>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie. Jak im się wyśle skan dowodu wpłaty kaski na moje konto betsson (zwykły przekaz pocztowy) to mogę liczyć że pieniądze szybciej znajdą się na moim koncie betsson? pzdr
 
A 6

akh

Użytkownik
Witam, mam straszny problem z wypłatą. Po wybraniu sposoby wypłaty (na konto bankowe) pojawia mi się takie okienko


Kiedy wpisuje numer konta bankowego za każdym razem wyświetla mi się jedynie czerwony napis &quot;Nieprawidłowy numer konta bankowego&quot;. Proszę o pomoc...

Ps: Live chat oczywiście niedostępny, a na maila odpowiedzieli jedynie, że nie moge wyplacić na moneybookers... ????
 
rosomak74 54

rosomak74

Użytkownik
Czesc mam taki sam problem z wyplata jak dwaj koledzy wczesniej.
Kontaktowalem sie z suportem poradzili aby przed numerem konta wpisac przedrostek PL, nic to nie pomoglo.Wyslalem emaila aby wyslali mi przelew manualnie dostalem odpowiedz po 2 dniach ,ze mam bledny numer IBAN.
Problem w tym ,ze raczej nie podaje zlego numeru poniewaz nie raz wysylalem do siebie przelewy z bet-at-home i nie mialem z tym najmniejszych problemow.
Przyczyna musi tkwic gdzie indziej tylko sie pytam gdzie?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Może wyślij im screen z konta bankowego gdzie widnieje Twój numer konta, lub zeskanuj jakiś wyciąg z banku i niech coś z tym robią, bo może to jakiś błąd w ich systemie.
 
A 6

akh

Użytkownik
Witam. Sprawa się wyjaśniła. Zleciłem im manulaną wypłatę i dostałem maila z wyjaśnieniem:
Drogi Panie Grzegorzu,

Dziękujemy za kontakt z Betsson.

Uprzejmie informuje iż zleciliśmy manualną wypłatę z Pana konta w dniu dzisiejszym.
Przy nastepnej wypłacie proszę wybrać niezarejestrowany numer konta, następnie proszę wpisac numer konta ręcznie(nie korzystając z metody kopiuj-wklej) bez przerwy pomiędzy cyframi, oraz bez przedrostka PL.

Dziekuję za zrozumienie oraz życzę przyjemnego dnia.

Jeśli ma Pan jakiekolwiek inne pytania, proszę skontaktować się z nami ponownie, a my z przyjemnością udzielimy odpowiedzi.

Serdecznie pozdrawiam
Agata
Betsson Support
Dodam, że pieniądze na koncie miałem godzinę później ????
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Musze pochwalic ich support. Jest bardzo mily i szybko odpisuje, odrazu wyjasniajac problem. Zobaczymy co z wyplata, wlasnie wyplacam 200 PLN na MB zobaczymy po ilu dojdzie. Oferte tez maja naprawde calkiem niezla
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Wow, czekakalem 12 h na wyplate MB. Zadnych problemow,trzeba zauwazyc, ze dzisiaj Sobota. Naprawde bardzo, szybka realizacja. Nie wiem jak jest z przelewem bankowym, ale jezeli chodzi MB to ich polecam.
 
R 0

radzio2303

Użytkownik
Witam
Prosiłem już wcześniej o pomoc przy wpłacie na Betsson poprzez poczte ale każdy radzi to samo, żeby wpisać wszystko w odpowiednie rubryki
Pomoże mi ktoś???
co mam po kolei wpisać?
nazwa odbiorcy:
nazwa odbiorcy cd.:
nr rachunku odbiorcy:
nazwa zdleceniodawcy:
tytułem:
tytułem cd.:
jeżeli ma dostepne takie dane
Bank SEB
Właściciel konta Betsson Malta Ltd.
Numer rachunku xxxxxxxx
Numer IBAN PLxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Bic/SWIFT ESSEPLPW
Tytuł wpłaty xxxxxxxxxx

Proszę o pomoc ;/
 
M 0

_maciek

Użytkownik
Mam problem z wpłatą pieniędzy, ośmiocyfrowy numer konta, nie da rady zrealizować przelewu (przelewy24), bank odmawia bo mówi że nieprawidłowy numer.

Pomocy.
 
chyny 0

chyny

Użytkownik
Ja już wypłacałęm z betsone tydzien temu i tak trzeba zrobic w numerze konta wpisz numer konta bez spacji potem wpisz kwote np. minimum 80zł potem nacisnij wypłata potem pojawi ci się komunikat ten co sa czerwone litery o przewalutowaniu i go potwierdz i pokaze ci sie numer zlecenia i czekasz na pieniadze a on juz znikna z twojego konta z chwila potwierdzenia komunikatu tego o przewalutowaniu
 
S 0

silver3

Użytkownik
Mam takie pytanie odnośnie wypłat. Jeżeli posiadam konto na Betssonie na dane uzytkowniak Jan Nowak , czy istnieje taka mozliwosc, wyplaty pieniedzy na konto bankowe osoby Jan Kowalski ?
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Zleciłem wypłatę i nic nie pojawiło się w wyciągu z konta że zlecona , a na drugi dzień wróciła na moje konto. Zleciłem ponownie i teraz także nie ma w wyciągu konta że zleciłem a kasa zniknęła i nie wiem czy znowu nie wróci na konto. Miał ktoś tak?
Bo dwa dni przed tym pierwsza moja wypłata doszła bez problemowo.
Już problem rozwiązany mogę wypłacić tylko na Nettelera chociaż wcześniej na konto wszystko działało :p
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
chciałbym wpłacić pieniądze za pomocą mBank transfer, nie ma teraz już tej opcji?
Wystarczy wejść w opcje wpłat i sprawdzić jakie są. To nie jest wyzwanie dla pełnoletniego człowieka... ziom :)
mTransfer jest oczywiście dostępny, tak jak sporo innych możliwości, łącznie z tymi nowymi.
mam takie pytanie, czy wypłacają pieniądze na konto bankowe innej osoby niż ta co jest zarejestrowana na stronce??
O takich czynnościach lepiej informować support żeby nie mieć potem problemów.
 
Do góry Bottom