>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 kolejka Primera Division 7-8.03

Status
Zamknięty.
gutek84 93

gutek84

Forum VIP


Kursy by Expekt

Bardzo ciekawie zrobiło się w ostatnich tygodniach na hiszpańskich boiskach, a to głównie za sprawą Barcy, która znacznie obniżyła loty i pozwoliła odrobić Realowi już 8pkt, tak więc sprawa mistrzostwa pozostaje wciąż otwarta wbrew niektórym, którzy posadzili już Barcę na mistrzowskim tronie. W tej kolejce najwięcej emocji szykuje się oczywiście na Santiago Bernabeu, gdzie dojdzie do gorących jak zawsze derbów Madrytu. Czy Atletico uskrzydlone pięknym zwycięstwem nad Barcą odbierze punkty również Realowi? Zapraszam do dyskusji.
 
kafi87 9

kafi87

Użytkownik
Dla mnie najlepszym, meczem do typowania w tej kolejce jest Deportivo-Santander. Deportivo jesli che grac w puchrach musi zaczac systematycznie wygrywac a ku temu mam calkiem nie najgorsza okazje poniewaz przyjerzdza do nich Santander ktory jest po srodku tabeli bez wiekszych szans na awans do pucharow a w dodatku nie zagrazaim mozliwosc sapdku do nizszej ligi. Ogolnie to nie ma o co grac. Wiec w tym meczu upatruje szansy dla Deportivo ktore jesli wygra bedzie mialo dalsza szanse na puchary i nie pozwoli odskoczyc rywalom zbyt daleko.
Deportivo-Santander 1 2,1

Kolejnym meczem godnym uwagi jest Barcelona-Athletico. Jak wszyscy dobrze wiemy Barcelona zaczyna miec coraz cieplej bo z tylu goni ich Real z nadzwyczajna forma. W tym meczu Barcelona bedzie starala sie udowadnic ze wszsytko gra i przed wlasan publicznosci powinni spokojnie wygrac ruznica 2 bramek.Pamietajmy o tym ze Aletico bardzo kiepsko spisuje sie na wyjazdach na 12 meczy na wyjezdzie zdobyl jedynie 11 punktow!! A Barcelona musi w tym meczu pokazac kto naprawde tutaj zadzie, jakie kolwiek potkniecie nie wchodzi w gre . Pewne zwyciestwo!!
Barcelona - Athletic------- (-1)1=1,85
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Barcelona - Athletic 1
Kurs co prawda mały, ale dla mnie jest to pewniak. Barca po fenomenalnej serii wygranych, złapała zadyszke, ostatnie 2 mecze to remis i przegrana. Real zaczyna im depczeć po piętach, jeszcze wszystko może się zdarzyć. Barcelona musi zacząć znowu wygrywać i odbudować się po 2 słabych spotkaniach.
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Barcelona - Athletic 1
Kurs co prawda mały, ale dla mnie jest to pewniak. Barca po fenomenalnej serii wygranych, złapała zadyszke, ostatnie 2 mecze to remis i przegrana. Real zaczyna im depczeć po piętach, jeszcze wszystko może się zdarzyć. Barcelona musi zacząć znowu wygrywać i odbudować się po 2 słabych spotkaniach.
zgadzam się. Barcelona powinna wygrać ten mecz. Co w środę mają rewanż z Lyonem w LM, ale mają już tylko 4 pkt nad Realem i nie mogą olewać spotkań ligowych.
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Barcelona (-1) @ 1,80
po ostatnich porażkach z Espanyolem, Atletico oraz remisie z Betisem w lidze- Katalończycy stoją pod wielką presją. mają już tylko 5 punktów przewagi nad Realem, który jest w fantastycznej formie (10 WIN z rzędu mówi samo za siebie). aby uspokoić kibiców i samych siebie Duma Katalonii po prostu musi wygrać to spotkanie. natomiast atut własnego boiska powinien dodać jeszcze więcej poweru graczom Barcelony. zwycięstwo dwoma bramkami jest wielce prawdopodobne w tym spotkaniu.
Villarreal @ 1,75
na własnym boisku Żółta Łódź Podwodna podejmie słabiutki zespół Espanyolu- zajmujący przed tą kolejką PRZEDOSTATNIE miejsce w ligowej tabeli. epizodyczny remis z Barcą nie jest 4 me zwiastunem dobrej formy Espanyolu. po prostu się udało. ale teraz z Villarealem na ich stadionie-nie, nie daję im większych szans.
 
T 0

tominho

Użytkownik
podajecie analizy ale zapominacie o tym ze liga Hiszpanska jest bardzo nieprzewidywlana kto by pomyslal ze Barca przegra u siebie 1;2 z Espanyolem ktory jest ostani. Villareal ma dosc niekorzystny mecz z Ligi Mistrzow wiec tu spodziewam sie 2X lub 2 oczywiscie na Espanyol . Co do Barcy to czuje tu remis 1;1 . Z Lyonem latwo napewno im nie bedzie maja lekki kryzys i tu upatruje szans dla Lyonu a przed 2 meczem Ligi Mistrzow zazwyczaj padaja wyniki ktore &#39;&#39;czyszcza nam portfele&#39;&#39; wiec uwazalbym na stawianie na te zespoly . Pozdrawiam
 
R 0

rockefellaz

Użytkownik
Real Madryt - Atletico Madryd wydaje sie dosyć pewnym meczem za zakład over 2,5. Atletico zmotywowani ostatnim meczem z Barceloną,Real zaś Barcelone będzie gonił. Obydwie drużyny grają ofensywnie o czym świadczy ostatni wynik Atletico 4;3.
propozycja : over 2,5 / over 3,5
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Co do spotkania Barcelony z Bilbao zwróciłbym uwagę na fakt awansu Bilbao do finału Pucharu Króla gdzie zmierzy się.. z Barceloną. W Bilbao olbrzymie święto z tego powodu, bo jeśli się nie mylę przy okazji zapewnili już sobie udział w europejskich pucharach w nastepnym sezonie.

Feta tam moze trwac i sądzę, że niektorzy pilkarze po kapitalnym meczu z Sevillą mogą dostac szanse odpoczynku tak jak bylo to przed tygodniem w meczu ligowym z... Sevillą ;P Wtedy Bilbao wystawilo wielu na codzien rezerwowych zawodnikow i uleglo rywalowi 1:2. Jestem zdania, ze tym razem moze byc podobna sytuacja, co skrzetnie powinna wykorzystac Barcelona i pokonac pewnie swojego rywala.
 
K 0

katowiczanin

Użytkownik
Real-Atletico
Typ: obie strzelą

Trochę kontrowersji może wzbudzać proponowany przeze mnie typów. Przecież Real pod wodzą Juande Ramosa stracił w lidze ledwie 4 gole. Ostatni w meczu z Betisem przy miażdżącym prowadzeniu. A Atletico? Ostatnio formą nie błyszczeli wygrywając ledwie 1 na 5 poprzednich spotkań, aż do ostatniej kolejki która zmieniła moje spojrzenie na to spotkanie. Oto bowiem Atletico przeciwko liderowi z Barcelony rozegrało najlepszy mecz w sezonie prezentując kapitalny ofensywny futbol. Z przodu brylowali pogodzony z trenerem i kolegami Sergio Aguerro, a także jak zwykle groźny Diego Forlan. Rosnącą formę można było zauważyć też u Maxiego Rodrigueza i Simao. Ta ofensywna czwórka podbudowana świetną wygraną z Barcą, a także zdeterminowana by utrzeć nosa swojemu największemu rywalowi na pewno będzie siać zamęt w formacjach Realu, tym bardziej że Real zagra w tym spotkaniu bez jednego z lepszych obrońców La Liga w tym sezonie i najlepszego obecnie zawodnika tej formacji Królewskich - Pepe, który pauzuję za kartki. Kim zagra więc w obronie Ramos? Pole manewru ma ograniczone. Jest co prawda doświadczony Metzelder, ale on ostatnio długo leczył kontuzję, a w poprzedniej kolejce nie załapał się nawet na ławkę rezerwowych, co świadczy o jego niskiej dyspozycji. W środku może zagrać Heinze z Cannavaro, ale wtedy na lewą obronę powędruje Marcelo, który znacznie lepszy jest w ofensywie. Na zmęczenie narzeka prawy obrońca Sergio Ramos, a przecież już w tygodniu arcyważny rewanż na Anfield z Liverpoolem, który na pewno jest obecnie priorytetem trenera. Przed Juande Ramosem więc ciężki orzech do zgryzienia przy budowaniu formacji na spotkanie derbowe. Real z Espanyolem także w ofensywie nie zachwycał, bo to Katalończycy przez większą część meczu przeważali, ale potem 2 ciosy Realu przyniosły im dwa gole. Wbrew pozorom napastnicy Królewskich mogą mieć znacznie łatwiejsze zadanie z obroną Atletico niż Espanyolu, bowiem ta należy do jednej z najbardziej dziurawych w lidze. Ciekawy przypis znalazłem również w aktualnym wydaniu Tylko Piłki. Otóż Atletico, mimo że ostatni raz na Bernabeu wygrało w sezonie 99/00 zawsze najwięcej kłopotów sprawia swojemu rywalowi w najmniej oczekiwanym momencie. Tak było w 1965 roku gdy Atletico przerwało passę 8 domowych wygranych Realu, albo w 1987 gdzie serię 9 wygranych Realu z rzędu Rojosblancos przerwali gromiąc Królewskich 4-0. Obecnie Real ma 10 wygranych ligowych z rzędu...wnioski wyciągnijcie sami.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Deportivo La Coruna - Racing Santander
Mecz dwóch zespołów, które zupełnie nie wpisują się w hiszpański ofensywny i radosny styl gry. Zarówno Deportivo jak i Racing opierają swoją grę na twardej, zdyscyplinowanej defensywie co powoduje, że ich mecze do porywających z pewnością nie należą. Oczywiście nie może być inaczej kiedy obydwa te zespoły zagrają przeciw sobie. Jeśli ktoś lubi sobie ucinać drzemkę w niedzielne popołudnie to jako środek na szybkie zaśnięcie polecam ten właśnie mecz :-D. Wynik underowy jest tu niemal pewny, ale jako, że kurs bardzo mizerny to odpuściłem sobie to rozwiązanie. Wydaje mi się, że pomimo wszystko 3 pkt pozostaną na El Riazor. W zespole Racingu nie wystąpi kontuzjowany Mohamed Tchite, jedynym motorem ofensywy pozostanie Nikola Zigic, więc obrona Deportivo będzie mogła spokojnie skupić się na tym, żeby wyłączyć go z gry.
Gospodarze powinni sobie stworzyć kilka dogodnych sytuacji liczę na to, że jedną z nich uda im się wykorzystać. Najbardziej prawdopodobny wynik tego meczu to 1-0 dla gospodarzy i to jest mój typ na to spotkanie po całkiem niezłym kursie.
Mój typ: 1/2,20/ Bet365
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Numancia - Valencia
A ja zwrócę uwagę na spotkanie
CD Numancia - Valencia CF
Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli, ich poprzednie 7 spotkań kończyło się porażką! Ostatnie zwycięstwo zanotowali 11.01. Jednak Valencia też nie grzeszy formą. Ostatnie 4 spotkania to 2 remisy i 2 porażki. W zasadzie wyłączyli się już z walki o mistrzostwo kraju, jednak jeżeli nie poprawią swej formy to w przyszłym sezonie możemy nawet nie oglądać ich w europejskich poucharach... Valencia zajmuje 6. pozycję, ale ma tyle samo punktów co ósme Deportiva La Coruna. A zatem zwycięstwo w meczu ze słabiutką Numancią powinno być dla nich priorytetem, zwłaszcza, że Valencia nie gra już w PUEFA. Kurs bardzo ładny, na Valencie 2,10 :spokodfhgfh:
Jak dużo innych klubów, VCF, załapała aktualnie lekką sezonową zadyszkę, a jaka może być lepsza okazja do przełamania impasu, niż mecz ze słabiutkim zespołem, zajmującym ostatnie miejsce w tabeli Premiera Division - CD Numancia?
Polecam :-D
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
No z tą Valencią to bym uważał. Numancia jakoś dwa tygodnie temu zmieniła trenera i już jakieś zmiany w ich grze są widoczne. Jestem zdania, ze Numancia spadnie z ligi, ale nie zdziwiłbym się gdyby urwała punkty Valencii, w której kryzys jest głęboki głównie chodzi o finanse.

Real Madryt - Atletico Madryt
O tym meczu mógłbym napisać bardzo wiele, ale postanowiłem się zbytnio nie rozpisywać :wink: Oglądając spotkania Atletico wyraźnie można zauważyć, że trener Resino zrozumiał, że o wyraźną poprawę gry defensywnej będzie niezwykle trudno stąd warto postawić na grę ofensywną. Mogliśmy przekonać się o tym w spotkaniach z Porto czy Barceloną gdzie Atletico starało się prowadzić grę ofensywną przez co narażało się na kontry i mimo iż samo strzelało dużo bramek to i dużo traciło. Dziś to Real powinien prowadzić grę jako gospodarz i drużyna na wyższym miejscu w tabeli. W Realu zabraknie Pepe, który moim zdaniem jest swietnym obroncą i mógłby wyłączyć z gry Aguero. Ogólnie rzecz biorąc mimo fatalnej serii gier Atletico przeciwko Realowi spodziewam się, ze Los Rojiblancos wyraznie postawią się swojemu lokalnemu rywalowi. Liczę na swietne widowisko i kilka bramek. Obie druzyny powinny strzelać bramki i choc obawiam sie delikatnie wyniku 1-1 to zaryzykuję i gram na over 2,5.
Mój typ: over 2,5 - 1,65 w Unibet
FC Barcelona - Athletic Bilbao
Bilbao osiągnęło niebywały sukces awansowując w środę do finału Pucharu Króla dzięki wygranej 3-0 nad Sevillą. W Kraju Baskow z tego powodu trwała ogromna feta, ale jednoczesnie pilkarze tej druzyny musieli miec swiadomosc, ze czeka ich spotkanie ligowe z Barceloną juz w sobotę. Barca ostatnio potraciła sporo punktów, ale nadal przecież ma w swoich szeregach swietnych piłkarzy, którzy potrafią strzelać bramki i wygrywać mecze. Jestem zdania, że przekonamy się o tym dzisiaj. Bilbao ktore jest nomen omen wlasnie zmierzy się z Barceloną w finale Pucharu Króla ma bezpieczną sytuację w lidze i choc z jednej strony moze byc uskrzydlone po wygranej nad Sevillą to z drugiej moze zbyt łatwo popaść w samozadowolenie. Moj typ to pewna wygrana Barcelony.
Mój typ: Barcelona (-1) - 1,80 w Unibet
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Real Madrid - Atletico Madrid X (1:1)
Witam
Ja osobisice wybralem, mecz Real vs Atletico i zagram tutaj remis po bardzo fajnym kursie 3,5. Real jest ostatnio w swietnej formie nie wliczajac wpadki w LM z Liverpoolem. Jest nie pokonany od 7 spotkan. Jednak w ich stylu gry widac ze troche braknie im juz sil. Ponadto z lepszymi zespolami z La Liga jak np: Deportivo czy Villareal wygrywali na swoim stadionie skromnie po 1-0. Real posiad wielu zawodnikow ktorzy jednym strzalem moga zmienic losy meczu. Jesli chodzi o Atletico, zaczynaja wracac do formy jaka prezentowali przed swietami. Ostatni mecz z Barca byl fenomenalnym popisem zawodnikow z Madrytu ktorzy mimo ciezkiego meczu w LM wybiegali zwyciestwo. Na poczatku sezonu mielismy juz derby madrytu wygrane bardzo szczesliwie przez Real 1-2. Real dostal w prezencie rzut karny w 92 minucie po faulu na Drenther ( czy jak sie to pisze). Przed tymi zespolami ciezkie mecz w LM w tym tygodniu. Zarowno Real jak i Atletico by myslec o dalszej grze musza wygrac! Jest to sztuka nie latwa z takimi zespolami jak Liverpool lub Porto. Potrzebne beda sily zeby biegac, dlatego uwazam ze dzis nie bedzie jakis szalenstw na boisku, zobaczymy bardzo ladne widowisko i podzial punktow pomiedzy druzynami. Real i tak juz odrobil duzo punktow do Barcy a jeszcze rewanz w Madrycie gdzie moze ugrysc kolejne 3 punkty! Wszystko sprzyja temu ze dzis w meczu derbowym Madrytu zobaczymy remis.

Moja opinia: I stalo sie to co mowilem...zobaczylismy PRZEPIEKNE ( UMOWIONE) WIDOWISKO. Naprawde mecz byl swietny! Ale bylo widac ze rozegrany w bardzo przyjacielskiej atmosferze ????
pozdrawiam.
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik

⚽Barcelona-Bilbao(4)
Typ:over
Kurs:3.3
Buk:bet365

Dzisiaj bez analizy bo nie mam czasu ale krótko Bilbao to nie taki słaby zespół dzisiaj mogą sobie zwietrzyć szansę przy słabej Barcelonie ale co ważne słabej pod kontem obrony bo zestrzelaniem nie mają problemów.Thierry Henry w formie lekki przestój złapał Samuel Eto&#39;o dzisiaj jeśli chce wywalczyć mistrzostwo z drużyną musi zacząć strzelać a do tego Lionel Messi to gwarantowane 3-4 bramki a do tego nie najlepsza gra obrany gości.Goście też powinni coś ustrzelić bo gra defensywa przeciwników kulej 4 stracone bramki w poprzednim meczu mówią same za siebie tak więc dla mnie wynik 4-1 lub 3:2
 
K 0

katowiczanin

Użytkownik
Real-Atletico
Typ: obie strzelą

Trochę kontrowersji może wzbudzać proponowany przeze mnie typów. Przecież Real pod wodzą Juande Ramosa stracił w lidze ledwie 4 gole. Ostatni w meczu z Betisem przy miażdżącym prowadzeniu. A Atletico? Ostatnio formą nie błyszczeli wygrywając ledwie 1 na 5 poprzednich spotkań, aż do ostatniej kolejki która zmieniła moje spojrzenie na to spotkanie. Oto bowiem Atletico przeciwko liderowi z Barcelony rozegrało najlepszy mecz w sezonie prezentując kapitalny ofensywny futbol. Z przodu brylowali pogodzony z trenerem i kolegami Sergio Aguerro, a także jak zwykle groźny Diego Forlan. Rosnącą formę można było zauważyć też u Maxiego Rodrigueza i Simao. Ta ofensywna czwórka podbudowana świetną wygraną z Barcą, a także zdeterminowana by utrzeć nosa swojemu największemu rywalowi na pewno będzie siać zamęt w formacjach Realu, tym bardziej że Real zagra w tym spotkaniu bez jednego z lepszych obrońców La Liga w tym sezonie i najlepszego obecnie zawodnika tej formacji Królewskich - Pepe, który pauzuję za kartki. Kim zagra więc w obronie Ramos? Pole manewru ma ograniczone. Jest co prawda doświadczony Metzelder, ale on ostatnio długo leczył kontuzję, a w poprzedniej kolejce nie załapał się nawet na ławkę rezerwowych, co świadczy o jego niskiej dyspozycji. W środku może zagrać Heinze z Cannavaro, ale wtedy na lewą obronę powędruje Marcelo, który znacznie lepszy jest w ofensywie. Na zmęczenie narzeka prawy obrońca Sergio Ramos, a przecież już w tygodniu arcyważny rewanż na Anfield z Liverpoolem, który na pewno jest obecnie priorytetem trenera. Przed Juande Ramosem więc ciężki orzech do zgryzienia przy budowaniu formacji na spotkanie derbowe. Real z Espanyolem także w ofensywie nie zachwycał, bo to Katalończycy przez większą część meczu przeważali, ale potem 2 ciosy Realu przyniosły im dwa gole. Wbrew pozorom napastnicy Królewskich mogą mieć znacznie łatwiejsze zadanie z obroną Atletico niż Espanyolu, bowiem ta należy do jednej z najbardziej dziurawych w lidze. Ciekawy przypis znalazłem również w aktualnym wydaniu Tylko Piłki. Otóż Atletico, mimo że ostatni raz na Bernabeu wygrało w sezonie 99/00 zawsze najwięcej kłopotów sprawia swojemu rywalowi w najmniej oczekiwanym momencie. Tak było w 1965 roku gdy Atletico przerwało passę 8 domowych wygranych Realu, albo w 1987 gdzie serię 9 wygranych Realu z rzędu Rojosblancos przerwali gromiąc Królewskich 4-0. Obecnie Real ma 10 wygranych ligowych z rzędu...wnioski wyciągnijcie sami.
Ani nie over ani nie Real a mój typ ????
 
bananarama 0

bananarama

Użytkownik
Getafe - Malaga
typ: obie strzela
kurs: 1,75


dla obu ekip to mecz z diametralnie innym celem - Getafe nie wygrywa, sporo remisuje i zbliza sie do strefy spadkowej. jest male zamieszanie w klubie, mowi sie o zmianie trenera, trener mowi, ze ekipa stoi za nim. maja okazje zeby to udowodnic. w ataku graja niezle. Uche i Soldado maja dobra passe, gorzej z defensywa. a dodatkowo jutro nie zagra jeden z kluczowych obroncow.

Malaga juz udowodnila ze gra naprawde niezle, szybko i ofensywnie. dobili do szostego miejsca gwarantujacego UEFA i niespodziewanie polegli u siebie (choc wieksza czesc meczu grali w oslabieniu) z Huelva.
inna sprawa, ze trudniej jest utrzymac pozycje, niz ja gonic.
Jutro znowu beda gonic i cos na pewno ustrzela;)
nie zagra co prawde Luque w ataku, w jego miejsce wystapi pewnie Salva, ale kwartet ze srodka pola Baha-Eliseu-Duda-Apono bedzie stwarzal duzo sytuacji.

over tez powinien wskoczyc.

-----------------

ktos wczesniej pisal o swobodnym zwyciestwie Valencii z Numancia. to nie bedzie piece of cake.
radze jeszcze raz to rozwazyc. pilkarze nie otrzmuja kasy od miesiaca, nie wygrali w lutym meczu, Numancia u siebie jest trudnym przeciwnikiem. latwo nie bedzie. mecz na granicy remisu.
warto tez zobaczyc na sklad zanim tak latwo postawi sie wynik - a jutro nie zagra Villa/Silva i Morientes.
raczej under.


------------------

Huelva - Valladolid
over 2,5
kurs: 2


Recre coraz blizej zapewnienia sobie utrzymania. ten mecz bardzo ich przyblizy. zagrali skuteczny futbol z Malaga, tradycyjnie lepiej radza sobie u siebie.
Valladolid notuje ogromna przewage overow na wyjazdach. zwyczajowo gola strzelaja;) a jeszcze wiecej traca.
a jutro z przodu beda mieli wszystko co najlepsze, wroci do skladu pewnie tez Luis Prieto.
w obu zespolach zabraknie kluczowych obroncow.
duzo okazji, 3 bramki wpadna
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Przegladajac dzisiejsza oferte La Liga znalazlem kolejne spotkanie po wczorajszych derbach madrytu warte, moim zdaniem, zagrania!
CA Osasuna - Sporting Gijon 2 (1:2)
Kurs jaki proponuja Buki na Gijon jest jak dla mnie kosmiczny, 5.75?! Mysle ze to lekka przesada. Wiem ze soccer to nie hokej i cuda zdazaja sie tylko czasem, jednak, hokej w ktory gram nauczyl mnie ze czasem warto zaryzykowac! I tak dzis zaryzykuje na ten mecz!
Sa to dwie druzyny ze strefy spatkowej, Gijon ma oczko wiecej niz Osassuna. Gospodarze graja bardzo &quot;drewniany&quot; futbol a ich glowna sila jest poswiecenie i chec biegania! Co do Sportingu widzialem ich kilka meczy w bardzo dobrym wykonaniu jak np z Sevilla 1-0 u sibie. Osassuna w ostatnich meczach jest wyraznie na fali! Co pokazuja jej wyniki, nie przegrala od 7 spotkan, a na wlasnym boisku od 4! Forma Gijon jest tragiczna, i tak po niezlym poczatku sezonu staczaja sie na dno. Dzis jest okazja zeby sie przelamac i to z niezla do tego druzyna jaka jest Ossasuna. Gijon bedzie gryzl trawe zeby wygrac i uciec od strefy spatkowej. Mysle ze dzis dobra passa Osassuny sie zakonczy a Gijon przelamie zla i wygra skromnie 0-1. Moj typ Sporting Gijon 90&#39;.
Moja Opinia: No i stalo sie, Sporting Gijon gryzl trawe, faulowal, sypaly sie zolte kartki, ale wkoncu zwyciezyl! Mam nadzieje ze ktos skorzystal z tego zacnego typu i zarobil troche kaski!
pozdrawiam.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Przed nami ostatni mecz z La Ligi...
Getafe - Malaga X
Typuje w tym meczu wynik remisowy. Dlaczego?! Obie druzyny maja bezpieczne miejsce bez szans na spadek z Ligi, ponadto Malaga ma szanse na miejsce promujace gre w UEFA. Bedzie sie starac wygrac jednak remis z zespolem jak Getafe nie jest zly. W Maladze zabraknie Lola z powodu czerwonej kartki w meczu przeciwko RH tydzien temu. Getafe remisuje ostatnie mecze az w nadmiarze, wynika to z ich bardzo solidnej gry w ataku ale przed wszystkim w obronie! Malaga to objawienie tego sezonu, chlopaki w kazdym meczu daja z siebie wszystko, o czym moze swiadczyc zacieta walka tydzien temu 10vs11 albo fakt iz przegrywali z Almeria 0-2 zeby w drugiej polowie wyjsc na 3-2! Dzis jednak sadze iz padnie remis, 1-1 lub 2-2. I ostatni argument wiem ze to smieszne ale dzis nie mielismy ani jednego underu w La Liga...wiec nie wykluczone 0-0 lub 1-1.

Moja Opinia: Ah ah ah, ledwo ledwo! Getafe przespalo cala pierwsza polowe! Dwie bramki Malagi takie troche z du** ktos gdzies odbil, ktos cos dobil. Ale i tak najlepiej popisal sie Uche ktory nie trafil do pustej bramki z 5 metrow, tak to on moze strzelac ale do bramki od rugby ???? prawde mowiac po golu z wolnego Getafe myslalem ze ich pocisna, ale za nerwowo...no nic moze nastepnym razem ????
pozdrawiam.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Przed nami ostatni mecz z La Ligi...

Getafe - Malaga X

Typuje w tym meczu wynik remisowy. Dlaczego?! Obie druzyny maja bezpieczne miejsce bez szans na spadek z Ligi, ponadto Malaga ma szanse na miejsce promujace gre w UEFA. Bedzie sie starac wygrac jednak remis z zespolem jak Getafe nie jest zly. W Maladze zabraknie Lola z powodu czerwonej kartki w meczu przeciwko RH tydzien temu. Getafe remisuje ostatnie mecze az w nadmiarze, wynika to z ich bardzo solidnej gry w ataku ale przed wszystkim w obronie! Malaga to objawienie tego sezonu, chlopaki w kazdym meczu daja z siebie wszystko, o czym moze swiadczyc zacieta walka tydzien temu 10vs11 albo fakt iz przegrywali z Almeria 0-2 zeby w drugiej polowie wyjsc na 3-2! Dzis jednak sadze iz padnie remis, 1-1 lub 2-2. I ostatni argument wiem ze to smieszne ale dzis nie mielismy ani jednego underu w La Liga...wiec nie wykluczone 0-0 lub 1-1.

pozdrawiam.
ja mimo wszystko typowałbym tutaj na drużynę gospodarzy. Jak sam powiedziałeś , drużyna Getafe ostatnimi czasy miała wyników remisowych aż w nadmiarze , także może w końcu uda im się przełamać. Malaga rzeczywiście rozgrywa dobry sezon w Premiera Division i dziś również mogą zwyciężyć , aby zakończyć rozgrywki na dobrym , wysokim miejscu , promującym ich do gry w Pucharze Uefa w przyszłym sezonie.
 
bananarama 0

bananarama

Użytkownik
QUOTE=bananarama;917102]Getafe - Malaga [1:2]
typ: obie strzela
kurs: 1,75


dla obu ekip to mecz z diametralnie innym celem - Getafe nie wygrywa, sporo remisuje i zbliza sie do strefy spadkowej. jest male zamieszanie w klubie, mowi sie o zmianie trenera, trener mowi, ze ekipa stoi za nim. maja okazje zeby to udowodnic. w ataku graja niezle. Uche i Soldado maja dobra passe, gorzej z defensywa. a dodatkowo jutro nie zagra jeden z kluczowych obroncow.

Malaga juz udowodnila ze gra naprawde niezle, szybko i ofensywnie. dobili do szostego miejsca gwarantujacego UEFA i niespodziewanie polegli u siebie (choc wieksza czesc meczu grali w oslabieniu) z Huelva.
inna sprawa, ze trudniej jest utrzymac pozycje, niz ja gonic.
Jutro znowu beda gonic i cos na pewno ustrzela;)
nie zagra co prawde Luque w ataku, w jego miejsce wystapi pewnie Salva, ale kwartet ze srodka pola Baha-Eliseu-Duda-Apono bedzie stwarzal duzo sytuacji.

over tez powinien wskoczyc.
[/color]
-----------------

ktos wczesniej pisal o swobodnym zwyciestwie Valencii z Numancia. to nie bedzie piece of cake.
radze jeszcze raz to rozwazyc. pilkarze nie otrzmuja kasy od miesiaca, nie wygrali w lutym meczu, Numancia u siebie jest trudnym przeciwnikiem. latwo nie bedzie. mecz na granicy remisu.
warto tez zobaczyc na sklad zanim tak latwo postawi sie wynik - a jutro nie zagra Villa/Silva i Morientes.
raczej under.


------------------

Huelva - Valladolid [2:3]
over 2,5
kurs: 2


Recre coraz blizej zapewnienia sobie utrzymania. ten mecz bardzo ich przyblizy. zagrali skuteczny futbol z Malaga, tradycyjnie lepiej radza sobie u siebie.
Valladolid notuje ogromna przewage overow na wyjazdach. zwyczajowo gola strzelaja;) a jeszcze wiecej traca.
a jutro z przodu beda mieli wszystko co najlepsze, wroci do skladu pewnie tez Luis Prieto.
w obu zespolach zabraknie kluczowych obroncow.
duzo okazji, 3 bramki wpadna[/quote]


udana niedziela.
jedynie Beticos zawiedli mnie, prowadzac 3:0 z Mallorca, zremisowali...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom