znów mamy bardzo ciekawy kurs na gospodarzy spotkania w 2 lidze duńskiej, obydwie drużyny grają już o pietruszkę. Jest to ostatni mecz drużyny Kolding na własnym terenie i z doświadczenia wiemy, że w tych spotkaniach przeważnie wygrywają gospodarze na miłe zakończenie sezonu. Forma zespołu Kolding w ostatnim czasie całkiem niezła, nie zrobili sobie jeszcze wakacji więc myślę że po takim kursie warto dziś na nich postawić.
edit: 1-4 - totalna klapa
Kolding - Lyngby 1X 1,72 4/10 BETSAFE ⛔
Kolding - Lyngby 1 3,17 2/10 BETSAFE ⛔
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Liga szwedzka
Orgryte IS v Gefle IF 2 2,5 3/10 BET365
Cały czas ciekawe kursy przeciwko moim ulubieńcom którzy zdobyli w 13-stu meczach dwa oczka :spokodfhgfh:
edit: 2-2
Orgryte IS v Gefle IF 2 2,5 3/10 BET365 ⛔

 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Liga duńska
FC Kopenhaga-AGF Aarhus X2 2,62 2/10 BET365
Goście znakomicie zaczęli sezon - po 4 kolejkach przewodzą w tabeli mając na koncie 3 zwycięstwa i remis, warto dodać że nie były to mecze z chłopcami do bicia. Gospodarze we wtorek mają mecz kwalifikacyjny do ligi mistrzów i tutaj upatruję szansę dla Aarhus. Sezon w lidze jest długi a w LM jeden słabszy mecz wystarczy by odbaść, Kopenhaga ma tylko 2 dni przerwy i myślę że do dzisiejszego spotkania mogą podejść trochę mniej zmotywowani.
edit: 0-1
FC Kopenhaga-AGF Aarhus X2 2,62 2/10 BET365 ✅
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
4 Liga Angielska
Barnet-Notts County 2 1,95 3/10 Betsson
Zespół gości w ostatnim czasie wprowadził trochę zamieszania w świecie piłki. Jest to najstarszy oficjalnie założony klub na świecie i pewnie dlatego znaleźli sponsora który pozwolił im m.in. na zatrudnienie Svena Gorana Erikssona jako dyrektora generalnego. Do klubu przed sezonem dołączyło wielu zawodników z innych klubów 4 ligi oraz kilku bardziej ogranych. Takie nazwiska jak Kasper Shhmeichel czy Sol Campbell są na pewno wszystkim znane i to właśnie oni już w trakcie rundy przybyli niespodziewanie do zespołu. Notts przewodzi w tabeli choć zaliczyli już dwie wpadki. Z upływem czasu zespół będzie coraz lepiej zgrany i powinni radzić sobie coraz lepiej, myślę że dziś poradzą sobie ze średniakiem jakim jest ekipa Barnet.
edit: 1-0

Barnet-Notts County 2 1,95 3/10 Betsson ⛔
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Piłka ręczna - liga szwajcarska
Zaznaczyć na początku trzeba, że typ jest dostepny u bardzo
małej ilości buków, ja znalazłem go przeglądając
ofertę Profesjonala ( Fortuny ).
Kriens-ZMC Zurich 1 5,97 3/10
Kurs na to spotkanie jest bardzo ciekawy ze względu na fakty które opisane są poniżej :spokodfhgfh:
Zespół Kriens co prawda w tamtym sezonie nie zagrał w grupie mistrzowskiej, bronili się przed spadkiem ale na uwagę zasługuje fakt, że u siebie przegrali jedynie 4 z 16 meczy. W tym sezonie na 6 kolejek zanotowali komplet punktów większość spotkań wygrywając dość pewnie, choć zaznaczyć trzeba że nie spotkali się jeszcze z żadnym kandytaem do sukcesów...
Goście - zespół Zurichu to mistrzowie kraju i to mówi samo za siebie, w tym sezonie zanotowali już 2 porażki w tym z zeszłorocznym finalistą. W sobotę rozpoczynają oni zmagania w lidze mistrzów meczem z Barceloną i z pewnością nie są faworytem tego pojedynku więc liczę że mogą trochę odpuścić ten mecz ligowy.
Ale decydującym faktem który skłania mnie do postawienia na gospodarzy jest to, że ich dobre wyniki w tym sezonie nie są dziełem przypadku - dokonali oni 3 transferów przed sezonem i zawodnicy ci mają teraz odpowiednią ilość bramek na koncie:
Podvrsic - 21
Steiger - 20
Hofstetter - 12
To do kupy prawie 1/3 wszystkich zdobytych bramek więc sądzę że okazali się wzmocnieniem. Przy dodatkowej mobilizacji jaką bedzie mecz z mistrzem można liczyć na niespodziankę.
edit: 24-32
Kriens-ZMC Zurich 1 5,97 3/10 ⛔
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Koszykówka - Liga grecka
Olympia Larisas - Trikala(-6,5) 2 1,9 - 4/10
Olympia Larisas - Trikala(-2,5) I kwarta 2 1,87 - 4/10

Olympia w znaczyn stopniu zmieniła skład względem poprzedniego sezonu, najlepsi zawodnicy odeszli a ci którzy przyszli w zamian najwyraźniej nie bardzo stają na wysokości zadania. Oto wyniki dwóch kolejek rozegranych w tym sezonie:
GS Olympia Larisas vs. Panathinaikos 48:83 6:26 14:19 11:18 17:20
Ilisiakos vs. GS Olympia Larisas 108:61 30:14 24:20 29:15 25:12
AEK Athens vs. Trikala 2000 86:94 24:23 19:33 19:21 24:17
Trikala 2000 vs. Kolossos Rhodes 87:75 23:17 24:20 19:23 21:15
Widać wyraźnie iż w drużynie gospodarzy coś jest nie tak...
Goście to mocna ekipa która wzmocniła się przed sezonem, zachęcam do ciekawej gamy handicapów dostępnych w tym meczu.
edit: 79-77
Olympia Larisas - Trikala(-6,5) 2 1,9 - 4/10 ⛔
Olympia Larisas - Trikala(-2,5) I kwarta 2 1,87 - 4/10 ⛔

 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Piłka nożna - Liga brazylijska
Fluminense-Vitoria 1 1,5 5/10 BET365
Fluminense-Vitoria(+1) 1 2,4 2/10 BET365
Zespół gospodarzy w lidze brazylijskiej odnotował 7 zwycięstw z rzędu ale ta passa nie powinna zostać dziś przerwana gdyż cały czas tracą 2 pkt do drużyn które... są nad strefą spadkową. W tygodniu odpuścili mecz pucharowy przegrywając 1-5 i szykują się na dzisiejszy, niezwykle ważny mecz. Drużyna gości jest w strefie która gwarantuje udział w Copa Sudemaricana mając 3 pkt przewagi nad resztą zespołów lecz ich forma pozostawia wiele do życzenia - w listopadzie na 4 mecze wygrali jedno spotkanie przegrywając 3 pozostałe. Obstawiam, iż zespół gospodarzy który gra o życie spokojnie poradzi sobie z Vitorią.
edit: 4-0
Fluminense-Vitoria 1 1,5 5/10 BET365 ✅
Fluminense-Vitoria(+1) 1 2,4 2/10 BET365 ✅
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Hokej - Liga norweska
IF Frisk/Asker - Manglerud[ML] 1 1,74 4/10 Betclick
IF Frisk/Asker - Manglerud Star 1 2,2 3/10 Betclick
IF Frisk/Asker - Manglerud Star(+1) 1 2,8 1/10 BET365
Zainteresowanych typem zapraszam po prostu do zapoznania się z ostatnimi wynikami - gospodarze, outsider ligi od nowego roku zaczęli grać i zdobyli punkty z najmocniejszymi ekipami ligi, jeżeli utrzymają taką formę będą mieli szanse na pozostanie w lidze, a mecz u siebie z jednym ze słabszych zespołów będzie dobrą okazją do odrobienia strat.
edit: 3-5
IF Frisk/Asker - Manglerud[ML] 1 1,74 4/10 Betclick ⛔
IF Frisk/Asker - Manglerud Star 1 2,2 3/10 Betclick ⛔
IF Frisk/Asker - Manglerud Star(+1) 1 2,8 1/10 BET365 ⛔
Niestety się nie udało, ale mecz był wyrównany, polecam zwrócić uwagę na drużynę Frisk w następnych meczach.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Viareggio Cup
Inter Mediolan - A.P.I.A Leichhard Tiger 1 1,55 2/10
Viareggio Cup to międzynarodowy turniej młodzików odbywający się we włoszech, w tym roku finał rozegrany zostanie na San Siro w Mediolanie co będzie dodatkową motywacją dla chłopaków z Interu. Kurs jaki wystawił BET365 jest moim zdaniem nie adekwatny do różnicy klas jaka dzieli te zespoły. Zespół A.P.I.A. zlokalizowany jest w Australii co już mówi nam bardzo wiele, do tej pory zanotowali porażkę oraz zwycięstwo w turnieju.
W drużynie Interu na ten turniej w kadrze znalazło się kilku reprezentantów drużyn młodzieżowych: Natalino, Caldirola, Crisetiq, Destro, Dell&#39;Agnello.
Liczę na pewne zwycięstwo drużyny Interu.
Oto dotychczasowe wyniki w grupie:
Rapr. Serie D - A.P.I.A. 3-0
Inter - F.K. Jedinstvo 4-0
Inter - Rapr. Serie D 1-0
A.P.I.A. - F.K. Jedinstvo 3-2
edit: 4-0
Inter Mediolan - A.P.I.A Leichhard Tiger 1 1,55 2/10 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom