>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
D 0

dzikerson

Użytkownik
wysokosc nagrody bym zmienial znaczy zwieskszyl za 1 miejsce np do 700 a reszta to nie wiem a i jescze jedno te mecze beda na weekend czy jak /
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Wszystko jest tak jak w poprzedniej edycji. Kasa ta sama, a mecze do obstawianie są przeważnie między wtorkiem na niedzielą.
 
S 0

storzek

Użytkownik
Jeśli dobrze rozumiem - wystarczy zarejestrować się w &quot;lidze&quot; i mieć konto na bet 365. Loginy z ligi i bet365 muszą być identyczne? I nie trzeba ich tutaj gdzieś dodatkowo wpisywać, tylko wystarczy to zrobić na stronie ligi? Ostatnie pytanie - w jaki sposób liczy się rezultat bramkowy?
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi.
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
*Wystarczy zalogować się na http://www.liga.bukmacherskie.com
*Należy użyć loginu którym posługujesz się na forum
*Nigdzie nie trzeba wpisywać loginu na forum
*Za poprawne wytypowanie 1x2 dostajesz 1pkt. Jeżeli do tego trafisz poprawny wynik dostajesz kolejny 1pkt. Za każdy mecz możesz otrzymać maksymalnie 2pkt.
 
S 0

storzek

Użytkownik
Dzięki piękne - jeszcze tylko jak jest liczony rezultat bramkowy, czyli to co się bierze pod uwagę przy równej ilości punktów.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Kiedys mialem konto na lidze typerow. Chce sie zalogowac i nie moge a jestem pewny ze podaje prawidlowe dane. Przypomnienie hasla nic nie daje. Trzeba sie od nowa zarejestrowac?
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Kiedys mialem konto na lidze typerow. Chce sie zalogowac i nie moge a jestem pewny ze podaje prawidlowe dane. Przypomnienie hasla nic nie daje. Trzeba sie od nowa zarejestrowac?
Musisz nowe stworzyć, ja też próbowałem sie logować na login z poprzedniej edycji, ale nie działał. Założyłem nowe konto na ten sam login i śmiga ????
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Dzięki piękne - jeszcze tylko jak jest liczony rezultat bramkowy, czyli to co się bierze pod uwagę przy równej ilości punktów.
O kolejności w tabeli decyduje różnica goli &quot;strzelonych&quot; i &quot;straconych&quot; w tym wypadku trafionych i nietrafionych poprostu. Jeżeli typowałeś np. rezultat 2-1 a wynik był 0-1 to masz bilans -1, zdaje mi się, że tak to jest liczone.

a jeżeli chodzi o stawkę? przeciez łatwiej jest wytypowac mecz o kursie 1.3 niz 2.0?
Tutaj nie ma żadnych kursów typujesz mecze, które są podane i tyle, każdy mecz liczy się tak samo.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
że tak zapytam , kiedy będą mecze do obstawiania ? Trzeba codziennie śledzić tą stronkę &quot;typerską&quot; i patrzeć , czy nie ma czasem nic do obstawienia ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom