>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

dwa konta na jedno 'domostwo'

edyyy 0

edyyy

Użytkownik
witam. posiadam konto na moją siostrę na bwin. zakładałem je gdy jeszcze nie miałem 18 lat. i teraz chciałbym założyć nowe tylko że na siebie. będe miał jakieś problemy z tym że mam już jedno konto na siostrę? jeśli wpłacę kase to będę miał jakieś problemy z płynnością gotówki? bo np. na expekcie chciałem założyć na siebie to mi tylko wyskoczyło że mam zbyt podobne dane do jakiegoś użytkownika /oczywiście chodziło o konto na moją siostrę/

licze na konkretną odpowiedz ????
pozdrawiam
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Kilka lat temu też maiłem podobną sytuację, konto zakładałem na starszą, teraz mam konto na siebie i nie ma żadnych problemów, ale nie korzystałem z bonusów.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja Ci powiem tak...
Jakis czas temu okolo 1.5 roku zlaozylem konto z ktorego nigdy nie korzystalem! Nigdy nie wplacilem tam kaski, od roku sie nie logowalem, juz nawet zapomnialem ze je mam, a teraz od 5 dni jestem na bwin na nowym koncie , przy rejestracji nie napotkalem zadnych problemow. Po 4 dniach zablokowano mi konto bo juz mam jedno , mimo ze NIGDY! nie wykonalem na nim zadnego ruchu, a od roku sie nie logowalem!
Jaki z tego wniosek, przepis jest przepis! Buki maja tak ulozone umowy handlowe i przepisy ze jak na Ciebie siada to im nic nie wytlumaczysz! Dlatego moja rada...Jesli grasz juz na jakims portalu, i nikt sie Ciebie nie czepia, to graj tam! i nie kombinuj, bo naprawde granica jest cieniutka a im nic nie wytlumaczysz...;)
pozdrawiam
 
Do góry Bottom