>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mój zbiór linków ( głównie statystyki piłkarskie )

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +37
X 0

xx80xx

Użytkownik
Cześć,
zapytanie do kustosza tego wątku.
Czy w swoim superarchiwum linków do dosłownie wszystkiego co można wyciągnąć z kapelusza ma również linki do stron podobnych do zamkniętego betsaint.com?
No kurczaki nie ukrywam gdy miałem już niemalże idealnie poukładane co i jak mam grać na tamtej stronie, żeby po prostu zacząć grubo wygrywać po 10 latach działalności strony zamknęli ją! (temat na FB: http://forum.bukmacherskie.com/f18/jaka-progresje-system-obrac-122224-2.html)
Wiem, że stron z predictions trochę jest, ale sam przyznasz, że betsaint był unikalny szczególnie &quot;rodzaje&quot; typów gold, silver i zwykłe.
Znalazłbyś coś takiego dla mnie?
Obiecuje, że jak będzie coś w podobieństwie to poświęce 2 tygodnie na analizę i znowu otworzę temat z typami branymi z automatów komputerowych (oczywiście dochodowymi)
Z góry dzięki!
 
aban 17

aban

Użytkownik
sorki, ze nie przejrzałem każdej strony ale może mógłbyś podać stronkę na której najczytelniej widać remisy w poszczególnych ligach, a najlepiej z podziałem na połowy jeszcze.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Być może można, ale w tym celu trzeba zapoznać się z zawartością wątku o rzutach rożnych ( bo w tym dziale LINKI BUKMACHERSKIE jest przecież i taki ) i dopiero tam ew. zadawać pytania z tego zakresu - a nie gdzie popadnie...
 
A 97

analyst

Użytkownik
Witam Edi, wielka encyklopedio ????
Potrzebuje aktualnych linków z prognozami under/over w piłce nożnej, ewentualnie coś na wzór Vitisport z typowanym dokładnym wynikiem. Z tym, że na owej stronie są tylko wybrane mecze a najlepiej gdyby były ujęte wszystkie mecze z oferty danego dnia. Pozdro
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Analyst&gt;&gt; niestety, ale Regulamin forum nie pozwala na podawanie linków do stron z typami innymi niż w ujęciu statystycznym jak:
http://www.insports.eu/en/stats/underoverday
i został przez Administrację forum usunięty bardzo obszerny wątek z samymi typami, który kiedyś tu założyłem w dziale LINKI BUKMACHERSKIE.
Ale inne fora na to zezwalają i dlatego aby odszukać wiele takich stron, np. wpisz do wyszukiwarki tę frazę:
Linki z bezpłatnymi typami i analizami bukmacherskimi.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Mi właśnie zależy na na typach tylko i wyłącznie w ujęciu statystycznym under/over.
Jeśli tutaj nie chcesz wkleić linków to prosiłbym Cię o wysłanie prywatnej wiadomości z jakimiś stronkami. Z góry dzięki i pozdro
 
Do góry Bottom