>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Wpłata pieniędzy

Depozyty Online:
- MoneyBookers
- NETeller
- Karty kredytowe
(Tylko konta w EUR/USD/GBP)

Depozyty Offline:
- Przelew Bankowy
(Przelewy na konto w polskim banku!)
- DirectTeller (Za pomocą Western union&quot;&quot;&quot;&quot;)

Wypłata pieniędzy

Opcje Online:
- Moneybookers
- NETeller
- Zwrot na Kartę

Opcje Offline:
Przelew bankowy


Przelew bankowy
Złóż swój depozyt za pomocą Przelewu Bankowego do banku operującego w Polsce. Po założeniu konta w Sportingbet, zasil je środkami pieniężnymi za pomocą przelewu bankowego.

Wymagania
Środki możesz wpłacić z każdego banku w Polsce, nawet w oddziale pocztowym.

Dane do wpłaty:

Nazwa banku: Raiffeisen Bank, Warsaw
Nazwa odbiorcy: Pacific Network Services
Numer rachunku: 88175000090000000005420229
Waluta: PLN


Uwaga Proszę podać w tytule przelewu swoje ID w Sportingbet oraz Imię i Nazwisko! (dane muszą się pokrywać z danymi wprowadzonymi na koncie w Sportingbet) Ważne!!Środki są księgowane raz dziennie w godz. 16:00 – 20:00 CET. Wpłaty realizowane w urzędach pocztowych mogą trwać dłużej niż 3 dni robocze.

Jak mam złożyć depozyt?
Prześlij swoje środki na powyższy rachunek bankowy wraz z ID użytkownika swojego konta w Sportingbet oraz imieniem i nazwiskiem. Po przesłaniu środków, prześlij wiadomość na adres [email protected] w celu powiadomienia nas o wysłaniu środków. Jak tylko środki pojawią się na naszym koncie, zaksięgujemy je na Twoim koncie w Sportingbet.

Jak długo po złożeniu depozytu, będę musiał/a czekać na możliwość wniesienia zakładu ?
Wpłata do Sportingbet za pomocą przelewu krajowego będzie księgowana w ciągu maks. 3 dni roboczych od momentu wpłaty (soboty i niedziele nie są liczone jako dni robocze).

Opłaty:
Nie ma żadnych opłat. Nie pobieramy żadnych opłat za przelew bankowy.

Minimalna/Maksymalna kwota wpłaty:
Nie ma dolnych limitów wpłaty przelewem. Górny limit wpłaty to równowartość $10 000.

UWAGA!!!: Za pomocą przelewu bankowego do banku operującego w Polsce można zasilać konta w Sportingbet nie tylko w PLN, ale również konta w USD, EUR lub GBP. Dokonana wpłata w PLN zostanie przewalutowana po kursie bieżącym na odpowiednią walutę Twojego konta w Sportingbet. Dzięki temu NIE MUSISZ zmieniać waluty na koncie żeby korzystać z przelewów do polskiego banku. Wystarczy, że wyślesz do nas złotówki na zacytowany powyżej rachunek bankowy, a my przewalutujemy wpłatę na walutę Twojego konta w Sportingbet po kursie dnia.
 
pezet 0

pezet

Użytkownik
w pewnym konkursie pisze ze zeby otrzymac nagrode to trzeba przynajmniej raz przelac pieniadze na konto SportingBet i w nawiasie pisze (minimum 10zł) to moge sobie poprzez przelew pocztowy wpłacic 10 zł czy nie??
 
W 2

wislak

Forum VIP
Witam mam takie pytanie. Zalezy mi na przeslaniu kasy z NeTellera do MB. I wlasnie SB jest chyba dotego odpowiedni, bo obrotu nie wymagają wpłaty, nie biorą hcyba tez %. Czy jest taka mozliwosc zebym przesłał kase z Netellera na SB i potem od razu do MB? Zebym nie musial obracac itp tylko wplata i wyplata i juz kasa na MB?
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Nie.
Mogliby Ci nawet konto zamknac, bo idzie zaraz podejrzenie walka.


Poza tym w tym buku mozna tylko wyplacac ta metoda jaka sie wplacalo.
 
W 2

wislak

Forum VIP
No to dzieki za info, ma ktos jakis inny pomysł? a np moj kolega ma na siebie konto w MB a na tate bankowe i zawsze jak robie wyplate to sie SB posługuje, wplaca na SB wszystko z MB a potem przesyla z SB do banku taty i do tego na prowizjach oszczedza z 10 zł...
 
yaras_ 16,2K

yaras_

Użytkownik
A ja chciałbym się dowiedzieć czy jeśli 2 raz w tym samym miesiącu chciałbym wypłacić kaskę przelewem bankowym na konto w BZ WBK czy jest jakaś opłata - bo na jednym forum wyczytałem że jakieś 20euro opłaty pobierają jesli chcemy 2 razy w tym samym miesiącu wypłacić kase???
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
ja nie jestem na 100 % pewny....
czyli jak się wpłaca z moneybookers do SB to potem jak bede chial wyslac kase z SB do moneybookers to nie rzadaja dowodu tozsamosci ??
aha i czy mozna zmieniac dane osobowe tak jak w betgun ??
 
K 358

koeman66

Użytkownik
mam pytanie czy w tym buku sa jakies wymagania odnosnie wyplaty, np. aby wyplacic te minimum 20 euro musze zagrac przynajmniej raz z kursem powyzej np. 1.50, 2.10?
jest takie cos?
 
Do góry Bottom