>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - weryfikacja konta w mbanku

Status
Zamknięty.
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Mam taką sytuację. Przed wypłatą na konto w mBanku poprosili mnie o weryfikację poprzez wypłacenie poniżej 50 PLN i wpisanie przy kolejnym przelewie kodu, który miałem dostać przy tym weryfikacyjnym przelewie. W tytule wpłaty jest: TRN ID i dalej 9 cyfr. Po wpisaniu pojawił się komunikat, że kod musi się składać z 6 znaków i być alfanumeryczny. I co w tej sytuacji mam zrobić? Czy ktoś z Was kto ma konto w mBanku przechodził tą weryfikację? Zanim będę dzwonił do nich to chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was się spotkał z tym problemem.
 
R 0

rafal86-86

Użytkownik
ja miałem taką sytuację nie dawno. i też myślałem, że kod weryfikacyjny będzie w tytule przelewu. ale chodziło tu o wysłanie listu weryfikacyjnego z kodem 6 cyfrowym.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
OK już wszystko wyjaśnione. Przesłałem im skan przelewu i zweryfikują mi konto ręcznie. Swoją drogą czytałem wiele narzekań na brak kontaktu z ich supportem. Nie wiem czy to normalne ale ja właśnie w ciągu godziny wymieniłem z nimi 4 maile i załatwiłem sprawę :wowsdf:. Pokażcie mi buka, który ma taki sprawny support (nie licząc liveczatu rzecz jasna) ;)

Temat do zamknięcia
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
OK już wszystko wyjaśnione. Przesłałem im skan przelewu i zweryfikują mi konto ręcznie. Swoją drogą czytałem wiele narzekań na brak kontaktu z ich supportem. Nie wiem czy to normalne ale ja właśnie w ciągu godziny wymieniłem z nimi 4 maile i załatwiłem sprawę :wowsdf:. Pokażcie mi buka, który ma taki sprawny support (nie licząc liveczatu rzecz jasna) ;)

Temat do zamknięcia
A mnie odpowiadają już 3 tydzień.
Nadal mam konto zablokowane, a ich odpowiedzi ograniczają się do powtarzania ciągle tego samego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom