>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Miejsce zlotu

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Miejsce zlotu.
Znacie jakieś ciekawe miejsca, ośrodki rekreacyjne/wypoczynkowe z centralnej części Polski to proszę tutaj podawać swoje propozycje. Najlepiej miejscowość, link i opis tego miejsca.
Na dzień dzisiejszy najlepszą propozycją jest Sulejów i okolice. Jeżeli ktoś poda ciekawszą lokalizację to wówczas spróbujemy tam zorganizować zlot.
 
K 18

klakson

Użytkownik
A może Zalew Zegrzyński. Tam jest bardzo przyjemnie i w centralnej Polsce jak najbardziej też ???? . Nieporęt i okolice ????
 
kamelo 20

kamelo

Użytkownik
A może Zalew Zegrzyński. Tam jest bardzo przyjemnie i w centralnej Polsce jak najbardziej też ???? . Nieporęt i okolice ????
dokladnie ja tez jestem za Zalewem cisz spokoj ???? kobiety na plazy oczywiscie w lato :-D
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
hehe , dawajcie nad zalew ???? 10 min drogi ode mnie , jestem jak najbardziej za. Miejsce bardzo ciekawe i przyjemne. a co najważniejsze są autobusy z Warszawy :spokodfhgfh:
http://zalewzegrzynski.net/
tutaj macie stronke , możecie zobaczyć co i jak
W razie jakichkolwiek pytań , zapraszam na priv
 
K 18

klakson

Użytkownik
Myślę że najbardziej będzie pasował Zalew bo dużo osób jest z warszawy i okolic a tam dojazd jest naprawdę bardzo dobry ????
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
o tak z wawy blisko ???? tylko prawda jakis termin dobry:p mysle ze majowka odpada bo wiekszosc ludzi ma juz plany. ale moze jakis weekend maja czerwca cieplo wiekszosc ludzi ma luzy chyba ze pracujacy :p
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mówicie okolice Warszawy... to ceny też będą &quot;warszawskie&quot;, czyli drogo.
Ja bardziej myślałem o okolicach Łodzi-Radomia, gdzie będzie taniej za pobyt i jedzenie.
Ale jeżeli na tym zalewie jest jakiś ciekawy, tani ośrodek, z salą i miejscami noclegowymi na poziomie, oraz boiskiem to w sumie możemy ten region wybrać.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gory, Beskidy.
Taaa, mi też pasuje, do Ustronia mam 50km ????
Nie o to chodzi. Chce wybrać takie miejsce, aby w najgorszym wypadku ktoś miał około 300km w jedną stronę, czyli np. ze szczecina do Łodzi/Radomia. Gdyby ten koleś oraz np. user z Olsztyna miał jechać do Beskid to ma około 700km...
Według mnie najlepiej to okolice Radomia i Łodzi, aczkolwiek jakby wszystkim zależało i by przyjechali nie zależnie od miejsca to na pewno wybrał Nysę albo Beskidy, bo mam ułatwione sprawy organizacyjne...
 
matex 0

matex

Użytkownik
Moim zdaniem okolice Warszawy (np. proponowany wczesniej Zalew) jednak byłyby lepszym miejscem. I nie chodzi mi tu o to, że w sumie ja miałbym nawet niedaleko, ale o to, ze jednak chyba do Warszawy jest najlepszy dojazd i nie mówię tu o dojeździe własnym autem, a np. pociągiem. A z cenami to chyba nie przesadzajmy ???? nie che mi sie wierzyć, żeby w okolicach Radomia czy tam Łodzi było o wiele taniej ;)
 
K 18

klakson

Użytkownik
To naprawdę dobra miejscówka ponieważ jest tam bardzo prosty dojazd... ja mieszkam ze 100 km od Zalewu i wsiadam w PKS do Warszawy potem w Czerwoniaka i jestem na miejscu. Jest to bardzo dobra opcja ponieważ prawdopodobnie z Mazowsza jest najwięcej Użytkowników forum. Kwestia jest tylko taka czy da się tam zrobić coś z tymi wszystkimi grami. Jeżeli ktoś mieszka nad zalewem albo gdzieś blisko a widać że tak jest to po prostu trzeba powęszyć i zapytać czy jest możliwość i w ogóle. Na pewno jak dużo osób będzie i będą chcieli noclegi to z tym nie powinno być problemów. Zresztą ! Czerwiec jest miesiącem bardzo ciepłym dlatego można wziąć ze sobą namioty :p Jeszcze lepiej bo przygoda każdej chwili szkoda ???? Jak ktoś ma możliwość to niech ogarnie co i jak nad tym zalewem bo miejscówka jest konkretna po prostu i jak dla mnie najlepsza z możliwych bo jest na prawdę tanio...
 
grzesiuk 0

grzesiuk

Użytkownik
Ja jestem ze Slaska i proponuje wypad nad Zalew Chechlo to jest zaraz obok Tarnowskich Gor jest to popularny zalew duzo miejsca domki wczasowe boiska do siatkowki i wiele innych atrakcji ???? duzo ludzi z calego slaska tam przyjezdza ???? pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom