>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
czy trzeba miec depozyt by w razie czego dostac nagrode????
1 miejsce - 400zł + ranga typer
2 miejsce - 300zł
3 miejsce - 250zł
4 miejsce - 150zł
5-8 miejsce - 100zł

Za każde miejsce jest 50% danej kwoty gwarantowane. Jeśli gracz przed przystąpieniem do konkursu lub w jego trakcie dokona depozytu na konto Betway w wysokości co najmniej 25 zł otrzyma 100% nagrody. Depozyt ma być realny. Czyli trzeba dokonać co najmniej jeden obrót.
Np. dla 1 miejsca gwarantowana nagroda jest 200 zł. W przypadku dokonania depozytu uczestnik otrzyma 100% wysokości nagrody, czyli 400 zł.
Nagrody są wpłacane na konta graczy w Betway.
Jedyne co zrobiłem to kopiuj wklej... :| :| :|
Na prawdę przeczytajcie regulamin zanim zadacie pytanie :!:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
dzieki wam wielkie wreszcie cos z nhl ????
Jak się postaracie to może sponsor zgodzi się co roku dawać pieniądze na konkurs ;)

edit admin: Czym więcej osób się zarejestruje z linku konkursowego to tym większe szanse, że się zgodzi.

Jeśli jest ktoś chętny do pomocy przy konkursie (liczeniu) to zapraszam na PW.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
To ja mam pytanie moze glupie ale nigdy nie bralem udzialu w konkursie z forum.

11. Tematy konkursowe będą zakładane przez moderatorów prowadzących konkurs przynajmniej na 1 dzień przed rozpoczęciem typowanych spotkań.

Rozumiem ze typy bedziemy zamieszczac &quot;jawnie&quot; w watku do tego przeznaczonym?!
pozdro
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam
To ja mam pytanie moze glupie ale nigdy nie bralem udzialu w konkursie z forum.
Czas najwyższy spróbować się zabawić ;)
Tematy będą zakładane tak aby każdy mógł podać swoje typy wcześniej.
Można zobaczyć jak to wyglądało w innym hokejowym konkursie
&gt;&gt;&gt; III edycja Hockey Cup &lt;&lt;&lt;
A bardzo podobnie wygląda to w konkursie NBA.
&gt;&gt;&gt; NBA All-Stars Game &lt;&lt;&lt;
Tam moderator zakłada temat, uczestnicy podają typy. Liczą sobie sami bilans. My będziemy ten bilans weryfikować i podawać &quot;w miarę na bieżąco aktualne wyniki&quot;. Typy długoterminowe będą dodawane na sam koniec.
 
xael 83

xael

Użytkownik
Pisze w regulaminie wyraźnie , ale jakoś muszę się o to spytac...

Dlaczego nie można podawac typów z handi (spread)?
 
shen 408

shen

Użytkownik
Jakoś nie znalazłem tego w regulaminie
Swój bilans każdy liczy za siebie,czy moderatorzy dzień w dzień to podliczają?
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
13. Typujemy tylko spotkania playoffs w NHL z oferty bukmachera Betway, jeśli takiego zakładu w ofercie Betway nie ma bierzemy z oferty bukmachera bet365.
Opcje obstawiania: standardowy (1, X, 2); MoneyLine (1,2); podwójna szansa; under/over na mecz; pierwsza tercja-&gt; (under/over; 1,x,2; 1,2).
10. Zawyżanie swoje bilansu lub zawyżanie kursów równa się z dyskwalifikacją uczestnika w zabawie. Jeśli masz problemy z liczeniem od tego jest kalkulator. Nie używamy przeglądarek do kursów, nie patrzymy (kopiujemy) kursów od kogoś. Sami patrzymy na kurs jaki jest aktualnie u bukmachera. Nie ma tłumaczenia!
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
1. Konkurs organizowany jest na zasadzie rankingu. Każdego dnia rozgrywek zapisany uczestnik musi podać minimum jedno, a maksymalnie dwa zdarzenie (typy liczymy jako single, w przypadku dwóch typów muszą one zostać napisane w jednym poście- nie typujemy &quot;na raty&quot;).
W przypadku nie podania w danym dniu typów. Uczestnik uzyskuje -100j w swoim bilansie tak jakby podał jeden typ chybiony. Uczestnik sam sobie liczy bilans i podaje go codziennie pod typami.
;)
 
xael 83

xael

Użytkownik
13. Typujemy tylko spotkania playoffs w NHL z oferty bukmachera Betway, jeśli takiego zakładu w ofercie Betway nie ma bierzemy z oferty bukmachera bet365.
Opcje obstawiania: standardowy (1, X, 2); MoneyLine (1,2); podwójna szansa; under/over na mecz; pierwsza tercja-&gt; (under/over; 1,x,2; 1,2).

10. Zawyżanie swoje bilansu lub zawyżanie kursów równa się z dyskwalifikacją uczestnika w zabawie. Jeśli masz problemy z liczeniem od tego jest kalkulator. Nie używamy przeglądarek do kursów, nie patrzymy (kopiujemy) kursów od kogoś. Sami patrzymy na kurs jaki jest aktualnie u bukmachera. Nie ma tłumaczenia!
super... bardzo mi pomogleś , też to przeczytalem kilka dni temu... wiem że nie ma takiego zakladu w regulaminie mimo to chce po prostu wiedziec czemu? jest to zaklad nawet bardziej popularny niz o/u 1,5 pierwsza tercja.. może jest jakiś konkretny powód ;)
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
A to juz nie do mnie pytanie;) Regulamin jest jaki jest i trzeba grac fair play.
Mimo to sadze ze nie ma zakladu dlatego iz kursy na Handi sa zbyt wysokie wzgledem prawdopodobienstwa trafienia...;) i to jeszcze w PO gdzie walka bedzie wyrownana. Uczestnicy konkursu nabijaliby za szybko j;)
Teraz najwiecej zarobisz za remis, ktory jest duuuzo duuuzo trudniej wytypowac niz handi. Stad proporcje sa zachowane i nie bedzie za latwo...
Takie moje zdanie, ale o szczegolu pytaj sie Vadera;)
pozdrawiam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Bilans już wyjaśniono. Każdy sobie sam liczy. Zgodnie z prawdą. My będziemy to weryfikowali. Liczymy także na podpowiedzi od userów w razie naruszeń... Co jakiś czas pojawi się tabela.
Co do braku możliwości typowania handicapu. To dłuższa historia. W konkursie hokejowym było sporo z tym problemów. Ci którzy brali udział w konkursie być może pamiętają. Dla spokoju tej opcji celowo nie ma jako możliwości do typowania.
Jest dużo innych. Zasady takie same są dla wszystkich więc każdy coś dla siebie znajdzie chyba ;)
Temat na 1 dzień już jest otwarty. Można typować.
Powodzenia ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Powinniśmy wprowadzić możliwość grania First Team to Score.
Pomyśli się jutro (dziś) nad tym ;)
Kilka uwag. Mam nadzieję, że uczestnicy czytają ten temat...
Błędy jaki są w typowaniu:

:!: 1 mecz = 1 typ

:!: Opcje obstawiania: standardowy (1, X, 2); MoneyLine (1,2); podwójna szansa; under/over na mecz; pierwsza tercja-&gt; (under/over; 1,x,2; 1,2)
Nie ma tam wyliczonych handicapów ani kto strzeli pierwszy gola. Takie typy 0j

:!: podajemy minimum jeden typ. Maksimum dwa. Trzy to za dużo... Podanie buka który jest niezgodny z regulaminem = 0j za dany typ(y)
:!: Wynik parzysty i nieparzysty nie jest wymieniony spośród dostępnych opcji obstawiania... Za taki typ = 0j.
Powodzenia w zabawie :spokodfhgfh:
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
2. Każdemu zdarzeniowi przypisujemy płaską stawkę 100j. W przypadku poprawnego wytypowania liczymy do klasyfikacji czysty zysk, czyli np. podajemy spotkanie z kursem 1.60, wówczas zysk to 60j. W przypadku nietrafienia spotkania otrzymujemy -100j w klasyfikacji. Można typować jeden zakładu z tego samego meczu (jeden mecz= jeden typ).
Ja mysle ze warto jeszcze raz pokazac ten punkt regulaminu zanim dzis zaczna sie sumowania &quot;j&quot;.
Napewno padnie o to pytanie a tutaj jest bardzo ladnie wyjasnione eg. &quot;czysty zysk&quot;.
pozdrawiam.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Bezsens, ze nie mozna typowac handicapow skoro sa w ofercie betway. To co teraz jak wczoraj wytypowalem jeden taki mecz(spread) i on nie wszedl to mam zamiast -100 j, policzyc sobie 0j?
Dzisiaj tez wytypowalem dwa spready i co teraz?(zresta nie tylko ja)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Bezsens, ze nie mozna typowac handicapow skoro sa w ofercie betway. To co teraz jak wczoraj wytypowalem jeden taki mecz(spread) i on nie wszedl to mam zamiast -100 j, policzyc sobie 0j?

Dzisiaj tez wytypowalem dwa spready i co teraz?(zresta nie tylko ja)
W następnej edycji jakiegokolwiek Konkursu proponuje zapoznać się w pierwszej kolejności dosyć szczegółowo z Regulaminem w którym jest jasno napisane że Handi (spread) nie typujemy. Teraz pozostaje Ci tylko policzyć sobie bilans jako minusowy i nie popełniać tego błędu w kolejnych dniach
 
M 28

mitch

Użytkownik
Moze nie do konca zaznajomilem sie z tym, jednak handicapy to sa bardzo popularne rodzaje zakladow i proponuje po prostu je wdrozyc do gry. Nie musisz byc uszczpliwy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom