>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, wątpliwości, problemy związane z zakładami tenisowymi.

F 0

filweb

Forum VIP
Witam
Poproszę Was o informację, mianowicie gdzie mam stawiać akumulatory na tenis? Chodzi mi teraz o pierwsze rundy AO.
Jeśli chodzi o moje wymagania, to:

1) limity - żeby można było postawić min. 1000-1500 pln
2) krecz - chciałbym, aby u takiego buka krecz był zawsze rozliczany jako zwrot
3) żeby nie był to buk &quot;komercyjny&quot; (oferta bwin i bah mnie nie interesuje za bardzo)

oczywiście, jeśli znacie buka trochę odstającego od mojego ideału, piszcie śmiało, za każde info będę bardzo wdzięczny.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Do tego co pisze Rox dołożyłbym jeszcze gamebookers, w żadnym z tych buków nie będzie żadnych problemów ze stawkami, a krecz oznacza zwrot kasy.
Zaciekawiła mnie bardzo jedna rzecz. Co to znaczy, że buk ma być niekomercyjny? Ma być nastawiony nie na zysk tylko na stratę, czy jak? ????

Vader// Ja rozumiem to jako buka &quot;mniej znanego&quot;. Czyli aby nie było tego buka wszędzie reklam. Może się mylę...
 
F 0

filweb

Forum VIP
Vader bardzo dobrze rozumie moje bardzo kolokwialne pojęcie &quot;buka komercyjnego&quot;. Dla mnie buk komercyjny to taki, który stawia na niedoświadczonych graczy nie mających pojęcia o zakładach sportowych. Pojęcie to narodziło się w mojej głowie też właśnie z powodu marketingu. Bwin ma super oprawę graficzną, ale co z tego, skoro za te piękne kolory przychodzi nam płacić nawet do 10 % zwrotu mniej niż w dwukolorowym, surowym Pinnacle.
Wymieniliście kilka pozycji, za co jestem bardzo wdzięczny, ja jednak liczyłem po cichu na polecenie mi tych pozycji, które nie są znane polskim graczom. Dla mnie gamebookers, bet365 i bettson to też buki komercyjne.
Czy ktoś z Was grał na takich platformach jak 5dimes czy William Hill? Czy tam można grać AKO?
Pozdrawiam
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Vader bardzo dobrze rozumie moje bardzo kolokwialne pojęcie &quot;buka komercyjnego&quot;. Dla mnie buk komercyjny to taki, który stawia na niedoświadczonych graczy nie mających pojęcia o zakładach sportowych. Pojęcie to narodziło się w mojej głowie też właśnie z powodu marketingu. Bwin ma super oprawę graficzną, ale co z tego, skoro za te piękne kolory przychodzi nam płacić nawet do 10 % zwrotu mniej niż w dwukolorowym, surowym Pinnacle.
Wymieniliście kilka pozycji, za co jestem bardzo wdzięczny, ja jednak liczyłem po cichu na polecenie mi tych pozycji, które nie są znane polskim graczom. Dla mnie gamebookers, bet365 i bettson to też buki komercyjne.
Czy ktoś z Was grał na takich platformach jak 5dimes czy William Hill? Czy tam można grać AKO?
Pozdrawiam
W 5dimes spokojnie można grac parlaye ( akumulatory ). Oferta tenisa jest bardzo bogata, polecam tego buka. Ale pamiętaj, że przy wypłacie potrącają sporą prowizję. DOXXbet jest super do tenisa, wszystko co się da w sumie w ofercie. Stawki też duże przyjmują na pewno. Tyle że krecz nie oznacza zwrotu.
 
F 0

filweb

Forum VIP
dzięki za info. Doxxa poleciłeś mi już z pół roku temu, jednak kursy wystawiane przez tego buka mnie nie zachęcają;)
napisz proszę coś więcej o tej wypłacie na 5d bo nie chce mi się szukać ich rulingów, one wszystkie są zresztą dość niejasno sformułowane.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
dzięki za info. Doxxa poleciłeś mi już z pół roku temu, jednak kursy wystawiane przez tego buka mnie nie zachęcają;)
napisz proszę coś więcej o tej wypłacie na 5d bo nie chce mi się szukać ich rulingów, one wszystkie są zresztą dość niejasno sformułowane.
Z tego co pamiętam 15 czy 25$ za każdą wypłatę. Ale już nie grałem tam jakiś czas więc mogę się mylic co do ich prowizji.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
W tym temacie pytajcie o wyniki, jeśli jakiegoś nie możecie znaleźć, o to jak dane spotkanie rozliczy bukmacher oraz piszcie o wszystkim związanym z tenisem, czego nie wiecie.
Po to powstaje ten temat, żeby w działach z analizami nie pojawiały się tego typu pytania. Tutaj jednak nie obawiajcie się i pytajcie ile wlezie ????
 
J 19

jajo

Użytkownik
W tym numerze tenisklubu przeczytałem, że w we wcześniejszym informowali, że Vacat po Nando u Any został uzupełniony. Chętnie bym się dowiedział przez jakiego szczęśliwca ????
Dzięki
ps. rozpocząłem temat od postu o wysokim poziomie merytorycznym ;)
 
F 0

filweb

Forum VIP
Według wielu źródeł podczas Australian Open Ana była widziana wielokrotnie w towarzystwie pewnego znanego Australijskiego golfisty, nazwiska niestety nie pamiętam, ale pamiętam, że był chyba drugim po Woodsie golfistą pod względem ogólnej popularności.
 
samuel10 0

samuel10

Użytkownik
witam ????
mam pytanie, chcialbym znalesc informacje jak statystycznie rozstrzyga sie pojedynczy gem w tenisie, wie ktos gdzie moge znalesc informacje na ten temat?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Grał wczoraj ktoś mecz Mayer - Darcis? Każdy buk inaczej to rozlicza, bet365 i expekt wygrana Niemca a totosyf wygrana Belga! O co w tym chodzi? ATP Tour.com jeszcze nie ma wyniku :/

A nie jednak wszedzie Mayer po za totomixem pajace :/
 
go2grzes 7

go2grzes

Użytkownik
W Rzymie pogoda nie dopisuje. Najpierw wichura (oglądałem mecz Starace -były nawet krótkie przerwy i zawodnicy przecierali oczy bo wpadał im piasek), a po tym właśnie meczu rozpadało się na całego. Miejmy nadzieje że jutro pogoda dopisze.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Najgorsze, ze jutro a padac caly dzien az tak do 18.... no ale mam nadzieje ze onet sie pomyli i bedzie git jutro;/
 
B 0

bzyku99

Użytkownik
witam mam takie pytanie dalem kupon w fortunie i zostal mi tylko debel na dzis ktory mial grac o 22 i co jak dzisiaj nie rozegraja meczu a np jutro o musze czekac az beda grali czy wyplaca mi bez tego meczu ?
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
witam mam takie pytanie dalem kupon w fortunie i zostal mi tylko debel na dzis ktory mial grac o 22 i co jak dzisiaj nie rozegraja meczu a np jutro o musze czekac az beda grali czy wyplaca mi bez tego meczu ?
Jeżeli mecz nie został to musisz czekać na wynik tego końcowego meczu. Nie wypłacą ci, chyba że minie około 48-72h (zależy od buka) i mecz ni byłby wciąz rozegrany.
 
Do góry Bottom