>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

29 kolejka Primera Division 4-5.04

Status
Zamknięty.
gutek84 93

gutek84

Forum VIP


Kursy by Expekt

Rozgrywki w Hiszpanii wkraczają powoli w decydującą fazę. Czy Barcelona obroni pozycję lidera do samego finiszu? Czy Sporting Gijon w koncu zremisuje? :-D

Zapraszam do dyskusji na temat spotkań najbliższej kolejki!!
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Mam pytanie czy w najbliższym meczu Gijon - Racing Santander w składzie gości nadal zabraknie: Zigica, Tchite oraz Munitisa ?!
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Mam pytanie czy w najbliższym meczu Gijon - Racing Santander w składzie gości nadal zabraknie: Zigica, Tchite oraz Munitisa ?!
wg hiszpanskiego portalu tak beda wygladaly sklady na ten mecz:

Ja osobiscie czuje,ze zagram dubelek Real -1 + Barca.
Obie ekipy wiadomo o co walcza , w tej fazie rozgrywek nie wypada remisowac z teoretycznie slabymi rywalami . Barca rozpocznie bez Messiego [ nie wiem czy bedzize na lawce] - na pewno jest to oslabienie Dumy Kataloni ,bo wiadomo ,ze potrafia grac chimerycznie bez niego mimo to mysle ,ze zwyciestwo to minimum . Drugi mecz czyli Real , VdV na skrzydle od pierwszych minut -zobaczymy co pokaze bo narazie nie blyszczal we wczesniejszych spotkaniach [byc moze za malo czasu dostawal] Mimo to powinni spokojnie wygrac ze slabiutka Malaga . Wiecej napisze jutro bo teraz ledwo widze ;p
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Spotkanie: Real Valladolid - FC Barcelona
Typ: Lionel Messi (Bar) zdobędzie gola w regulaminowym czasie gry
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W 29. kolejce Primera Division 9. zespół w tabeli - Real Valladolid - zmierzy się z liderem Hiszpańskiej 1. ligi - FC Barceloną. Faworyt w tym spotkaniu jest tylko jeden - Barcelona (kurs ~1,50). Jednak szkoda grać taki kurs, skoro możemy postawić na to, że Leo Messi zdobędzie gola w tym spotkaniu, co jest naprawdę bardzo prawdopodobne. Jak wiemy w Barcelonie strzelają właściwie tylko trzej zawodnicy: Messi (19 goli), Eto&#39;o (25 goli) i Henry (15 goli). A zatem spośród wszystkich 84 goli zdobytych przez Katalończyków, ta trójka zdobyła ponad 70% z nich. To wspaniały wynik. Jeśli można by było stawiać tutaj AKO zagrałbym na wszystkich trzech. Niestety gramy tylko zakłady pojedyncze, a postawiłem na Messiego ponieważ skusił mnie kurs - 2,00 (na Eto&#39;o jest 1,80 a na Henry&#39;ego 1,90) oraz jego wspaniała gra indywidualna. Eto&#39;o nie potrafi w zasadzie wypracować sobie samemu dogodnej sytuacji bramkowej, najczęściej &quot;dokłada nogę&quot;. Tymczasem Leo bardzo często potrafi samemu przejść 3-4 zawodników i wyjść sam na sam z bramkarzem, a wtedy gol prawie na 100%. Poza tym Messi ma z pewnością niedosyt po kompromitującej porażce Argentyny z Boliwią w Eliminacjach MŚ, będzie chciał sobie to odbić w meczu ligowym. Typ zdaje się być dość pewny, przy odrobinie szczęścia z pewnością wejdzie.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Malaga - Real Madryt
Typ: over 2,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Królewskich w tym meczu interesuje tylko zwycięstwo, a ich celem będzie strzelić bramkę - dwie i potem kontrolować przebieg wydarzeń na boisku, ale czy aby na pewno Real jest wstanie ten plan wykonać ? Malaga już niejednokrotnie udowadniała nam, że potrafi grać nawet z najlepszymi i mimo iż przed przerwą na reprezentacje pojedynek z Barceloną kompletnie jej nie wyszedł to jestem zdania, że u siebie będzie groźna dla ekipy Juande Ramosa. Real po przyjściu owego szkoleniowca miał świetną serię meczów bez straconej bramki, ale pewien czas temu w Realu coś pękło i drużyna zaczęła strzelać więcej bramek, ale i więcej tracić. Mecze więc nie kończą się wynikami 1:0 a np. 3:1 co jest oczywiście efektowne dla oka kibica. W dniu dzisiejszym obserwując styl gry obu zespołów na przestrzeni ostatnich spotkań jestem zdania, że do takiego interesującego widowiska z bramkami dojdzie. Malaga nie ma nic do stracenia. Przed własną publicznością może zagrać ładny dla oka futbol, taki aby zadowolić licznie zgromadzonych kibiców, dla których dobry występ przeciwko wielkiemu Realowi byłby wielką sprawą. Królewscy muszą wygrywać, więc muszą grać tak aby strzelać bramki. Z racji iż Malaga potrafi grać skutecznie w ofensywie to Real aby wygrać moim zdaniem musi zdobyć minimum dwie bramki. I choć obawiam się troszkę tego wyniku 0-2, to mimo wszystko uważam, że w tym meczu padnie sporo bramek, kibice będą usatysfakcjonowani jego poziomem. Kto wygra ? Typować się nie podejmuję, ale według mnie najlepszym typem na ten mecz jest over 2,5 bramek.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
UD Almeria - Villarreal CF X 3,10

Gospodarze bez Diego Alvesa, Kalu Uche, Chico, Guilherme, Natalio, Michela oraz Miguela Corony. Sa to oslabienia bardzo duze. Goscie bez Marcosa Senny i Bruno Soriano, nie pewni sa Eguren i Godina. Almeria to bardzo trudny teren i kilka druzyn sie o tym przekonalo natomiast Villarreal na wyjazdach gra przecietnie. UD Almeria jest po serii spotkan z mocarzami - Barca, Realem i Sevilla po ktorych nie maja ani 1 pkt. Czas wiec to zmienic i mysle ze remis w tym spotkaniu bedzie sprawiedliwym wynikiem.
 
xael 83

xael

Użytkownik
Betis S. - Numancia 1 @ 1,65 expekt ⛔ FT 3:3 , cuda się tam działy , ale nie żaluję

W 29 kolejce nawet w tych meczach potencjalnie słabszych drużyn zapowiada się dużo emocji. Dzisiaj wybrałem sobie mecz Betis S - Numancia.
Oba zespoły przechodzą pewien kryzys i zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Problem Betisu jest taki , że od 6 kolejek potrafia tylko remisowac a komplet punktów zdobyli na początku lutego. Betis do słabych drużyn nie należy , napewno jest lepszy od dzisiejszego rywala jednak miejsce na jakim się teraz znajdują stanowczo nie cieszy. Trzeba uciekac z dołu tabeli i wygrac mecz. Jest to bardzo dobry moment na przełamanie , bo w koncu w rozgrywkach ligowych Betis ostatnim razem u siebie wygrał 16 listopada 08... , zwłaszcza że przeciwnikiem jes Numancia. Nie , żeby ekipa gości była słaba ale na wyjazdach spisują się fatalnie 1-0-13. Bardzo mierny bilans. Myślę , że tutaj Numancia nie zrobi żadnego psikusa i przegra na wyjezdzie jak im już jest to dane od koncówki listopada. W dobrej formie strzeleckiej jest Sergio Garcia i mam nadzieje , że dzisiaj coś ustrzeli zapewniając Betisowi zwycięstwo
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
To najlepsza okazja dla Betisu aby odskoczyć od strefy spadkowej. Numancia jeśli zdobywa punkty to praktycznie tylko u siebie. Betis znacznie lepszy kadrowo do tego pojawiły się informacje o przejęciu klubu przez milionera z Azji. Gospodarze powinni wygrać.
Valladolid na Camp Nou jesienią próbował grać ofensywnie, ale został skarcony i Blaugrana nastrzelała mu pare bramek. Z racji iż spadek gospodarzom raczej nie grozi to postarają się zapewne zagrać tak aby uszczęśliwić swoich kibiców w meczu z Barcą. Oczywiście grozi to niepowodzeniem bo Barcelona ma świetnych zawodników ofensywnych, ale z uwagi na problemy obronne ekipy Guardioli gospodarze bramki mogą strzelać. m.in stąd typ na over 2,5.
Villarreal mocno osłabiony głównie w pomocy. Mają nie grać Ibagaza, Cani i przede wszystkim Senna. Almeria za Hugo Sancheza gra dobrze i spaść raczej nie powinna. U siebie urywała punkty już m.in Atletico. Ogólnie Almeria w domu przegrała tylko 3 spotkania i nie sądzę aby miała przegrać z Villarreal, które pewnie już myśli trochę o meczu Ligi Mistrzów.
z Bet365
Betis Sewilla - Numancia | 1 - 1,61
Valladolid - FC Barcelona | over 2,5 - 1,60
Almeria - Villarreal | 1x - 1,33
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Uwaga: Barca dzisiaj w takim składzie. Messi, Henry i Alves na ławie. Hmmm, na ile wpłynie to na ich postawę, ciężko wyrokować, ale uważałbym po prostu... Bramki mogą padać dopiero po przerwie, zależy od tego jakie warunki postawi Valladolid.

Barcelona
: Valdés; Puyol, Pique, Márquez, Sylvinho; Busquets, Xavi, Keita; Iniesta, Eto&#39;o, Pedro.
 
F 0

flipek

Użytkownik
Arletico Madrid - Osasuna
Typ: 1
Kurs: 1,65
Stawka: 2j
Analiza: Zespół Atletico musi gromadzić punkty jeśli myśli realnie o wyprzedzeniu „żółtej łodzi podwodnej”, muszą wygrywać także aby odskoczyć Valencji i Deportivo i Maladze w razie porażki mogą spaść o „3 pozycje”. Ciąży na piłkarzach dość trudne zadanie psychiczne, lecz przed własną publicznością ze słabą Osasuna powinni sobie poradzić. Liczę, na pewne 3 pkt w wykonaniu gospodarzy.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Atletico Madrid v Osasuna
Typ: 1
Kurs: 1,74 [Pinnacle]

Po przerwie spowodowanej zmaganiami reprezentacji, wreszcie powracają mecze ligowe, w tym hiszpańska La Liga. Jednym z dzisiejszych spotkań jest pojedynek Atletico Madryt z Osasuną, w którym zdecydowanymi faworytami są gospodarze. Atletico po odpadnięciu z Champions League skupia się już tylko na lidze, mają jeszcze spore szanse na awans o 1-2 pozycje. Osasuna natomiast zaciekle walczy o utrzymanie, 18te miejsce, na którym obecnie jest klub z Pampeluny gwarantuje spadek do II ligi, punkty są im bardzo, bardzo potrzebne, ale wywalczenie chociażby remisu na stadionie w Madrycie będzie chyba równe z cudem, bo obecna forma jak i problemy kadrowe [nie wystąpi 10 zawodników] nie wróżą nic dobrego dla zawodników Osasuny. Atletico imponowało formą, wygrana z Barcą, remis z Realem i zwycięstwo z Villareal - świetne wyniki, ale zdażyła im się także wpadka, a mianowicie porażka na wyjeździe 0-2 z Mallorcą. Dziś już powinno obejść się bez kłopotów, , mocny skład, własne boisko, słaba dyspozycja rywali, wynik może być tylko jeden - wygrana Atletico. Polecam!
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Atletico Madrid v Osasuna 1 1.74

Spotkanie w ramach PRIMERA DIVISION pomiedzy Atletico Madrid i Osasuną. Atletico obecnie zajume piata pozycje. Po 28 meczach ma 43 punkty i traci 5 do czwartego obecnie zespolu czyli Villarrealu ktorego czwarte miejsce premiowane jest gra w pucharach. Bilans meczy gospodarzy to 12W-7D-9L, u siebie 8W-1D-4L. Osasuna natomiast obecnie znajduje sie w strefie spadkowej. Po 28 meczach zdobyli tylko 29 punktow. Bilans meczy Osasuny to 6W-11D-11L na wyjazdach 0W-7D-7L! Patrzac po tym co goscie graja na wyjazdach nie wroze im aby zdobyli dzisiaj chocby punkt. Ostatnie siedem meczy Atletico Madrit to trzy wygrane, dwa remisy i dwie porazki. Osasuna natomiast trzy wygrane, trzy remis i porazka. Pierwszy mecz zakonczyl sie bezbramkowym wynikiem ale mysle ze w dzisiejszym spotkaniu zespol z Madrytu pokaze klase.
 
xael 83

xael

Użytkownik
Athletico Madrid - Ossasuna 1 @ 1,70 ⛔

@koledzy up
niezła niespodzianka co ???? ?

Tutaj raczej faworyt jest tylko jeden. Athletico odpadło z ligi mistrzów i została im tylko liga. Napewno będą chcieli byc na koniec sezonu w najlepszej trójce. Na forme niemożna narzekac go po ostatnich wynikach można czuc jedynie zawodowanie . Wygrana z barca, Villarealem , remisy z Porto , Realem .. Dzisiaj bez względu na wszystko powinni wygrac zwłaszcza że grają z broniąca się przed spadkiem Ossasuna. Goście na wyjezdzie jeszcze nie wygrali , notują tylko remisy i porażki. Mimo że Ossasuna w ostatnich czterech meczach wyjazdowych odnosiłą same remisy to dzisiaj Athletico powinno im przegrac ten 1 point streak. Do strzelania bramek zawodnikow w Madrycie nie brakuje i myślę że to właśnie Aguero czy Forlan będą trafiac do siatki.
 
6 1

666marcin

Użytkownik
Spotkanie: Sporting Gijón - Racing Santander
Typ: X/X
Kurs: 5,25
Bukmacher: Unibet

Dzisiaj dojdzie do derby w lidze hiszpanskiej. Sporting Gijón zagra z Racing Santander .Moim zdaniem nie ma w tym meczu zdecydowanego faworyta i padnie remis 0:0 lub 1:1. Jest to typowy mecz na remis, zmierza sie ze soba 2 druzyny ze srodka tabeli 12 Racing Standander z 13 Sporting Giijon. Racing santander to druzyna ktora duzo remisuje w 28 spotkaniach 8 razy wygrala 11 razy przegrala i az 9 razy zremisowala. Sporting Gijon to jedyna druzyna w lidze, ktora nie zremisowala jeszcze zadnego meczu gdyz 11 wygrala i 17 przegrala, ale kiedys musi byc ten pierwszy raz i mysle. ze to nastapi w dzisiejszym meczu. Stawiam na typ 0:0 w tym spoktaniu.
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Sporting Gijon - Racing Santander
Hm... Mecz ten przyprawia mnie o ból głowy bo dla mnie Gijon jest tutaj zdecydowanym faworytem. Nie wiem dlaczego buki wystawiły taki duży kurs na Gijon. Biorąc pod uwagę absencje Zigica, Tchite oraz Munitisa to Racing jest o połowę słabszy, co było widać tydzień temu w przegranym meczu z Valencia. Ich brak skuteczności raził w oczy ! a nawet takiej dogodnej sytuacji jak karny nie potrafili wykorzystac ... Wogóle przegrana na własnym stadionie z Valencia jest juz dla mnie czymś nienormalnym skoro nawet Numancia potrafiła z nią wygrać. Może za Gijon nie przemawiają jakieś wybitne argumenty ale jest to wg mnie dobra drużyna potrafi strzelać bramki kiedy są potrzebne, potrafią walczyc i wygrywać a z tak osłabionym Racingiem powinni dać sobie radę ! Jednak ja nie ryzykował bym czystej 1 ale 1x jest swietnym rozwiązaniem bo jednak nad Gijonem ciągle kręci sie to widmo remisu ;p
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
na as.com cała trójka jest w przypuszczalnym wyjściowym składzie Santander. Warto zwrócić uwagę na to iż Racing na wyjazdach gra ofensywnie, a pamiętając, że defensywa Gijon fatalnie gra przeciwko drużynom, które stawiają je pod ścianą. Moim zdaniem dwójka na Santander lub over 2,5, ale nie stawiam za pieniądze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom