>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

przelewy24

szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
witam
nigdy nie korzystalem z przelewow24 i jestem w tym troche zielony. Moglby mi ktos na czym to polega? czy to jest tak jak z MB czy cos innego?
Glownie chodzi mi o to zeby w 2 dni przelac kase z konta bankowego do buka. Moglbym to zrobic normalnym przelewem ale on moze trwac dluzej wiec szukam innych sposobow. Mam tez konto w MB. Czy jest jakas mozliwosc zeby przyspieszyc ta transakcje przez przelewy24???
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Wpłacając przez przelewy24 kasę masz na koncie u bukmachera do 15minut. Przelewy24 to tak jakby pośrednik, ty wpłacasz pieniądze do przelewy24 a oni natychmiast je odsyłają do bukmachera. Więcej wiedzieć nie musisz.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Wpłacając przez przelewy24 kasę masz na koncie u bukmachera do 15minut. Przelewy24 to tak jakby pośrednik, ty wpłacasz pieniądze do przelewy24 a oni natychmiast je odsyłają do bukmachera. Więcej wiedzieć nie musisz.
aha no to mi sie podoba ???? dzieki
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
ahaa tylko jeszcze jedna sprawa...
Konto w banku mam na siebie a u buka nie na siebie. Czy to bedzie stanowilo jakis problem?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
To zależy u jakiego bukmachera grasz, unibet i bah nie przywiązują do tego zbyt dużej wagi, w expekcie też tak kiedyś robiłem jak nie miałem jeszcze 18 i wypłacali.
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Żeby nie zakładać tematu to spytam tu: Po jakim czasie od zrobienia tego przelewu 1.50zł dostaliście emaila z tym formularzem rejestracji? Bo ja już 3-4 dni czekam i nic
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
bo pewnie w weekend to nie dziala, ja zrobilem dzisiaj i mam nadzieje ze jutro bedzie bo jest poniedzialek
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
to jest jakies glupie. Przyslali mi ten formularz rejstracji ale co mam niby podac w adresie strony sklepu albo NIP skoro tego nie mam...
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ty nie masz zakładać konta na przelewy24 po prostu wybierz u bukmachera wpłata przez przelewy24 i dalej już pójdzie łatwo.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Przelałem około godzinę temu 14,50 zł (przelewy 24h) na betsson, więc kasa powinna być na koncie po 15 minutach, a dalej jej nie ma. Jak zrobiłem jakiś błąd to kasa przepadła? Bo na koncie w mBanku jej nie ma.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Przelałem około godzinę temu 14,50 zł (przelewy 24h) na betsson, więc kasa powinna być na koncie po 15 minutach, a dalej jej nie ma. Jak zrobiłem jakiś błąd to kasa przepadła? Bo na koncie w mBanku jej nie ma.

sprawdż przedpłatę na stronie przelewy24.

jeżeli transakcja będzie &quot;nieudana&quot; to pisz do supportu o zwrot kasy na konto.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
sprawdż przedpłatę na stronie przelewy24.

jeżeli transakcja będzie &quot;nieudana&quot; to pisz do supportu o zwrot kasy na konto.
Napisałem do supportu betsson i przelewy24, zobaczymy co odpiszą. Dzięki za pomoc!
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
OK, jeszcze raz dzięki za pomoc. Skorzystałem z &quot;przedpłaty&quot;, kasa jest już na koncie.
 
zlotek11 0

zlotek11

Użytkownik
Ja wysłałem 40 zł z mBanku na tobet. Wszystko poszło ok - transakcja wykonana poprawnie itd. Po 15 minutach kasy dalej nie ma, co gorsza na koncie bankowym również. Sprawdzam stan przedpłaty, a tam pisze tak:&quot;Transakcja potwierdzona, kwota do wykorzystania&quot;. Czekałem 3h i napisałem do biura obsługi klientów, ale odpowiedzi brak. Co zrobić?
 
chris4 1

chris4

Użytkownik
Odświeżam temat. Mam dokładnie taki sam problem jak zlotek11 powyżej. Mam konto na Tobet, wpłaciłem środki poprzez p24, czekam i nic. Sprawdzam stan przedpłaty i tu info te same co u zlotek11. Czekam i dalej nic. Juz nieraz wpłacałem przez p24 i nie było żadnych kłopotów, teraz zdarza mi się to 1 raz. Co z tym zrobić?
EDIT: Na mailu pisze coś takiego (dostałem go od supportu p24) - &quot;Ta przedpłata oczekuje na wykorzystanie. Prosimy powtórzyć zakup na stronie sprzedawcy(sklepu), a po przejściu na stronę płatności użyć opcji &#39;Użyj przedpłaty&#39; i podać tam numer tej transakcji i jej hasło.&quot;
Gdzie na Tobet jest taka opcja UŻYJ PRZEDPŁATY? Bo gdy wbiłem na przelewy24/przedpłata, to wyświetliło mi się to co pisałem powyżej.
 
H 0

hardek

Użytkownik
jedna z najlepszch form w expekcie wystarczy 5 zl zeby przelac przez przelewy24 a przez inne opcji min 40 ;P
 
B 5

ble-85

Użytkownik
Oczewiscie bardzo szybki transfer dla ludzi bez karty kredytowej. Ale nie rozumiem czemu kaza sobie sciagac osobna przegladarke internetowa (sic!) aby automatycznie wypelnialo dane przelewu. U konkurencji funkcjonujacej w ten sam sposob (dotpay) wszystko jest automatycznie uzupelniane bez koniecznosci sciagania programow niewiadomego pochodzenia.
 
Do góry Bottom