>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

32 kolejka Eredivisie - 24-26.04

Status
Zamknięty.
gutek84 93

gutek84

Forum VIP


Kursy by Expekt

Już tylko 3 serie spotkań pozostały do zakończenia sezonu. Nowo koronowanym mistrzem zostali piłkarze AZ, jednak za ich plecami wciąż toczy się zaciekła rywalizacja o miejsce gwarantujące udział w europejskich pucharach. 2 spotkania wydają się tu szczególnie interesujące. Nowy mistrz jedzie do Amsterdamu aby zmierzyć się z Ajaxem. Czy podopieczni Louisa van Gaala podarują punkty walczącym o 2 miesjce Joeden? Inny ważny mecz rozegra się w stolicy Fryzji gdzie miejscowe Heerenveen zmierzy się z ekipą Stevena McLarena. Zapraszam do dyskusji wszystkich sympatyków holenderskiego futbolu.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Z tego co można wyczytać z tabeli to Roda walczy z Volendamem o tzw 6pkt w sobote aby wyjsc ze strefy spadkowej, mam małe pojecie o teraźniejszym futbolu w Holandii ...chciałem tylko to nadmienić
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Tez mi sie wydaje ze Roada zgarnie 3 pkt.Jest to zbyt ograny klub z holenderskiej ligii by spaść z ligi czy walczyc w barażach.Rożnice punktowe ostatnich 4 zespołow sa malutkie i każde punkty sa wazne.Mając na uwadze to ze Roda swoj przedostatni mecz zagra rownież u siebie z Willem Tilburg a ostatni w Rotterdamie z Feyenoordem ktory bgra coraz lepiej i walczy o playoff można smialo stawiać 1 w meczu Rody z Volendamem a juz typ 1x to chyba 99% pewniak.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar
Typ : Ajax -1
Kurs : 2,95
Buk.: Bwin
Analiza : Już dzisiaj o godzinie 14:30 , zostanie rozegrane spotkanie na szczycie ligi Holenderskiej . Walczący o wicemistrzostwo kraju Ajax Amsterdam , będzie na własnym ternie podejmował nowego już mistrza kraju AZ Alkmaar . Ajax aktualnie na 3 kolejki przed końcem sezonu zajmuje miejsce 3 . I mają na swoim końcie 64 pk . Do drugiego w tabeli Fc Twente , tracą zaledwie 2 pk , a wiec przy dzisiejszej wygranej mogą wskoczyć na 2 miejsce . Tuż tuż za ich plecami są zawodnicy PSV którzy tracą do Ajaxu tylko 3 pk , ale mają również o jeden mecz więcej rozegrany . A wiec jak widać AJax jest w komfortowej sytuacji . Zespół z Amsterdamu na własnym ternie ma bilans 12 zwycięstw , 2 remisy i tylko 1 porażka , natomiast w bramkach 39:8 . A wiec jak widać Ajax czuje się wyśmienicie na własnym ternie . Ostatnio w lidze mieli serię 4 zwycięstw z rzędu . Ograli 3:0 na własnym ternie De Graafschap , 0:3 na wyjeździe NAC Berda , 1:2 na wyjeździe Rode , oraz rozgromili u siebie aż 7:0 Willem . Wszystko by było pięknie gdyby tej pięknej serii zwycięstw nie przerwało PSV , który w ubiegłym tygodniu ograli na własnym ternie Ajax i to aż 6:2 . Jestem przekonany , że dzisiaj Ajax będzie chciał się odegrać za tą porażkę w Eindhowem , oraz będzie chciał udowodnić AZ kto tak na prawdę jest mocniejszym zespołem . AZ przyjeździe rozluźnione będą grać bez żadnej presji , dlatego dzisiaj stawiam na zdecydowane zwycięstwo Ajaxu , dlatego gram na nich z Handicapem . Az już udowodniło w poprzednim tygodniu że już grają na luzie ponieważ przegrali u siebie 1:2 z Vitesse . Historia spotkań również przemawia za Ajaxem , który na 12 rozegranych spotkań w Amsterdamie wygrał 11 za nich i tylko raz padł remis ! Mój typ 2:0 lub 3:0 !
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Ja sie z tego powodu ciesze ze mu nic nie wychodzilo gdyz przy 0-1 postawilem live remis.dzieki temu jak mowie koncowka eredivisie bedzie ciekawa.O ile sie nie myle to w nastepnej kolejce jest mecz TWENTE-ALKMAAR i SPARTA - AJAX a w ostatniej AJAX-TWENTE
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
A dla mnie to był pewniak dnia, jak nie miesiąca i spokojnie powinni wygrać nawet i 5-1 po tym co mieli w końcówce.
2500pln sialalalala, ale Suarez karne strzela jak cipa, i ch**a z tego teraz mam
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Ja wiem czy taki pewniak dnia.Ajax i Alkmaar dobre ekipy ktore rzadko przegrywaja dwa czy trzy mecze pod rzad obie ekipy przed tygodniem przegraly wiec wlasnie glównie z tego powodu kierowalo mnie do remisu choc i stawialem tez na Ajax ale nie zeby swirowac ze stawkami
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom